Centrum Psychoterapii Self Batugowska

(113 opinii)

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej psycholog-self.pl! Tam znajdziecie Państwo pełną ofertę usług gabinetu Self, cennik oraz dostępny regulamin. W swojej pracy przyjmujemy, iż każdy ... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Psychoterapii Self Batugowska

Wojska Polskiego 39

41-300 , Dąbrowa Górnicza , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej psycholog-self.pl! Tam znajdziecie Państwo pełną ofertę usług gabinetu Self, cennik oraz dostępny regulamin.
W swojej pracy przyjmujemy, iż każdy człowiek jest niepowtarzalny, zatem terapia powinna być dostosowana w szczególny sposób do każdej osoby i jej problemu. Dlatego oferujemy Państwu profesjonalną pomoc z zakresu psychologii, dietetyki klinicznej oraz szeroką ofertę terapeutyczną.

Aby móc dobrze zrozumieć Państwa potrzeby, pracujemy w zespole doświadczonych psychoterapeutów różnych specjalizacji, oferując psychoterapię indywidualną osób dorosłych, dzieci, młodzieży, jak również psychoterapię par i rodzin.

W trosce o kompleksową opiekę, współpracujemy z doświadczonymi lekarzami psychiatrii, dietetykiem klinicznym oraz adwokatem i mediatorem.

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Wilczek-Palacz

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Poradnia Medycyny Rodzinnej Tegramed.Usługa: psychoterapia indywidualna

   Pani Ania była trzecim psychologiem do którego się udałam i zdecydowanie najlepszym, dlatego zostałam na dłużej. Pani Ania jest osobą miłą, cierpliwą, empatyczną i bardzo wyrozumiałą. Podczas każdego spotkania panowała przyjazna atmosfera, która zdecydowanie sprzyjała terapii. Pani Ania zawsze słuchała z uwagą, ale nigdy nie krytykowała, ani nie oceniała. Pomogła mi przejść przez jeden z trudniejszych okresów w moim życiu. Po roku czasu mogę w pełni stwierdzić, że był to dobrze wykorzystany czas. Dzięki Pani Ani uświadomiłam sobie też w jakim miejscu jestem teraz i ile w ciągu tego roku udało mi się osiągnąć i zmienić. Umiem nazwać problemy jakie się pojawiają, wiem jakie jest ich źródło i jak sobie z nimi radzić. Bardzo za wszystko dziękuje i życzę każdemu takiego psychologa.

  • Ż
   Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Self BatugowskaUsługa: psychoterapia indywidualna

   Bardzo kompetentny psycholog, zawsze odnajdujący się w sytuacji pacjenta, nie ocenia a uczy jak zmienić swoje życie by spojrzeć na siebie w ten lepszy sposób. Jej stanowczość a jednocześnie empatia daje ogromną siłę do działania nawet cudów... Polecam każdemu kto potrzebuje dobrej terapii.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Katarzyna Batugowska

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • A
   Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Self BatugowskaUsługa: konsultacja psychologiczna

   Przyszłam do Pani Kasi, jako osoba niestabilna emocjonalnie i mało pewna siebie.
   Dziś jestem zupełnie inną osobą. Osobą, która świetnie sobie radzi w sferze uczuciowej oraz zawodowej.
   Dziękuję Pani Kasiu!
   Serdecznie pozdrawiam!

  • A
   Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Self BatugowskaUsługa: psychoterapia indywidualna

   Pani Kasia to niezwykła profesjonalistka, bardzo mi pomogła. Szczerze polecam każdej osobie rozważającej terapię podjęcie tego kroku.

  Zobacz wszystkie opinie (43) o tym lekarzu


 • Estera Jaworska

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Pani Estera to osoba, której można zaufać.
   Nie podejrzewałam wcześniej, że taka rozmowa może mi w czymkolwiek pomóc, bardzo się myliłam. Dzięki niej mogę zrozumieć bardziej siebie. Polecam serdecznie rozmowę z nią. Jest świetnym specjalistą i autentyczną, godną zaufania osobą.

  • R
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Polecam, spotkania z Panią Esterą cechuje duży profesjonalizm, wiedza oraz doświadczenie zawodowe, które wsparte życiowym podejściem do problemów gwarantuje sukces prowadzonej terapii.

  Zobacz wszystkie opinie (18) o tym lekarzu


 • Katarzyna Woszczyna

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Laboratorium Psychoterapii STRUKTURAUsługa: konsultacja psychologiczna

   Bardzo polecam wizyty u Pani Kasi,potrafi uważnie wysłuchać oraz zrozumieć pacjenta. Stara się jak najlepiej pomóc,aby osoba poczuła się lepiej psychicznie

  • B
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Pani Katarzyna jest osobą profesjonalną, ciepłą,serdeczną, pełną empatii, dzięki której poradziłam sobie z problemami, odzyskałam pewność siebie i zaczęłam znów cieszyć się życiem. Dziękuję i gorąco polecam:)

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Oliwia Goik

  Psychoterapeuta, Psycholog, mgr

  • M
   Lokalizacja: Centrum DIADA

   Pani Oliwia to świetny specjalista i bardzo się cieszę że spotkałam ją na swojej drodze. Pomogła mi uporać się z napadami lęku oraz sprawić, że chciałam zmienić swoje życie i zachowanie nie dla innych ludzi ale przede wszystkim dla siebie. Na spotkaniach czułam się swobodnie i bardzo szybko się otworzyłam. Pani Oliwia jest świetnym słuchaczem i nie podsuwa gotowych rozwiązań; sprawiła że sama zrozumiałam gdzie leży mój problem.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Self BatugowskaUsługa: problemy wieku młodzieńczego

   Pani Oliwia Goik pomagała mojej córce, która miała problem z niską samooceną oraz z uleganiem złym wpływom swoich kolegów. Kilka wizyt wystarczyło, aby córka bardziej uwierzyła w siebie i zrozumiała, że nie powinna mieć własne zdanie. Po każdej kolejnej wizycie poprawa w zachowaniu córki była zauważalna. Dlatego gorąco polecam Panią Oliwię Goik wszystkim stroskanym rodzicom nastolatków.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Barbara Gąska

  Psychoterapeuta, Psycholog, Dietetyk, mgr

  • A
   Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Self Batugowska

   Pani Barbara jest bardzo miłą i taktowną osobą. Daje bardzo dużo swobody na terapii, sama nakłania do refleksji tak aby móc lepiej poznać siebie i swoje emocje. Nie przekazuje systemu wartości z zewnątrz, nie ocenia.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Pani Basia jest bardzo ciepłą i przyjazną terapeutką. Nieśmiała osoba może czuć się swobodnie podczas sesji. Jest taktowna i stara się zrozumieć sytuacje w jakiej znajduje się pacjent. Polecam tego specjalistę.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Małgorzata Nierychlewska

  Psychoterapeuta, Psycholog, Psycholog Dziecięcy, mgr

  • A
   Lokalizacja: Gabinet Psychoterapii GestaltUsługa: psychoterapia dorosłych

   Pani Gosia skutecznie pomogła mi w rozwiązaniu wewnętrznych konfliktów, które utrudniały mi funkcjonowanie w pracy i w życiu, wykazując przy tym empatię i dostarczając wsparcia. Polecam każdemu kto waha się nad rozpoczęciem psychoterapii. Żałuję tylko, że nie zdecydowałem się na ten krok wcześniej.


 • Wojciech Okoń

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • D
   Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Self BatugowskaUsługa: psychoterapia

   Świetny terapeuta, profesjonalne podejśćie do każdego problemu i niezwykle ciepła osoba:) Pełne zrozumienie pacjenta, szczerość i brak narzucania czegokolwiek, bardzo ciekawe spostrzeżenia i poczucie humoru, na prawdę mogę polecić z calego serca, cięzko trafic lepiej! Wyjątkowa osoba i świetna współpraca:)

  • A
   Lokalizacja: Centrum Psychoterapii Self BatugowskaUsługa: poradnictwo psychologiczne

   Pan Wojtek to bardzo ciepły człowiek :) na spotkaniach z nim czułam się bardzo dobrze. Posiada bardzo dużą wiedzę, cechuje się profesjonalnym podejściem, ale jednocześnie ma ogromne poczucie humoru i wszystkie dygresje oraz ciekawostki, którymi się dzieli rozluźniają atmosferę. Jest bardzo uważnym obserwatorem i dzieli się swoimi spostrzeżeniami. Skłania do refleksji i przemyśleń. Według mnie jego diagnoza czy też opinie są bardzo celne i rzeczowe. Zachęcam do korzystania z jego usług, jeśli ktoś potrzebuje pomocy.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania