Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Sensum

(20 opinii)

Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego "Sensum" jest miejscem, w którym poczujesz się spokojnie i bezpiecznie, w którym lepiej poznasz siebie, a także zadbasz o potrzeby swoje oraz relacje z inny... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Sensum

Bujwida 51

Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego "Sensum" jest miejscem, w którym poczujesz się spokojnie i bezpiecznie, w którym lepiej poznasz siebie, a także zadbasz o potrzeby swoje oraz relacje z innymi ludźmi. Możesz opowiedzieć nam o nurtujących Ciebie lub Twoich bliskich problemach, my natomiast zrobimy wszystko, by Ci pomóc i być dla Ciebie wsparciem.

Świadczymy usługi kompleksowej pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej, seksuologicznej oraz terapii uzależnień, skupiając wykwalifikowanych specjalistów, którzy bezwzględnie przestrzegają zasad etyki zawodowej, a ich praca, poddawana jest regularnej superwizji.Witaj w miejscu, które stworzone zostało z pasji i doświadczenia! Przyjdź, usiądź, porozmawiajmy…

Zabiegi

 • psychoterapia indywidualna
 • psychoterapia par / małżeństw
 • konsultacje i terapia seksuologiczna
 • psychoterapia dzieci i młodzieży
 • psychoterapia rodzinna
 • konsultacje biegłego psychologa
 • konsultacje i terapia uzależnień
więcej

Badania

 • badania osobowości
 • badania inteligencji
 • badanie oceny rozwoju psychoruchowego dzieci

Choroby

 • zaburzenia osobowości
 • zaburzenia snu
 • kryzys emocjonalny

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Tutka psychoterapia indywidualna

  Uczęszczałam do Pani Kasi ponad rok i z czystym sercem mogę ją polecić jako wspaniałą terapeutkę!
  Początkowo miałam wewnętrzny opór przed zapisaniem się na terapię oraz problem ze znalezieniem odpowiedniej osoby, jednak po pierwszym spotkaniu przekonałam się, że Pani Kasia jest dokładnie tym kogo szukałam :)
  Zawsze była w stosunku do mnie bardzo cierpliwa oraz doskonale dostosowała sposób prowadzenia spotkań do mnie, dzięki czemu naprawdę dużo z nich wyniosłam. Pani Kasia zawsze potrafiła dostrzec moje problemy i zasugerować rozwiązania lub narzędzia, dzięki którym wszystko stawało się prostsze :) Zawsze była dobrze przygotowana i kiedy prosiłam ją o dodatkowe materiały (nieobowiązkowe oczywiście) otrzymywałam ich tyle, że wychodziłam zadowolona! Dodatkowo nigdy nie poczułam się zmuszona, aby o czymś mówić - Pani Kasia zawsze zostawiała mi dużo przestrzeni. Mogłam opowiedzieć o problemach bieżących, jak i przepracować zagadnienia z przeszłości lub spojrzeć bardziej holistycznie na całokształt.
  Dla mnie również zaletą było, że Pani Kasia jest osobą młodą, dzięki czemu łatwiej mi się było przed nią otworzyć. I chciałabym zaznaczyć, że pomimo swojego wieku, Pani Kasia jest jak najbardziej profesjonalna i nigdy nie zauważyłam, aby brakowało jej w jakikolwiek sposób wiedzy.
  Podsumowując Pani Kasia jest, moim zdaniem, naprawdę świetną terapeutką - jest empatyczna, ciepła i miła, ale jeśli trzeba, to zwróci na coś uwagę i zmotywuje do dalszej pracy nad sobą!

  Gorąco każdemu polecam :)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Inny

  Na Panią Kornelię trafiliśmy w trudnym momencie życia córki. Jako rodzice nie potrafiliśmy sobie poradzić sami z problemami. Już po pierwszej wizycie wiedziałam, że lepiej trafić nie mogliśmy. Córka, która na początku nie chciała nawet rozmawiać o terapii, była nią zachwycona. Sama przypominała mi o tym, że jest już czas na kolejną wizytę, oczywiście ze swoim psim przyjacielem, który zawsze był mile widzialny w gabinecie. Pani Kornelio, serdecznie dziękuję za wszystko co Pani dla nas zrobiła.

  mgr Kornelia Kosma

  Dziękuje Pani Anito za zaufanie i tak miłe słowa! Dzięki współpracy córki i Państwa, udało nam się wspólnie osiągnąć taki sukces!
  Wszystkiego dobrego :)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aleksandra Porębiak-Głos Inny

  Bardzo polecam współpracę z panią Aleksandrą. Od początku miałam do niej pełne zaufanie i czułam, że zaangażuje się w pomoc córce. To nie był mój pierwszy kontakt z psychologiem dziecięcym, czy z psychologiem w ogole więc mam pewne porównanie i wynik tego porównania wypada bardzo na plus dla p. Oli. Podczas pierwszej rozmowy z panią Aleksandrą czułam się bardzo komfortowo, wszystko zostało mi dokładnie wytłumaczone, a atmosfera sprzyjała otwartości Co jednak najważniejsze, to reakcja mojego dziecka - z natury niezbyt otwarta na nowe znajomości niemal natychmiast zaufała pani Oli i bardzo chętnie uczęszczała na spotkania. Ma umiejętność wyczuwania dobrych ludzi, myślę że się nie pomyliła :). Z rzeczy jeszcze istotnych dla rodziców - pani Ola dbała o to żebyśmy byli na bieżąco z sytuacją, informowała o przebiegu spotkań, ale - co ważne - z uszanowaniem prywatności córki, co ogromnie doceniam. Jeżeli będziemy jeszcze kiedykolwiek potrzebować pomocy psychologicznej dla dziecka - na pewno wrócimy do pani Aleksandry.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Gawlik-Machowska konsultacja psychoterapeutyczna

  Pani Ania jest wyjątkową specjalistką. Połączenie profesjonalizmu i ogromnej dozy empatii to idealny zestaw do udanego procesu terapeutycznego i dzięki temu połączeniu czuję się rewelacyjnie podczas każdego spotkania. Bardzo polecam jej usługi i niesamowite podejście do drugiego człowieka.

  mgr Anna Gawlik-Machowska

  Serdecznie dziękuję:)


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aleksandra Porębiak-Głos Inny

  Pani doktor ma wspaniałe podejście do dzieci,jest bardzo kompetentna,empatyczna i przyjazna.Wizyta jest dla dziecka przyjemnością.

  Aleksandra Porębiak-Głos

  Bardzo dziękuję za opinię na temat współpracy ze mną. To jeszcze bardziej motywuje mnie do udoskonalania mojego warsztatu pracy i zachęca do rozwoju w roli psychologa. Pozdrawiam:)


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Inny

  Pani Kornelia ma swietny kontakt z dzieckiem, wysokiej jakosci komunikacje, jest skuteczna, ma bardzo duza wiedze z zastosowaniem. Profesjonalista. Serdecznie polceam.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Marta Dziewierska Inny

  Pani Psycholog Marta Dziewierska wykonuje wspaniałą robotę! Jest niezwykle przyjazna, doskonale zapamiętuje, jest bardzo zaangażowana, myśli o pacjencie i sprawie również poza spotkaniem w gabinecie. Terapia przyniosła bardzo dobre efekty i pozwoliły mi uporządkować w głowie i życiu wiele spraw. Z całego serca polecam!


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Tutka psychoterapia indywidualna

  Do Pani Kasi zostałam przekierowana od innego specjalisty, z powodów osobistych terapeuty. Jestem zadowolona z pracy Pani Kasi, ponieważ jest bardzo zaangażowana oraz zależy jej na bardzo dobrej współpracy z pacjentem. Jestem w trakcie terapii i widzę dużo zmian, rozumiem się lepiej oraz walczę z trudnymi sytuacjami w moim życiu. Pani Kasia wspiera mnie, nie ocenia a oświeca mnie w podejmowanych moich decyzjach.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aleksandra Porębiak-Głos Inny

  Pani Ola jest wspaniałym psychologiem . Zjawiła się w dość ciężkiej sytuacji dla mojego nastoletniego syna i pomogła w trudnych oraz stresujących chwilach.Moje dziecko na co dzień skryte zaczęło się otwierać na świat a co najważniejsze nabył umiejętności bycia asertywnym . Po mimo trudności w spotkaniach z powodu pandemii zaproponowała spotkania online za co jestem bardzo wdzięczna . Pani Olu dziękujemy .

  Aleksandra Porębiak-Głos

  Cieszę się Pani Ewo, że mogłam wesprzeć Państwa w tej trudnej sytuacji. Życzę wszystkiego dobrego i trzymam za Państwa kciuki :)


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aleksandra Porębiak-Głos Inny

  Pani Ola jest wspaniałym psychologiem o wielkim sercu, zaangażowaniu i niezwykle ciepłym podejściu do małego pacjenta! Trafiliśmy do pani Oli rok temu i przez ten czas terapia przyniosła rewelacyjne rezultaty-synek jest dużo spokojniejszy, rozwiązuje problemy nazywając swoje emocje, a przede wszystkim jest bardzo zmotywowany i chętny do działania! Kiedyś nie lubił prac stolikowych, pisania, rysowania teraz chętnie je wykonuje i bardzo się przy tym stara. Dzięki Pani Oli pierwsza klasa przebiegła bezstresowo, a synek zaczął cieszyć się nauką! Ze wszystkich zajęć na dodatkowych, na które uczęszczany, te u Pani Oli zawsze są najlepsze i nie może doczekać się kolejnych. To chyba najlepsza rekomendacja! Polecamy Panią Olę z całego serca!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania