Centrum Medyczne Semedica

(14 opinii)

Udzielamy świadczeń z zakresu diagnostyki prenatalnej. Wykonujemy badania USG genetyczne w I, II i III trymestrze ciąży. Badania realizowane są w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia - na po... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Semedica

Rozrywka 24a

31-419 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Medyczne Semedica

Legionów 28

Kęty , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Udzielamy świadczeń z zakresu diagnostyki prenatalnej. Wykonujemy badania USG genetyczne w I, II i III trymestrze ciąży. Badania realizowane są w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia - na podstawie skierowania od lekarza prowadzącego ciążę (badanie w I i II trymetrze) oraz odpłatnie (I, II, III trymestr).

Zabiegi

 • amniopunkcja

Badania

 • Badania USG genetyczne w I trymestrze ciąży
 • Badania USG genetyczne w II trymetrze ciąży
 • Badania USG genetyczne w III trymetrze ciąży

Typ placówki

 • Poradnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
16 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Urszula Dajda Inny

  Wszystko świetnie, miło, dokładnie opisane, wątpliwości wyjaśnione. Bardzo miła pani doktor. Serdecznie polecam.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Kałamacki Inny

  Wizyta w celu wykonania USG I trymestru w ramach NFZ. Wizyta krótka, lekarzowi spieszyło się, ponieważ było duże opóźnienie, a dziecko w dodatku spało na początku badania. Bardzo słaba komunikacja z pacjentem, musiałam dopytywać, żeby usłyszeć jakikolwiek komentarz do badanych struktur. Każda kobieta która robiła to badanie wie jak jest ono stresujące i jak ważne jest aby podczas badania lekarz nie milczał, a opowiedział co bada i czy to co bada kształtuje się w jego ocenie prawidłowo, tym bardziej, że wynik przychodzi pocztą po tygodniu-dwóch. W mojej opini to jak przeprowadzane jest badanie przez tego lekarza zależy czy przeprowadza je na NFZ czy w prywatnej klinice. Badań na NFZ u tego lekarza nie polecam.

  lek. Andrzej Kałamacki

  Dzień dobry,
  Bardzo mi przykro , że źle wspomina Pani badanie przeze mnie przeprowadzone. Zawsze staram się rozwiewać wątpliwości Pacjentek. I nie ma związku czy placówka jest prywatna, czy tez państwowa. A jak Pani sama wspomniała komunikacja jest bardzo ważna i wymaga dwóch stron oraz zadawania pytań w trakcie badania bo nie wszyscy oczekują bardzo szczegółowych informacji. Pozdrawiam.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Andrzej Kałamacki Inny

  Pan Doktor wykonywał mi USG drugiego trymestru na wiosnę tamtego roku w Semedica. Bardzo się obawiałam tej wizyty w okolicznościach koronawirusowych i tego, co mogę usłyszeć. Pan Doktor w trakcie badania krok po kroku mówił co bada i że badany pomiar jest w porządku. Podał też płeć dzidziusia i oczywiście prawidłowo. Wizyta przebiegła w bardzo spokojniej atmosferze. W czasie ciąży byłam jeszcze raz u Pana Doktora, żeby skonsultować jedną rzecz, na którą mój lekarz prowadzący zwrócił mi uwagę. W lecie urodziłam zdrową i śliczną córeczkę.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Urszula Dajda badania prenatalne

  Wykonywałam badania prenatalne w Semedica. Pani Doktor niezwykle kompetentna, skrupulatna i rzeczowa. Nowoczesny lekarz z dużą wiedzą i zaangażowaniem. Żałuję, że nie spotkałam jej wcześniej i nie prowadziła moich ciąż. Polecam.

 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Monika Kocot Inny

  Bardzo przyjazna lekarka, z którą miałam kontakt podczas badań genetycznych w przychodni Semedica. Badanie przeprowadzila sprawnie, tłumacząc dokładnie, co bada/ogląda i dlaczego. Na końcu przekazała mi radosną wiadomość o płci dzidziusia. Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty. A i dodam jeszcze, że odbyła się w ramach refundacji NFZ (w związku z czym nie nastawiałam się zbyt optymistycznie, dotychczas miałam średnie doświadczenia związane z usługami w ramach ubezpieczenia). Duże pozytywne zaskoczenie.

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Konrad Muzykiewicz Inny

  Dziś miałam wykonane badanie prenatalne u tego lekarza. Jestem bardzo zadowolona że trafiłam właśnie do Pana doktora. Bardzo miły, spokojny, kompetentny. Przez całe badanie miło i fachowo wszystko tłumaczył. Podchodzi do pacjenta z wielką empatią i pozytywnym nastawieniem. Wszystkim kobietom serdecznie polecam.

 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Konrad Muzykiewicz Inny

  Dzis jestem po badaniu genetycznym. Doktor super wszystko precyzyjnie omawia odpowiada na kazde pytania jest symaptyczny oraz ma duza empatię, potrafi poprawić samopoczucie tak ze stres mija. Jest precyzyjny w tym co robi nie spieszy sie jest poprostu dla pacjenta.
  100 % polecam super lekarz ;)

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Konrad Muzykiewicz Inny

  Pan dr Muzykiewicz wykonywał USG mojej ciąży w ramach badań prenatalnych. Muszę przyznać, że zaskoczył mnie profesjonalizm pana doktora. Badanie szczegółowo tłumaczył, językiem dostosowanym do pacjenta, poświęcił mi naprawdę dużo czasu, był spokojny i uprzejmy-tego właśnie oczekuję od profesjonalisty. Na koniec chciałabym podkreślić, że już w 12 tygodniu określił płeć dziecka, która sprawdziła się w 100%. Dziękuję panie doktorze.

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Konrad Muzykiewicz Inny

  U Pana doktora wykonywałam badania prenatalne II trymestru. Lekarz jest bardzo cierpliwy, kompetentny i dokładny, wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Pomimo drobnych komplikacji z mojej strony podczas badania lekarz zachował się bardzo profesjonalnie, za co bardzo mu dziękuję.

 • F
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Urszula Dajda prowadzenie ciąży

  Pani Doktor bardzo miła i konkretna , odpowie na każde pytanie :-) Jestem zadowolona z wizyty :-) Pozdrawiam

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania