Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (4)

Ogólna ocena

  E
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Dariusz Łazęcki Konsultacja endokrynologiczna

  Najgorszy endokrynolog u jakiego "byłam", chociaż słowo "byłam" jest trochę na wyrost, głownie były to rozmowy telefoniczne, z których nic nie wynikało (Poradnia Convictor w Pruszkowie) np. lekarz dzwoni umówionego dnia i pyta mnie czemu nie zrobiłam badań, informuję, że oczywiście zrobiłam tydzień wcześniej, lekarz na to, że się zorientuje i oddzwoni po południu, czego nie zrobił przez prawie 2 tygodnie... na innej "wizycie" prawie identyczna sytuacja, miał oddzwonić w sprawie badań, czego nie zrobił przez kilkanaście dni. Na moje liczne telefony do rejestracji uzyskiwałam informacje, że przekażą do lekarza, ale niczego to nie zmieniło, byłam tez osobiście w przychodni dowiedzieć się czemu lekarz ignoruje pacjentów, dowiedziałam się, że jestem "niegrzeczna" i zostanie to odnotowane w mojej karcie pacjenta... Potwierdzam też opinie innych pacjentów, że stacjonarne wizyty (miała wątpliwą przyjemność odbyć taką jedną wizytę) trwają 5 minut, USG tarczycy trwa 1 minute, brak komunikacji z pacjentem, zero pytań, rozmowy... Daje zero gwiazdek, nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  M
  Profil zweryfikowany
  Elżbieta Kapłon-Osęka Inny

  Do tego lekarza chodziłam w przychodni w Pruszkowie przez kilka lat w ramach NFZ. Lekarz spóźnił się za każdym razem, podczas wizyty nawet na mnie nie spojrzał, nie zawsze sprawdzał palcami stan mojej tarczycy. Skierowania na tsh otrzymywałam z zaleceniem, że jeśli będzie niskie to mam wykupić coś tam, jeśli wysokie to nie wykupić. Oczywiście nie otrzymałam informacji co traktować za niskie, a co za wysokie. Brak komunikacji, brak zainteresowania, nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Elżbieta Kapłon-Osęka

  W medycynie tak bywa, że można wybrać różne opcje dalszego postępowania terapeutycznego i czasami trzeba dłużej pacjenta poobserwować. Z uwagi na troskę o ich stan zdrowia oraz utrudnienia w związku z długim oczekiwaniem na wizytę u endokrynologa, dokładnie tłumaczę pacjentom jak mają postępować w przypadku nagłych odchyleń w badaniach hormonalnych i w stanie zdrowia. Nawet moi 80 letni pacjenci wiedzą jak mają w takich sytuacjach postąpić. Dlatego też dziwi mnie, że po tylu latach wizyt , nie zorientowała się Pani i nie potrafiła okreslić na co zwrócić uwagę i jak ewentualnie postąpić.

  D
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Dariusz Łazęcki Inny

  Leczyłam się u Pana doktora przez jakiś czas na NFZ. Lekarz, który zawsze był spóźniony, nie wykonywał na wizycie nawet USG, a wizyta trwała czasami 5 minut (sprawdzenie wyników badań i wypisanie recepty, bez wywiadu, rozmowy, badań). Nie tłumaczył, nie dawał wskazówek. Bardzo odradzam wizytę u Pana doktora, bardzo nieprzyjemne doświadczenie.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Dariusz Łazęcki Tarczyca

  Bylam pacjetka Doktora pare lat temu. Na poczatku bylam zadowola, nawet specjalnie przylatywalam z anglii na wizyty. Problemy zaczely sie wraz z narastajacymi pytaniami o lek Podejrzewalam nuetokerancje glutenu i nabialu.NIestety doktor na pytania nie potrafil odpowiedziec i zaczol byc nie mily czulam sie bardzo niezrecznie .Wyszlam z wielkim niesamakiem . W miedzy czasie okazalo sie ze mam malego guzka. Za co oczywiscie trzbea zaplacic. Odmowilam biobsji. I cale szczescie bo po przebadaniu sie w angli okazalo sie ze nie bylo zadnego guzka!!!!!!! Pewnego dnia pan Lazecki zarzadal sobie wiecej za wizyty Bo juz podobno nie mialam wsparcie finansowego od kraju. Co jest bez sensu. Bo przeciez leczylam sie prywatnie!. Bardzo przykre doswiadczenie nikomu nie polecam! Nikt nie powinien tak sie czuc za wlasnego pieniadze

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Drzymały 19/21, 05-800 Pruszków Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania