Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej OD NOWA

(67 opinii)

Jesteśmy zespołem psychologów i terapeutów poznawczo-behawioralnych. Pomagamy dzieciom, młodzieży i dorosłym w radzeniu sobie z różnymi trudnościami zdrowia psychicznego. Mając doświadczenie w pracy k... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej OD NOWA

Podwale 62a/6

50-010 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Jesteśmy zespołem psychologów i terapeutów poznawczo-behawioralnych. Pomagamy dzieciom, młodzieży i dorosłym w radzeniu sobie z różnymi trudnościami zdrowia psychicznego. Mając doświadczenie w pracy klinicznej w licznych placówkach opieki zdrowotnej oferujemy specjalistyczną pomoc psychologiczną dla klientów prywatnych. Naszym celem jest umożliwienie osobom poszukującym wsparcia psychologa rozmowę w komfortowych i dyskretnych warunkach z gwarancją uzyskania profesjonalnej opieki terapeutycznej.

Zabiegi

 • psychoterapia
 • poradnictwo

Choroby

 • zaburzenia lękowe
 • depresja
 • bezsenność
 • choroby psychosomatyczne
 • zaburzenia osobowości
 • trudności w relacjach
 • trudności w pracy
 • stres
 • PTSD
 • zaburzenia odżywiania
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dominika Pluskiewicz terapia poznawczo-behawioralna

  Dziękuję Pani Dominice za pomoc w zrozumieniu siebie, swojej przeszłości, za odnalezienie w sobie akceptacji tego, co było problematyczne, za zamknięcie kilku rozdziałów w życiu, za odnalezienie w sobie wybaczenia tym, którzy niekoniecznie dobrze na mnie wpływali, za zerwanie ze szkodliwymi schematami, za nakierowanie na nowe.
  Moja terapia została zrealizowana świetnie i stanowi do tej pory doskonały wstęp do nieustającej pracy nad sobą. Pracy, która choć nie jest łatwa, stanowi w gruncie rzeczy przyjemność i przynosi pozytywne rezultaty.
  Terapia uzmysłowiła mi, że większość zależy od nas samych. To w gruncie rzeczy sedno sprawy.
  Obecne sporadyczne spotkania to teraz swego rodzaju jak praca z bardzo dobrym mentorem, coachem, który potrafi wskazać, co można by dopracować, a gdzie skupiać mniej uwagi. Polecam serdecznie.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dominika Pluskiewicz Psychoterapia poznawczo-behawioralna

  Pani psycholog pomogłami uporać się z napadami silnego lęku. Dziękuję za pomoc i polecam każdemu kto szuka fachowej pomocy.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dominika Pluskiewicz Psychoterapia poznawczo-behawioralna

  Nie umiem znaleźć słów, które opiszą jak bardzo jestem wdzięczna Pani Dominice za pomoc w odzyskaniu równowagi i spokoju w moim życiu. Na terapię zdecydowałam się ponad rok temu, ze względu na przewlekły stan zapalny żołądka spowodowany stresem. Każdy posiłek kończył się bólem, chudłam i tracilam nadzieję, nie umiałam sobie pomóc. Wybór Pani Dominiki jako terapeutki był jednym z najlepszych decyzji w moim życiu. Dziś znacznie lepiej radzę sobie ze stresem, jestem bardziej świadoma, rozumiem skąd wzięły się moje problemy i co mogę zrobić, żeby znów nie dopuścić do takiej sytuacji, a moje problemy trawienne prawie całkiem ustąpiły. Dziękuję z całego serca za niesamowite zaangażowanie i wsparcie, jasną i zrozumiałą edukację oraz pokazanie dróg rozwoju (książki, kurs MBSR). Ściskam i życzę wszystkiego dobrego! :-)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dominika Pluskiewicz

  Godna zaufania, rzeczowa i profesjonalna Pani psycholog. Czułam się dobrze zaopiekowana. Dziękuję za pomoc. Polecam gorąco.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Sylwia Kosioł psychoterapia indywidualna

  Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w problem. Pani Psycholog zawsze pomocna, a w trudnych momentach potrafi skutecznie naprowadzić na rozwiązanie. Podczas wizyt nie odczuwa się dystansu, jest bardzo serdeczna i zawsze uśmiechnięta.
  Po moich kilku latach odwiedzania przeróżnych terapeutów bez większych efektów trafiłam do
  Pani Psycholog i to był bardzo dobry wybór. Gdy terapia tkwiła w miejscu to właśnie Pani Sylwia szukała różnych rozwiązaniań i zmiany terapii aby ruszyć z miejsca i muszę powiedzieć, że od tego momentu było już tylko lepiej. W swoją pracę wkłada całe serce. Ja polecam w 100% Panią Psycholog, również znajomym którzy poszukują pomocy bo wiem, że uzyskają rzetelnego wsparcia z bardzo dobrym efektem.

  mgr Sylwia Kosioł

  Dziekuję serdecznie za miłe słowa i gratuluję sukcesów w terapii!:))


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dominika Pluskiewicz

  Pani Dominika jest niezwykle kompetentna, życzliwa, godna zaufania, posiada ogromną wiedzę terapeutyczną, którą integracyjnie potrafi przekazać i wykorzystać w procesie terapii. Jest godna polecenia wszystkim osobom chcącym zmienić w swoim życiu powtarzające się i przysaparzające cierpień schematy. Na początku spotkań, tworzyłyśmy pewnego rodzaju matrycę mojego funkcjonowania (co z czego wynika) po to aby pracować nad zmianą i akcpeptacją. Dziękuję za te spotkania i Pani życzliwość.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dominika Pluskiewicz

  Panią Dominikę mogę polecić z czystym sumieniem, jest moim zdaniem najlepszym specjalistą we Wrocławiu. Byłem w terapii u kilku psychoterapeutów i nie potrafili mi pomóc. Terapia poznawczo behawioralna z elementami terapii schematu była dla mnie bardzo dobrą drogą leczenia. Potrafię zrozumieć swoje emocje, poprawiła się moja jakość życia i moje relacje. Przyznaję, że nie był to łatwy proces (byłem świadomy trudu pracy nad sobą), ale dzięki wiedzy, wsparciu i życzliwości Pani Dominiki udało się!


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dominika Pluskiewicz

  Serdecznie dziękuję pani za pomoc! Bardzo długo zwlekałam z podjęciem pracy nad sobą bo zawsze były inne ważniejsze sprawy. Po tym jak zaczęłam rozumieć, że nie jestem w stanie żyć dalej w takim pędzie i presji moja znajoma poleciła mi panią. Jestem wdzięczna za pomoc w zrozumieniu dlaczego wpadałam ciągłe w te same schematy. Dziś, potrafię zaakceptować swoje emocje i rozumieć mój lęk, który już mnie nie paraliżuje. Jest pani świetnym psychologiem i człowiekiem, który stworzył bezpieczną dla mnie atmosferę i konstruktywnie ukierunkowywał do zmian. Wielkie dziękuję jeszcze raz !


  U
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Magdalena Oleśniewicz psychoterapia

  Na wizyty do Pani Magdaleny chodziłam z przyjemnością, jest lekarzem zaangażowanym w terapię, pełnym empatii i dobrego podejścia do pacjenta. Terapia przebiegła bardzo przyjemnie i wszystko czego się chciałam dowiedzieć zostało powiedziane. Miejsce i lekarz godni polecenia! :)


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dominika Pluskiewicz

  Bardzo dziękuję za udzielenie wsparcia. Pani Dominika jest najwyższej klasy profesjonalistą, który równocześnie tworzy klimat pełen empatii i zrozumienia. Z całego serca polecam!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania