Centrum Medyczne POST MEDICAL to nowoczesny obiekt medyczny w Rudzie Śląskiej, który zapewnia wszystkim pacjentom dostęp do kompleksowej, wielospecjalistycznej opieki, a lekarzom umożliwia efektywne p... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne POST MEDICAL

Pocztowa 7

41-710 , Ruda Śląska , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Medyczne POST MEDICAL to nowoczesny obiekt medyczny w Rudzie Śląskiej, który zapewnia wszystkim pacjentom dostęp do kompleksowej, wielospecjalistycznej opieki, a lekarzom umożliwia efektywne prowadzenie prywatnej praktyki.
Zapewniamy opiekę doświadczonych specjalistów reprezentujących różne dziedziny medycyny. Zapraszamy na prywatne konsultacje z zakresu:
- alergologii
- chirurgii ogólnej i dziecięcej
- dermatologii
- dietetyki
- endokrynologii
- ginekologii, położnictwa i genetyki
- kardiologii
- chorób wewnętrznych
- neurologii
- okulistyki
- otolaryngologii
- ortopedii
- urologii
- medycyny pracy
- badań sanitarno-epidemiologicznych
- badań kierowców wszystkich kategorii

Nasz sprzęt

 • Elektrokardiograf
 • USG
 • Holter EKG
 • Holter ciśnieniowy
 • Spirometr
więcej

Zabiegi

 • Usuwanie zmian skórnych
 • Usuwanie znamion barwnikowych
 • Usuwanie wrastającego paznokcia

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
126 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jerzy Łanowy konsultacja laryngologiczna

  Prawie nigdy nie piszę opinii, ale!
  Tym razem musiałam, wizyta 5 minut, badanie laryngologiczne tak przeprowadzone że niczego się nie dowiedziałam a raczej to że nic nie widać ponieważ mam takie gardło.
  Lekarz podgrzewał lusterko zapalniczką ( nie znam się , nie wiem po co) a jak przykładał do gardła myślałam że mnie przypala.
  Żadnych zaleceń, żadnego leczenia , mam iść gdzie indziej...
  Nie zostały zbadane węzły chłonne , nos, uszy. Prosiłam o ocenę stanu migdałów , (bolały mnie) nic ani słowa.

  Niepolecam!!!!!

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jerzy Łanowy konsultacja laryngologiczna

  Nie wdając się w szczegóły, podczas prywatnej wizyty lekarz postawił mi diagnozę wymagającą wykonania badań i dalszego leczenia. Na moje szczęście, spotkaliśmy się ponownie już następnego dnia podczas badania profilaktycznego w medycynie pracy. Pan Jerzy nie pamiętał mnie i nie potwierdził swojej własnej diagnozy, nawet wówczas, gdy bezpośrednio go o to zapytałam. Udałam się oczywiście od razu do innego laryngologa, który również nie zauważył żadnych nieprawidłowości. Uniknęłam kosztownych badań i bezsensownego leczenia. Naprawdę trudno mi zrozumieć postępowanie takiego lekarza.

 • Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Leszek Stachaczyk konsultacja kardiologiczna + EKG

  Pan doktor jest zaangażowanym i zorientowanym na pacjenta specjalistą. Szczegółowe pochylenie się nad przypadkiem oraz empatia, co wcale nie jest codziennością. Wyczerpujący wywiad, badania, przekazanie medycznej wiedzy w sposób przystępny oraz jasne wytyczenie programu leczenia. Polecam

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Leszek Stachaczyk konsultacja kardiologiczna + EKG

  Polecamy Pana Doktora! Bardzo trafna diagnoza i leczenie. Byłem z żoną i oboje jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyt. Tu dowiedziałem się o płynie w płucach. Pan Doktor postanowił wyleczyć mnie farmakologicznie,bez hospitalizacji. Dlatego gorąco polecamy wizytę u Pana Doktora Stachaczyka,naprawdę wspaniałego kardiologa!!!

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dariusz Jurczyk konsultacja urologiczna

  Bardzo dobry specjalista, w końcu lekarz, który nie patrzy na problem tylko ze swojej dziedziny, ale stara się sięgać po wiedzę z różnych dziedzin medycyny. Polecam!

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jerzy Łanowy konsultacja alergologiczna

  Choruję na astmę uczuleniową, umówiłam się na wizytę u Pana doktora, aby omówić leczenie. Wizyta rozpoczęła się z 20min opóźnieniem, ponieważ Pan doktor rozmawiał przez telefon, a pacjenci czekali przed gabinetem. Doktor nie przeprowadził wywiadu, odsłuchał płuca i zlecił dwa badania krwi- morfologia oraz alergia z surowicy. Nie przepisał żadnych leków, tylko wypytał co obecnie zażywam. Nie odpowiedział na moje pytania, bo przecież najpierw musze wykonać badanie krwi i tylko wtedy będziemy rozmawiać. Podejrzewałam u siebie drożdżycę jamy ustnej będący efektem ubocznym leków wziewnych, potrzebowałam opinii Pana doktora i potencjalnego leczenia. Pan doktor zerknął z odległości 2m i potwierdził, że tak mam drożdżycę, mam płukać ziołami i samo przejdzie. Wizyta trwała max 5min zapłaciłam 120zl. Dodam, że po tygodniu nie przeszło , płukanki nie pomogły i musiałam odwiedzić kolejnego lekarza aby otrzymać antybiotyk. Nie polecam.

 • T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jerzy Łanowy konsultacja laryngologiczna dzieci

  Byliśmy u lekarza z 2 letnim synem. Dziecko nawet nie było zbadane. Jedyne co się dowiedzieliśmy by jeść i pić kiszonki. Byliśmy po jakimś czasie u innego laryngologa ..potwierdził 3 migdałek oraz zdiagnozowal płaską tympanometrie. Mogliśmy dużo wcześniej zacząć leczenie...teraz już pozostaje operacja " dreniki wentylacyjne " w uszach syna. Nie polecam. Wizyta trwała z 3 minuty. Byliśmy prywatnie więc pieniądze wyrzucone w b....

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: lek. Anna Dołaszyńska-Żółkiewska konsultacja proktologiczna

  Szczerze polecam Panią doktor, miła kompetentna, wszystko wyjaśnione, nie czuć skrępowania, problem został szeroko omówiony, za i przeciw wyjaśnione, jak najbardziej polecam

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mateusz Szczepański Inny

  Bardzo dobry specjalista , który ma czas dla pacjenta i nie wykonuje badań „taśmowo”rzetelny, chętnie odpowiada na pytania .
  Polecam w 100%!

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jerzy Łanowy

  Pan doktor bardzo pomocny, chętnie tłumaczy i rozwiewa wszelkie wątpliwości dotyczące stanu zdrowia.
  Na pewno częściej będę odwiedzała Pana doktora.
  Polecam !

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania