Centrum Ortodoncji i Implantologii ODENT

(13 opinii)

Nasza firma istnieje od 2007 roku i stała się urzeczywistnieniem marzeń o idealnej ortodoncji, stomatologii, implantologii i protetyki właścicieli, którzy dzięki pasji i ogromnemu doświadczeniu stworz... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Ortodoncji i Implantologii ODENT

Duchnicka 3 (na terenie Instytutu Mechaniki Precyzyjnej) Defabryka, budynek 4, wejście A

01-796 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Nasza firma istnieje od 2007 roku i stała się urzeczywistnieniem marzeń o idealnej ortodoncji, stomatologii, implantologii i protetyki właścicieli, którzy dzięki pasji i ogromnemu doświadczeniu stworzyli Klinikę.

Naszym atutem jest pracujący tu personel: lekarze z długoletnim doświadczeniem i chęcią wprowadzania najnowocześniejszej techniki, która daje większe możliwości lekarzowi, a komfort i bezpieczeństwo pacjentowi, dyplomowane higienistki i asystentki stomatologiczne oraz doświadczone recepcjonistki.

Znakomita lokalizacja umożliwia łatwy dojazd komunikacją miejską, a przestronny parking sprawia, że przyjazd własnym samochodem jest również bezproblemowy.

Współpraca – od wielu lat współpracujemy z Funadacją Rozszczepowe Marzenia lecząc i wspierając dzieci z wadami rozszczepowymi twarzy.

Możemy się pochwalić licznymi dyplomami i nagrodami, a w szczególności:

* Fotel Lidera 2012 - Centrum Ortodoncji i Implantologii ODENTdnia 8 grudnia 2012r. na uroczystej gali Warszawskiej Izby Przedsiębiorców otrzymało nagrodę FOTEL LIDERA
* Certyfikat Jakości 2012 Centrum Ortodoncji i Implantologii ODENT 15.11.2012r. otrzymało Certyfikat Europejskiej Gwarancji Najwyższej Jakości oraz tytuł Laureata Programu Jakości za najwyższą jakość świadczonych usług stomatologicznych oraz wysoki standard obsługi Pacjenta.
* Businesswoman Roku 2011 W lutym 2012 rozdano prestiżowe nagrody Businesswoman Roku 2011, przyznano 10 nagród, nagrodę główną otrzymała dr n. med. Barbara Obłoj właścicielka Centrum Ortodoncji i Implantologii ODENT.
* Wiktoria 2011 Ambasador Marki Centrum Ortodoncji i Implantologii ODENT
jako laureat Wiktorii Znaku Jakości Przedsiębiorców 2011 zostało Ambasadorem Marki.
* Wiktoria Znak Jakości Przedsiębiorców 2011 Centrum Ortodoncji i Implantologii ODENT 10 grudnia 2011 roku otrzymało Wiktorię Warszawskiego
Znaku Jakości 2011. Nagroda jest symbolem jakości, rzetelności i wiarygodności.
* Businesswoman Dobroczynności 2011 12 grudnia 2011 w Pałacu Prymasowskim w Warszawie podczas Gali charytatywnej „Businesswoman & Life” dla Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo?” statuetkę Businesswoman Dobroczynności otrzymała dr n.med.Barbara Obłoj – właścicielka Centrum Ortodoncji i Implantologii ODENT.
* Perły Medycyny 2010 Centrum Ortodoncji i Implantologii ODENT 23 października 2010 roku zajęło I miejsce - złotą PERŁĘ ESKULAPA w IV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Medycznego PERŁY MEDYCYNY w dziedzinie Stomatologia i Protetyka.
* Wiktoria Warszawskiego Znaku Jakości 2009 Centrum Ortodoncji i Implantologii ODENT 9 grudnia 2009 roku otrzymało Wiktorię Warszawskiego Znaku Jakości. Nagroda jest znakiem wysokiej jakości prowadzonej działalności i skutecznej strategii zarządzania.
* Waga Warszawskiego Znaku Jakości 2009 Uhonorowaniem całej działalności Centrum Ortodoncji i Implantologii ODENT było otrzymanie nagrody głównej WAGI Warszawskiego Znaku Jakości.

Nasz sprzęt

 • The Wand - mikroprocesorowe urządzenie do podawania bezbolesnych znieczuleń miejscowych
 • Unity – fotele (STERN WEBER 200, SPACELINE EMCIA MORITA)
 • Mikroskop endodontyczny (Mikroskop LEICA M320)
 • RTG panoramiczne i cefalomentryczne, RTG punktowe (Aparat VERAVIEWEPOCS 2D – japońskiej firmy J. MORITA, Aparat RTG STERN WEBER 70 AC, Aparat RTG OWANDY)
 • Kamera wewnątrzustna - do obrazowania oraz do fotografowania zębów w trakcie przeglądu oraz oceny pozabiegowej.
 • Lampy wybielające BEYOND i ZOOM
 • W zabiegach implantologicznych, chirurgii stomatologicznej, mikrochirurgii endodontycznej oraz chirurgii szczękowo-twarzowej i ortodontycznej używamy SURGYSONIC ULTRASONIC
 • Do zabiegów implantologicznych i endodontycznych używamy mikromotora implantologicznego z fizjidyspenserem
 • Endometr APEX D.S.P. jest standardem podczas leczenia endodontycznego (kanałowego)
 • PIEZOSURGERY – piezoelektryczne zabiegowe urzadzenie chirurgiczne do cięcia kosci przy zabiegach chirurgicznych
więcej

Zabiegi

 • Ortodoncja (aparaty stałe)
 • Implantologia (odbudowa jednego zęba, kilku zębów, odbudowa w przypadku bezzębia)
 • Endodoncja - leczenie kanałowe
 • Protetyka i implantoprotetyka - implanty, korony protetyczne, licówki porcelanowe, INLAY, ONLAY – wkłady koronowe
 • Stomatologia dziecięca
 • Stomatologia zachowawcza
 • Stomatologia estetyczna
 • Chirurgia stomatologiczna: usuwanie zębów, usuwanie zatrzymanych ósemek (zębów mądrości), resekcje wierzchołków korzeni, plastyka dziąsła (korekta przerośniętych fałdów błony śluzowej), podcinanie wędzidełek, usuwanie torbieli, osteoplastyka wyrostka zębodołowego)
 • Wybielanie zębów
 • Periodontologia
 • Zabiegi higienizacyjne (usuwanie osadu i kamienia, lakowanie bruzd)
 • leczenie stawów skroniowo-żuchwowych
 • fizjoterapia stawów skroniowo-żuchwowych
więcej

Badania

 • pantomogram
 • cefalometria boczna
 • zdjęcia zębowe

Choroby

 • Choroby stawów skroniowo-żuchwowych / Bruksizm
 • Choroby dziąseł
 • Paradontoza
 • Zapalenie przyzębia
więcej

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Dominik Tomasik Inny

  Chciałbym Panu podziękować za akcję :szukania i wyciągania korzenia z zatoki".
  Podczas ekstrakcji 6ki jeden z korzeni się ukruszył a końcówka niestety wpadła do zatoki. Potrzebna była szybką decyzja i mały zabieg. Pan doktor podjął się tego informując mnie przede wszystkim o istotnych informacjach. Zabieg wykonany przy solidnym znieczuleniu miejscowym. Szybko i bezboleśnie. Dziś pierwsza doba rzeklabym idealnie. Opuchlizna minimalna. Bardzo dziękuję. Malgorzata Lis ( Odent)


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Magdalena Lima Inny

  Profesjonalna i z ogromną wiedzą, pełna szacunku dla pacjenta, a przy tym bardzo uprzejma i radosna. Stres przed wizytą u stomatologa bezpowrotnie minął. Zdecydowanie najlepszy stomatolog jakiego mialam.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Daniel Kulaszewski implanty

  Przed zabiegiem miałam dokładnie wyjaśniony i omówiony przebieg leczenia. Doktor Kulaszewski wyczerpująco odpowiedział na wszystkie pytania i rozwiał moje wątpliwości. W trakcie zabiegu doktor wyjaśniał mi krok po kroku, co robi. Sam zabieg przebiegł bardzo szybko i bezproblemowo - nawet nie zauważyłam, kiedy dr Kulaszewski mnie pozszywał i już wychodziłam z gabinetu. Dodatkowo doktor zadzwonił do mnie po zabiegu i kolejnego dnia, żeby się upewnić czy wszystko w porządku.
  Jeżeli w przyszłości będę miała jeszcze jakiś problem, to na pewno wrócę do doktora.
  Polecam dr Kulaszewskiego z czystym sumieniem i pięknym uśmiechem


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Magdalena Rytel Inny

  Po raz pierwszy byłem u tak delikatnej i fachowej dentystki. Po raz pierwszy nawet nie czułem zastrzyku bo okazało się, że znieczuliła maścią przed ukłuciem. Przy takim lekarzu pryska strach przed leczeniem zębów. Gorąco polecam wszystkim strachliwym jak ja.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Daniel Kulaszewski Inny

  Najlepszy stomatolog na świecie z ogromną wiedzą. Szczery, dokładny i daje poczucie bezpieczeństwa. Życzę wszystkim lekarzom takiej empatii w podejściu do pacjenta. Wizyta u pana doktora jest zawsze przyjemnością. Pozdrawiam


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Justyna Sędkiewicz leczenie chorób stawu skroniowo-żuchwowego

  Pani Doktor jest bardzo wszechstronną lekarką. Przepisane leczenie było skuteczne, przygotowana szczęka pomogła, a dodatkowo zostałam skierowana dalej do innych specjalistów (co również pomogło mi w powrocie do zdrowia). Poza tym Pani Doktor jest bardzo sympatyczna przez co atmosfera badania jest bezstresowa.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Gustaw Baranowski ekstrakcja ósemek, konsultacja

  Pełen empatii człowiek, cierpliwie odpowiada na każde pytanie, ekstrakcja ósemki przebiegła sprawnie i bez komplikacji, szybko zapomniałam o zabiegu. Lekarz wzbudza zaufanie. Byłam na kilku wizytach i polecam z czystym sumieniem. Usługa na najwyższym poziomie.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Piotr Gutowski ekstrakcja zęba

  Bardzo dobry chirurg stomatolog, polecam dla dzieci. Ekstrakcja 4 zębów mlecznych za jednym razem u 10latki przebiegła bez problemu. Lekarz profesjonalista z uśmiechem na twarzy plus przemiła asystentka. Dziękujemy!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Gustaw Baranowski chirurgiczne usuwanie zębów

  Najlepszy chirurg stomatolog w mieście! Profesjonalizm, kultura osobista i pogodne usposobienie doktora sprawiły, że jestem stałą klientką i polecam go wszystkim znajomym. Pan doktor ma też świetne podejście do dzieci (9 i 12 lat w naszym przypadku).


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Dominik Tomasik ósemka zatrzymana

  Wczoraj po raz pierwszy wyrwałam ósemkę. Do gabinetu weszłam przerażona, cały dzień stresowałam się zabiegiem. Sam proces wyrwania ósemki był całkiem przyjemny. Stwierdziłam, że o wiele gorsze jest odczucie przy borowaniu. Lekarz oraz profesjonalna asystentka dbają o komfort psychiczny i fizyczny pacjenta. Doktor regularnie sprawdzał, czy nie boli mnie przy zabiegu, a gdy ból się pojawił pomimo znieczulenia, pan Tomasik opanował sytuację i potem już nic złego nie czułam. Wyrwanie ósemki przebiegło bardzo sprawnie. Całość trwała max.15 min. Polecam wziąć w miarę szybko lek, żeby nie pojawił się bardzo silny ból po osłabnięciu znieczulenia (ok 40min-1h po zabiegu).


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania