Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Diagnosta
Borki 20, 44-200 Rybnik
Diagnosta logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (11)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Michał Seemann konsultacja ortopedyczna

  Empatyczny, konkretny lekarz. Przede wszystkim dyspozycyjny i bardzo pomocny. Z czystym sumieniem polecam lekarza który odpowie na każde pytanie i rozwieje wszelkie wątpliwości . Ma odpowiedni czas dla pacjenta.

  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Aleksandra Stysz Inny

  Chodziłam z dziećmi do Pani Doktor od kilku lat i zawsze bylam zadowolona, jednak ostatnia wizyta spowodowała, że dzieci nie chcą nawet słyszeć o Pani Doktor. Na jednej wizycie Pani Doktor zaplombowała dziecku stały ząb i usunęła dwa mleczne zęby, bez ustalenia ze mną czy się zgadzam. Wizyta była opóźniona i niestety dało się odczuć pośpiech oraz irytację Pani Doktor na płacz dziecka.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  T
  Profil zweryfikowany
  lek. Michał Seemann konsultacja ortopedyczna

  Serdecznie polecam! Profesjonalizm, kultura osobista, podejście do pacjenta, wiedza i konkretne podejście do tematu.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Michał Seemann konsultacja ortopedyczna

  Do pana Michała trafiłem z polecenia znajomego. Wcześniej byłem u kilku specjalistów, którzy nie potrafili mi pomóc. Dobrze zebrany wywiad oraz trafna diagnoza, następnie dobrze dobrane ćwiczenia do konkretnego schorzenia pozwoliły mi szybko wrócić do normalnego funkcjonowania - bez jakiegokolwiek zabiegu. Lekarz godny polecenia, najlepszy specjalista ortopeda u jakiego bylem do tej pory. Szczerze polecam.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Michał Seemann Inny

  Profesjonalna konsultacja i leczenie, super lekarz super człowiek, empatyczny z indywidualnym podejściem do pacjenta, wszystko wyjaśnia i tłumaczy, a przede wszystkim jego diagnozy są trafione co później potwierdza się na rezonansie czy usg. Współpracuje z fizjoterapeutami więc leczenie od początku do końca. Polecam!!!

  H
  Profil zweryfikowany
  Wojciech Stysz Inny

  Dr Wojciech Stysz to Ferrari wśród stomatologów :) Bardzo dobry i kompetentny lekarz- nie tylko w aspekcie standardowego leczenia, ale też w przypadku sytuacji trudnych i beznadziejnych. Pan doktor indywidualnie podchodzi do każdego przypadku,wyjaśnia pacjentowi w czym jest problem i wybiera optymalną, możliwie najmniej inwazyjną metodę leczenia. Nie działa pochopnie- gdy nie widzi zasadności radykalnego leczenia nie podejmuje się go- nie pieniądze ale dobro pacjenta jest dla niego priorytetem.Dodatkowo, moim zdaniem, cennik nie jest wygórowany. Z czystym sercem polecam go rodzinie i znajomym. Zawsze mówię, że możliwość skorzystania z jego leczenia uważam za dar losu i nigdy nie zamieniła bym go na innego stomatologa.

  S
  Profil zweryfikowany
  lek. Michał Seemann konsultacja ortopedyczna

  Lekarz poprostu Mistrzostwo Świata, najlepszy fachowiec z jakim kiedykolwiek się spotkałem ,trafna diagnoza i skuteczne leczenie i to zarówno ciężki uraz kolana jak i poważna rana dłoni w obu przypadkach Michał Seemann poradził sobie po mistrzowsku, polecam wszystkim którzy już nierzadko nie mają nadzieji na lepsze jutro

  T
  Profil zweryfikowany
  lek. Michał Seemann konsultacja ortopedyczna

  Pełen profesjonalizm. Lekarz uważnie wysłuchał co się dokładnie stało po wstępnym badaniu stwierdził zerwanie łękotki w kolanie. Zlecił zrobienie rezonansu magnetycznego i na następny dzień wróciłem z płytką. Po obejrzeniu potwierdził to co wstępnie stwierdził. Od razu umówiłem się na operację w sport klinice w Żorach. Aktualnie jestem miesiąc po operacji, mam pełną sprawność w kolanie i powoli wracam do kolarstwa. Brak jakichkolwiek komplikacji po operacji, praktycznie brak blizny. Jestem zadowolony w 100%. Polecam !

  Profil zweryfikowany
  lek. Michał Seemann

  Lekarz którego można polecić w 100%. Szybka diagnoza, i konkretna rozmowa bez owijania w bawełnę. Rozmawia z pacjentem normalnym językiem tak że wszystko można zrozumieć. Po kolejnym zabiegu acl w tej samej nodze coś już mogę powiedzieć o specjalistach. Sądze że trzeba wyraźnie słuchać i stosować się do porad odnośnie ćwiczeń, rehabilitacji itd. i teorie wyczytane w całym internecie zachować do siebie. Lekarz godny zaufania chce dla pacjenta jak najlepiej. Polecam!

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Dejan Simić mocny ból łokcia

  Łokieć tenisisty to ciężkie do leczenia schorzenie, dlatego że nie ma uniwersalnej metody. Pan Simić zajął się mną kompleksowo. Zaczął od diagnostyki fizykalnej oraz USG potwierdzając przyczynę bólu. Zastosował najpierw doraźne leczenie przeciwbólowe/przeciwzapalne bym się już tak nie męczył i kontynuował leczenie tak, by pozbyć się przyczyny. Bardzo serdecznie polecam. Fachowiec o dużej wiedzy, dużej kulturze osobistej, chęci pomocy i dobrym podejściu. Mocne 5/5!!! :)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania