Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej OD NOWA

(53 opinie)

Jesteśmy zespołem psychologów i terapeutów poznawczo-behawioralnych. Pomagamy dzieciom, młodzieży i dorosłym w radzeniu sobie z różnymi trudnościami zdrowia psychicznego. Mając doświadczenie w pracy k... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Terapii Poznawczo-Behawioralnej OD NOWA

Podwale 62a/6

50-010 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Jesteśmy zespołem psychologów i terapeutów poznawczo-behawioralnych. Pomagamy dzieciom, młodzieży i dorosłym w radzeniu sobie z różnymi trudnościami zdrowia psychicznego. Mając doświadczenie w pracy klinicznej w licznych placówkach opieki zdrowotnej oferujemy specjalistyczną pomoc psychologiczną dla klientów prywatnych. Naszym celem jest umożliwienie osobom poszukującym wsparcia psychologa rozmowę w komfortowych i dyskretnych warunkach z gwarancją uzyskania profesjonalnej opieki terapeutycznej.

Zabiegi

 • psychoterapia
 • poradnictwo

Choroby

 • zaburzenia lękowe
 • depresja
 • bezsenność
 • choroby psychosomatyczne
 • zaburzenia osobowości
 • trudności w relacjach
 • trudności w pracy
 • stres
 • PTSD
 • zaburzenia odżywiania
więcej

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
53 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dominika Pluskiewicz psychoterapia indywidualna

  Trafić do takiego psychologa to prawdziwe szczęście. Potrafiła znaleźć sposoby na rozwiązanie każdego z moich problemów. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Nasze spotkania napawają spokojem i optymizmem.
  Pani Dominika jest wspaniałym specjalistą i wspaniałym człowiekiem.
  Polecam z czystym sumieniem i dziękuję za wszystko.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dominika Pluskiewicz psychoterapia indywidualna

  Długo odwlekałam trapię, mając zakrzywiony obraz takowych spotkań. Dzięki Pani Dominice odzyskuję spokój, doceniam siebie i staram się szukać pozytywów w negatywach. Nie wyobrażam sobie nie chodzić na terapię. Gorąco polecam

 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dominika Pluskiewicz psychoterapia indywidualna

  Bardzo długo zwlekałam z decyzją o pójściu na konsultację. Wydawało mi się, że mój obniżony nastrój i brak motywacji jakoś same przeminą, nic bardziej mylnego. Wizytę u psychologa traktowałam jako ostateczność. Niestety miałam jak wiele osób przekonanie, że ze zwykłym smutkiem nie chodzi się na terapię. Bliska znajoma powiedziała mi, że może warto spróbować zadbać o siebie i poleciła mi Panią Dominikę, u której była w terapii kilka lat wcześniej. To był strzał w dziesiątkę. Najpierw wspólnie szukałyśmy możliwych przyczyn mojego stanu, co nie było proste. Na kolejnych wizytach koncentrowałyśmy się na sposobie mojego myślenia i odruchowych schematach postępowania, które nie były przeze mnie wcześniej dostrzegalne (poświęcanie się, obwinianie, negatywizm). Czuję się dobrze i mam akceptację na to, że zdarza mi się czuć gorzej, co kiedyś było nie do pomyślenia Jestem przekonana o tym, że autentyczne dbanie o siebie i bycie dla samej siebie wsparciem jest czymś co zostanie ze mną na zawsze.

 • Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dominika Pluskiewicz psychoterapia indywidualna

  Przez wiele miesięcy próbowałem umówić się na wizytę i teraz wiem dlaczego było to tak trudne. W mojej ocenie tacy specjaliści są nie do zastąpienia. Pani Dominika jest profesjonalną, pełną empatii i autentyczną terapeutką. Podczas spotkań czułem się bardzo bezpiecznie. Dzięki atmosferze, która panowała w gabinecie miałem pełną swobodę, aby mówić co czuję, czego najbardziej się obawiam i co jest dla mnie najtrudniejsze. Zaakceptowałem i zmniejszyłem nasilenie lęków, które nie pozwalały mi żyć. Nauczyłem się dbać o swoje potrzeby, nie zaniedbując moich bliskich. Wreszcie czuję się ze sobą dobrze. Bardzo dziękuję i polecam.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Magdalena Oleśniewicz psychoterapia

  Bardzo dziękuję i polecam gorąco. Wspaniała psycholog, z empatią, daje przestrzeń i poczucie bezpieczeństwa. Nie ma oceny, nacisku. W toku naszej współpracy dowiedziałem się wielu ciekawych rzeczy, ale najważniejsze jest to, że miałem prowadzenie i pomoc. Bardzo mi odpowiadała taka bardziej partnerska relacja, bo wiedziałem, że chcę parę przeszkadzających rzeczy w sobie zmienić. Reasumując: można zaufać, otworzyć się, wspólnie odbyć podróż wgłąb siebie i posprzątać. Polecam! :)

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Magdalena Oleśniewicz psychoterapia

  Przez ponad rok uczęszczałem na sesje terapeutyczne z nurtu poznawczo-behawioralnego. Jestem zadowolony z rezultatów, szczególnie w kontekście pracy nad emocjami - rozpoznawaniem ich i panowaniem nad nimi, gdzie nastąpiła duża poprawa. Pani Magda wykazuje się dużym zaangażowaniem, empatią a także wyrozumiałością w kontakcie z pacjentem - polecam

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dominika Pluskiewicz terapia poznawczo-behawioralna

  Zgłosiłem się z pewnym natręctwem, ale bo obiecałem komuś, a nie dlatego, że twierdziłem że da radę coś z tym zrobić. I tu niespodzianka. Nie mówię, że kompletnie tego już nie mam, ale realnie się to zredukowało i mam kontrolę nad czymś, na czym nie panowałem. Dodatkowo mam mniej konfliktów z dziewczyną ;-) o to. Generalnie duży plus i moje uznanie. Ta babeczka wie co robi.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Magdalena Oleśniewicz konsultacja psychologiczna

  Dwa lata temu kiedy zaczynałem terapię u Pani Magdaleny objawy zaburzenia obsesyjno-kompulsywnego nie pozwalały mi normalnie funkcjonować. Niedawno zakończyłem terapię i muszę przyznać, że dostrzegam znaczącą poprawę swojego zdrowia. Profesjonalna terapeutka ze skutecznym podejściem do pacjenta. Bardzo polecam!

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Magdalena Oleśniewicz psychoterapia

  Bardzo polecam Panią Magdę jako psychoterapeutkę. Sama uczestniczyłam w około rocznej psychoterapii w głównej mierze opartej na terapii schematów. Pani Magda szczegółowo wyjaśniła czym są schematy, pomogła mi zidentyfikować te, z którymi mam problem, a także wprowadziła ćwiczenia i strategie, które okazały się pomocne w radzeniu sobie z nimi. Co szczególnie ważne, terapia pomogła mi nie tylko w lepszym funkcjonowaniu na co dzień, ale także we wprowadzeniu istotnych życiowych zmian.

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dominika Pluskiewicz terapia poznawczo-behawioralna

  Według mnie Pani Dominika jest bardzo przyjacielską osobą, pełną wsparcia, życzliwości i empatii. Dzięki pani Dominice znalazłam nowy sens w moim życiu i zrozumiałam, że mimo przeciwności jakie mnie spotkały nie mogę nigdy się poddać. Zawsze z przyjemnością przychodziłam na każde spotkanie i najchętniej wcale bym nie wychodziła z gabinetu! Mogłabym godzinami dyskutować z Panią Dominiką. Zawsze byłam wysłuchiwana do końca i nigdy nie czułam się oceniana. Pani Dominika kocha swój zawód i widać, że jest psychologiem z powołania.

  Nie zamieniłabym Pani Dominiki na nikogo innego!

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania