O nas

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej psycholog-self.pl! Tam znajdziecie Państwo pełną ofertę usług gabinetu Self, cennik oraz dostępny regulamin. W swojej pracy przyjmujemy, iż każdy człowiek jest niepowtarzalny, zatem terapia powinna być dostosowana w szczególny sposób do każdej osoby i jej problemu. Dlatego oferujemy Państwu profesjonalną pomoc z zakresu psychologii, psychodietetyki, oraz szeroką ofertę terapeutyczną. Aby móc dobrze zrozumieć Państwa potrzeby, pracujemy w zespole doświadczonych psychoterapeutów różnych modalności, oferując psychoterapię indywidualną osób dorosłych, dzieci, młodzieży, jak również psychoterapię par i rodzin oraz psychoterapię prowadzoną w języku angielskim. W trosce o kompleksową opiekę, współpracujemy z doświadczonymi lekarzami psychiatrii, dietetykiem klinicznym oraz adwokatem i mediatorem.
Dowiedz się więcej
Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).

Usługi

Specjaliści

Opinie o lekarzach z tej placówki (97)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Mariola Wójcik psychoterapia indywidualna (kolejna wizyta)

  Bardzo profesjonalna pomoc miło i sympatycznie mam wrażenie że Pani czyta z myśli Bardzo Dobry Fachowiec

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Monika Sokołowska konsultacja psychoterapeutyczna

  Polecam serdecznie panią Monikę - z uwagą i zaangażowaniem a przede wszystkim indywidualnym podejściem zajmuje się pacjentem, a w gabinecie panuje zawsze przyjazna atmosfera. Z pomocą i wsparciem pani Moniki można dosłownie zmienić życie na lepsze.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Anna Bąk Inny

  Pani Anna była pierwszą terapeutką do której trafiłam i to był strzał w 10. Nie wiedziałam czego się spodziewać i czego oczekiwać od takiej formy spotkań, ale wszystko zostało wytłumaczone na pierwszej konsultacji. Kontakt z panią Anną to sama przyjemność. Jest bardzo zaangażowana, profesjonalna i empatyczna. Od razu poczułam się bardzo komfortowo. Jej trafne w punkt spostrzeżenia pomogły zrozumieć i zdefiniować problem z którym przyszłam, a który malał z wizyty na wizytę. Jestem pod wrażeniem pamięci do detali oraz umiejętności łączenia ze sobą faktów, które zobrazowały mi całość. Wreszcie zrozumiałam siebie i mogę odetchnąć z ulgą. Praca nad sobą to proces, ale dzięki terapii zrozumiałam jak to robić. Dziękuję

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Małgorzata Nierychlewska Inny

  Pani Małgorzato, dziękuję za tą wspaniałą podróż i pomoc w szukaniu odpowiedzi! Polecam współpracę z p. Małgorzatą każdemu kto potrzebuje uważnego przewodnika i wsparcia w drodze do samego siebie

  mgr Małgorzata Nierychlewska

  Bardzo dziękuję za opinię i życzę wszystkiego dobrego.

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Monika Sokołowska konsultacja psychoterapeutyczna

  Serdecznie polecam Panią Monikę jako bardzo dobrego psychoterapeutę. Pani Monika jest bardzo zaangażowana w proces psychoterapii, a cotygodniowe spotkania odbywają się zawsze w przyjemnej atmosferze. Wierzę, że Pani Monika pomoże mi pokonać moją chorobę :)

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Anna Wilczek-Palacz Inny

  Pani Ania jest świetną terapeutką, ogromnie sympatyczną i empatyczną. Terapia zakończyła się zaskakującym dla mnie efektem. Pani Ania nie tylko pomogła mi przejść przez trudny czas w życiu i uspokoić myśli ale pozwoliła mi odkryć cechy, o których zapomniałam. Pani Ania prowadzi sesje w bardzo przyjaznej atmosferze, dzięki czemu można swobodnie rozmawiać nawet o najtrudniejszych sprawach. Z czystym sumieniem polecam terapię u Pani Ani.

  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Monika Sokołowska Inny

  Pani Monika odznacza się ogromnym profesjonalizmem, wiedzą ,bardzo wnikliwie przygląda się problemowi, wysłuchuje z dużą uważnością, a przy tym jest niezwykle ciepła, serdeczna ,pełna empatii i zrozumienia dla pacjenta.
  Serdecznie polecam. Pozdrawiam i dziękuję.
  Marta

  mgr Monika Sokołowska

  Pani Marto, bardzo dziękuję za ciepłe słowa i obdarzenie mnie zaufaniem. Cieszę się, że mogę Pani towarzyszyć w procesie poznawania siebie i trzymam kciuki za wytrwałość w dokonywaniu pozytywnych zmian.
  Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia,
  Monika Sokołowska

  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Mariola Wójcik psychoterapia indywidualna (kolejna wizyta)

  Polecam Panią Mariolę, bo nie łatwo znaleźć dobrego psychologa. Po drugiej wizycie jestem bardzo zadowolona i widzę, że się to nie zmieni.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Mariola Wójcik psychoterapia indywidualna (pierwsza wizyta)

  Bardzo polecam! Pani Mariola jest konkretna, daje trafne diagnozy, skuteczne rady i wspiera na każdym etapie.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Katarzyna Batugowska-Giemza Psychoterapia indywidualna dorosłych

  Pani Katarzyna, to bardzo kompetentna i empatyczna kobieta. Podchodzi do swojej pracy z ogromnym profesjonalizmem. Dysponuje dodatkową literaturą dla swoich klientów. Polecam wszystkim osobom, które chciałyby poszerzyć własną świadomość siebie oraz pogłębić diagnostykę swoich problemów. Życzę Pani Katarzyno, dalszych sukcesów w pracy i radości podczas tego pięknego procesu. Pozdrawiam serdecznie.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania