Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie Oddział w Gliwicach

(275 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Onkologii - Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie Oddział w Gliwicach

Wybrzeże Armii Krajowej 15

44-101 , Gliwice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Grzegorz Owczarek

  Onkolog,

  • M

   Nie zawsze wierzę w dobre opinie wystawiane lekarzom, jednak w przypadku dr Owczarka, jest to najprawdziwsza prawda. Poszłam na wizytę z polecenia mojej koleżanki, której mama leczyła się u doktora. Warto było przyjechać 160 km z Wrocławia do Gliwic. Nie spotkałam na swojej drodze tak rzeczowego i konkretnego lekarza. Wzbudził moją sympatię jako człowiek i pełne zaufanie jako profesjonalista. Oprócz świetnie zleconej radioterapii uważam że jest znakomitym psychologiem, po kilku rozmowach skutecznie uznysłowił mi, że nie należy na siłę doszukiwać się dolegliwości, które nie istnieją. Pomimo młodego wieku, doktor ma bardzo duże doświadczenie. Zawsze chętnie i rzeczowo odpowiada na wszystkie pytania. Mialam wielkie szczęście, że trafiłam do Niego w tak trudnym dla mnie okresie życia. Jestem bardzo wdzięczna za okazaną troskę i ludzkie podejście... To mało spotykane w dzisiejszej służbie zdrowia.

  • P

   Wspanialy lekarz i cudowny czlowiek. Za kazdym razem jak z nim rozmawiam nie moge wyjsc z podziwu... mily,usmiechniety. Bardzo rzeczowe, profesjonalne i ludzkie podejście do pacjenta. Szybkie umówienie wizyty i zlecenie wszystkiech badań. Lekarz godny polecenia.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Elzbieta Nowara

  Onkolog, dr hab. n. med.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Dziękuję pani doktor za wyjaśnienie jak postępować w wyniku choroby mojego taty i co mam robić dalej

  • Moja mama od lekarzy którzy ją leczą w Szczecinie usłyszała że zrobili już wszystko co było w ich mocy i do widzenia. Umówiłam mamę na konsultację do dr Nowary, okazała się bardzo miłą, profesjonalną lekarką, opowiedziała mojej mamie dokładnie co ją czeka, jakich badań powinna unikać żeby nie obciążać dodatkowo i tak już wymęczonego organizmu, jakich sposobów leczenia może jeszcze spróbować, jak o siebie dbać, jak radzic sobie z efektami zniszczeń jakie spowodowały lata chemioterapii. Nie obiecała żadnego cudu, ale spokojnie zrozumiałym dla każdego językiem i z dużą wyrozumiałością i empatią odpowiedziała na wszystkie pytania mamy. Wysłuchała i oswoiła mamę z perspektywą czasu ktory jej pozostał. Mama wróciła pokrzepiona, spokojniejsza. Wreszcie ktoś znalazł czas i poprostu po ludzku podszedł do obaw umierającej kobiety. Za co bardzo Pani dr dziękuję.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Michał Jarząb

  Onkolog, dr hab. n. med.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski Michał Jarząb - specjalista onkologii klinicznejUsługa: konsultacja online (kolejna)

   Pan Docent Michał Jarząb jest zawsze bardzo miły, pogodny i cierpliwy. Zawsze wyczerpująco i zrozumiałe odpowiada na każde pytanie. Posiada olbrzymią wiedzę i doświadczenie A przede wszystkim podchodzi do pacjenta z Wielkim sercem i ma dla niego zawsze czas. Wdzięczna pacjentka

  • M
   Lokalizacja: Gabinet Lekarski Michał Jarząb - specjalista onkologii klinicznejUsługa: konsultacja online (pierwsza)

   Pan Doktor prezentuje wyjątkowo ludzkie podejście do pacjenta. Skupia się na człowieku, nie na chorobie. Dzieli się swoją ogromną wiedzą w tempie możliwym do zrozumienia dla nieprofesjonalisty.

  Zobacz wszystkie opinie (53) o tym lekarzu


 • Wiesław Bal

  Onkolog, Internista, dr n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: NZOZ Ośrodek Wczesnej Diagnostyki i Leczenia NowotworówUsługa: konsultacja onkologiczna

   Kompetencja i pełen profesjonalizm Pana Doktora połączona z wielką uprzejmością i empatią dla pacjenta.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: NZOZ Ośrodek Wczesnej Diagnostyki i Leczenia NowotworówUsługa: konsultacja onkologiczna

   Osoba kompetentna, bardzo dokładnie zrozumiale dla pacjenta tłumaczy aspekty choroby, zaangażowany. Polecam Pana doktora.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Ewa Paliczka-Cieślik

  Internista, Endokrynolog,

  • K

   Kompetentna, uważna, życzliwa. Lekarz z powołania.
   ```
   Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
   ```


 • Iwona Drab

  Onkolog,

  • K

   Pani Doktor to lekarz z powołania.Konkretna,cierpliwa,ludzka.Ma ogromne serce dla pacjenta,stara się zrozumieć chorego,podnosi na duchu,szuka alternatyw,interesuje się chorym i sprawia,że chce się żyć.Zawdzięczam Pani Doktor bardzo dużo ,rozpoznała u mnie sepsę za co jej bardzo dziękuję.Niestety choroba znów się rozwinęła ,ale to Pani Doktor wzbudziła we mnie nadzieję i dzięki niej,mam siłę aby z tą chorobą walczyć dalej.Bardzo,bardzo dziękuję.
   Krystyna

  • M

   Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, ogromna wiedza wzbudzająca zaufanie. Poza tym oddana pacjentowi, cierpliwie wyjaśnia wątpliwości i pytania. Potrafiła wzbudzić nadzieję potrzebną do walki z tą ciężką chorobą, zwłaszcza w czasie gdy dostawałam chemię.


 • Janusz Wierzgoń

  Chirurg,

  • Z

   Dr J. Wierzgoń jest perfekcjonistą z ogromnym doświadczeniem zawodowym. Zawsze skupiony na pacjencie,
   kompetentny, uprzejmy, chętnie odpowiadający na zapytania. Jest dla mnie wzorem etyki lekarskiej. POLECAM !!!


 • Sylwia Jędruś

  Onkolog, Ginekolog,

  • A

   Pani doktor Sylwia Jędruś to wspaniała lekarka i osoba dzięki której ja żyję.Operację maksymalną miałam 22 lata temu.Właśnie to Pani Sylwia przekonała mnie do tego zabiegu dodając mi otuchy i podtrzymując na duchu.Wtedy byłam młoda i miałam na wychowaniu dwoje dzieci, dlatego diagnoza była dla mnie jakby wyrokiem.Doktor Sylwia spowodowała,że zaufałam lekarzom.Pani doktor pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego.

  • G

   Co to za brednie wypisujecie dzięki żyję dr.Jędruś jest lekarzem z powołania jakich niestety brakuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Beata Łukaszczyk

  Onkolog,

  • Z

   Pani doktor jest profesjonalistką. Zawsze skrupulatna, skupiona na badanym pacjencie.
   Tworzy miłą atmosferę i wyczerpująco wszystko tłumaczy. Życzę wszystkim tak przyjaznej
   i kompetentnej opieki zdrowotnej. Polecam.

  • G

   Najlepszy z lekarzy ginekologów, z którymi miałam dotychczas do czynienia.
   Pełny profesjonalizm, wspaniała opieka (również w szpitalu), po raz pierwszy mam wrażenie, że trafiłam do lekarza z powołania.
   Jestem badana regularnie (to lekarz "pilnuje" cytologii, badań odólnych krwi, cieśnienia itp), również za każym razem przeprowadzane jest przez panią doktor badanie piersi.
   Bardzo polecam, oby więcej takich lekarzy.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Dorota Gabryś

  Onkolog, dr n. med.

  • D

   Po kilku wizytach u Pani doktor z całym przekonaniem polecam, bo jest bardzo dokładna, profesjonalna, życzliwa i dyskretna.

  • B

   Z p. Dr D. Gabryś miałem dotychczas jednokrotny kontakt jako prowadzącą. Jest osobą bardzo sympatyczną i miłą w kontakcie, sprawia wrażenie życzliwej. Oby tak dalej. Będę leczony radioterapią stereotaktyczną w trzech terminach w miesiącu listopadzie.


Powiązane wyszukiwania