Dental Clinic dr n. med. Hubert Kubica

(31 opinii)

Dental Clinik to jedna z pierwszych i najnowocześniejszych klinik stomatologicznych, które powstały w Bielsku-Białej. Dr n. med. Hubert Kubica założył ją w 1997 roku, po powrocie z Niemiec, gdzie równ... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Dental Clinic dr n. med. Hubert Kubica

Wyzwolenia 37a

43-300 , Bielsko-Biała , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Dental Clinik to jedna z pierwszych i najnowocześniejszych klinik stomatologicznych, które powstały w Bielsku-Białej. Dr n. med. Hubert Kubica założył ją w 1997 roku, po powrocie z Niemiec, gdzie również prowadził prywatny gabinet stomatologiczny. Zespół Kliniki specjalizuje się w implantologii (ponad 30 lat doświadczenia), chirurgii stomatologicznej, protetyce, stomatologii estetycznej, nowoczesnej endodoncji oraz periodontologii.

Zabiegi

 • ▪️Nowoczesna diagnostyka - RVG, tomografia komputerowa, skaner wewnątrzustny;
 • ▪️Implantologia - ponad 30 letnie doświadczenie;
 • ▪️Planowanie 3D zabiegów chirurgicznych - mniejsze ryzyko uszkodzenia ważnych anatomicznych struktur, mniejsza rana = szybsze gojenie = mniej dolegliwości po zabiegu;
 • ▪️All on 4 - nowe zęby w jeden dzień;
 • ▪️Leczenie chorób przyzębia - zgodne ze standardami obowiązującymi na uniwersytetach w Szwajcarii, Niemczech oraz USA;
 • ▪️Leczenie w narkozie;
 • ▪️Protetyka - współpraca z laboratoriami w Niemczech i Szwajcarii;
 • ▪️Pełnoceramiczne licówki bez szlifowania;
 • ▪️Pokrywanie recesji.
więcej

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Hubert Kubica

  W Bielsko Białej dr Kubica jest bardzo szanowanym i znanym lekarzem. Osobiście mi lekarz leczył kanały. Najpierw zrobił rentgen zębów, by wiedzieć dokładnie jak zaleczyć ząb. Od razu przestał boleć. Jestem umówiona na kolejną wizytę na zrobienie koronki.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Magdalena Radzoń

  Miałem braki w uzębieniu, trochę przykro to wyglądało jak jeszcze młody facet nie ma zębów szczególnie, że to 3 były więc ich brak był widoczny. Pani Magdalena najpierw zaleczyła mi zęby, a później wypełniła braki.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Dawid Kubica

  Siostra poleciła mi tego lekarza, powiedziała, że jej wyleczył ząb podczas pierwszej wizyty, a we wcześniejszym gabinecie stomatologicznym nie umieli jej pomóc. Mój ząb też uratował, a myślałam, że pójdzie do wyrwania.

  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Hubert Kubica

  Do pana doktora Huberta ciężko się zapisać, są długie terminy oczekiwania, to pokazuje ile osób chce się u niego leczyć. Nic dziwnego bo to najlepszy specjalista w okolicy. Uratował moje zęby przed wyrwaniem, za co jestem ogromnie wdzięczny i zyskał we mnie stałego pacjenta chociaż mam do pokonania prawie 100 km do tej kliniki.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Dawid Kubica

  Świetny stomatolog, wiele dobrego o nim słyszałam i to wszystko było prawdą, sama się przekonałam. Teraz tylko do niego chodzę, by leczyć zęby. Lekarz nie tylko posiada umiejętności, ale i dobry sprzęt.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Magdalena Radzoń

  Zapisałam się na wybielanie zębów do pani doktor, pije dużo kawy i zęby przybrały brzydkiej barwy. Kilka wizyt sprawiło, że mam bielsze zęby o kilka odcieni.. Doktor powiedziała mi również jak i czym myć zęby, by efekt utrzymał się jak najdłużej.

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Hubert Kubica

  Z powodu choroby przyzębia zjeździłam chyba pół Polski w poszukiwaniu pomocy i pan doktor Kubica podjął się leczenia z fantastycznymi efektami. To lekarz z powołania, ma ogromną wiedzę i kulturę osobistą, pewnie dlatego ustawiają się kolejki i niestety czas oczekiwania jest nieco długi za co odejmuję 1 punkt.

  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Magdalena Radzoń leczenie kanałowe

  Zapisałam się do dr Radzoń na leczenie kanałowe, pracuje na bardzo dobrym sprzęcie. Pani Magdalena zrobiła to bardzo sprawnie i dokładnie, w końcu ząb przestał mnie boleć.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Dawid Kubica

  Zapisałam się na wizytę do doktora, ponieważ ułamał mi się ząb, wyrwać go nie chciałam, dlatego zwróciłam się do pana Kubicy, by mi pomógł. I udało się go uratować, fachowa robota nie widać nawet, że z tym zębem coś się działo. Jedyny minus jest taki, że czas oczekiwania jest dość długi.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Hubert Kubica

  Zgłosiłem się do doktora z wadą zgryzu, nie była może ona bardzo widoczna, ale mi przeszkadzała. Leczenie, jakie ustalił doktor pozwoliło mi ją zniwelować.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania