Gabinet stomatologiczny Dewadent oferuje kompleksową opiekę stomatologiczną dla całej rodziny. Przyjemność sprawia nam pomaganie pacjentom w każdym wieku - zarówno najmłodszym jak i seniorom. Stomatol... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

DewaDent

Al. Stanów Zjednoczonych 72 lok.3A, Praga-Południe

04-036, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...

O nas

Gabinet stomatologiczny Dewadent oferuje kompleksową opiekę stomatologiczną dla całej rodziny. Przyjemność sprawia nam pomaganie pacjentom w każdym wieku - zarówno najmłodszym jak i seniorom. Stomatologia to dla nas pasja, dlatego chcemy, aby wszyscy nasi pacjenci czuli się komfortowo. Dajemy wskazówki jak dbać o zęby, co wbrew pozorom choć wydaje się łatwe, wcale nie jest takie oczywiste. Do naszego zespołu należą doświadczeni i przesympatyczni lekarze oraz personel pomocniczy. Nasi specjaliści: stomatolog - chirurg dr Małgorzata Sturska, stomatolog Magdalena Sierocka oraz stomatolog - endodonta Marcin Żbikowski dokładają wszelkich starań, aby w serdecznej i rodzinnej atmosferze rozwiązać Twoje problemy z zębami. Oferujemy również pomoc przy problemach ze stawami żuchwowo-skroniowymi, terapią manualną stawów zajmuje się mgr Anna Józefiak-Wójtowicz.

W Dewadent znajdują się materiały najwyższej jakości oraz najnowocześniejszy sprzęt. Współpracę z naszymi pacjentami rozpoczynamy zawsze od bezpłatnego przeglądu, podczas którego wstępnie szacujemy koszty oraz omawiamy plan dalszego leczenia.

Nasz gabinet stomatologiczny to miejsce, w którym poczujesz się bezpiecznie i komfortowo. Przytulne i klimatyczne wnętrze, relaksująca muzyka, a do tego miły zapach świec sprawią, że szybko zapomnisz o tym, że jesteś u dentysty. Chcesz w trakcie leczenia słyszeć w tle dźwięki ulubionej muzyki, która Cię odpręża i relaksuje? Przynieś płytę, a my udostępnimy sprzęt. A później, o ile będzie wskazane, z niecierpliwością będziesz oczekiwać na kolejną wizytę.

Nasza oferta

- stomatologia zachowawcza
- chirurgia
- endodoncja
- implantologia
- protetyka
-rehabilitacja stawów żuchwowo-skroniowych

Zabiegi

 • Stomatologia zachowawcza

Badania

 • Konsultacje stomatologiczne

Choroby

 • ból zęba

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dorota Żelezik

  Stomatolog, lek. dent.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: DewaDentUsługa: leczenie próchnicy

   Początkowo miałem bardzo pozytywne odczucia, natomiast z biegiem czasu było co raz gorzej.. Potworny ból, którego miało nie być, zła diagnoza oraz brak informacji o obecnym leczeniu nie wzbudza zaufania.
   Nie polecam.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: DewaDentUsługa: leczenie próchnicy

   Bardzo kompetentny stomatolog. Delikatny z wyczuciem i dużą dużą cierpliwoscią. Słucha pacjenta i reaguje na najmniejsze oznaki dyskomfortu u pacjenta. Dobre podejście do dzieci i duża cierpliwość w tłumaczeniu 7 latkowi. Gorąco Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu