Centrum Medyczne Zdrowa zostało stworzone przez lekarzy jako miejsce, gdzie w warunkach sprzyjających spokojnej rozmowie można uzyskać konsultację lekarzy specjalistów, łączących wieloletnie doświadcz... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne ZDROWA

Zdrowa 1/11

31-216 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Medyczne Zdrowa zostało stworzone przez lekarzy jako miejsce, gdzie w warunkach sprzyjających spokojnej rozmowie można uzyskać konsultację lekarzy specjalistów, łączących wieloletnie doświadczenie kliniczne z otwartością na najnowsze osiągnięcia w zakresie profilaktyki, diagnostyki i terapii szerokiego spektrum schorzeń.

Przekraczając nasz próg mogą Państwo być pewni, że zostaną otoczeni troskliwą opieką przez zespół ludzi, którzy w swojej codziennej praktyce osiągają sukcesy w leczeniu również najtrudniejszych pacjentów. Osiągamy to przez ciągły kontakt z wiodącymi krajowymi, europejskimi i światowymi ośrodkami klinicznymi, a aktualna wiedza w ten sposób zdobyta jest do Państwa dyspozycji.

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Leszek Badacz

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • Lokalizacja: Specjalistyczny Szpital im. Edwarda SzczeklikaUsługa: badania diagnostyczne

   Trafna diagnoza i natychmiastowa pomoc. Pełny profesjonalizm, kultura i przyjazne podejście do pacjęta. Wspaniały czowiek wysoka wiedza kardiologiczna wybitny specjalista . Diagnozuje doskonale. Mam do Pana doktora i jego opini całkowite zaufanie . Podpisuję się pod wszystkimi opiniami ,które mówią same za siebie .To dobre i mądre serce... uratował życie mojemu tacie. Serdecznie Polecam!!!...

  • Lokalizacja: Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w Krakowie Konsultacyjna Przychodnia Kardiologiczna i KardiochirurgicznaUsługa: konsultacje kardiologiczne

   Pan Doktor jest znakomitym specjalistą w dziedzinie kardiologii. Podczas każdej wizyty swoją uwagę koncentruje na pacjencie i szczegółowym wysłuchaniu problemu z jakim zgłosił się do poradni. Jest bardzo kulturalnym i życzliwym człowiekiem, potrafi uspokoić i wzbudzić zaufanie. Konsultację przeprowadza bez pośpiechu i w pełnym skupieniu. Badanie, odbywa się w przyjaznej atmosferze i z dużym zaangażowaniem. Doktor posiada olbrzymią wiedzę, którą skutecznie realizuje w praktyce, a leczenie szybko przynosi oczekiwany efekt. Pacjent ma poczucie, że trafił w dobre ręce. Doktor Badacz jest profesjonalistą w swojej dziedzinie, a z obowiązków wywiązuje się doskonale. Kompetentny, punktualny, kulturalny i zawsze bardzo elegancki, ale przede wszystkim skuteczny. Najlepszy kardiolog w Krakowie. Szczerze polecam :)

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Grzegorz Karkowski

  Kardiolog, dr n. med.

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED Oddział KrakówUsługa: konsultacja kardiologiczna

   Pan doktor jest bardzo empatycznym człowiekiem, bardzo spokojnie i wyczerpująco udziela odpowiedzi, zdenerwowanie mija szybko.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED Oddział KrakówUsługa: konsultacja kardiologiczna

   Jestem bardzo zadowolona po wizycie u Pana Doktora, szczegółowe wyjaśnienia, bardzo dobry kontakt z pacjentem, była to pierwsza wizyta, bardzo dobry specjalista, polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (39) o tym lekarzu


 • Wojciech Zajdel

  Kardiolog, Chirurg Naczyniowy, dr n. med.

  • L

   Bardzo słaby.Zero zainteresowania pacjentem.Pacjentka z tętniakiem aorty wg.pana doktora ma się zgłosić na następną wizytę za 2 lata.Kpina z pacjenta.A po wizycie w kwietniu już 2 razy zaliczony SOR,ze wskazaniem wizyty u kardiologa no ale 2 lata nie minęły to poco iść,

  • I

   Profesjonalne podejście do pacjenta i miły uśmiech. Pierwsza diagnoza od razu trafna, wywiad bardzo obszerny. Pan doktor podchodzi do tematu kompleksowo, nie skupia się tylko na tym, co mogłoby być problemem, patrzy całościowo i to się chwali. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Marian Kurzyński

  Laryngolog, dr n. med.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne ZDROWA

   Gorąco polecam dr Kurzyńskiego. To lekarz o złotych rękach, spokojny, rzeczowy, budzący zaufanie pacjenta już od pierwszych chwil wizyty. Dr szczegółowo opisał zabieg, poinformował o wszystkich jego możliwych konsekwencjach,operacja przeprowadzona perfekcyjnie, troskliwa opieka pooperacyjna. Nie ma takich słów którymi mogłabym wyrazić wdzięczność za operację, za nieuszkodzenie nerwu twarzowego. Po prostu: Dziękuję Panie Doktorze.

  • E

   Niedawno operował mnie Pan dr Kurzyński. Mówią o Nim - "złote ręce". Nie ma w tym ani słowa przesady. Przed operacją rozmowa z Nim uspokaja, dostarcza niezbędnych informacji. Operacja przebiegła bez najmniejszych problemów, mało tego - Pan dr zadbał, aby blizna po operacji (po usunięciu guza na szyji) była niemalże niewidoczna. Cudowny człowiek, wspaniały lekarz.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Marcin Nosal

  Kardiolog, dr n. med.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: RunMed – Instytut RuchuUsługa: ECHO serca I konsultacja

   Pan doktor bardzo miły, uprzejmy i kompetentny. Przeprowadził szczegółowy wywiad, cierpliwie wysłuchał, dokładnie zbadał, zalecil konieczne badania i dostosowal leki . Polecam serdecznie.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: RunMed – Instytut RuchuUsługa: konsultacje kardiologiczne

   Bardzo miły i kompetentny lekarz. Tłumaczy dokładnie o co chodzi, uspokaja, szuka najlepszych rozwiązań.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Katarzyna Zajdel

  Laryngolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne ZDROWAUsługa: Inny

   Szłam na badanie ENG z wielkim strachem po tym co przeczytałam w internecie. Pani doktor wyjaśniła mi wszystko jak 3 letniemu dziecku. Opowiedziała o przebiegu badania i uprzedziła czego mogę się spodziewać podczas jego przebiegu. Dzięki temu badanie przeszłam sprawnie i przyjemnie.
   Na prawdę szczerze polecam tą Panią doktor. MA Wspaniałe podejście do pacjenta.
   Pozdrawiam

  • B
   Lokalizacja: Centrum Medyczne ZDROWAUsługa: Inny

   Bardzo polecam.
   Pani Doktor z bardzo dobrym podejściem do pacjenta , świetna w swojej dziedzinie. Przy problemach zawrotow głowy szczerze polecam !

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Jarosław Trębacz

  Kardiolog, dr n. med.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne ZDROWAUsługa: konsultacja kardiologiczna

   Kilka dni temu odbyłem wizytę kontrolną u Pana doktora Jarosława Trębacza.Wcześniej miałem kontakt z Panem doktorem w szpitalu JPII,gdzie brał udział w zabiegu naprawy zastawki mojego serca.Miły,doskonały fachowiec,rzeczowo mi wszystko wyjaśnił na temat dalszego leczenia.Polecam!

  • J

   Pan doktor jest wybitnym specjalistą w dziedzinie chirurgii wieńcowej. Wyciągnął mnie z tamtego świata, za co jestem Mu bardzo wdzięczny...

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Robert Sobczyński

  Kardiochirurg, dr n. med.

  • S
   Lokalizacja: Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w KrakowieUsługa: Inny

   Doktor Sobczyński wzorowo przeprowadził u mnie wielogodzinną operację, polegającą na wszczepieniu jednej i jednocześnie anuloplastyce drugiej zastawki serca. Bardzo ciężka operacja przebiegła bez powikłań. Przez cały okres mojego pobytu w szpitalu troszczył się i nadzorował mój stan zdrowia. Odwiedził swoich pacjentów także w swój dzień wolny od pracy. Lekarz z prawdziwego powołania, niezwykle oddany pacjentom. W czasie pandemii Doktor utrzymywał stały kontakt telefoniczny z rodziną pacjenta, również sam dzwoniąc z nowymi informacjami. To wybitny specjalista, a przy tym skromny, cichy człowiek, pełen pasji i zaangażowania. Odnoszący się do pacjenta z szacunkiem. Człowiek wielkiej klasy. Nadmienię, iż nie leczyłam się u Doktora prywatnie.
   Dziękujemy Panu za profesjonalnie wykonaną operację, za szacunek, jakim obdarza Pan pacjenta, za szlachetność, za piękną postawę Lekarza i Człowieka. Tak trzymać, Doktorze! Oby los zawsze był dla Pana łaskawy!
   Z wyrazami uznania
   Stanisława M. z rodziną

  • T
   Lokalizacja: Krakowski Szpital Specjalistyczny im. Jana Pawła II w KrakowieUsługa: Inny

   Nie przypuszczaliśmy, że wśród lekarzy są ludzie nie tylko wybitni w sztuce lekarskiej, lecz także w nieocenionych kontaktach z rodziną pacjenta. W szpitalu J.P. Krakowie pracuje dr nauk med. Pan Robert Sobczyński – wybitny kardiolog, kompetentny i inteligentny, a przy tym skromny i wrażliwy na cierpienie chorych. Był lekarzem, który nie tylko pomógł wyrwać naszą córkę z okoliczności zagrażających jej życiu, lecz także potrafił systematycznie informować nas o każdej „nowej iskierce” dającej nadzieję na wyjście ze śpiączki. Jesteśmy mu bardzo wdzięczni i pełni podziwu, że równocześnie potrafił leczyć naszą córkę i naszą rozkołataną psychikę. To naprawdę jedna z ważniejszych zalet dobrego lekarza.
   Dziękujemy
   Rodzice – Teresa i Henryk

  Zobacz wszystkie opinie (35) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania