Centrum Rehabilitacji Ortopedyczno-Sportowej QMEDIC REHABILITACJA

(12 opinii)

Centrum Rehabilitacji Ortopedyczno – Sportowej QMEDIC REHABILITACJA powstało, aby zapewnić pacjentom kompleksową opiekę zarówno ortopedyczną jak i rehabilitacyjną, opartą na najnowszych, międzynarodo... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Rehabilitacji Ortopedyczno-Sportowej QMEDIC REHABILITACJA

Żeromskiego, 2

41-300 , Dąbrowa Górnicza , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Rehabilitacji Ortopedyczno – Sportowej QMEDIC REHABILITACJA powstało, aby zapewnić pacjentom kompleksową opiekę zarówno ortopedyczną jak i rehabilitacyjną, opartą na najnowszych, międzynarodowych standardach leczenia.

Rehabilitacja ortopedyczno-sportowa odróżnia się od tradycyjnej tym, że najważniejszym celem jest nie tylko pomóc Państwu pozbyć się bólu, ale również przywrócić Państwa do możliwie pełnej sprawności, aby cieszyć się ruchem oraz zdrowiem zarówno w życiu codziennym, jak i w sporcie.

Oferujemy wspólne leczenie ortopedyczno-fizjoterapeutyczne, indywidualną diagnostykę, pracę z doświadczonymi terapeutami, dostosowanie postępowania do indywidualnych potrzeb pacjenta, jak również zaangażowanie i wiedzę popartą licznymi certyfikatami.

Wiemy, że nowoczesna i prawidłowo prowadzona rehabilitacja, daje nieporównywalnie lepsze efekty niż rehabilitacja pojmowana tradycyjnie – najczęściej przez pryzmat zabiegów fizykoterapii.

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Michał Popek

  Ortopeda, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji Ortopedyczno-Sportowej QMEDIC REHABILITACJAUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Moja opinia po kilku wizytach u dr Popka w Centrum Rehabilitacji Qmedic w DG: najlepsza jest ścisła współpraca lekarza i rehabilitanta, dr rzeczowo wyjaśnił problem z kolanem, ustalił plan leczenia i rehabilitacji, polecam wszystkim!

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Rehabilitacji Ortopedyczno-Sportowej QMEDIC REHABILITACJAUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Profesjonalne podejście trafna diagnoza wdrożone leczenie pełny profesjonalizm Lekarz godny polecenia.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania