Informacje o placówce

Gabinety

Demeter

ul. Białostocka 7

03-741 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Demeter

Potocka 14

01-652 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Julia Bijok

  Ginekolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: BORAMED-KENUsługa: USG ginekologiczne

   Kontroluję się co jakiś czas u Pani Doktor na badaniu usg ginekologicznym. Tylko Pani Doktor dostrzegła w badaniu zmiany, które zmobilizowały mnie do dalszego postępowania. Bardzo polecam.

  • P
   Lokalizacja: BORAMED-KENUsługa: USG III trymestru

   Prowadziłam ciążę u Pani doktor. Nie polecam. Pani doktor odwoływała wizyty z dnia na dzień. W tym przed bardzo ważnym usg 2 trymestru. Musiałam szukać na szybko lekarza który wykona mi badanie Pierwszego trymestru tez ciężko było o termin bo Pani doktor nie wiedziala czy bedzie pracować w ten dzień. Pani doktor pewnie jest specjalistka od usg, natomiast bardzo mało mówi co widzi na usg i generalnie jest raczej mało rozmowna. O zdjęcie maluszka z usg musiałam się dopominać. Cieszę się że ciąża była bez komplikacji w innym przypadku kosztowałoby mnie to jeszcze więcej stresu.
   Edit. A jednak dziecko ma zrosniety szew strzałkowy, ktory zarosł już mu w życiu płodowym. Pani doktor nic nie zauważyła.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Anna Krotowicz

  Dietetyk,

  • E

   Pani Aniu! Oprócz tego,że jest Pani świetnym dietetykiem,to posiada Pani coś,co trudno wyrazić w słowach.Jest Pani wspaniałą osobą,pełną entuzjazmu i pasji w swoim zawodzie.Dzięki Pani,czuję się super.To nawet nie dlatego,że schudłam,ale dlatego,że zaraziła mnie Pani optymizmem i radością życia.Ogromne Dzięęęęęęęęki.Polecam Panią Anię....


 • Agnieszka Cegłowska

  Ginekolog, lek.

  • E
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Pani doktor bardzo sympatyczna z przyjaznym do pacjenta nastawieniem. W trakcie wizyty szczegółowo omawia przebieg badania i szczegóły planowanego zabiegu. Bardzo profesjonalna. Zdecydowanie godna polecenia.


 • Roman Chądzyński

  Internista, Reumatolog,

  • K

   Jestem pełna uznania dla pana doktora. Od dłuższego czasu opiekuje się moimi dziadkami, przyjeżdża na wizyty domowe, dobiera leki oraz proponuje badania. Wiem, że stale się rozwija i dokształca (a to uważam za bardzo ważne w tym zawodzie). Podchodzi do pacjenta z troską i szacunkiem, jest człowiekiem ogromnej kultury osobistej. Jego opieka medyczna jest dla nas błogosławieństwem - możemy spać spokojnie wiedząc, że zdrowie dziadków jest w dobrych rękach.


 • Jacek Łempicki

  Chirurg, Urolog, Androlog,

  • Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lecznica Położniczo-Chirurgiczna " IATROS" Andrzej OstaszewskiUsługa: męskie sprawy

   Sympatyczny i profesjonalny doktor w swoim fachu.Potrafi odstresować pacjenta przed zabiegiem swoim poczuciem humoru.Wszystko załatwione szybko i sprawnie.Zabieg 15 minutowy.Polecam wszystkim Pana doktora!!

  • Otwarty, dowcipny,budzi zaufanie. Polecam jako urologa. Chyba zna swoje ograniczenia nie czuje się omnipotentny, stara się,chyba mu zależy na pacjencie. Tak to czuję.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Renata Węgrzyn

  Stomatolog,

  • P
   Lokalizacja: DemeterUsługa: odbudowa zęba

   Fachowość i dokładność pod każdym względem. Wiele lat opiekuje się moimi zębami. Udało się odbudować ząb na jednej ściance i już długo cieszę się jego obecnością. Pomimo wybrania nie zalecanej drogi leczenia "bez gwarancji" (tylko jedna ścianka zęba pozostała).


 • Zbigniew Cierpisz

  Stomatolog, Ginekolog, lek. dent.

  • Lokalizacja: Demeter

   dr Cierpisz to wspaniały ginekolog, który bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjentki a każda konsultacja jest bardzo szczegółowa.

  • A
   Lokalizacja: Demeter

   Wspaniały ginekolog. Bardzo profesjonalny w swojej pracy oraz podejściu do pacjenta. Bardzo się cieszę, że trafiłam na dr Cierpisza i że to właśnie on prowadził moją ciążę.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Irina Levkivska

  Ginekolog,

  • E
   Lokalizacja: El-MedUsługa: Inny

   Pani Doktor nie należy do najmilszych lekarzy z jakimi miałam do czynienia do tej pory.
   Na początku ciąży mimo złego samopoczucia nie chciała wystawiać mi zwolnienia nawet na kilka dni. A gdy między pacjentami w 8 mc poprosiłam o wystawienie jednego skierowania odmówiła mi.
   Jest nie punktualna i bardzo nie przyjazna.
   Zdecydowanie odradzam !

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: El-MedUsługa: Inny

   Najgorszy ginekolog, z jakim się kiedykolwiek spotkałam! Zapisałam się do dr na początku ciąży, ponieważ w Legionowie trudno o lekarza prowadzącego na NFZ. Przez 3 wizyty nie zrobiła mi USG, nie sprawdziła czy serce bije, czy dziecko się dobrze rozwija. Wystawiła błędnie skierowanie na badania prenatalne (brak wskazania), wróciłam po korektę, odmówiła ze słowami "Zawsze tak wystawiam i przechodzi, pacjentka nie będzie mnie pouczać, jak wystawić skierowanie". Badania oczywiście zrobiliśmy prywatnie. Już po pierwszej wizycie miałam obawy, które się później potwierdziły. Dr nie wiedziała, co to jest zespół Turnera). Mam zastrzeżenia odnośnie przebiegu wizyty (w gabinecie stoi nieużywany aparat do USG - atrapa???), kultury osobistej (to uciszanie, gdy chciałam o coś zapytać) oraz brak troski o pacjenta - skarżyłam się na silne mdłości i bóle brzucha, prosiłam o dodatkowe badania i zwolnienie. Oczywiście, nie dostałam, bo "Pani dr nie widzi przeciwwskazań do pracy ani żadnych niepokojących objawów". Po tych 3 wizytach, będąc w 13 tc. zmieniłam lekarza prowadzącego. Okazało się, że dziecko zagnieździło się tuż przy ujściu szyjki, co przy nadmiernym wysiłku albo współżyciu grozi powstaniem krwiaka, a nawet poronieniem! Dr Levkivska tego nie wykryła. Nowy lekarz dokładnie mnie zbadał, zrobił dodatkowe usg. Okazało się także, że rodzaj mojej pracy (chemia kosmetyczna) stanowi zagrożenie dla ciąży i od razu dostałam zwolnienie. Dr Levkivskiej nie polecam nikomu i nigdy. Sama w awaryjnej sytuacji wolałabym już jechać do Warszawy na płatną wizytę.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Justyna Masior

  Stomatolog,

  • K
   Lokalizacja: Demeter

   Pani doktor ma wspaniałe podejście do dzieciaków, dobrze dba o zęby naszych córek, które już nie wymigują się od dentysty :)

  • M
   Lokalizacja: Demeter

   Najlepszy stomatolog z jakim miałam do czynienia. Pani Justyna jest bardzo dokładna w swojej pracy. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Maria Małowidzka-Serwińska

  Neurolog, Neurochirurg Dziecięcy, dr n. med.

  • B

   Pani Doktor jest świetnym, bardzo doświadczonym lekarzem o ogromnej wiedzy. Wizyta trwała dwie godziny. Dokładnie analizowała dokumentację i zdjęcia rezonansu magnetycznego. Sama wykonala EEG. Zaleciła leczenie i dała mi mnóstwo dobrej energii. Wyszłam szczęśliwa i uspokojona. bardzo dziekuję Pani Doktor i polecam innym pacjentom z czystym sumieniem.
   Barbara.

  • F
   Lokalizacja: Demeter

   Dr. Małowidzka-Serwińska to neurolog otwarty na drugiego człowieka, pomocny i w pełni zaangażowany w leczenie. Pani Doktor przeprowadziła szczegółowe badanie neurologiczne oraz zleciła dodatkowe badania niezbędne do dalszej diagnostyki. Tym samym dowiedzieliśmy się co mi jest i rozpoczęliśmy odpowiednie leczenie, które przynosi zadowalające skutki. Polecam serdecznie Panią Doktor.


Powiązane wyszukiwania