Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adresy (2)

DentAR
Adama Mickiewicza 21, 35-065 Rzeszów
DentAR logo
DentAR
11 Listopada, 36-060 Głogów Małopolski
DentAR logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (7)

Ogólna ocena

  W
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Kacper Gałan Konsultacja stomatologiczna

  Doktor bardzo miły, konkretny, wszystko dokładnie wyjaśnia i ma świetne podejście po dzieci.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Mateusz Juza Inny

  Wyszłam od Pan Doktora z uśmiechem . Niesamowicie spokojne podejście, delikatność . Zawsze mam lęk przed leczeniem zębów , a tu o dziwo zupełny spokój i zero bólu. Dziękuję :)

  Z
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Agata Maksymowicz Inny

  Pani Agata zna się na swoim fachu i od początku profesjonalnie podeszła do tematu: przedstawiony plan leczenia- krok po kroku tłumaczony- dobrany do mnie, plan realny, bez zbędnego wydłużania czasu. Podczas wizyt zwracanie uwagi na szczegóły, estetykę. Polecam wszystkim, którzy wahają się co do wyboru ortodonty w Rzeszowie. Wydawało mi się, że po 30-tce jest już za późno z wadą zgryzu, którą mam od dzieciństwa. Efekt przerósł moje oczekiwania. Warto było, pomimo bólu i wyrzeczeń. Pani Agato jeszcze raz dziękuję !

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Kacper Gałan Inny

  Jak najbardziej polecam dentystę, świetnie sobie radzi nawet z trudniejszymi przypadkami jak pacjent z odruchami wymiotnymi przy jakimkolwiek "grzebaniu" w jamie ustnej. Pracę wykonuje sprawnie, szybko ale też dokładnie, świetnie też tłumaczy cel i proces leczenia (ortodoncja).

  G
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Kacper Gałan Inny

  Z czystym sumieniem polecam leczenie u Pana Kacpra. Bardzo dobra podejście do pacjenta, a co najważniejsze leczenie było bardzo skuteczne, a większość stomatologów spisywała mój ząb na starty. Stomatolog od zadań specjalnych. Serdecznie polecam !

  W
  Profil zweryfikowany
  lek. Mateusz Juza Inny

  Najlepszy dentysta u jakiego kiedykolwiek bylam :) pełen empatii i zrozumienia, bardzo cierpliwy i sympatyczny :) jeśli ktoś boi się dentystów tak panicznie jak ja polecam odwiedzić Pana doktora

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Radosław Maksymowicz

  Bardzo dobry lekarz. Przyjazna atmosfera w gabinecie, szybka i bezbolesna pomoc. Specjalnie dojeżdżam z Warszawy na wizyty. Polecam

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania