Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Centrum Rehabilitacji Jeżyce to miejsce stworzone z myślą o indywidualnej fizjoterapii według nowoczesnych standardów. Oferujemy naszym Pacjentom profesjonalne leczenie w zakresie fizjoterapii bólowej, ortopedycznej, neurologicznej, uroginekologicznej, stomatologicznej i dziecięcej. Zajmujemy się również Integracją Sensoryczną dzieci. Nasz zespół specjalistów tworzą terapeuci, którzy stale uczestniczą w licznych kursach, aby oferować terapię na najwyższym poziomie. Wyróżnia nas holistyczne podejście do pacjenta. Po uprzednim szerokim wywiadzie i odpowiedniej diagnostyce przechodzimy do terapii. Dbamy, aby pacjent czuł się przez nas zaopiekowany.

Szanowni Pacjenci!
Uprzejmie prosimy o przemyślane rezerwacje terminu wizyt.

Jeśli nie mogą Państwo stawić się na wizycie, prosimy o wcześniejszą informację najpóźniej 24h przed rozpoczęciem wizyty. Z wizyty chcą skorzystać osoby naprawdę potrzebujące pomocy, prosimy więc o szanowanie ich zdrowia oraz czasu, który dla Państwa rezerwujemy.
W przypadku braku informacji o odwołaniu wizyty poniżej 24h przed wizytą (odwołać wizytę można poprzez portal znanylekarz, sms lub kontakt telefoniczny) zostaną Państwo obciążeni kosztem nieodbytej wizyty. W innym przypadku nie ma możliwości ponownego umówienia się na wizytę.
Dziękujemy za zrozumienie :)
Dowiedz się więcej
Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów). Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).

Sprzęt

 • Sala gimnastyczna
 • Sala do integracji sensorycznej

Języki

 • Angielski
 • Polski
Zobacz więcej

Adres

Centrum Rehabilitacji Jeżyce
Mylna 27/1, 68-856 Poznań
Centrum Rehabilitacji Jeżyce logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (564)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Magdalena Zapała fizjoterapia dzieci

  Byłam u Pani Magdy z synkiem, aby sprawdzić czy napięcie w obrębie ustno-twarzowym oraz barkach jest prawidłowe. Niestety podczas wizyty Pani nie sprawdziła tego podczas badania manualnego. Wcześniej spotkałam się z takim działaniem, stąd moje zdziwienie. Natomiast zaangażowanie w wizytę oceniam bardzo dobrze, było wiele aktywności, które bardzo podobały się mojemu dziecku. Dostaliśmy także wskazówki do ćwiczeń mięśni brzucha co oceniam na plus.

  W
  Profil zweryfikowany
  mgr Magdalena Kazura terapia integracji sensorycznej

  Serdecznie polecam! Pani Magdalena to świetna specjalistka z fantastycznym podejściem do dzieci. Syn z wielką chęcią chodzi na zajęcia, po każdym zajęciu widać dużą poprawę :)

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Natalia Jakubek konsultacja fizjoterapeutyczna

  Wspaniała wizyta, Pani Natalia to prawdziwa profesjonalistka. Jej podejście jest ciepłe i pełne zrozumienia. Polecam serdecznie każdemu.

  O
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Magdalena Zapała fizjoterapia dzieci

  Przyszłam z synkiem z powodu problemów związanych z sensoryką, krzywi się podczas każdego jedzenia, nie lubi stawać na trawie i piasku. Jedyne co zostało sprawdzone w tej kwestii to dotknięcie stopkami o piłkę z kolcami, małemu to nie odpowiadało co pani skwitowała „o, chyba tego nie lubi”. Cała wizyta opierała się głównie na ocenie rozwoju motorycznego, przez zabawę. Pod koniec wizyty nie dostaliśmy prawie żadnych wskazówek, temat sensoryki został całkowicie pominięty. Nie jestem zadowolona z tej wizyty bo żaden z problemów nie został zbadany nie mówiąc już o rozwiązaniu go.

  mgr Magdalena Zapała

  Dziękuje za wyrażenie swojej opinii. Rozwój psychomotoryczny dziecka jest ściśle związany z wszystkimi innymi zmysłami, tak dziecko poznaje świat, odbiera i przetwarza bodźce sensoryczne. Dlatego też ściśle poprzez zabawę, dzielenie wspólnego pola uwagi dziecko uczy się i poznaje otaczający świat. W czasie wizyty skupiłam się na motoryce dużej, pokazałam aktywności na pracę mięśni brzucha, wspomagające do chodu, przy tym skupiałam na motywacji dziecka oraz nawiązaniu współpracy.

  O
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Weronika Hańczewska fizjoterapia stomatologiczna

  Korzystam już jakiś czas z fizjoterapii stomatologicznej i związanej z dolegliwościami bólowymi pleców, efekty są widoczne po każdej wizycie a także terapii domowej, odczuwam większy komfort w codziennym życiu. Na pierwszej wizycie wnikliwa diagnoza, wszystkie etapy dobrze wyjaśnione a wszystko przebiega w miłej atmosferze z troską o pacjenta. Serdecznie polecam :)

  B
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Martyna Świdurska konsultacja fizjoterapeutyczna

  Terapię z Martyną w skali od 1 do 10 oceniam na 10+ ;) Martyna jest świetną specjalistką i zna się na rzeczy. Serdecznie polecam.

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Emilia Dobrowolska terapia mięśniowo-powięziowa

  P. Emilia w 100% profesjonalistka bardzo dobrze rozluźniła bolące mięśnie. Po pierwszej wizycie czuć różnice ból odrazu zmalał. Polecam wszystkim P. Emilie Fizjoterapeutke

  mgr Emilia Dobrowolska

  Dziękuję bardzo za opinię, zapraszam ponownie :)

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Weronika Hańczewska diagnostyka i terapia kręgosłupa

  Serdecznie polecam! Przyszłam z problemami, które ograniczały moje codzienne funkcjonowanie, Pani Weronika szybko zrozumiała moje potrzeby. Dzięki Jej pozytywnemu podejściu i skutecznym ćwiczeniom, zaczęłam odczuwać poprawę już po pierwszych spotkaniach. Pani Weronika jest nie tylko profesjonalną fizjoterapeutką, ale także przesympatyczną towarzyszką w procesie powrotu do zdrowia.

  O
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Weronika Hańczewska konsultacja fizjoterapeutyczna

  Polecam Pani Weronikę jako specjalista wartego zaufania, ona znalazła podejście do mojego dziecka i dobrze nią się zaopiekowała.
  Dziękuję

  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Magdalena Kazura konsultacja fizjoterapeutyczna dzieci

  Pani Magdalena to świetny specjalista z podejściem do dzieci. Moje niemowlę zostało wybudzone z drzemki i nie chciało współpracować, jednak nie przeszkodziło to w pracy. Synek został „sprawdzony”, otrzymaliśmy zalecenia i wskazówki pielęgnacyjne. Nie ma konieczności powrotu na kolejną wizytę, chyba, że coś nas zaniepokoi, co również jest na plus - jest to uczciwe podejście do pacjenta, bez naciągania na zbędne koszta. Jeśli kiedykolwiek będziemy potrzebować jeszcze konsultacji na pewno wrócimy w to miejsce. Serdecznie dziękujemy! :)

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania