Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej OD NOWA

Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej OD NOWA

Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Tworzymy zespół składający się z psychoterapeutów, psychologów i lekarza psychiatry. Pomagamy młodzieży i dorosłym w radzeniu sobie z różnymi trudnościami zdrowia psychicznego. Mając doświadczenie w pracy klinicznej w licznych placówkach opieki zdrowotnej oferujemy specjalistyczną pomoc psychologiczną dla klientów prywatnych. Naszym celem jest umożliwienie osobom poszukującym wsparcia psychologa rozmowę w komfortowych i dyskretnych warunkach z gwarancją uzyskania profesjonalnej opieki terapeutycznej.
Dowiedz się więcej
Zobacz więcej

Adres

Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej OD NOWA
Podwale 62a/6, 50-010 Wrocław
Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej OD NOWA logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (82)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Agnieszka Nowak psychoterapia indywidualna

  Bardzo polecam Panią Agnieszkę wszystkim. Od pierwszej wizyty bardzo spodobało mi się to, że szczegółowo potrafiła wyjaśnić mi skąd wynikły moje problemy i bardzo przyjaźnie i delikatnie przeprowadziła mnie przez cały proces leczenia. Jest bardzo zaangażowana i empatyczna. Z jej pomocą stanęłam na nogi i rozwiązałam problemy z którymi przyszłam.

  M
  Profil zweryfikowany
  Dominika Pluskiewicz Terapia schematów

  Polecam z całego serca! Pani Dominika z dużym zaangażowaniem, uważnością, profesjonalizmem, wiedzą i empatią podchodziła do mnie w czasie każdego z naszych spotkań. Serdecznie polecam współpracę z Nią. Jest wspaniałą specjalistką i człowiekiem.

  M
  Profil zweryfikowany
  Dominika Pluskiewicz psychoterapia indywidualna

  Z perspektywy czasu cieszę się że mogłam swoje trudności powierzyć Pani Dominice. Jej podejście było pełne zrozumienia, empatii ale także wiedzy która pozwoliła mi zrozumieć niektóre zawiłosci mojego postępowania. Dzięki terapii u Pani Dominiki mogę cieszyć się pełnią życia, o wiele lepiej radzę sobie z trudnościami, jestem spokojniejsza. Jeśli potrzebuję zawsze wracam i wspólnie szukamy drogi do rozwiązania problemów. Polecam każdemu kto szuka spokojnego empatycznego i kompetentnego terapeuty.

  J
  Profil zweryfikowany
  mgr Agnieszka Nowak Inny

  Zdecydowanie nie polecam. Pani Agnieszka zasugerowała swoją diagnozę już na drugiej wizycie nie poznając nawet całości problemu. Na trzecim spotkaniu po 10 minutach stwierdziła że moj problem ją bardzo niepokoi i jednocześnie nie jest w stanie wcisnąć mnie w swój grafik wizyt proponując wizyty co dwa tygodnie lub online. Pani Agnieszka nadmieniła, że terapia nie służy temu żebym poczuła się lepiej. Jest to wysoce nie profesjonalne w mojej ocenie zaczynać terapię i sugerować diagnozę której się nie ma czasu prowadzić. Naraziła mnie Pani na ogromny dyskomfort i stres. Dodatkowo brak konkretnych odpowiedzi i ciągle zadawane te same pytania sugerują brak zaangażowania. Nie polecam.

  mgr Agnieszka Nowak

  Szanowna Pani,

  Ten komentarz dowodzi, jak wybiórczo potraktowała Pani moje wypowiedzi (być może pod wpływem silnego wzburzenia na wiadomość, że niestety jestem zmuszona przekierować Panią do innej osoby?).
  Już na pierwszym spotkaniu poinformowałam Panią, że obecnie cały grafik mam zajęty, a jedynie dysponuję wolnym terminem co 2 tygodnie, co być może ulec zmianie, ale nie mogę tego zagwarantować. Przedstawiłam także jak wygląda współpraca: zaczynamy od 2-3 konsultacji, które mają charakter wstępny, aby dookreślić Pani trudności, a następnie podjąć decyzję co do dalszej współpracy. To standardowe zasady, albowiem po pierwszych spotkaniach mamy wstępnie zarysowany problem i diagnozę. Na tej podstawie podejmujemy decyzję co dalej. Nadmienię, że zarówno pacjent jak i terapeuta ma prawo zrezygnować ze współpracy. I to wcale nie jest rzadkość, kiedy psychoterapeuta przekierowuje pacjenta do innej placówki czy też innego specjalisty. Powody mogą być różne, np. terapeuta nie ma wystarczających kwalifikacji, nie pracuje z określonymi jednostkami zaburzeń, prowadzenie dużej ilości wymagających procesów i związane z tym obciążenie terapeuty, sytuacja osobista, i wiele innych. Tak też zadziało się w naszym przypadku. Podzieliłam się z Panią moimi spostrzeżeniami i nie będąc w stanie zagwarantować Pani cotygodniowych spotkań (które wg mojej oceny są niezbędne), zaproponowałam podjęcie współpracy z innym terapeutą. Zaoferowałam tyle ile mogłam, wskazanie możliwości, przesłanie namiarów na miejsce, do którego może się Pani udać, w którym otrzyma najlepszą pomoc.
  Niestety, nie zawsze osoba, do której się udajemy, jest od razu tym specjalistą, który może pomóc. Staram się zrozumieć Pani rozczarowanie i wynikające z tego emocje, którego wyrazem jest ta opinia. Tak jak obiecywałam, wysłałam już informacje co do miejsca, w którym może otrzymać Pani wsparcie. Życzę wszystkiego dobrego.

  M
  Profil zweryfikowany
  Olga Dembska psychoterapia indywidualna

  Pani Olga jest niezwylke empatyczną, spokojną i profesjonalną osobą. Przede wszystkim potrafi uważnie słuchać i otwiera pacjenta na rozwiazania problemu, o których wcześniej nawet się nie myślało. Podczas wizyty czuję, że cala uwaga skupiona jest na mnie. Pani Ogla pokazała mi, że jest światełko w ciemnym tunelu i z każdą kolejną wizytą to światełko jest coraz większe, aż w końcu nastaje jasność. To psycholog do zadań specjalnych wyposażony w wiedzę na najwyższym poziomie.

  K
  Profil zweryfikowany
  Dominika Pluskiewicz terapia poznawczo-behawioralna

  Jestem bardzo zadowolony z pracy, jaką pani psycholog wykonała ze mną. Dzięki jej pomocy udało mi się przełamać lęki, które wcześniej utrudniały mi życie. Terapia była dla mnie bezpiecznym miejscem do dzielenia się moimi emocjami i myślami, a pani psycholog jest bardzo empatyczna i wykazała się dużą wrażliwością na moje potrzeby. Czułem się zrozumiany i wspierany podczas naszych spotkań, co pozwoliło mi na otwarcie się. Pani psycholog wykazała się również dużą wiedzą i umiejętnościami, co pozwoliło mi zrozumieć, jak działa mój umysł i jak radzić sobie z trudnościami. Terapia z panią psycholog była dla mnie bardzo wartościowym doświadczeniem i polecam ją każdemu, kto szuka profesjonalnej i empatycznej pomocy w rozwoju osobistym.

  M
  Profil zweryfikowany
  Olga Dembska psychoterapia indywidualna online

  Zakonczylam wizyty u pani Olgi i bardzo polecam. Potrafi sluchac i rozmawiac na trudne tematy, zawsze po tych spotkaniach wydawalo mi sie ze widze jasniej rozne rzeczy i cos powoli ale zaczyna sie ukladac.

  M
  Profil zweryfikowany
  Dominika Pluskiewicz

  Z całego serca życze każdemu, kto zmaga się z jakimś problemem żeby trafił na Panią Dominikę. To była najlepsza decyzja że tu trafiłam i jestem bardzo wdzieczna- to wspaniała kobieta. Przychodząc do niej na pierwsza wizytę byłam w fatalnym stanie psychicznym dziś kończę terapie u Pani z ogromnym zasobem wiedzy i zupełnie innym podejściem co do własnego lęku,myśli i emocji.Zawsze wyczekiwałam kolejnego spotkania, czułam się bardzo swobodnie i nie wyobrażałam sobie żebym mogła trafić na innego terapeutę.Pani Dominika ma ogromna wiedze która przekazała mi tak jak nikt inny nie potrafił, dotarły do mnie bardzo proste rzeczy które odmieniły moje myślenie i zachowanie. Zawsze doceniała każdy moj mały krok w kierunku zmiany.Brakuje slow żeby opisac Panią Dominikę i jej empatyczne podejście do pacjenta.To jakie dostałam profesjonalne wsparcie zapamietam na długie lata.Czułam sie zaopiekowana.Bardzo dziękuje Pani jako cudownej terapeutce ale tez jako bardzo wspanialej bardzo cieplej osobie!

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Sylwia Kosioł psychoterapia indywidualna

  Pani Sylwia jest bardzo zaangażowana, nieoceniająca. Stara się szukać rozwiązań i nowych ścieżek, gdy wydaje się, że terapia jest w ślepej uliczce. Jest osobą zdeterminowaną żeby człowiekowi pomóc; konkretną , a jednocześnie ciepłą. Dla mnie najważniejsze było nazwanie moich problemów, ujęcie w ramy, uporządkowanie, wskazanie mechanizmów , które zapoczątkowane w dzieciństwie towarzyszą przez dorosłe życie. To co wydaje nam się często bezbrzeżnym oceanem okazuje się czasem być balonem z wodą, który można przekłuć.
  Dziękuję.

  mgr Sylwia Kosioł

  Dziękuję serdecznie Panie Michale za te miłe słowa! Jednocześnie gratuluję Panu wykonania całej tej trudnej pracy i jestem ogromnie wdzięczna, że mogłam w tym Panu towarzyszyć! Pozdrowienia! :)

  A
  Profil zweryfikowany
  Dominika Pluskiewicz poradnictwo psychologiczne

  Bardzo życzliwa, zaangażowana terapeutka. Otwarta na wiele tematów i zawsze stawia rozmówcę na pierwszym miejscu. Polecam.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania