Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Sensum

(12 opinii)

Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego "Sensum" jest miejscem, w którym poczujesz się spokojnie i bezpiecznie, w którym lepiej poznasz siebie, a także zadbasz o potrzeby swoje oraz relacje z inny... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego Sensum

Bujwida 51

Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Rozwoju i Wsparcia Psychologicznego "Sensum" jest miejscem, w którym poczujesz się spokojnie i bezpiecznie, w którym lepiej poznasz siebie, a także zadbasz o potrzeby swoje oraz relacje z innymi ludźmi. Możesz opowiedzieć nam o nurtujących Ciebie lub Twoich bliskich problemach, my natomiast zrobimy wszystko, by Ci pomóc i być dla Ciebie wsparciem.

Świadczymy usługi kompleksowej pomocy psychologicznej, psychoterapeutycznej, psychiatrycznej oraz logopedycznej, skupiając wykwalifikowanych specjalistów, którzy bezwzględnie przestrzegają zasad etyki zawodowej, a ich praca, poddawana jest regularnej superwizji.Witaj w miejscu, które stworzone zostało z pasji i doświadczenia! Przyjdź, usiądź, porozmawiajmy…

Zabiegi

 • psychoterapia indywidualna
 • psychoterapia par
 • terapia logopedyczna
 • konsultacje psychiatryczne
 • konsultacje dzieci z całościowymi zaburzeniami rozwoju
więcej

Badania

 • badania osobowości
 • badania inteligencji
 • badania uprawniające do starania się o broń
 • badania sędziów, prokuratorów, assesorów
 • badania pracowników służb ochrony
więcej

Choroby

 • zaburzenia osobowości
 • zaburzenia snu
 • kryzys emocjonalny

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aleksandra Porębiak Inny

  Pani Ola jest wspaniałym psychologiem . Zjawiła się w dość ciężkiej sytuacji dla mojego nastoletniego syna i pomogła w trudnych oraz stresujących chwilach.Moje dziecko na co dzień skryte zaczęło się otwierać na świat a co najważniejsze nabył umiejętności bycia asertywnym . Po mimo trudności w spotkaniach z powodu pandemii zaproponowała spotkania online za co jestem bardzo wdzięczna . Pani Olu dziękujemy .

  Aleksandra Porębiak

  Cieszę się Pani Ewo, że mogłam wesprzeć Państwa w tej trudnej sytuacji. Życzę wszystkiego dobrego i trzymam za Państwa kciuki :)


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Aleksandra Porębiak Inny

  Pani Ola jest wspaniałym psychologiem o wielkim sercu, zaangażowaniu i niezwykle ciepłym podejściu do małego pacjenta! Trafiliśmy do pani Oli rok temu i przez ten czas terapia przyniosła rewelacyjne rezultaty-synek jest dużo spokojniejszy, rozwiązuje problemy nazywając swoje emocje, a przede wszystkim jest bardzo zmotywowany i chętny do działania! Kiedyś nie lubił prac stolikowych, pisania, rysowania teraz chętnie je wykonuje i bardzo się przy tym stara. Dzięki Pani Oli pierwsza klasa przebiegła bezstresowo, a synek zaczął cieszyć się nauką! Ze wszystkich zajęć na dodatkowych, na które uczęszczany, te u Pani Oli zawsze są najlepsze i nie może doczekać się kolejnych. To chyba najlepsza rekomendacja! Polecamy Panią Olę z całego serca!


  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Marta Dziewierska Inny

  Syn lat 13 pierwsza wizyta wywiad z rodzicami. Przez godzinę opowiadaliśmy szczegółowo o problemach syna których jest sporo. Pani Marta nie poczyniła żadnej notatki ale ok.Zaproponowała 4 wizyty syna potem jeszcze jedną a następnie spotkanie z nami. Na spotkaniu nr 6, czyli z rodzicami zaczęła wypytywać o rzeczy, które już pytała na pierwszym (brak notatek). Rozmowa była bardzo luźna niczym jak z koleżanką przy drinku i omijającą sedno problemu. Oświadczyła również że syn jest "turbointyligentny" i żeby się nie przejmować niczym, bo sobie poradzi w życiu. A to że jest mocno uzależniony od gier to też nie problem "wszystkie dzieci grają" oraz zaproponowała "zmieńcie windows na 95 i gry nie będą mu działać". Takiej porady się nie spodziewaliśmy .W sumie nie otrzymaliśmy żadnej wskazówki czy sugestii co robić dalej. A syn został skierowany przez psycholog i pedagog szkolnego więc nie jest to problem zatroskanej (mamusi Muminka). Po wypytaniu syna o przebieg wizyt powiedział nam, że przez wszystkie te wizyty ani razu nie zapytała go jak się czuje lub o czy myśli, czy coś go trapi. Grali za to w gry i rozmawiali na luźne tematy np" jaki jest twój ulubiony aktor ". Syn wymyślił że Brad Pitt mimo że nawet nie wie jak on wygląda. To tylko jeden z przykładów. Szkoda że 13 latek zdołał oszukać Panią i cały czas mówił to co chciał. Po wszystkim przyznał, że to wszystko nic nie daje i nikt mu nie pomoże a na pewno takie wizyty. Na koniec tego zepsutego tortu gorzka wisienka. Pani Marta zaproponowała kolejne wizyty, tym razem terapię rodzinną u koleżanki. Odmówiliśmy bo rodzinna terapia jest dużo droższa,a już zostawiliśmy tam ok 700zł za dużo.

  mgr Marta Dziewierska

  Panie Tomaszu dziękuję za wystawienie opinii, jest ona dla mnie ważna.

  Zważywszy na fakt, że treści podejmowane podczas spotkań z Pana Synem objęte są tajemnicą zawodową, nie mam możliwości odniesienia się do nich, tym bardziej w przestrzeni internetowej. Tym niemniej, przykro mi, że nie udało się spełnić Pana oczekiwań.

  Pragnę zauważyć, że w dniu 10.02.2021 r. w formie SMSowej zostało zaproponowane Państwu dodatkowe, bezpłatne spotkanie w celu omówienia kwestii, które mogą być dla Państwa niejasne. Niestety, nie wzięliście Państwo w niej udziału. Niezmiennie podtrzymuję propozycję konsultacji, jeżeli tylko poczują Państwo taką gotowość.

  Pozdrawiam serdecznie,
  Marta Dziewierska


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Sonia Nuc Inny

  Pani Sonia to terapeutka, dzięki której udało mi się poczuć naprawdę lepiej. Pani Sonia jest bardzo profesjonalna, empatyczna, przemiła i o ogromnej wiedzy. Ma doskonałą pamięć, co nardzo sobie ceniłam w trakcie spotkań :). Pani Sonia potrafi wszystko dobrze wytłumaczyć, była zawsze przygotowana na nasze spotkania oraz przygotowywała bardzo spersonalizowane materiały do pracy własnej, co wyjątkowo ceniłam. Ponadto, cenię też to, jak pani Sonia Nuc potrafi indywidualnie podejść do pacjenta. Wiele porównań, metafor, które pani Sonia stosowała, by coś dogłębnie wyjaśnić, były bardzo mocno spersonalizowane, tak by wszystko mogło być wyjątkowo klarowne, dobrze zapamiętane i zrozumiałe. Bardzo polecam Panią Sonię Nuc, jako osobę która z wielkim ciepłem i wiedzą poprowadzi psychoterapię.

  mgr Sonia Nuc

  Bardzo dziękuję za te wszystkie słowa :) Cieszę się, że wspólnie można było zrobić coś dobrego :)

  Pozdrawiam!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Marta Dziewierska Inny

  Szczerze polecam Panią Martę! Doświadczona, konkretna, a zarazem niezwykle ciepła i empatyczna. Z zaangażowaniem podchodzi do problemu i pomoc pacjentowi. To świetny specjalista, ale również bardzo dobry, wyrozumiały i fajny człowiek. Zawsze mogę liczyć na Panią Martę. Dziekuję jest Pani cudowna

  mgr Marta Dziewierska

  Dziękuję bardzo za tak pozytywne słowa! :)
  Trzymam mocno za Was kciuki!:)
  Pozdrawiam serdecznie,
  Marta D.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Marta Dziewierska Inny

  Polecam Panią Martę wszystkim rodzicom. Moja 6 latka uwielbiała spędzany z nią czas, a ja dzięki Pani Marcie zyskałam więcej pewności siebie jak i wiedzę, aby pomóc córce się rozwijać. Pani Marta w świetny sposób przekazuje jak reagować na dane sytuacje. Panie Marta błyskawicznie nawiązuje kontakt z dzieckiem przez gry i zabawę jednocześnie pomagając im się odnaleźć w swoim małym i skomplikowanym świecie. Jej opinie i porady były bardzo pomocne, a spostrzeżenia trafne i skutecznie naprowadzajace na właściwe tory. Warto się do niej wybrać ze swoją pociechą i podzielić wszelkimi wątpliwościami czy problemami, które trapią nas czy nasze dzieci. Bardzo dziękujemy i będziemy korzystać w przyszłości.

  mgr Marta Dziewierska

  Dziękuję bardzo za tak fantastyczne słowa! :)
  Cieszę się, że mogłam pomóc :).
  Trzymam mocno kciuki za Was!

  Pozdrawiam serdecznie,
  Marta D.


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Sonia Nuc Inny

  Decyzja o terapii była jedną z najlepszych w ostatnim roku, a że umożliwiono mi pierwsze spotkanie w ramach programu - fakt, że trafiłam pod opiekę Pani Soni jest dziełem losu. Jestem z tego bardzo zadowolona.
  Było intensywnie, kompetentnie i merytorycznie. Ale jednocześnie czułam wsparcie, empatię i zrozumienie. Wyszłam wzmocniona, podbudowana, pewna siebie. Nie żałuję ani chwili, bo dzięki tej pomocy odzyskałam osobę, za którą najbardziej tęskniłam - siebie.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Sonia Nuc Inny

  Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza, przygotowanie, odpowiednie podejście pod pacjenta. To najlepsza decyzja jaką podjęłam i najlepsza osoba na jaką mogłam trafić.

  mgr Sonia Nuc

  Bardzo dziękuję za taką pozytywną opinię :)


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Marta Dziewierska

  Pani Marta, to prawdziwy anioł! Bardzo sympatyczna, pełna zrozumienia i szczerej pomocy. Mój syn chętnie przychodził na spotkania, a i mnie rozmowa bardzo uspokajała. Pełen profesjonalizm, dar dla tego zawodu. Moja ocena to 100 na 10! Polecam!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Marta Dziewierska trudna sytuacja życiowa

  Od pewnego czasu chodziłam przygnębiona, zmęczona, zestresowana pracą , bez chęci do dalszego działania.
  Posiadam dwoje wspaniałych maluchów gdzie szczęście i energia od nich bije i choć na chwilę pojawiała się energia dla Nich, ale po chwili gasła.
  Stwierdziłam, że to czas aby coś z tym zrobić bo moje życie nie możne polegać na wiecznym zmęczeniu i braku energii bo mam dla kogo Żyć.
  Nikomu oczywiście nie mówiąc wyszukałam - psychologa Pani Marty w i internecie.
  Już po pierwszej wizycie poczułam ulgę lepsze nastawienie do działania i funkcjonowania w świecie. Podejście profesjonalne Pani Marty pozwala otworzyć się i przede wszystkim słucha pacjenta.
  Spotkania z Panią Martą polecam , sama jeszcze nie raz z nich skorzystam.
  Pozdrawiam Agata

  mgr Marta Dziewierska

  Dziękuję Pani Agato za tak pozytywne słowa :). Bardzo się cieszę, że udało mi się pomóc. Gdyby potrzebowała Pani wsparcia- serdecznie zapraszam :)

  Pozdrawiam! :) Marta D.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania