O nas

Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego "Sensum" jest miejscem, w którym poczujesz się spokojnie i bezpiecznie, w którym lepiej poznasz siebie, a także zadbasz o potrzeby swoje oraz relacje z innymi ludźmi. Możesz opowiedzieć nam o nurtujących Ciebie lub Twoich bliskich problemach, my natomiast zrobimy wszystko, by Ci pomóc i być dla Ciebie wsparciem.

Świadczymy usługi kompleksowej pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej, seksuologicznej oraz terapii uzależnień, skupiając wykwalifikowanych specjalistów, którzy bezwzględnie przestrzegają zasad etyki zawodowej, a ich praca, poddawana jest regularnej superwizji.Witaj w miejscu, które stworzone zostało z pasji i doświadczenia! Przyjdź, usiądź, porozmawiajmy…
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (30)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Sensum Inny

  Gdybym mogła dać sześć gwiazdek, chętnie bym tyle dała. Pani Kornelia jest wybitnym specjalistą, już podczas pierwszej wizyty byłam wdzięczna, że trafiłam na tak wyjątkową psycholożkę. Moja córka nawiązała z nią od razu bardzo dobrą relację i twierdzi, że Pani Kornelia jest magiczna, podczas wizyt córka nie musiała nawet kończyć zdania, a Pani Kornelia już wiedziała wszystko. Podziwiam Panią Kornelię za wyjątkowe i skuteczne metody terapeutyczne. Jest bardzo zaangażowana w pracę z pacjentem, a przy tym niezwykle miła. Nigdy wcześniej nie spotkałam psychologa z tak doskonałym wyczuciem problemów, tak wnikliwą analizą przyczyn oraz sposobami na ich rozwiązanie. Z prawdziwą przyjemnością polecam wszystkim Panią Kornelię jako wybitną psycholożkę.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Gawlik-Machowska konsultacja psychoterapeutyczna

  Polecam szczególnie ze względu na komfort rozmowy i sposób w jaki Pani Anna znajduje głębsze źródło problemu. Empatia, zrozumienie i profesjonalizm to cechy, których z pewnością nie brakowało.

  mgr Anna Gawlik-Machowska

  Dziękuję serdecznie i życzę wszystkiego dobrego.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Gawlik-Machowska konsultacja psychoterapeutyczna

  Pani Ania prowadziła z nami terapie par. Była bardzo wspierająca, nie oceniała. Potrafiła bez presji zachęcić do opowiedzenia o swoich potrzebach i nauczyła nas jak zadbać o komunikacje w związku. Terapie zakończyliśmy kilka miesięcy temu, ale wciąż pamiętamy i stosujemy się do sugestii Pani Ani. Terapia trwała kilka miesięcy, była na tyle skuteczna, że mogliśmy ja zakończyć z poczuciem, że przepracowaliśmy naprawdę sporo. Pani Ania była drugą psycholożką, którą poprosiliśmy o pomoc. Wcześniej mieliśmy złe doświadczenia. Bardzo polecam.

  mgr Anna Gawlik-Machowska

  Serdecznie dziękuję:)
  Bardzo się cieszę i życzę wszystkiego dobrego dla Państwa.

  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Urszula Jankowska psychoterapia indywidualna

  Pani Ula pomogła mi odnaleźć siebie na nowo, zaakceptować swoją wrażliwość i zaleczyć rany z przeszłości. Serdecznie polecam! Bardzo empatyczna i cierpliwa specjalistka :)

  mgr Urszula Jankowska

  Cieszę się, że nasza wspólna praca przyniosła dobre efekty. Pozdrawiam :)

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Aleksandra Porębiak-Głos Inny

  Polecam usługi pani Aleksandry. Wyjasniła w jaki sposób działa,co chcemy osiągnąc i po wizytach syna dała wskazówki co do dalszych działań. Syn,lat 10, był bardzo zdowolony z wizyt mimo wcześniejszych oporów przed psychologiem. Chętnie chodził do pani Oli i widać było poprawę.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Aleksandra Porębiak-Głos Inny

  Panią Olę odwiedza regularnie moja córka. Wizyty są bardzo dobrze prowadzone, zaplanowane, regularnie otrzymuję informację zwrotną oraz porady do zastosowania poza gabinetem. Pani Ola jest zawsze spokojna, ciepła i sympatyczna, ale też rzeczowa i zorganizowana co w naszym przypadku jest bardzo ważne. Doskonały diagnosta, szybko poznała się na córce, dobrała skuteczne metody aby jej pomóc, jednocześnie nie szufladkuje i stale obserwuje dziecko. Bardzo cenię sobie także wsparcie rodziców w procesie leczenia. To bardzo istotne bo w wielu innych gabinetach tego brakuje a bez kapitana statek tonie, dlatego dbanie o całą załogę jest bardzo mądre i pomaga małemu pacjentowi długofalowo. Bardzo dziękuję Pani Olu i do zobaczenia :)

  mgr Aleksandra Porębiak-Głos

  Dziękuję Pani Małgorzato za tak miłe słowa i zaufanie.
  Cieszę się, że kapitan i załoga płyną tym samym statkiem w jednym kierunku, bo to niezwykle ważne w procesie terapii :)

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Gawlik-Machowska Inny

  Polecamy Panią Annę, nasze spotkania dały dużo dobrego. Terapia zakończona sukcesem

  mgr Anna Gawlik-Machowska

  Bardzo się cieszę i życzę dużo dobrego. Dziękuję:)

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Gawlik-Machowska konsultacja psychoterapeutyczna

  Pani Ania jest miłą, wyrozumiałą i profesjonalną osobą. Wszystkie oczekiwania jakie miałem przed terapią zostały spełnione. Dzięki psychoterapii moje podejście do pewnych spraw się zmieniło, co znacznie polepszyło moje życie.

  mgr Anna Gawlik-Machowska

  Bardzo dziękuję i życzę wszystkiego dobrego:)

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Gawlik-Machowska konsultacja psychoterapeutyczna

  Pani Ania jest cudownym terapeutą, wielokrotnie pomogła mi przejść przez trudne chwile w moim życiu, zrozumieć wiele rzeczy na które nie mogłam znaleźć odpowiedzi. Była dla mnie ogromnym wsparciem, dodawała mi siły i cenne wskazówki jak żyć, żeby przetrwać . Polecam z całego serca Panią Anię każdemu, kto znalazł się na życiowym zakręcie, Pani Ania w cudowny sposób pomaga wstać z kolan i żyć.

  mgr Anna Gawlik-Machowska

  Serdecznie dziękuję.

  M
  Profil zweryfikowany
  Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Sensum Inny

  Moja córka (15 lat) trafiła do Pani Kornelii po niezbyt dobrych doświadczeniach terapeutycznych, ale po paru tygodniach zauważyliśmy pierwsze sukcesy. Wysoki poziom lęków powoli ustępuje, córka zaczyna nawiązywać kontakty z rówieśnikami, a do tego zaczęła zauważać i wyrażać właśne granice. Dziękujemy!!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Bujwida 51, Wrocław Pokaż w Google Maps
Marcelego Bacciarellego 30/10, 51-649 Wrocław Pokaż w Google Maps
Krupnicza 5/1, 50-075 Wrocław Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania