Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

CM Vita-Medica do rodzinna firma działająca do 2005 roku. Specjalizujemy się w stomatologii, medycynie rodzinnej. Świadczymy również porady lekarskie, specjalistyczne. Placówki w Warszawie i Sulejówku są przyjazne pacjentom, dobrze wyposażone. Mamy podpisane umowy z NFZ oraz ubezpieczycielami komercyjnymi.
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (50)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Sylwia Księżak Inny

  Byłam na wizycie u dr Sylwii Księżak 21.07.2022 r. - bonding 8 zębów. Doświadczenia traumatyczne!!! Pomimo tego, że Pani dr robiła zęby parami, to diametralnie się od siebie różniły kształtem i ilością nadbudowanego kształtu – jeden ząb „wypłaszczony”, drugi „beczka”. Materiał nałożony bardzo grubo. Nałożona glazura/szkliwo zeszło w całości po około 2 dniach. Bonding miał się trzymać do 5 lat. Już po miesiącu musiałam iść do innego lekarza, żeby załatał mi płat kaleczący dziąsło, który oderwał się na jedynce. Nieco ponad rok materiał pokruszył się tak, że trzeba go wymieniać.
  Moje naturalne szkliwo jest nieodwracalnie zdarte, co potwierdziła sama specjalistka. W związku z tym, że materiał jest na grubo położony, to pod dziąsłami zbiera mi się materia i ciągle mam stany zapalne dziąseł.
  Niestety dałam się namówić na zrobienie tego zabiegu, żałuje, że nie skonsultowałem tej decyzji z innym lekarzem.
  Pomimo, iż Pani doktor jest sympatyczna, to odradzam korzystanie z jej usług.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Joanna Jonek-Lewandowska Inny

  Pani Doktor jest naszym lekarzem rodzinnym już 11 lat. Zawsze celna diagnoza,zawsze przemiło,zawsze kulturalnie ,zawsze w punkt. Przecudowna osoba o olbrzymiej wiedzy. Jestem pod olbrzymim wrażeniem. A nachodziłam się do Pani Doktor bo moja córka mocno chorowała.( wczesniaczek). Rzadko pisze opinie ,ale tu muusze. Naprawdę z całego serca polecam. Niesamowita osoba.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Puścion prowadzenie ciąży

  Bardzo dobry lekarz, godny polecenia. Prowadziłam dwie ciąże u Pana Doktora. Szczegółowo odpowiada na pytania, rozwiewa wszelkie wątpliwości. W dzisiejszych czasach taki lekarz to skarb ;)

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Puścion konsultacja ginekologiczna

  Lekarz z dużą wiedzą. Bardzo pomocny, delikatny i dokładny. Szczegółowo wszystko tlumaczy. Niezwykle sympatyczny i mily lekarz.

  E
  Profil zweryfikowany
  CM Vita-Medica Sp z o.o. Inny

  Cudowna ,ciepła osoba ,doskonały kontakt z dzieckiem i rodzicem , o profesjonalizmie nie wspomnę, polecam serdecznie Panią Doktor

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Puścion konsultacja ginekologiczna

  Lekarz godny polecenia. Przyjazne nastawienie od wejścia i miła atmosfera. Widać że ma ogromną wiedzę, którą umie odpowiednio przekazać pacjentce.

  D
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Piotr Puścion badania ginekologiczne

  Doktor Piotr Puścion to wspaniały lekarz, który wykonał mi biopsję endometrium. Pomimo, że w Internecie piszą iż zabieg jest bolesny, to doktor Piotr wykonał go bardzo sprawnie i bezboleśnie. Wcześniej wyjaśnił szczegółowo jak przebiegnie zabieg. Kobiety polecam tego lekarza - zna się na swoim fachu.

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krzysztof Kłoszewski konsultacja ortopedyczna dzieci

  Nie polecam, tak jak w komentarzach poniżej. Po krótkim usg zalecenie unieruchomienia dziecka rozwórką Koszli na minimum 3 miesiące!!! Po weryfikacji u innych lekarzy stwierdzono fizjologiczny niedorozwój i zalecono proste ćwiczenia i szerokie pieluchowanie na noc.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr hab. n. med. Paweł Lewandowski Laserowe usuwanie żylaków

  Dr Lewandowski wprowadza spokojną, przyjazną atmosferę w trakcie wizyty. Wydaje konkretne zalecenia, przekonująco ordynuje leczenie.
  Na mojej nodze naprawił błędy innego lekarza. Gorąco polecam Pana Doktora.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dariusz Patoleta Inny

  Kilka lat temu Dr Patoleta dwukrotnie operował mojego tatę, Wspaniały lekarz i człowiek pełen zrozumienia i cierpliwości dla starszych osób. Pan doktor dokładnie i spokojnie wytłumaczył przebieg zabiegu, po operacji zawsze miał czas odpowiedzieć na pytania i wątpliwości. Teraz ja potrzebuję pomocy chirurga i bez zastanowienia wybrałam dr Dariusaz Patoletę. I nic się nie zmieniło, pan doktor spokojnie wytłumaczył jak będzie przebiegał zabieg, na czym polega jakie mogą być komplikacje. Wychodząc z gabinetu człowiek wie że trafił w dobre ręce lekarza z powołania ale też dobrego człowieka który nie traktuje pacjenta jak intruza.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Kombatantów 85, 05-070 Sulejówek Pokaż w Google Maps
Signal Iduna, INTER Polska, Allianz, Compensa, Axa, GENERALI, UNIQA, ... Centrum Medyczne Puławska, POLMED, PZU Życie, TU Zdrowie, NFZ, SKOK Asekuracja, PZU Zdrowie Wszystkie ubezpieczenia
Kłopotowskiego 22, 03-717 Warszawa Pokaż w Google Maps
INTER Polska, Allianz, Compensa, Axa, Medica Polska, GENERALI, SKOK Asekuracja, ... UNIQA, POLMED, PZU Życie, TU Zdrowie Wszystkie ubezpieczenia
Jagiellońska 6, 05-220 Zielonka Pokaż w Google Maps
INTER Polska, Compensa, SKOK Asekuracja, POLMED, TU Zdrowie, Allianz, LUX MED, ... enel-med, PZU Zdrowie Wszystkie ubezpieczenia

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania