O nas

Centrum Ortodoncji i Stomatologii Dental City w Bielsku-Białej jest kolejnym etapem istnienia Przychodni Ortodontycznej Mariodent. Stale się rozwijamy, aby zapewnić w pełni komfortowe, kompleksowe i bezbolesne leczenie zębów. W naszej pracy korzystamy z najnowocześniejszego sprzętu oraz wieloletniego doświadczenia lekarzy specjalizujących się w różnych dziedzinach stomatologii. Dążymy do tego, aby każdy pacjent czuł się u nas wyjątkowo, w związku z czym szczególny nacisk kładziemy na jakość i możliwie jak największe zadowolenie z wizyt w naszym centrum.

BEZBOLESNOŚĆ PODCZAS ZABIEGÓW TO NASZE PODSTAWOWE ZAŁOŻENIE.
Pracujemy bardzo delikatnie - to jeden ze standardów naszej przychodni. Dysponujemy szerokim spektrum metod i znieczuleń, co sprawia, że ból staje się nieobecny podczas zbiegów!

PODEJŚCIE DO PACJENTA TO NASZ PRIORYTET!
Traktujemy Pacjenta holistycznie. Nasz Pacjent jest człowiekiem - to nie tylko zęby! U nas liczy się cały proces leczenia, nie tylko wybrany przypadek.

PROFESJONALIZM TO CECHA CAŁEGO NASZEGO ZESPOŁU.
Lubimy i znamy się na tym, co wdrażamy w planie leczenia. Pracujemy w stałych zespołach lekarz - asystentka, by maksymalnie efektywnie wykorzystać czas wizyty.

ATMOSFERA WYRÓŻNIA NASZE GABINETY.
Naszą intencją jest uzyskanie przez Pacjenta uczucia komfortu i bezpieczeństwa. Poczekalnia – miejsce pełne ciepła, i przyjemnego zapachu kawy. Relaksacyjna muzyka, wygodne sofy, artystyczne obrazy, komfortowa obsługa recepcji. Czy to jest poczekalnia u dentysty?

LOKALIZACJA NAJLEPSZA Z MOŻLIWYCH.
Lokalizacja najlepsza z możliwych. Znajdujemy się w najmodniejszej części miasta – w Galerii SFERA. Tylko u nas pożyteczne z przyjemnym – za drzwiami przychodni są sklepy, kina, restauracje, klub, kręgle.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • AIRFLOW PROPHYLAXIS MASTER
 • SKANER WEWNĄTRZ USTNY 3SHAPE TRIOS
 • PANTOMOGRAM
 • ZNIECZULENIE KOMPUTEROWE
 • TOMOGRAFIA KOMPUTEROWA
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (161)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Adam Bojda konsultacja ortodontyczna

  Trafiliśmy do pana Adama poprzez polecenie od znajomej. Od pierwszej wizyty córka była bardzo zaopiekowana. Pan doktor ma rewelacyjne podejście do dzieci oraz nastolatków i oczywiście dorosłych również. Bardzo dokładnie opisuje przebieg leczenia, jest miły, empatyczny, życzliwy i w 100% profesjonalny. Po 3 miesiącach leczenia aparatem stałym góra i dół efekty są więcej niż zadowalające. Polecamy leczenie u pana Adama Bojdy.

  T
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Michał Sewastianik Inny

  W mojej opinii Pan Michał jest jednym z lepszych stomatologów na jakich natrafiłem . Podczas wizyty już od samego początku super atmosfera , bardzo nowoczesne podejście do leczenia co osobiście uważam za duuuży plus . Dodam też , że miałem trudny przypadek do leczenia przynajmniej tak mi się wydawało dopóki nie trafiłem do niego. Z pełną odpowiedzialnością POLECAM

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Adam Bojda konsultacja ortodontyczna

  Jestem pacjentką doktora Adama Bojdy od blisko 2 lat. Przeszłam leczenie aparatami stałymi, dzięki czemu zyskałam piękne i równe zęby, pomimo tego, że rozpoczęłam noszenie aparatu w dorosłym wieku, udało się również uzyskać zadowalający efekt korekty wady cofnięcia szczęki. Po zdjęciu aparatu dr Bojda przekierował mnie do dentysty, który skorygował mi różnicę w kształcie zębów, dzięki czemu wygląd moich zębów dodatkowo się poprawił. Zostałam również przekierowana przez doktora do higienistki, która pięknie przepolerowała moje zęby. Pan doktor odznacza się dużym profesjonalizmem i ogromną wiedzą oraz doświadczeniem. Nie akceptuje półśrodków, dzięki czemu leczenie przynosi spektakularne efekty. Jako pacjent czuję się u niego bezpiecznie :). Pan doktor jest konkretny, rzeczowy i potrafi w przystępny sposób wyjaśnić pacjentowi co, kiedy i dlaczego należy zrobić. Na uznanie zasługują również przemiłe i bardzo kompetentne Panie asystentki z którymi Pan doktor ma świetny kontakt.


  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Adam Bojda konsultacja ortodontyczna

  Zaczęło się od polecenia przez znajomą. Natomiast dzisiaj jestem już pół roku po pomyślnie przeprowadzonym przez dr Adama Bojdę skomplikowanym leczeniu aparatami stałymi we współpracy z chirurgiem i moim stomatologiem. Decyzja o podjęciu się tak kompleksowego leczenia była oparta na koniecznych badaniach obrazowych przygotowujących tzw diagnostyce oraz na dialogu, umówieniu szczegółowo urazu, wytłumaczeniu możliwych scenariuszy leczenia i potencjalnego ryzyka.
  Pana Doktora wyróżnia przede wszystkim niezwykłe zaangażowanie od pierwszej konsultacji po okres retencyjny (polegający na utrzymaniu efektu leczenia ortodontycznego), ogromna wiedza i sposób jej przekazywania oraz kultura osobista i ludzkie podejście do pacjenta.
  Lekarz godny polecenia :)


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Michał Sewastianik Inny

  Świetny dentysta i fachowiec. Poza tym, bardzo komunikatywny i pozytywny człowiek. Polecam!


  I
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Michał Sewastianik konsultacja protetyczna

  Z całą odpowiedzialnoscia polecam usługi pana doktora Michała. Spełnił moje marzenia o pięknym uśmiechu. Fachowość, indywidualne podejście do pacjeta, serdeczność, bardzo solidne wykonanie. Jestem zachwycona efektem końcowym i moim pięknym uśmiechem. Dziękuję p.doktorze.


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Adam Bojda konsultacja ortodontyczna

  Dr Bojda, bardzo dobry specjalista, niezwykle kompetentny z chęcią udzieli odpowiedzi na
  każde pytanie. Pełen poczucia humoru, w jego zespole zawsze panuje dobra atmosfera. Dba
  o swoich pacjentów, aż chce się tam wracać. Panu Doktorowi zawdzięczam piękny, zdrowy
  uśmiech (byłam leczona przez pana Doktora nakładkami przez półtorej roku) i nowe życie.
  Polecam serdecznie :)


  G
  Profil zweryfikowany
  lek. Adam Bojda Inny

  Leczyłam się u Pana doktora Bojdy przez półtorej roku aparatem stałym. Jestem bardzo zadowolona z końcowego wyniku, mimo, że moja wada była dość poważna. Można powiedzieć, że każda wizyta była przyjemnością ponieważ co wizytę były widoczne efekty . Widać, że Pan doktor bezgranicznie kocha swoją pracę i jest perfekcjonistką. Dlatego każdy pacjent może liczyć na 100% zaangażowana i profesjonalne leczenie. Co ważne, mimo swej ogromnej wiedzy, Pan doktor potrafi w jasny sposób objaśnić pacjentowi co robi i dlaczego. Ja dzięki temu czułem się zaopiekowana i miałam pełne zaufanie do Pana doktora. A wiadomo, jakie to ważne. Poza tym w gabinecie panuje przyjemna atmosfera pozbawiona dystansu na linii lekarz-pacjent. Serdecznie dziękuję za leczenie i jednocześnie polecam Pana doktora Adama Bojdę wszystkim zainteresowanym :)


  O
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Katarzyna Kolber Inny

  Polecam z całego serca. Pani Kasia prowadziła leczenie mojej wady zgryzu przez prawie 5 lat. Wada była bardzo sklmplikowana, ale Pani Kasia podchodziła do wszystkiego rozsądnie i na spokojnie.

  Jest naprawdę profesionalna, dokładna ale także delikatna w tym co robi. Jest bardzo miła i sympatyczna. Wizyty dla mnie to była zawsze czysta przyjemność.

  Naprawdę polecam i jakbym mogła dałabym więcej gwiazdek


  G
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Natalia Zielińska-Sewastianik Inny

  Ból i stan zapalny stawu skroniowo - żuchwowego. Diagnoza - bruksizm. Leczenie - zastosowanie dość drogiej szyny relaksacyjnej na zęby. Po dwóch miesiącach brak poprawy .

  lek. dent. Natalia Zielińska-Sewastianik

  Dzień dobry, dziękuję za opinię. Nie jestem w stanie połączyć opinii z internetu z Pacjentem i konkretną sytuacją kliniczną. Jeśli się Pani/Pan u mnie leczy to wie Pani/Pan , że omawiam szczegółowo przyczyny objawów. Jeśli przyczyna jest okluzyjna-szyna pomoże, jeśli przyczyna jest inna - ochraniamy szyną zęby przed zniszczeniem i szukamy dalej przyczyny np. ogólnoustrojowej. Jeśli z innych przyczyn zaciskanie/zgrzytanie jest tak silne że przekracza możliwości adaptacyjne to proponuję Pacjentom inne, dalsze rozwiązania. Więc mimo rozgoryczenia zachęcam do kontaktu twarzą w twarz. Nie zostawiam Pacjentów bez pomocy, jeśli zgłaszają mi problem i wspólnie szukamy rozwiązania. Szyna to niestety nie jest magiczna różdżka i tłumaczę to na wizytach. Pozdrawiam


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania