Centrum Stomatologiczne Perfekt Med Agnieszka Barsznica

(4 opinie)

Nasze centrum funkcjonuje nieprzerwanie od 1995 roku. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w branży stomatologicznej, ortodontycznej, protetycznej oraz chirurgii szczękowej. Więcej informacji na www.p... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Stomatologiczne Perfekt Med Agnieszka Barsznica

Pl. Dąbrowskiego 12

00-055 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Nasze centrum funkcjonuje nieprzerwanie od 1995 roku. Zatrudniamy najlepszych specjalistów w branży stomatologicznej, ortodontycznej, protetycznej oraz chirurgii szczękowej. Więcej informacji na www.perfektmed.pl

Zabiegi

 • Stomatologia

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Dariusz Mateńko chirurgia stomatologiczna

  Rewelacyjny lekarz. Top surgeon. Profesjonalista w pełnym tego słowa znaczeniu. Empatyczny kompetentny o wyjątkowej intuicji [promieniujący ból sfokusował błyskawicznie ;powiedziałabym rentgen w oczach].Wysokie standardy moralne olbrzymi potencjał intelektualny -- duża wartość . Polecam.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Dariusz Mateńko chirurgia stomatologiczna

  Profesjonalizm i jeszcze raz profesjonalizm, wiedza, fachowość, delikatność i dbałość o pacjenta. Spokój i poświęcenie czasu na wyjaśnienia pacjentowi sposobu leczenia.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Dariusz Mateńko ekstrakcja zęba

  Profesjonalny lekarz i wspaniały człowiek. Najpierw bardzo wnikliwa analiza przypadku, potem dokładne wyjaśnienie opcji. W trakcie zabiegu doktor cały czas opisywał, co się dzieje, pytał czy wszystko w porządku i uspokajał :) Zabieg marzenie! Polecam wszystkim Doktora Mateńko.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Dariusz Mateńko implanty

  Konsultacyjna wizyta, po krotkim obejrzeniu zebow nie wykazal zainteresowania w kontynuowaniu leczenia, nie dostalam zadnej inforacji o impantach w mojej konkretnej sytuacjii.W rezultacie znalazlam innego dentyste,strata 150 zł za konsultacie.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania