Centrum Ortodoncji i Stomatologii Dental City w Bielsku-Białej jest kolejnym etapem istnienia Przychodni Ortodontycznej Mariodent. Stale się rozwijamy, aby zapewnić w pełni komfortowe, kompleksowe i b... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Ortodoncji i Stomatologii Dental City

ul. Mostowa 5 (Galeria SFERA I)

43-300 , Bielsko-Biała , śląskie

Pokaż dane kontaktowe +48 33 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Ortodoncji i Stomatologii Dental City

Konsultacja online

Pokaż dane kontaktowe +48 33 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Ortodoncji i Stomatologii Dental City w Bielsku-Białej jest kolejnym etapem istnienia Przychodni Ortodontycznej Mariodent. Stale się rozwijamy, aby zapewnić w pełni komfortowe, kompleksowe i bezbolesne leczenie zębów. W naszej pracy korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu oraz wieloletniego doświadczenia lekarzy specjalizujących się w różnych dziedzinach stomatologii. Dążymy do tego, aby każdy pacjent czuł się u nas wyjątkowo, w związku z czym szczególny nacisk kładziemy na jakość i możliwie jak największe zadowolenie z wizyt w naszym centrum.

BEZBOLESNOŚĆ PODCZAS ZABIEGÓW TO NASZE PODSTAWOWE ZAŁOŻENIE.
Pracujemy bardzo delikatnie - to jeden ze standardów naszej przychodni. Dysponujemy szerokim spektrum metod i znieczuleń, co sprawia, że ból staje się nieobecny podczas zbiegów!

PODEJŚCIE DO PACJENTA TO NASZ PRIORYTET!
Traktujemy Pacjenta holistycznie. Nasz Pacjent jest człowiekiem - to nie tylko zęby! U nas liczy się cały proces leczenia, nie tylko wybrany przypadek.

PROFESJONALIZM TO CECHA CAŁEGO NASZEGO ZESPOŁU.
Lubimy i znamy się na tym, co wdrażamy w planie leczenia. Pracujemy w stałych zespołach lekarz - asystentka, by maksymalnie efektywnie wykorzystać czas wizyty.

ATMOSFERA WYRÓŻNIA NASZE GABINETY.
Naszą intencją jest uzyskanie przez Pacjenta uczucia komfortu i bezpieczeństwa. Poczekalnia – miejsce pełne ciepła, i przyjemnego zapachu kawy. Relaksacyjna muzyka, wygodne sofy, artystyczne obrazy, komfortowa obsługa recepcji. Czy to jest poczekalnia u dentysty?

LOKALIZACJA NAJLEPSZA Z MOŻLIWYCH.
Lokalizacja najlepsza z możliwych. Znajdujemy się w najmodniejszej części miasta – w Galerii SFERA. Tylko u nas pożyteczne z przyjemnym – za drzwiami przychodni są sklepy, kina, restauracje, klub, kręgle.

Nasza oferta

Nasza Klinika oferuje kompleksowy zakres usług. Począwszy od ortodoncji oraz stomatologii ogólnej i dziecięcej, przez endodoncje, protetykę stomatologiczną i implantologię, a na stomatologii estetycznej i wybielaniu zębów kończąc.

Zapraszamy do zapoznania się dokłądnej ofercie na naszej stronie interentowej: http://www.dentalcity.com.pl/

Nasz sprzęt

 • AIRFLOW PROPHYLAXIS MASTER
 • SKANER WEWNĄTRZ USTNY 3SHAPE TRIOS
 • PANTOMOGRAM
 • ZNIECZULENIE KOMPUTEROWE
 • TOMOGRAFIA KOMPUTEROWA
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Filmy

WIKTORIA BYRSKA - ETAPY LECZENIA ORTODONTYCZNEGO W DENTAL CITY
Aparaty Invisalign Q&A - najczęściej zadawane pytania
ELŻBIETA BELON - LECZENIE APARATEM RUCHOMYM - Q&A NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA
MARZENA BORKOWSKA BROŻEK - WIZYTA KONSULTACYJNA STOMATOLOGIA

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Marzena Borkowska-Brożek konsultacja stomatologiczna

  Wizyta przebiegła i miłej atmosferze. Pani doktor bardzo profesjonalna z dobrym podejście do pacjenta.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Natalia Zielińska-Sewastianik Ekwilibracja

  Nierówny zgryz był problemem, z którym zmagałem się od wielu lat. Unikałem wizyty u dentysty, bo byłem przekonany, że nic innego poza aparatem ortodontycznym nie jest w stanie mi pomóc, a tego typu leczenie zwyczajnie mi nie odpowiadało. Także zdecydowałem się nic z tym nie robić. Problem jednak narastał i pojawił się ból szczęki. Nie będąc w stanie już dłużej ignorować problemu, zacząłem szukać profesjonalnego gabinetu i w ten sposób trafiłem do doktor Natalii. Po zbadaniu, zrobieniu zdjęć i modeli mojego zgryzu, okazało się, że problem można rozwiązać w sposób inny niż leczenie ortodontyczne. Zgodziłem się i mogę powiedzieć, że był to strzał w dziesiątkę, bo kilka godzin temu wróciłem z ostatniej wizyty i mogę powiedzieć, że mój zgryz stał się idealnie równy bez aparatu ortodontycznego i wieloletniego leczenia. Muszę również zaznaczyć, że doktor Zielińska jest bardzo empatyczną osobą . Interesuje się pacjentem, zależy jej żeby leczenie było wykonane perfekcyjnie. Jestem w 100% zadowolony. Nie żałuję ani jednej wydanej złotówki.

  Polecam!


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Marzena Borkowska-Brożek konsultacja stomatologiczna

  Miła obsługa. Niestety po udaniu się do gabinety na drugi dzień wyszłam z bólem nie do zniesienia. Miałam wyczyszczony ząb i założona blabe na nerw. Po usunięciu blamby w środku zęba zalegała jeszcze wata. Pomimo takiego przykrego doświadczenia więcej nie skorzystam z wizyty. Wizyta nie należała do tanich a niestety musiałam dopłacić dodatkowo żeby pozbyć się bólu.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Katarzyna Kolber Inny

  Bardzo polecam, pełna profesja. Jestem zadowolona i pod wrażeniem z uzyskanych efektów. Ogromnie dziękuję


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Natalia Zielińska-Sewastianik badanie stawu skroniowo-żuchwowego

  Troska o pacjenta.Zaangażowanie.Można odczuć chęć pomocy
  i wyleczenia [ co -niestety nie jest powszechne ] Polecam.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Marzena Borkowska-Brożek konsultacja protetyczna

  Pani doktor zrobiła na mnie rewelacyjne wrażenie-kompetentna, zaangażowana, z dużą wiedzą i bardzo spokojnym podejściem do pacjenta. Dostałam pakiet opcji szczegółowo wyjaśnionych w dość kłopotliwej dla mnie sytuacji. To trzecie podejście do naprawienia ubytków w uzębieniu które dotychczas każdy napotkany stomatolog kierował w najdroższy kierunek-implanty. Pani doktor wyjaśniła za i przeciw i po raz pierwszy usłyszałam obiektywną opinie a nie finansowe naciąganie, jak w przypadku poprzednich wizyt. Jestem za to wdzięczna bo mogę w końcu podjąć decyzję na podstawie realnych opcji. Po raz pierwszy również POLECAM GORĄCO panią Doktor, na którą sama trafiłam bez wcześniejszego polecenia. Rzadko zdarza się taki traf jedyne zastrzeżenie mam do gabinetu- umówiona wizyta przeciągnęła się a miałam napięty grafik wiec spóźniłam się na kolejne spotkanie. Niemniej Pani Doktor miała na dla mnie sporo czasu i nie wykorzystałam go chyba tylko z powodu przedłużonego czekania w poczekalni. Swoją drogą-nietypowy wystrój gabinety bardzo na plus. W końcu nie biało i szpitalnie. Opieka nad pacjentem na szóstkę!!!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Bojda Inny

  Wspaniały lekarz, duża wiedza oraz ogromne zaangażowanie. Jestem wdzięczna, że zawsze mogę na nim polegać.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Katarzyna Dera aparaty stałe

  Trafiłam do Pani Doktor ponad 6 lat temu z poważną wadą zgryzu. Przez cały okres leczenia byłam na bieżąco informowana o postępach, które doprowadziły do pięknego uśmiechu. Dziękuję Pani Doktor za profesjonalne podejście i życzę każdemu takiego lekarza.


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Bojda Inny

  Bardzo dobry specjalista ze świetnym podejściem do pacjenta. Zawsze z uśmiechem odpowiada na wszelkie pytania rozwiewając ewentualne wątpliwości dotyczące przebiegu leczenia. Doktor wciąż rozwija swoje umiejętności, kształci się w zakresie najnowszych metod leczenia ortodontycznego co też jest ogromnym plusem. Serdecznie polecam dr Bojdę każdemu kto jeszcze się waha :)


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. dent. Natalia Zielińska-Sewastianik odbudowa zębów

  Bardzo profesjonalne i empatyczne podejście do pacjenta ze szczegółowo wyjaśnionym procesem planowanego na przyszłość leczenia. Serdecznie polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania