DentalCare & BeautyCare - KLINIKA PIĘKNEGO UŚMIECHU I PIĘKNEJ TWARZY

DentalCare & BeautyCare - KLINIKA PIĘKNEGO UŚMIECHU I PIĘKNEJ TWARZY

O nas

Witamy Państwa w DentalCare & BeautyCare, miejscu, które powstało z myślą o wszystkich, dla których zdrowy i piękny uśmiech to nie tylko marzenie, ale i cel. Jest nam niezmiernie miło, że zechcieli Państwo odwiedzić nasz profil. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy Pacjent czuł się u nas komfortowo i bezpiecznie. Naszą misją jest zapewnienie opieki stomatologicznej wysokiej jakości, zgodnej z najnowszą wiedzą. Pomagamy naszym Pacjentom odzyskać piękny i zdrowy uśmiech BEZ STRESU I BÓLU i w komfortowych warunkach. Pracujemy wykorzystując sprzęt najwyższej jakości, pozwalający na zaawansowaną diagnostykę i innowacyjne leczenie. Specjalizujemy się w cyfrowej ortodoncji z wykorzystaniem skanera 3D, który pozwala na pominięcie konieczności pobierania niekomfortowych wycisków. Przed rozpoczęciem leczenia prezentujemy przewidywany efekt leczenia. Jesteśmy w 1% lekarzy Invisalign na świecie z najwyższą certyfikacją Invisalign Apex Diamond Provider Nieustannie podnosimy swoje KWALIFIKACJE, aby leczyć Państwa wykorzystując najcenniejsze osiągnięcia stomatologii. U nas każdy pacjent traktowany jest indywidualnie z szacunkiem i życzliwością, rozumiemy, że każdy pacjent może mieć inne podejście do leczenia stomatologicznego. Nasi certyfikowani lekarze medycyny estetycznej wykonują zabiegi oparte na najnowszej światowej wiedzy z wykorzystaniem najwyższej klasy sprzętu często oparte na ich autorskich protokołach.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • SKANER 3D iTero
 • RVG
 • SEDACJA WZIEWNA
 • NARKOZA
 • MIKROSKOP
 • LASER FRAKCYJNY FRAXIS
 • RADIOFREKFENCJA MIKROIGŁOWA SECRET RF
 • ENDOMETR
 • KAMERA WEWNĄTRZUSTNA
Dowiedz się więcej
Języki
 • Ukraiński
 • Angielski
 • Polski

Usługi

Specjaliści

Opinie o lekarzach z tej placówki (124)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ewa Białożyt-Bujak konsultacja z zakresu medycyny estetycznej

  Bardzo polecam Panią Ewe szczególnie za jej fachowość i wszechstronną wiedzę medyczna.
  Bylam u Pani dr na zabiegach medycyny estetycznej. Po laserze frakcyjnym i mezoterapii igłowej moja buzia wygląda promiennie, jest odżywiona i ujędrniona dodatkowo Pani dr zwróciła też uwagę na moje zgrzytanie zębami i zbyt napięte mięśnie w okolicy żuchwy, rozluźniła ta okolice i zaproponowała aparat relaksacyjny na zęby, dlatego jestem szczerze miło zaskoczona, że idąc na zabiegi na buzię dostałam też wskazówki z zakresu moich problemów stomatologicznych

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Magdalena Patrycja Pniok (Leki) konsultacja ortodontyczna

  Pani doktor była przemiła, cierpliwie wysłuchała wszystkich szczegółów, rozwiała wszelkie wątpliwości. Pierwsze wrażenie świetne, zobaczymy jak będzie wyglądał proces leczenia - zdecydowałem się na Invisialign.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ewa Białożyt-Bujak leczenie próchnicy

  Bardzo miłe byłam zaskoczona podejściem Pani doktor do mnie, pacjentki i do samego leczenia.
  Do mnie podeszła ze zrozumieniem i widać było, że zależy jej na dobrej atmosferze, natomiast do mojego zęba podeszła....bezwzględnie, wyborowując w nim dziurę stosowną do wyleczenia próchnicy
  Wizyta była bardzo udana - plomby świetnie założone i zostało mi miłe wrażenie o Pani doktor Białożyt-Bujak.
  A ceny w gabinecie są dość podobne do cen w innych miejscach.
  Wrócę do Pani doktor z pewnością, bo jest jeszcze co leczyć.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Karolina Kubica leczenie stomatologiczne w znieczuleniu ogólnym

  Serdecznie polecam! Fachowa opieka na najwyższym poziomie. Szczegółowe wyjaśnienie planu leczenia i bezbolesna, skuteczna pomoc. Dodatkowo uśmiech i miła, ciepła atmosfera. Wracam do Pani Karoliny za każdym razem i polecam rodzinie i znajomym.

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Karolina Kubica leczenie próchnicy

  Pełen profesjonalizm. Wizyta przebiegła szybko a ból został wyeliminowany. Świetne podejście do pacjenta. Szczegółowo i zrozumiale wytłumaczyła mu problem.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ewa Białożyt-Bujak konsultacja z zakresu medycyny estetycznej

  Pani Doktor jest przemiłą osobą, która zawsze wszystko cierpliwie wyjaśnia. Czułam się zaopiekowana, a dodatkowo efekt końcowy przerósł moje oczekiwania! Nigdy nie pomyślałabym, że moje usta mogą być tak piękne Pełen profesjonalizm! Na pewno jeszcze nie raz wrócę :)

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ewa Białożyt-Bujak Inny

  Bardzo gorąco polecam zabiegi medycyny estetycznej u pani doktor! Wspaniały efekt, świetna atmosfera, bardzo profesjonalne wykonanie!

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Ewa Białożyt-Bujak Inny

  U pani doktor byłam zarówno z dzieckiem, jak i z sobą. Bardzo miła, empatyczna, spokojna pani doktor. Cierpliwa i delikatna w stosunku do dziecka. Przyjęła mnie w nagłej sytuacji tego samego dnia, gdy nie było mojego stomatologa. Była bardzo wspierająca.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Magdalena Patrycja Pniok (Leki) Inny

  Za każdym razem pełne zadowolenie. Pani doktor to specjalistka której najzwyczajniej w świecie warto zaufać. Nie chodzi tylko o leczenie, ale i atmosferę czy nawet zwykłą rozmowę gdzie potrafi dokładnie wszystko wyjaśnić takim zrozumiałym językiem.

  lek. Magdalena Patrycja Pniok (Leki)

  Bardzo dziękuję za zaufanie.

  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Magdalena Patrycja Pniok (Leki) Inny

  Na podstawie zębów kilku znajomych i moim mogę polecieć tego lekarza do prostowania zębów nakładkami Invisalign. Wszyscy ładnie się uśmiechamy. Ja musiałam co prawda daleko dojeżdżać, ale wizyty są co około 8-10 tygodni. Przekonało mnie doświadczenie, sprawdziłam na stronie Invisalign i to jedna z kilku osób w Polsce z statusem Diamond. Przy okazji miła osoba i bardzo elastyczna w godzinach przyjęć. Ważne jest też to, że w czasie leczenia nie ma żadnych ukrytych kosztów, także na koniec, a słyszałam, że bardzo często to się zdarza. Zasłużona polecenie.

  lek. Magdalena Patrycja Pniok (Leki)

  Dziękuję za miły komentarz :)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania