O nas

W ubiegłym roku na świat w samym województwie lubelskim przyszło ponad 22 tysiące dzieci. Zapewne każde jest inne. Ma inny charakter, inne włosy i oczy. Zapewne każde z nich będzie lubiło coś innego. Będzie miało inne plany na przyszłość. Inne marzenia. Jedno jest niezmienne i wspólne dla wszystkich. Miłość rodziców do dziecka, na które tak długo czekali. To stwierdzenie dało początek Naszej misji. Początek zdaniem niektórych niemożliwemu. Stworzyliśmy „przyjazną” klinikę. Miejsce, do którego Twoje dziecko będzie przychodziło z przyjemnością. Miejsce, w którym szanujemy Twój czas i rozumiemy Twoje obawy. Gdzie pracują ludzie stworzeni do pracy z dziećmi, którzy dobrze wiedzą, że najbardziej wymagającym pacjentem jest ten najmniejszy. Kiedy dziecięca część kliniki była już gotowa, w naszych głowach pojawiła się nowa myśl. A może tak wzbogacić naszą ofertę i stworzyć dział dla mam? Nie szukaliśmy długo odpowiedzi na to pytanie. Tak narodziła się część estetyczna kliniki, gdzie skupiamy się na wydobywaniu piękna z kobiety. Mając w tym miejscu na myśli aspekt fizyczny, jak i poprawę wewnętrznego samopoczucia pacjentki. Dzięki solidnemu przygotowaniu oraz za pomocą najnowocześniejszych metod koncentrujemy się na korygowaniu niedoskonałości i wszelkich mankamentów urody. Umiejętnie wydobywamy i podkreślamy urodę każdej kobiety, oferując szeroka bazę zabiegów i kuracji. Dzięki temu, każda nasza pacjentka odnajdzie tu coś dla siebie i poczuje się wyjątkowo.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • USG
 • Fiberoskop
 • EKG
 • Echoserca
Dowiedz się więcej

Opinie o lekarzach z tej placówki (113)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Patrycja Tokarzewska mezoterapia

  Bardzo profesjonalna i kulturalna Pani Doktor.
  Przed zabiegiem przeprowadziła dokładny wywiad i wyjaśniła wszelkie wątpliwości. Korzystałam z mezoterapii, która zapewniła mojej przesuszonej zmęczonej twarzy nawilżenie i ekspresowe odżywienie.
  Na pewno będę tu wracać.

  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Izabela Szlązak konsultacja laryngologa dziecięcego

  Przez 5 miesięcy błąkałam się po różnych gabinetach laryngologicznych z wysiękowym zapaleniem uszu u syna, zaliczyłam ok.5 laryngologów - długie, żmudne, nie ciekawe leczenie wiec odsyłani od gabinetu do gabinetu. Pani Doktor z nich wszystkich najlepsza, wręcz bezkonkurencyjna, wszystko bardzo dokładnie wyjaśnia (pomimo tego że inni też wyjaśniali ale czuć tą różnicę), bardzo delikatna, ma miły przyjemny głos więc dziecko też bez stresu w gabinecie. Serdecznie polecam.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Patrycja Tokarzewska Inny

  Bardzo kompetentna Pani Doktor, wytłumaczyła na czym polega zabieg, odpowiedziała na wszystkie pytania. Dużym atutem jest posiadane wykształcenie Pani Doktor. Polecam serdecznie.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Patrycja Tokarzewska Inny

  Jestem po pierwszym zabiegu u Pani Doktor, Bardzo bałam się pierwszej wizyty, zupełnie niepotrzebnie:)
  Pani Doktor wszystko dokładnie tłumaczy, wyjaśnia, odpowiada na najprostsze pytania.
  Jestem bardzo zadowolona z efektu. Specjalista jakich mało!
  Bezpłatna wizyta po dwóch tygodniach to wisienka na torcie:)

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Patrycja Tokarzewska Inny

  Najlepsza specjalistka w swojej dziedzinie. Przemiła Pani Doktor, konkretna , z ogromną wiedzą. Doradza jakie zabiegi wykonać . Nie czuję się naciągana na zabiegi

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania