Centrum Stomatologiczne LUX MED - Warszawa ul. Domaniewska 48

Centrum Stomatologiczne LUX MED - Warszawa ul. Domaniewska 48

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Nasze Centrum Stomatologiczne zlokalizowane jest przy ul. Domaniewskiej 48 w Warszawie. Znajduje się tu sześć nowoczesnych gabinetów dentystycznych, w których w miłej i bezstresowej atmosferze świadczymy kompleksowe i profesjonalne usługi stomatologiczne obejmujące m.in. protetykę, implantoprotetykę, chirurgię stomatologiczną, stomatologię zachowawczą i dziecięcą oraz implantologię.

Wysoka jakość oraz kompleksowość świadczonych przez nas usług stomatologicznych osiągana jest dzięki kwalifikacjom i doświadczeniu całego personelu oraz nowoczesnemu wyposażeniu naszego Centrum Stomatologicznego.
Dowiedz się więcej

Sprzęt

 • RTG
Zobacz więcej

Adres

Centrum Stomatologiczne LUX MED - Warszawa ul. Domaniewska 48
Domaniewska 48, 02-672 Warszawa
Centrum Stomatologiczne LUX MED - Warszawa ul. Domaniewska 48 logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (69)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Artur Skutecki Inny

  Dwie ósemki usunięte bezboleśnie, a po samym zabiegu nie było żadnych komplikacji. Szczerze polecam dr Skuteckiego.

  F
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Katarzyna Dźwinacka Konsultacja stomatologiczna

  Pani Katarzyna to osoba, która nie tylko posiada imponującą wiedzę zawodową, ale także okazuje ogromny szacunek dla swoich pacjentów. Jej profesjonalizm i empatia tworzą doskonałe połączenie, które sprawia, że wizyta u niej jest nie tylko skuteczna, ale także komfortowa i przyjemna. Polecam z pełnym przekonaniem!

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Urszula Miszczak Konsultacja stomatologiczna

  Pani doktor była skrajnie niedelikatna. Szarpała całą moją szczęką, przyciskała narzędzia do dziąseł w bardzo bolesny sposób, choć zabieg nie należał do skomplikowanych. Byłam u wielu stomatologów i takie wizyty jeszcze nie przeżyłam. Niesympatycznie, boleśnie i nerwowo.

  lek. dent. Urszula Miszczak

  Pani Edyto,
  Wykonałam 3 ubytki przyszyjkowe, które są bardzo bolesne przy opracowywaniu. Na wstępie zaproponowałam pani znieczulenie , ale pani odmówiła . Mając na uwadze brak znieczulenia starałam się wykonywać zabieg jak najbardziej delikatnie , z pewnością nie szarpiąc pani szczęką . Proszę pamiętać , że każdy ubytek jest inny i inna może wystąpić bolesność zęba przy zabiegu . Szkoda , że na wizycie nie omówiłyśmy zabiegu , mimo że na końcu zapytałam : czy wszystko jest w porządku ? Odpowiedziała pani , że tak, bez zastrzeżeń . Jestem pewna , że wypełnienia , które wykonałam będą spełniały swoją rolę lata . Jeżeli ma pani jeszcze jakieś wątpliwości , zapraszam na kolejną wizytę

  N
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Anna Czapska Konsultacja stomatologiczna

  Problem ze znieczuleniem. Po 20 minutach od skończenia wymiany plomby znieczulenie przestało działać, wszystko bolało. Do tego znieczulenie było podawane w dwóch strzykawkach dla wymiany jednej plomby dlatego że za pierwszym razem według słów Pani doktor była podana za mała dawka. Niepolecam.

  G
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Anna Cyrek leczenie stomatologiczne pod mikroskopem

  Jak zawsze, pełen profesjonalizm i skuteczność.
  Jedyny stomatolog, któremu ufam! Pani doktor uratowała ząb ,kiedy 3 innych rekomendowało jego usunięcie. Dziękuję

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Ewa Borowska Konsultacja stomatologiczna

  Przemiła i konkretna Pani doktor, byłam tylko na przeglądzie stomatologicznym, ale na pewno będę wracać i polecać :)

  D
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Anna Czapska Konsultacja stomatologiczna

  Polecam Panią Doktor. Rzetelny, dokładny, empatyczny fachowiec. Niesamowity spokój i wyjaśnienie leczenia sprawia, że nawet ktoś, kto nie lubi stomatologa, przyjemnie wspomina wizytę.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Anna Cyrek Konsultacja stomatologiczna

  Do dr Cyrek trafiłam z polecenia mojej stomatolog i nigdy nie sądziłam, że leczenie kanałowe może być tak przyjemne :) Dr Cyrek jest niesamowicie dokładna, delikatna i szczegółowa w leczeniu. Do tego przemiła i bardzo dba o komfort wizyty. Upewnia się, że pacjent nie odczuwa bólu, atmosfera jest bardzo przyjemna, co uważam, jest bardzo ważne, szczególnie jeśli ktoś w przeszłości nie miał miłych przeżyć w leczeniu zębów. Zdecydowanie polecam i jeśli będzie potrzeba, z przyjemnością (i bez strachu) wrócę :)

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Dorota Gawrońska Konsultacja stomatologiczna

  Dr Gawrońska jest zaangażowana, dokładna i przesympatyczna. Po przejściach ze stomatologami niechętnie chodziłam na wizyty, jednak po leczeniu u dr Gawrońskiej wszystko się zmieniło. Pani doktor jest delikatna i dba o komfort pacjenta. Najlepszy stomatolog u jakiego miałam okazję leczyć zęby :)

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Artur Skutecki konsultacja chirurga stomatologicznego

  POLECAM-jako osoba która panicznie boi się dentystów (tym bardziej chirurgów). Na szybko zarezerwowana wizyta z okropnym bólem, od wejścia Pan Artur z humorem rozładował całe napięcie i strach. Usunięcie zęba trwało może 2 sekundy, bez powikłań, bez szwów. Weszłam ze łzami w oczach a wyszłam z uśmiechem :)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania