Centrum Medyczne POST MEDICAL to nowoczesny obiekt medyczny w Rudzie Śląskiej, który zapewnia wszystkim pacjentom dostęp do kompleksowej, wielospecjalistycznej opieki, a lekarzom umożliwia efektywne p... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne POST MEDICAL

Pocztowa 7

41-710 , Ruda Śląska , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Medyczne POST MEDICAL to nowoczesny obiekt medyczny w Rudzie Śląskiej, który zapewnia wszystkim pacjentom dostęp do kompleksowej, wielospecjalistycznej opieki, a lekarzom umożliwia efektywne prowadzenie prywatnej praktyki.
Zapewniamy opiekę doświadczonych specjalistów reprezentujących różne dziedziny medycyny. Zapraszamy na prywatne konsultacje z zakresu:
- alergologii
- chirurgii ogólnej i dziecięcej
- dermatologii
- dietetyki
- endokrynologii
- ginekologii, położnictwa i genetyki
- kardiologii
- chorób wewnętrznych
- neurologii
- okulistyki
- otolaryngologii
- ortopedii
- urologii
- medycyny pracy
- badań sanitarno-epidemiologicznych
- badań kierowców wszystkich kategorii

Nasz sprzęt

 • Elektrokardiograf
 • USG
 • Holter EKG
 • Holter ciśnieniowy
 • Spirometr
więcej

Zabiegi

 • Usuwanie zmian skórnych
 • Usuwanie znamion barwnikowych
 • Usuwanie wrastającego paznokcia

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Janusz Kowalski Inny

  Wizyta trwała kilka minut, lekarz stwierdził, iż ropień ,który pojawił się u pacjenta jest niedojrzały i należy na następny dzień pójść na izbę przyjęć i naciąć. Tego samego dnia odbyła się wizyta na ostrym dyżurze i niezwłocznie kazano wykonać nacięcie. Lekarz zlekceważył problem pacjenta, pobrał 180zł za wizytę, w niczym nie pomógł.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Wojciech Superat konsultacja ortopedyczna

  Lekarz bardzo mało komunikatywny, punkcja kolana zrobiona boleśnie, po czym nastąpiły komplikacje i pobyt w szpitalu z zapaleniem kolana. Miałam wrażenie, że lekarz ograniczył się do wydania recepty, nie informując nawet jak działać mają leki. Ogólnie mam wrażenie, że starszym osobom nie warto poświęcać czasu.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Sitko konsultacja kardiologiczna + EKG

  Pan dr. Marcin Sitko to lekarz z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Przeprowadził szczegółowy wywiad, sprawdził dokładnie wszystkie wypisy, wyniki badań i na miejscu wykonał potrzebne badania. Wdrożył odpowiednie leczenie, uspokoił i wszystko dokładnie wytłumaczył. Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze. Wreszcie czuje, że jestem w dobrych rękach. Szczerze polecam Pana doktora!


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jerzy Łanowy konsultacja alergologiczna dzieci

  Syn ma 2 i pół roku od kilku dni cierpi na alergiczne nieżyt nosa i inne dolegliwości związane z alergią szczególnie trudności z oddychaniem w nocy spowodowane zatkanym nosem. Pediatra przepisał zyrtec w kroplach i nasivin na noc ale leki nie skutkowało. Szukając jak najszybszej pomocy umówiłam wizytę do doktora Łanowy. Mąż miał wrażenie że lekarz nie słuchał go podczas wizyty. Stwierdził że dla tak małego dziecka nie ma innych leków niż te przepisane przez pediatrę a najlepszym lekarstwem będzie zamknięcie dziecka w domu i unikanie alergenów. Jedynie dodał od siebie krople do oczu łagodzące świąd. Jeśli szukacie skutecznej pomocy dla tak małego dziecka radzę omijać tego lekarza bo w moim przypadku straciłam tylko czas i pieniądze nie uzyskawszy faktycznej poprawy zdrowia u dziecka i dopiero wizyta u innego alergologa przyniosła ulgę dziecku.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jerzy Łanowy konsultacja laryngologiczna

  Prawie nigdy nie piszę opinii, ale!
  Tym razem musiałam, wizyta 5 minut, badanie laryngologiczne tak przeprowadzone że niczego się nie dowiedziałam a raczej to że nic nie widać ponieważ mam takie gardło.
  Lekarz podgrzewał lusterko zapalniczką ( nie znam się , nie wiem po co) a jak przykładał do gardła myślałam że mnie przypala.
  Żadnych zaleceń, żadnego leczenia , mam iść gdzie indziej...
  Nie zostały zbadane węzły chłonne , nos, uszy. Prosiłam o ocenę stanu migdałów , (bolały mnie) nic ani słowa.

  Niepolecam!!!!!


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jerzy Łanowy konsultacja laryngologiczna

  Nie wdając się w szczegóły, podczas prywatnej wizyty lekarz postawił mi diagnozę wymagającą wykonania badań i dalszego leczenia. Na moje szczęście, spotkaliśmy się ponownie już następnego dnia podczas badania profilaktycznego w medycynie pracy. Pan Jerzy nie pamiętał mnie i nie potwierdził swojej własnej diagnozy, nawet wówczas, gdy bezpośrednio go o to zapytałam. Udałam się oczywiście od razu do innego laryngologa, który również nie zauważył żadnych nieprawidłowości. Uniknęłam kosztownych badań i bezsensownego leczenia. Naprawdę trudno mi zrozumieć postępowanie takiego lekarza.


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Leszek Stachaczyk konsultacja kardiologiczna + EKG

  Pan doktor jest zaangażowanym i zorientowanym na pacjenta specjalistą. Szczegółowe pochylenie się nad przypadkiem oraz empatia, co wcale nie jest codziennością. Wyczerpujący wywiad, badania, przekazanie medycznej wiedzy w sposób przystępny oraz jasne wytyczenie programu leczenia. Polecam


  H
  Lekarz: lek. Leszek Stachaczyk konsultacja kardiologiczna + EKG

  Polecamy Pana Doktora! Bardzo trafna diagnoza i leczenie. Byłem z żoną i oboje jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyt. Tu dowiedziałem się o płynie w płucach. Pan Doktor postanowił wyleczyć mnie farmakologicznie,bez hospitalizacji. Dlatego gorąco polecamy wizytę u Pana Doktora Stachaczyka,naprawdę wspaniałego kardiologa!!!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dariusz Jurczyk konsultacja urologiczna

  Bardzo dobry specjalista, w końcu lekarz, który nie patrzy na problem tylko ze swojej dziedziny, ale stara się sięgać po wiedzę z różnych dziedzin medycyny. Polecam!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Jerzy Łanowy konsultacja alergologiczna

  Choruję na astmę uczuleniową, umówiłam się na wizytę u Pana doktora, aby omówić leczenie. Wizyta rozpoczęła się z 20min opóźnieniem, ponieważ Pan doktor rozmawiał przez telefon, a pacjenci czekali przed gabinetem. Doktor nie przeprowadził wywiadu, odsłuchał płuca i zlecił dwa badania krwi- morfologia oraz alergia z surowicy. Nie przepisał żadnych leków, tylko wypytał co obecnie zażywam. Nie odpowiedział na moje pytania, bo przecież najpierw musze wykonać badanie krwi i tylko wtedy będziemy rozmawiać. Podejrzewałam u siebie drożdżycę jamy ustnej będący efektem ubocznym leków wziewnych, potrzebowałam opinii Pana doktora i potencjalnego leczenia. Pan doktor zerknął z odległości 2m i potwierdził, że tak mam drożdżycę, mam płukać ziołami i samo przejdzie. Wizyta trwała max 5min zapłaciłam 120zl. Dodam, że po tygodniu nie przeszło , płukanki nie pomogły i musiałam odwiedzić kolejnego lekarza aby otrzymać antybiotyk. Nie polecam.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania