Centrum Ortodoncji i Stomatologii Dental City w Bielsku-Białej jest kolejnym etapem istnienia Przychodni Ortodontycznej Mariodent. Stale się rozwijamy, aby zapewnić w pełni komfortowe, kompleksowe i b... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Ortodoncji i Stomatologii Dental City

ul. Mostowa 5 (Galeria SFERA I)

43-300 , Bielsko-Biała , śląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 33 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Ortodoncji i Stomatologii Dental City

Konsultacja online

Pokaż dane kontaktowe +48 33 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Ortodoncji i Stomatologii Dental City w Bielsku-Białej jest kolejnym etapem istnienia Przychodni Ortodontycznej Mariodent. Stale się rozwijamy, aby zapewnić w pełni komfortowe, kompleksowe i bezbolesne leczenie zębów. W naszej pracy korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu oraz wieloletniego doświadczenia lekarzy specjalizujących się w różnych dziedzinach stomatologii. Dążymy do tego, aby każdy pacjent czuł się u nas wyjątkowo, w związku z czym szczególny nacisk kładziemy na jakość i możliwie jak największe zadowolenie z wizyt w naszym centrum.

BEZBOLESNOŚĆ PODCZAS ZABIEGÓW TO NASZE PODSTAWOWE ZAŁOŻENIE.
Pracujemy bardzo delikatnie - to jeden ze standardów naszej przychodni. Dysponujemy szerokim spektrum metod i znieczuleń, co sprawia, że ból staje się nieobecny podczas zbiegów!

PODEJŚCIE DO PACJENTA TO NASZ PRIORYTET!
Traktujemy Pacjenta holistycznie. Nasz Pacjent jest człowiekiem - to nie tylko zęby! U nas liczy się cały proces leczenia, nie tylko wybrany przypadek.

PROFESJONALIZM TO CECHA CAŁEGO NASZEGO ZESPOŁU.
Lubimy i znamy się na tym, co wdrażamy w planie leczenia. Pracujemy w stałych zespołach lekarz - asystentka, by maksymalnie efektywnie wykorzystać czas wizyty.

ATMOSFERA WYRÓŻNIA NASZE GABINETY.
Naszą intencją jest uzyskanie przez Pacjenta uczucia komfortu i bezpieczeństwa. Poczekalnia – miejsce pełne ciepła, i przyjemnego zapachu kawy. Relaksacyjna muzyka, wygodne sofy, artystyczne obrazy, komfortowa obsługa recepcji. Czy to jest poczekalnia u dentysty?

LOKALIZACJA NAJLEPSZA Z MOŻLIWYCH.
Lokalizacja najlepsza z możliwych. Znajdujemy się w najmodniejszej części miasta – w Galerii SFERA. Tylko u nas pożyteczne z przyjemnym – za drzwiami przychodni są sklepy, kina, restauracje, klub, kręgle.

Nasza oferta

Nasza Klinika oferuje kompleksowy zakres usług. Począwszy od ortodoncji oraz stomatologii ogólnej i dziecięcej, przez endodoncje, protetykę stomatologiczną i implantologię, a na stomatologii estetycznej i wybielaniu zębów kończąc.

Zapraszamy do zapoznania się dokłądnej ofercie na naszej stronie interentowej: http://www.dentalcity.com.pl/

Nasz sprzęt

 • AIRFLOW PROPHYLAXIS MASTER
 • SKANER WEWNĄTRZ USTNY 3SHAPE TRIOS
 • PANTOMOGRAM
 • ZNIECZULENIE KOMPUTEROWE
 • TOMOGRAFIA KOMPUTEROWA
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
123 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Natalia Zielińska-Sewastianik Inny

  Pani Doktor uporała się z problemem dziąseł, który towarzyszył mi od lat. Znalazła przyczynę zanikających kości, przez co część zębów zaczęła się ruszać.
  Na dzień dzisiejszy zęby są wyleczone, a ja w koncu jestem w 100% zadowolona. Pełen profesjonalizm i super podejście do pacjenta. Polecam!


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marzena Borkowska-Brożek konsultacja stomatologiczna

  Super profesjonalna obsługa.
  Wszystko jasne i dobre wskazówki do kolejnych etapów leczenia. Dziękuję bardzo.

  lek. dent. Marzena Borkowska-Brożek

  Dziękuję bardzo za opinię i pozdrawiam :)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Natalia Zielińska-Sewastianik Inny

  Mam 42 lata.Pani Doktor Natalia uświadomiła mi przyczynę moich odsłoniętych szyjek zębów-okazało się ,że całe życie nieświadomie zaciskałam szczękę.Pomogła szyna relaksująca i profesjonalna opieka Pani Doktor.Jej doświadczenie i wiedza naprawdę poprawiły komfort mojego życia.Profesjonale podejście do pacjenta.


  C
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. dent. Marzena Borkowska-Brożek Inny

  Polecam
  Wizyta u lekarza spełniła moje oczekiwania
  Leczenia było skuteczne
  Konsultacja fachowa ,

  lek. dent. Marzena Borkowska-Brożek

  Dziękuję bardzo za opinię i pozdrawiam :)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marzena Borkowska-Brożek konsultacja protetyczna

  Pani Doktor jest bardzo kompetentna, nie mam wątpliwości, że byłem u wysokiej klasy specjalisty. Czułem się zaopiekowany i poważnie potraktowany. Mam trudną sytuację, ale wiem, że jestem w dobrych rękach. Każdy etap leczenia jest już rozplanowany, czekam na nowy uśmiech. Nie ma czego się bać!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Natalia Zielińska-Sewastianik stomatologia estetyczna

  Pani Doktor jest bardzo fachową osobą, świetnie wykwalifikowaną, potrafi wszystko wytłumaczyć, doradzić. Miłe podejście do pacjenta .Efekt końcowy rewelacyjny! Polecam bardzo!!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Wiktor Abłażewicz plastyka wędzidełek warg oraz języka

  Lekarz z sercem na dłoni. Pomógł mojemu dziecku bezinteresownie. Poza tym, i przede wszystkim, polecany przez innych specjalistów. Wizyta przebiegła w ekspresowym tempie; otrzymaliśmy szczegółowy opis zabiegu i zaleceń po.


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Natalia Zielińska-Sewastianik Inny

  Trafiłam do Pani doktor z moja 16 letnia córka skierowana przez ortodonta ,Pani doktor nie tylko pomogła mojej córce ale mi również . Miałam bóle głowy kilka lat , badania nic nie wykazywały trzeba było się do bólu ciągłego przyzwyczaić . Dzięki Pani doktor Natalii po odpowiedniej diagnozie i wykonaniu indywidualnie dopasowanej szyny relaksacyjnej, która pozwoliła na rozluźnienie mięśni, a w dalszej etapie poprawy zgryzu. Nie sądziłam, że odczuję tak znaczącą różnicę i ulgę już po miesiącu można powiedzieć ze ból ustąpił, szyna pomogła . Kompetencja, umiejętności, a także ogrom wiedzy jaką cierpliwie przekazywała mi Pani Natalia przez cały proces leczenia sprawiają, że mogę polecić Panią doktor w 100%
  Mam 50 lat i odzyskałam komfort życia bez bólu głowy więcej się uśmiecham i więcej żartuje - opinia rodziny ,jeszcze raz polecam Panią doktor Natalię


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Bojda Inny

  Najlepszy stomatolog na jakiego mogłem trafić! Super zaangażowanie, wspaniałe leczenie i jest bardzo miły.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marzena Borkowska-Brożek konsultacja stomatologiczna

  Fantastyczna opieka, Pani doktor wszystko rzeczowo omówiła ze mną, uspokoila moje skolatane nerwy i stres, bardzo miło wspominam wizytę. Polecam serdecznie.

  lek. dent. Marzena Borkowska-Brożek

  Dziękuję bardzo za opinię i pozdrawiam serdecznie :).


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania