Dentamax- Specjalistyczne Centrum Stomatologii Rodzinnej, Implantologii i Ortodoncji

(11 opinii)

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Dentamax- Specjalistyczne Centrum Stomatologii Rodzinnej, Implantologii i Ortodoncji

Nowosądecka 46

30-683 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Zabiegi

 • Stomatologia zachowawcza
 • Stomatologia estetyczna
 • Endodoncja
 • Leczenie pod mikroskopem
 • Chirurgia stomatologiczna
 • Protetyka
 • Implantologia
 • Stomatologia dziecięca
 • Ortodoncja
 • Radiologia
 • Laseroterapia
 • Wybielanie zębów
 • Periodontologia
więcej

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Mateusz Ryżanowski stomatologia zachowawcza

  Bardzo serdecznie dziękuję panu doktorowi Mateuszowi Ryżankowskiemu, za dzisiejszą wizytę. Lekarz jakich teraz brakuje,bardzo sympatyczny spokojny, profesjonalny. Z niezwykłą życzliwością przyjął mnie bez terminu, dokładnie zbadał, wydał swoją opinię, tak ważną, przed zabiegiem kardiochirugicznym. Dodatkowo zrobił to grzecznościowo, czym wzruszył mnie do łez. Na pewno w razie potrzeby wrócę do Pana Doktora, Gorąco polecam Doktora, wszystkim potrzebującym pomocy stomatologicznej. Profesjonalizm, niespotykana życzliwość, spokój i uśmiech Doktora to wzór dla inny
  Lekarzy.
  Z wyrazami wdzięczności
  Maria Kądziołka


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Mateusz Ryżanowski stomatologia estetyczna

  Wizyta zawsze o czasie i przebiega w miłej atmosferze.Pan doktor jest delikatny i nic nie boli. Leczę u doktora bruksizm botoksem i widzę efekty,a to najważniejsze. Robiłam również ubytek w zębie i plomba trzyma już któryś rok. Polecam z całego serca i będę wracać.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Łukasz Musiał wizyta chirurgiczna

  Świetny stomatolog i chirurg, zabieg wszczepienia implantu wykonał rewelacyjnie. Szczegółowo wyjaśnił poszczególne etapy leczenia, polecam.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Łukasz Musiał wizyta chirurgiczna

  Jak najbardziej polecam Pana Doktora, siódemka usunięta szybko i sprawnie. Świetne podejście do pacjenta.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Mateusz Ryżanowski

  Niezwykle kompetentny lekarz, odpowiada na wszystkie pytania, nie lekceważy żadnych objawów czy wątpliwości, o wszystkim informuje na bieżąco. Ponadto bardzo sympatyczny i uprzejmy.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Mateusz Ryżanowski bruksizm

  Według mnie najlepszy specjalista w swojej branży. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem, jest miły, kompetentny, profesjonalnie podchodzi do każdego problemu.
  Wielkie zaangażowanie w pracę przekłada się na wysoką jakość wykonywanych usług czego przykładem chociażby jestem ja.
  Od początku 2015 roku albo jeszcze i wcześniej borykałam się z problemem bruksizmu, prawie „zjadłam” wszystkie zęby ze stresu( razem z nakładkami na zęby, które zakładałam na noc przez 1,5 roku) . Szukałam pomocy w różnych miejscach. Dzięki aplikacji toksyny botulinowej w mięśnie żwaczy, którą mi polecił dr Mateusz – problem sam się rozwiązał. I choć leczenie trwało ( wymagane było powtórzenie zabiegu po kilku miesiącach) to naprawdę opłacało się. Z czystym sumieniem, w chwili obecnej mogę polecić wszystkim tego dentystę i podpisać się pod powyższą opinią,
  Judyta Solarz


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Mateusz Ryżanowski

  Świetny specjalista z bardzo profesjonalnym podejściem do pacjenta, leczyłam u dr Mateusza już kilka zębów i jestem pod wrażeniem precyzji wykonania każdego wypełnienia. Wizyty przebiegają bardzo sprawnie w miłej atmosferze i zupełnie bezboleśnie. Szczerze polecam wszystkim, ja napewno w razie konieczności leczenia stomatologicznego wrócę właśnie do Pana dr Ryżanowskiego.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Łukasz Musiał implant, wyrwanie zęba

  Bardzo dobry Doktor z profesjonalnym podejściem do pacjenta i poczuciem humoru:) Przy nim nie ma się czego obawiać, strach odlatuje w siną dal;) Polecam każdemu!


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Łukasz Musiał wyrwanie zeba zatrzymanego

  Zabieg wykonany profesjonalnie, miałam usuwaną zatrzymaną ósemkę. Pan Doktor wyrwał mi ja całkowicie bezboleśnie. Po zabiegu praktycznie nie czułam bólu i nie miałam komplikacji. Polecam


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Łukasz Musiał implanty

  Po długich namowach rodziny zdecydowałem się na zapisanie się do Doktora Musiała na zabieg wszczepienia implantu w dwóch miejscach w szczęce. Niestety wcześniejsze wizyty u niesprawdzonych stomatologów zawiodły i moje zęby się po prostu rozsypały.
  Ale do sedna. Pan Doktor Musiał na prawdę zna się na swojej robocie. Już na pierwszej wizycie wiedziałem tak na prawdę wszystko co powinienem razem z planowanym wydatkiem. Natomiast co do samego wszczepienia zabiegu również jestem bardzo ździwiony przede wszystkim jakością wykonania. Implanty nie różnią się zupełnie niczym od moich innych zębów i aż chce się teraz szeroko uśmiechać!
  Nie pozostaje mi tylko nic innego jak polecic Pana Doktora każdej osobie, nawet takiej która lęka się wizyt u stomatologów.
  Polecam!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania