Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej OD NOWA

Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej OD NOWA

Psychologia , Psychoterapia , Diagnostyka

77 opinii Wrocław, Podwale 62a/6
Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej OD NOWA

Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej OD NOWA

O nas

Jesteśmy zespołem psychologów i terapeutów poznawczo-behawioralnych. Pomagamy dzieciom, młodzieży i dorosłym w radzeniu sobie z różnymi trudnościami zdrowia psychicznego. Mając doświadczenie w pracy klinicznej w licznych placówkach opieki zdrowotnej oferujemy specjalistyczną pomoc psychologiczną dla klientów prywatnych. Naszym celem jest umożliwienie osobom poszukującym wsparcia psychologa rozmowę w komfortowych i dyskretnych warunkach z gwarancją uzyskania profesjonalnej opieki terapeutycznej.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (77)

Ogólna ocena

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Dominika Pluskiewicz terapia poznawczo-behawioralna

  Jestem bardzo zadowolony z pracy, jaką pani psycholog wykonała ze mną. Dzięki jej pomocy udało mi się przełamać lęki, które wcześniej utrudniały mi życie. Terapia była dla mnie bezpiecznym miejscem do dzielenia się moimi emocjami i myślami, a pani psycholog jest bardzo empatyczna i wykazała się dużą wrażliwością na moje potrzeby. Czułem się zrozumiany i wspierany podczas naszych spotkań, co pozwoliło mi na otwarcie się. Pani psycholog wykazała się również dużą wiedzą i umiejętnościami, co pozwoliło mi zrozumieć, jak działa mój umysł i jak radzić sobie z trudnościami. Terapia z panią psycholog była dla mnie bardzo wartościowym doświadczeniem i polecam ją każdemu, kto szuka profesjonalnej i empatycznej pomocy w rozwoju osobistym.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Olga Dembska psychoterapia indywidualna online

  Zakonczylam wizyty u pani Olgi i bardzo polecam. Potrafi sluchac i rozmawiac na trudne tematy, zawsze po tych spotkaniach wydawalo mi sie ze widze jasniej rozne rzeczy i cos powoli ale zaczyna sie ukladac.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Dominika Pluskiewicz Psychoterapia poznawczo-behawioralna

  Z całego serca życze każdemu, kto zmaga się z jakimś problemem żeby trafił na Panią Dominikę. To była najlepsza decyzja że tu trafiłam i jestem bardzo wdzieczna- to wspaniała kobieta. Przychodząc do niej na pierwsza wizytę byłam w fatalnym stanie psychicznym dziś kończę terapie u Pani z ogromnym zasobem wiedzy i zupełnie innym podejściem co do własnego lęku,myśli i emocji.Zawsze wyczekiwałam kolejnego spotkania, czułam się bardzo swobodnie i nie wyobrażałam sobie żebym mogła trafić na innego terapeutę.Pani Dominika ma ogromna wiedze która przekazała mi tak jak nikt inny nie potrafił, dotarły do mnie bardzo proste rzeczy które odmieniły moje myślenie i zachowanie. Zawsze doceniała każdy moj mały krok w kierunku zmiany.Brakuje slow żeby opisac Panią Dominikę i jej empatyczne podejście do pacjenta.To jakie dostałam profesjonalne wsparcie zapamietam na długie lata.Czułam sie zaopiekowana.Bardzo dziękuje Pani jako cudownej terapeutce ale tez jako bardzo wspanialej bardzo cieplej osobie!

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Sylwia Kosioł psychoterapia indywidualna

  Pani Sylwia jest bardzo zaangażowana, nieoceniająca. Stara się szukać rozwiązań i nowych ścieżek, gdy wydaje się, że terapia jest w ślepej uliczce. Jest osobą zdeterminowaną żeby człowiekowi pomóc; konkretną , a jednocześnie ciepłą. Dla mnie najważniejsze było nazwanie moich problemów, ujęcie w ramy, uporządkowanie, wskazanie mechanizmów , które zapoczątkowane w dzieciństwie towarzyszą przez dorosłe życie. To co wydaje nam się często bezbrzeżnym oceanem okazuje się czasem być balonem z wodą, który można przekłuć.
  Dziękuję.

  mgr Sylwia Kosioł

  Dziękuję serdecznie Panie Michale za te miłe słowa! Jednocześnie gratuluję Panu wykonania całej tej trudnej pracy i jestem ogromnie wdzięczna, że mogłam w tym Panu towarzyszyć! Pozdrowienia! :)

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Dominika Pluskiewicz poradnictwo psychologiczne

  Bardzo życzliwa, zaangażowana terapeutka. Otwarta na wiele tematów i zawsze stawia rozmówcę na pierwszym miejscu. Polecam.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Dominika Pluskiewicz Psychoterapia

  Bardzo mi pomogła w przeszłości, jako jedyna tak naprawdę z wielu psychologów. Pierwszy raz mogłam się tak otworzyć. Serdecznie polecam, a tym bardziej tym którzy są zrażeni do psychologów. Dziękuję.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Dominika Pluskiewicz psychoterapia indywidualna

  Pani Dominika jest po prostu świetna, zna się na tym co robi i skutecznie mi pomogła, poza tym to bardzo miła i ciepła osoba

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Dominika Pluskiewicz psychoterapia indywidualna

  Rzetelna, dokładna i niezwykle empatyczna terapeutka! Wsłuchuje się w problemy i wspólnie pomaga znaleźć rozwiązanie. Świetny przykład zaangażowanego specjalisty! Bardzo polecam!

  Z
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Dominika Pluskiewicz psychoterapia indywidualna

  Profesjonalna pomoc. Pani Dominika pokazała wysoki poziom kultury osobistej. Rzetelie podchodziła do każdego spotkania i tematu. Poczułam wyraźną zmianę.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Banaszak Inny

  Jestem już po pełnej terapii u Pani Kasi, jest wspaniałą, ciepłą osobą, z naprawdę ogromnym doświadczeniem. Mimo że myślałam że terapia będzie trwać dość długo, udało mi się uporać z nią w zaledwie parę miesięcy. Myślę że nie byłoby to możliwe gdyby nie zaangażowanie Pani Kasi. Naprawdę gorąco polecam!!!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Podwale 62a/6, 50-010 Wrocław Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania