Centrum - Twoja Poradnia

(7 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum - Twoja Poradnia

Skibińskiego 1

41-300, Dąbrowa Górnicza, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Ewa Matysek-Niewolska

  Internista,

  • K

   Bardzo dobra lekarka jedna z najlepszych w przychodni zgadzam się z wypowiedziami poprzedników.Oby było takich lekarzy więcej .

  • G

   Bardzo ludzka lekarka. Bada dokładnie,ma trafne diagnozy,nie proponuje drogich leków. Ma wyczucie do pacjenta.


 • Lidia Mijaczewska - Kopczyk

  Pediatra, lek.

  • A

   Od małego dziecko chodziłam do pani doktor aż do 22 roku życia. Faktycznie była podkreśle tutaj słowo BYŁA bardzo dobrym,przyjemnym i sympatycznym pediatrą,ale z roku na rok stawała się coraz gorsza. Aż pewnego ferelnego dnia zaatakował mnie kręgosłup szyjny i to ze skutkiem blokady(brak możliwości skrętu głowy) no i wybrałam się do pani Doktor o rade no i oczywiście skierowanie na prześwietlenie żeby sprawdzić co tam się niedobrego stało. Pani doktor wydarła na gębe,że to ona jest tu LEKARZEM a ja pacjentem a ból ten się leczy a nie lata na prześwietlenie po czym przepisała mi silne zastrzyki przeciwbólowe, jeżeli w taki sposób Pani Kopczyk LECZY aktualnie swoich pacjentów to ja im serdecznie współczuje. Jeszcze tego samego dnia zmieniłam lekarza który po pierwszej wizycie był w wielkim szoku,że przez 22 lata życia nie miałam robionych tak podstawowych badań jak mocz i morfologia. Aktualnie nie polecam tego pediatry.

  • M

   Chodzimy do dr. Kopczyk już wiele lat. Bardzo mila, sympatyczna, ma dobry kontakt z dziećmi. Nie karze kupować zbędnych leków, często pyta się jakie mamy w domu. Zależy jej żeby szybko wyleczyć.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


  • J
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Centrum -Twoja Poradnia" Sp. z o.o.Usługa: Choroba, migrena itp

   Zapisałam sie do Pani Dr. z rok temu co najmniej. Niestety odnosze wrażenie ze na każdym kroku z czym sie nie zglosze jestem traktowana jak symulant. To samo bylo jak byłam z atakiem migreny (drugi raz w zyciu) z aura. Z ta roznica ze aura byla inna niż poprzednim razem i mialam prawo sie wystraszyc, zostalam potraktowana jak panikara. Nie polecam tego lekarza niestety :/

  • J

   Moi rodzice od wielu lat byli pacjentami Pani doktór ,zawsze słyszałem że jest jednym z lepszych lekarzy przyjmujących w poradni .Ja również postanowiłem wypełnić deklarację do Pani doktór i powierzyć moje zdrowie ,licząc na doświadczenie i oddanie sztuce lekarskiej . Niestety Pani doktór przy poważnej chorobie pokazała całkowity brak zainteresowania i pozbyła mnie ,nie udzielając konkretnej pomocy w trudnych dla mnie chwilach. NIE POLECAM TEGO LEKARZA


Powiązane wyszukiwania