Informacje o placówce

Gabinety

DentaCare Warszawa Powstańcow Śląskich

Powstańców Śląskich 87 lok. U. 15/16

01-466 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Monika Jodko

  Stomatolog, Chirurg Stomatologiczny, lek. dent.

  • A
   Lokalizacja: DentaCare Warszawa Powstańcow ŚląskichUsługa: chirurgia stomatologiczna

   Pani Doktor wykonywała u mnie ekstrakcje trudnych ósemek i za każdym razem wizyta przebiegała bezboleśnie, komfortowo i bardzo profesjonalnie. Doktor jest bardzo delikatna zarówno przy podawaniu znieczulenia jak i przy każdym następnym etapie leczenia. Szczegółowo omawia każdą wykonywana czynność a przy tym jest przemiła i bardzo dba o komfort pacjenta. Szczerze polecam!

  • Z
   Lokalizacja: DentaCare Warszawa Powstańcow ŚląskichUsługa: stomatologia estetyczna

   Przesympatyczna i jednocześnie profesjonalna pani Doktor, podchodzi z pełnym zaangażowaniem do pacjenta. Leczenie przebiegło bardzo delikatnie, nie czułam najmniejszego bólu czy dyskomfortu. Pani doktor na bieżąco informuje o tym, co będzie robić, dopytuje czy nie boli, dba o komfort, mam do niej pełne zaufanie. Z gabinetu wyszłam z uśmiechem na twarzy. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Tetyana Sugier

  Stomatolog,

  • M
   Lokalizacja: DentaCare Warszawa Powstańcow ŚląskichUsługa: leczenie kanałowe

   Trafiłem do pani doktor z polecenia jako do osoby od beznadziejnych przypadków. Bolący ząb, już uprzednio leczony kanałowo, przez innych lekarzy przeznaczony do usunięcia. Po wykonanym rtg - stan zapalny plus pozostawione narzędzie w kanale [sic!] Ponowne przeleczenie i usunięcie narzędzia pozwoliło ocalić zęba i pozbyć się dolegliwości. Zdecydowanie polecam!


 • Borhan Kambarji

  Chirurg Stomatologiczny, lek. dent.

  • A
   Lokalizacja: Stomatologia Medicover Warszawa ŁukiskaUsługa: Inny

   U dr wyrwałam dwie górne ósemki w gabinecie Medicover. Bardzo polecam cale doświadczenie, wyrwanie było bezproblemowe, ze znieczuleniem, bezbolesne a rekonwalescencja przebiegała śpiewająco.
   Lekarz wprowadza mila atmosferę, potrafi rozśmieszyć zestresowana osobę. Chyba najlepiej świadczy o profesjonalizmie to, ze po wyrwaniu jednego zęba w ciągu tygodnia wróciłam do gabinetu wyrwać kolejna ósemkę. Z kolejnym problemem chirurgicznym na pewno znów udam się do doktora.

  • A
   Lokalizacja: DemeterUsługa: chirurgia stomatologiczna

   Doktor Kambari jest świetnym specjalistą z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Wykonywałam u doktora Kambari trzy różne zabiegi stomatologiczne. Pan doktor jest równie fantastycznym człowiekiem, potrafi się poświęcić dla pacjenta oraz bardzo dokładnie wytłumaczyć wszystko zanim zacznie przeprowadzać zabieg co jest bardzo istotne dla pacjenta. Pana doktor jest godny polecenia i zaufania, polecam w 100%.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania