Decydując się na otwarcie kliniki dentystycznej postawiliśmy sobie za cel stworzenie miejsca niezwykle przyjaznego pacjentom. Chcieliśmy każdego dnia sprawiać, by uśmiech naszych klientów był jeszcz... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

DENTIUM CLINIC

Królowej Jadwigi 89

30-209 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Decydując się na otwarcie kliniki dentystycznej postawiliśmy sobie za cel stworzenie miejsca niezwykle przyjaznego pacjentom.
Chcieliśmy każdego dnia sprawiać, by uśmiech naszych klientów był jeszcze piękniejszy.
Postawiliśmy na wykwalifikowany personel, doskonały sprzęt, ale też na niesztampowe podejście do przestrzeni, w której na co dzień będziemy dbać o naszych pacjentów.
Nasza klinika jest miejscem nietypowym. To nie tylko centrum dentystyczne, ale też mała galeria sztuki. Sztuki, którą można zabrać ze sobą do domu.
Dzięki współpracy z młodymi artystami nasze gabinety i lobby wciąż się zmieniają. I nie chodzi tu tylko o zmiany związane z rotacją obrazów, które klienci będą mogli u nas nabyć, ale przede wszystkim o odczarowanie pomieszczeń, które kojarzą się z zabiegami dentystycznymi. Sztuka wypełnia nasze wnętrza, nadając inny, niekonwencjonalny wymiar.
Dzięki elementowi zaskoczenia, bo jednak tego typu dzieła sztuki nie są na stałe wpisane w wystrój klinik dentystycznych, dajemy naszym klientom możliwość skupienia myśli na czymś zupełnie innym, oderwaniu się od realnego celu wizyty. To tworzy wyjątkową atmosferę tego miejsca i pozwala nam wyróżnić się na tle konkurencji.

Nasza oferta

Pracujemy w zespole wielospecjalistycznym i możemy przeprowadzić konsultację a potem zaproponować leczenie z każdej dziedziny stomatologii (chirurgii, endodoncji, ortodoncji, implantologii, protetyki). Często rozszerzamy diagnostykę o tomografię komputerową, gdyż dokładne badanie z wykorzystaniem najnowszych technologii pozwala na stworzenie kompleksowego planu leczenia.

Nasz sprzęt

 • tomograf cyfrowy i RTG punktowe
 • lampa do wybielania Beyond
 • mikroskop
 • kamera wewnątrzustna
więcej

Zabiegi

 • implantologia All-on-4
 • protetyka i stomatologia estetyczna
 • ortodoncja - Invisalign
 • chirurgia stomatologiczna
 • stomatologia zachowawcza
 • endodoncja mikroskopowa
więcej

Choroby

 • choroby zębów
 • choroby dziąseł
 • wady zgryzu

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Monika Mrozek Inny

  Pani Doktor jest świetną specjalistką, która odczarowała u mnie mit męczarni podczas wizyty u stomatologa w taki sposób, że w ogóle przestałam się ich bać. Leczenie zębów i same wizyty odbywały się bardzo sprawnie i jestem niezwykle zadowolona z efektów.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Monika Mrozek Inny

  Pani Monika wykonała u mnie ogromną pracę. Podczas kilku dwugodzinnych wizyt nigdy nie okazała zmęczenia. Pełny profesjonalizm, zaangażowanie i przemiła atmosfera. Pani Moniko, dziękuję!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Piotr Janczy ekstrakcja ósemek

  Ekstrakcja ósemki trwała około 50 minut ze względu na wrośnięcie zęba w kość. I te 50 minut zleciało bezproblemowo, bez bólu i tylko z niewielkim dyskomfortem związanym bardziej z rozciąganiem policzka i warg niż samym usuwaniem zęba. Zdecydowanie polecam wszystkim tym, którzy obawiają się czegoś lub nasłuchali się historii od znajomych o kiepskich zabiegach.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Maciej Walski

  Doktor Maciej to przykład lekarza z ogromną pasją do tego co robi! Czysty profesjonalizm- zawsze przygotowany, bardzo dokładny i cierpliwy, a przy tym bije od niego empatia i dobra energia. Pomógł mi bardzo z moimi problemami z krążkami stawowymi sam konsultując się z innymi specjalistami w celu kompletnego przeanalizowania problemu.
  Bardzo polecam!


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Piotr Janczy

  Pan Doktor przeprowadził u mnie chirurgiczne usunięcie zatrzymanego zęba mądrości. Wizyta przebiegła bardzo komfortowo, Pan Doktor to naprawdę świetny specjalista, bardzo dokładnie tłumaczy przebieg zabiegu oraz w jego trakcie - co pacjent będzie odczuwał na kolejnych etapach, jest niezwykle spokojny, co również wpłynęło na moje odczucie zabiegu, którego, nie ukrywam - panicznie się bałam. Efekt był taki, że ekstrakcja była dla mnie bezbolesna, a stosując wszystkie zalecenia, czuję się naprawdę dobrze. Polecam serdecznie i z pewnością wrócę z drugą ósemką!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Piotr Janczy

  Miła atmosfera, Pan Doktor sympatyczny i konkretny. Wszystko dokładnie tłumaczy, rozwiał wszystkie moje wątpliwości co do leczenia. Polecam!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marek Mastalerz wypełnienie zęba

  Pan doktor wykonał u mnie łącznie 8 wypełnień zębów w ciągu kilku tygodni, każda procedura minęła bezbolesnie i w spokojnej atmosferze. Gabinet dobre wyposażony, asystentki mile i pomocne. Teraz mogę cieszyć się zdrowym uśmiechem, serdecznie polecam Pana Marka, dzięki niemu juz wiem ze wizyta u stomatologa nie musi być stresująca :)


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Arnold Zaraska leczenie ortodontyczne Invisalign

  Bardzo dobry specjalista. Doktor dokładnie wytłumaczył rodzaj wady i przedstawił różne możliwości leczenia. Zdecydowałem się na leczenie ortodontyczne Invisalign. Na każdej wizycie doktor odpowiadał szczegółowo na wszystkie moje pytania, posiada dużą wiedzę i doświadczenie (w szczególności z Invisalign). Bardzo polecam wszystkim zainteresowanym leczeniem ortodontycznym.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Piotr Janczy

  Byłam u pana doktora na wstępnym badaniu. Wszystko odbyło się w milej atmosferze, moje zęby zostały dokładnie zbadane, zrobione zdięcie rentgenowskie i zaproponowany plan leczenia. Gabinet jest czysty i dobre wyposażony. Pan Piotr dokładnie i fachowo wszystko wyjaśnił, zdecydowanie polecam.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Piotr Janczy ekstrakcja ósemek

  Cały zabieg wykonany został niezwykle sprawnie i w pełni profesjonalnie. Szybko wykonane zdjęcie i po chwili praktycznie bezbolesne usunięcie dwóch ósemek przez Pana Doktora, mimo że dolna była w dość niekorzystnym położeniu. Po zakończeniu ekstrakcji lekarz przeprowadził dokładny instruktaż jak postępować po zabiegu. Dziś wszystko goi się perfekcyjnie. Gorąco polecam!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania