Centrum Periodontologiczno-Implantologiczne Periopraktyk

(17 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Periodontologiczno-Implantologiczne Periopraktyk

Jana Zamoyskiego 73

30-510 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Katarzyna Jankowska

  Ortodonta, Stomatolog, lek. dent.

  • G

   Moj problem polegał na tym, ze bardzo długo miałam mleczaka - trójke. Wszystkie pozostałe zęby miałam stałe. Po usunięciu mlecznego zeba pozostała szpara i zanim na to miejsce wyrósł stały zab, pozostałe przesuneły sie tak, ze dla nowego zeba nie było juz miejsca. Dodam jeszcze, ze mam drobna twarz i małą szczęke przez co mało miejsca dla zebow. Dlatego nowy ząb wyrósl krzywo i poza linią zgryzu. Sytuacja pogorszyła się jeszcze kiedy wyrosła mi ósemka, która dodatkowo zcieśnila zęby i jeszcze bardziej wypchnęła trójke z wczesniejszcego miejsca. Pani dr zlecila zrobienie zdjęcia rentgena, usuniecie ósemki i wykonanie aparatu. Mam teraz równiutkie zęby i piękny uśmiech, za który jestem pani Doktor bardzo wdzięczna :)

  • E

   Na pierwszą wizytę u Pani doktor udałam się ponad rok temu. Jeśli chodzi o atmosferę to Pani doktor jest jak najbardziej miła, natomiast jeśli chodzi o jej profesjonalizm miałabym trochę zastrzeżeń.
   Moja wada polegała na sporym stłoczeniu zębów, dodatkowo powiem że w dziąśle mam jeszcze cztery niewyrznięte ósemki, które dodatkowo tłoczą mi przednie zęby.
   Ponad rok temu diagnoza Pani doktor była taka, że trzeba usunąć piątki z lewej strony, zarówno górną jak i dolną. Zdziwiło mnie to trochę, no bo gdzie zachowanie symetrii... no ale to ona jest specjalistką. Jednak jakoś nie znalazłam w sobie tyle samozaparcia aby wyrwać te ząbki i leczenie odwlokło się.
   Po roku wróciłam do gabinetu i ku mojemu zaskoczeniu diagnoza zmieniła się na wyrwanie dwóch górnych piątek (Pani doktor po porównaniu dwóch panoramicznych zdjęć rentgenowskich powiedziała że przez rok zmiany są minimalne więc kontynuujemy leczenie tak jak zostało zaplanowane (?!?)) Pomyślałam, że najwyraźniej ta metoda jest lepsza... Ewentualnie wchodziło w rachubę usunięcie ósemek, Pani doktor powiedziała żebym umówiła się na konsultację do innego lekarza z tej kliniki w celu skonsultowania usunięcia owych ósemek. Poszłam, wizyta trwała 15 min, Pan doktor skutecznie przestraszył mnie co do usunięcia ósemek, skasował po 15 min rozmowy 50 zł, a ja zostałam z wątpliwościami. Ostatecznie zgodziłam się na usunięcie piątek. Dwie piątki = 15 min zabiegu = 300 zł
   Po trzech tygodniach od usunięcia piątek założyłam aparat, zwykły metalowy, Pani doktor powiedziała, że te są najlepsze. No i tu zaczęły się problemy. Po trzech godzinach od założenia aparatu odkleił się zamek, pomyślałam przypadek, po dwóch dniach odkleił się drugi zamek. Na wizytę czekałam tydzień (Pani doktor bardzo rzadko przyjmuje - raz, dwa razy w tygodniu). W poczekalni czekałam 1,5 h, a zostałam przyjęta dopiero po lekkiej interwencji, gdyż mimo, iż początkowo twierdzono, że sprawa jest awaryjna i bez problemu zostanę przyjęta, to potem powiedziano mi że pierwszeństwo mają zarejestrowani pacjenci (co oczywiście zrozumiałe) a ja zostanę przyjęta jak będzie chwila wolnego (szok - w końcu mogłam tam czekać cały dzień bezskutecznie). W końcu zostałam przyjęta, Pani doktor bardzo szybko i sprawnie wymieniła mi zamki, na szczęście nie musiałam płacić za te wizytę. Zadowolona wróciłam do domu, że już ten pech jest za mną, jednak moja radość była przedwczesna - strzelił kolejny zamek :( Panie w rejestracji traktują mnie jak intruza, kiedy dzwonie i chce umówić się na reklamację zamków, teraz już otwarcie mówią że zostanę przyjęta jak będzie chwila wolnego, co gorsza Pani doktor wybiera się na urlop, a ja ciągle mam feralny aparat, boję się że zostanę bez opieki podczas czasu jej nieobecności.
   Pani doktor podczas wizyty sugerowała że odklejające się zamki są moją winą, hm.. jeśli tak tzn. że ten zamek który odkleił się po trzech godzinach, strzelił pod wpływem picia przeze mnie wody niegazowanej, a poza tym dostosowałam się do wszystkich zaleceń Pani doktor, jadłam tylko jogurty i papki.
   Moim zdaniem przyczyną odklejania się zamków jest stary klej do zamków (podczas zakładania aparatu Pani doktor powiedziała do swojej asystentki czy jest jeszcze jedna tubka kleju bo tu jest już końcówka, ale może wystarczy.
   Podczas drugiej wizyty, kiedy były doklejane dwa zamki, inna asystentka bardzo zdziwiła się że nie miałam szczotkowania zębów (nawet nie wiem na czym to polega) oraz nie miałam polerowanych zębów przed przyklejeniem zamków. Byłam w szoku. Nie wiem czy to niedopatrzenie czy celowy zabieg.
   Jeśli kolejny zamek mi odpadnie zrezygnuję z usług Pani doktor i kliniki GLOBUS, niestety zaufałam Pani doktor jako specjalistce, a teraz czuję się oszukana i pozostawiona bez opieki.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Błażej Szczerbaniewicz

  Stomatolog,

  • Posiada fach w ręku i zna się na swojej profesji.Dobre podejście podejście do pacjenta i zaangażowanie sprawia że wizyta w gabinecie KODENT jet czystą przyjemnością ;) Byłam już parę i polecam !


 • Aleksandra Drzymała

  Stomatolog,

  • M

   Naprawdę warto oddać się w ręce Pani Dr Aleksandry jest powołana do swojego zawodu i wykonuje go uważam tak jak powinien wykonywać lekarz czyli ze współczuciem dla pacjenta. Pani Dr Aleksandra jest bardzo ciepła, delikatna i pewna, otacza pacjenta opieką i uwagą. Skorzystam na pewno w przyszłości i bardzo Państwu polecam!!!


 • Witold Jurczyński

  Stomatolog,

  • Lokalizacja: Centrum Periodontologiczno-Implantologiczne PeriopraktykUsługa: infekcja przy implancie

   Rzetelna ocena sytuacji i poinformowanie pacjenta co sie dzieje,co można zrobić. Obecnie wdrożone leczenie pomaga. Lekarz powiadamia o powikłaniach i możliwych technikach leczenia ale robi wszystko by uniknąć usuwania implantu czy ingerencji chirurgicznych.


 • Katarzyna Wąsacz

  Stomatolog, lek. dent.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Periodontologiczno-Implantologiczne PeriopraktykUsługa: konsultacja periodontologiczna

   Profesjonalna konsultacja poprzedzona wywiadem, dokładnym sprawdzeniem możliwych przyczyn widocznych problemów oraz udzielenie wielu rad na przyszłość tak by zatrzymać dalszego odsłaniania szyjek zębowych. Poza tym bardzo miła atmosfera w gabinecie :)

  • N
   Lokalizacja: Centrum Periodontologiczno-Implantologiczne PeriopraktykUsługa: konsultacje periodontologiczne

   Bardzo profesjonalna i oddana pracy osoba. Niezwykle zaangażowana. Skrupulatnie udziela informacji. Widać, że kocha to co robi. Z pełnym przekonaniem polecam!!!


 • Monika Prokop-Franaszek

  Stomatolog, lek. dent.

  • G
   Lokalizacja: "Ergomed" Specjalistyczna Poradnia Lekarska SC

   Jestem bardzo zadowolona z wizyt u pani Moniki, moje zęby były wcześniej leczone kanałowo, niewiadoma była przyczyna pękania zębów, dopiero pani Monika rozpoznała zaburzenia czynnościowe. Bardzo miła, sympatyczna, pomocna osoba, wszystko wyjaśnia co jak działa i nakierowała mnie na dalsze leczenie protetyczne. Wracam do niej systematycznie.

  • R

   Zdecydowanie odradzam tego stomatologa! Jeżeli idzie się na NFZ, traktuje pacjenta jak człowieka gorszej kategorii. Nie chce dać znieczulenia, a jak po finalnym ustaleniu, żeby jednak je dać, nie czeka aż zacznie działać, tylko od razu zaczyna wiercić - twierdząc, że znieczulenie refundowane nie jest mocne. Ponadto traktuje pacjenta z góry. Idąc do niej na wizytę wszystko było ok , aktualnie <5 h po wizycie> ząb, który mi "leczyła" zaczyna mnie pobolewać.
   Kolejną rzeczą jest fakt, że jak powiedziałem, że plomba jest niedopasowana, ponieważ nie umiem zagryźć dobrze zębów, ponownie zwróciła mi uwagę na fakt refundowania jej przez NFZ i powiedziała, że następnym razem mi to zrobi, już nie dziś i nie w ramach tej wizyty. Z tym, że nie wybiorę się do niej nigdy więcej! Jestem zażenowany jej zachowaniem!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Dagmara Cagiel-Jeż

  Stomatolog, lek. dent.

  • Lokalizacja: BLU-DENTUsługa: wypełnienie kompozytowe

   Przypadkiem trafiłam do Pani doktor z ogromnym ubytkiem w szóstce. Nie było problemu z przyjęciem bez terminu nawet w sobotę. Bardzo miła Pani doktor. Już wiem, że zostanę na dłużej! ????

  • A

   Pani Doktor leczyla mnie gdy mieszkalam w Polsce. Bylam jej pacjentka od czasow studiow - pani Doktor przyjmowala mnie na kilnice Uniwersyteckiej. Zawsze byla bardzo dokladna I delikatna. Dzieki pani Doktor wyleczylam sie z urazu do stomatologow. Obecnie mieszkam poza granicami Polski I moj stomatolog jest zachwycony perfekcyjnoscia pani Doktor. Zaden zabek nie wymagal poprawek - dziekuje pani Doktor! Jest pani Wspanialym lekarzem, jednym z najlepszych! Powodzenia w nowo otwartej kilnice! Gratuluje!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania