O nas

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej psycholog-self.pl! Tam znajdziecie Państwo pełną ofertę usług gabinetu Self, cennik oraz dostępny regulamin.
W swojej pracy przyjmujemy, iż każdy człowiek jest niepowtarzalny, zatem terapia powinna być dostosowana w szczególny sposób do każdej osoby i jej problemu. Dlatego oferujemy Państwu profesjonalną pomoc z zakresu psychologii, psychodietetyki, oraz szeroką ofertę terapeutyczną.

Aby móc dobrze zrozumieć Państwa potrzeby, pracujemy w zespole doświadczonych psychoterapeutów różnych modalności, oferując psychoterapię indywidualną osób dorosłych, dzieci, młodzieży, jak również psychoterapię par i rodzin oraz psychoterapię prowadzoną w języku angielskim.

W trosce o kompleksową opiekę, współpracujemy z doświadczonymi lekarzami psychiatrii, dietetykiem klinicznym oraz adwokatem i mediatorem.
Dowiedz się więcej
Wyróżnienie za najlepszą jakość opieki medycznej (na podstawie prawdziwych opinii pacjentów).
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (127)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Anna Wierzowiecka psychoterapia indywidualna

  Korzystam z pomocy psychologicznej Pani Ani od kilku miesięcy Po każdej wizycie czuję się zdecydowanie lepiej. Nie spotkałam się jeszcze z tak zaangażowanym i empatycznym psychoterapeutą, który nie ocenia z góry. Na każdym spotkaniu czuję się bezpiecznie i swobodnie opowiadam o swoich przeżyciach. Z całego serca polecam Panią Anię!

  P
  Profil zweryfikowany
  mgr Mariola Wójcik psychoterapia indywidualna (pierwsza wizyta)

  Bardzo przyjemna wizyta, jasno określony plan działania. Jestem pozytywnie nastawiona na dalszą współpracę :)

  S
  Profil zweryfikowany
  mgr Anna Wierzowiecka Inny

  Masz problem??? To jest wlasciwa osoba która Ci pomoże. Nie wierz na słowo sam(a) sprawdź.


  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Anna Wierzowiecka psychoterapia indywidualna

  Pani Ania jest najlepszą terapeutką na jaką mogłam trafić. Bardzo mi pomogła w najgorszym momencie mojego życia, wspiera, słucha, interesuje się, pomaga w ciężkich sytuacjach. Kobieta o wielkim sercu i dużym zaangażowaniu. Polecam z całego serca


  J
  Profil zweryfikowany
  mgr Mariola Wójcik psychoterapia indywidualna (kolejna wizyta)

  Pani Mariola przede wszystkim to bardzo sympatyczna osoba, kiedy jestem w gabinecie, czuję się, że jest ze mną na 100 % Zadawane pytania zmuszają do refleksji, nie ma miejsca na osądzanie, czuć zrozumienie i ciepło. Czekam na wizyty z niecierpliwością i po każdej sesji czuję spadający głaz z serca :) polecam z czystym sumieniem, długo szukałam takiej pomocy i znalazłam!


  S
  Profil zweryfikowany
  dr Alicja Głutkowska-Polniak Psychoterapia indywidualna dorosłych

  Pani Alicja jest wspaniałym psychologiem i niezwykle empatyczną osobą. Ma dar nawiązywania bliskiej relacji z pacjentem, co pozwala mu się otworzyć i skutecznie przepracować problemy, jedocześnie nie przekraczając jego granic. Stwarza w swoim gabinecie ciepłą i serdeczną atmosferę, w której pacjent czuję się bezpiecznie. Dając poczucie pełnej akceptacji, motywuje do rozwoju . Posiada wiedzę i ogromne doświadczenie. Wiele jej zawdzięczam. Polecam gorąco!

  dr Alicja Głutkowska-Polniak

  Sylwio, bardzo dziękuję, że mogłam towarzyszyć Ci w procesie i zmianach. Pozdrawiam serdecznie!


  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  mgr Mariola Wójcik psychoterapia indywidualna (pierwsza wizyta)

  Po pierwszej wizycie jestem bardzo zadowolona. Będę kontynuować spotkania, ponieważ jestem dobrej myśli i mam wrażenie że trafiłam w dobre ręce.


  P
  Profil zweryfikowany
  mgr Paulina Gromelska Psychoterapia poznawczo-behawioralna

  Zdecydowanie polecam Panią Paulinę! Bardzo przyjazna atmosfera, fachowa wiedza, świetne podejście do pacjenta. Zgłosiłam się z bliżej nieokreślonym problemem, a Pani Paulina po szczegółowym wywiadzie znalazła sedno i podczas sesji przedstawiła sposoby i nauczyła mnie metod radzenia sobie z poszczególnymi myślami i zachowaniami. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc i jeszcze raz serdecznie polecam!

  mgr Paulina Gromelska

  Bardzo dziękuję za opinię!


  P
  Profil zweryfikowany
  mgr Katarzyna Nietresta psychoterapia indywidualna

  Wspaniała atmosfera. Miło i komfortowo. Szczerze polecam.


  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Mariola Wójcik Psychoterapia indywidualna dorosłych

  Bardzo polecam :D Już po pierwszych wizytach czułam się zaopiekowana, pani Mariola uważnie słuchała i trafnie zadawała pytania, które zmuszały do przemyśleń. Łącznie terapia trwała około pół roku, przebiegała w bardzo przyjaznej i swobodnej atmosferze. Bardzo się cieszę, że trafiłam na panią Mariolę, czuję, że komfort mojego życia znacznie się polepszył i zostałam bardzo dobrze przygotowana na samodzielne radzenie sobie z ewentualnymi trudnościami.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania