Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Wybraliśmy 3 określenia, które wyznaczają kierunek naszej działalności. Wierzymy, że wszyscy Pacjenci zasługują na wysokie standardy leczenia. Każdy z Państwa ma prawo liczyć na oddanie lekarza, prawidłową diagnozę i wdrożenie skutecznego leczenia.

Silvermed to specjalistyczna przychodnia o szerokim zakresie usług medycznych. Naszym pacjentom fachową wiedzą i doświadczeniem służą lekarze ginekolog, dermatolog, laryngolog, psycholog, psychiatra i stomatolog.
Dowiedz się więcej
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (66)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Mariusz Oleksiak konsultacja laryngologiczna dzieci

  Serdecznie polecam. Pan doktor chyba kocha to co robi. Wizyta punktualnie, bardzo dobre podjęcie do dzieci, szczegółowe wyjaśnienie diagnozy. Rozwiane wszelkie wątpliwości.

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Łukasz Wolak prowadzenie ciąży

  Polecam.
  Pan Doktor ma profesjonalne podejście. Zawsze wszystko wytłumaczył i wysłuchał. Podczas całej ciąży był dostępny pod telelefonem.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Mariusz Oleksiak konsultacja laryngologiczna

  Po wizycie u innego "specjalisty", na NFZ, straciliśmy nadzieję na poprawę sytuacji z nagłym wystąpieniem głuchoty u mojego ojca po przebytej infekcji. Na szczęście pojawił się na horyzoncie p. Oleksiak. Wizyta była konkretna, pełna empatii i zaangażowania z jego strony. Zbadał pacjenta (w przeciwieństwie do "specjalisty" z NFZ, który nawet tego nie zrobił), dokładnie wyjaśnił, gdzie leży problem i jak należy go zbić. Wdrożył leczenie, wyjaśniając stosowanie każdego z leków. Teraz, po ponad tygodniu od stosowania przepisanych leków, widać już poprawę. Polecam każdemu wizytę u tego specjalisty, który ma ludzką twarz (i wcale nie ma wygórowanych cen, jeśli kogoś miałoby to odstraszać). Potrzebujemy lekarzy z taką pasją, wiedzą i będących po prostu normalnymi!


  O
  Profil zweryfikowany
  lek. Łukasz Wolak badania ginekologiczne

  Super gabinet, zawsze punktualnie. Przy gabinecie toaleta. Do dyspozycji spódniczki i klapki jednorazowe. Sam lekarz super. Bardzo pomocny, sympatyczny i profesionalny. Można z nim porozmawiać o każdym problemie i zawsze stara się pomóc. W gabinecie panuje bardzo przyjazna atmosfera. Na prawdę polecam.


  N
  Profil zweryfikowany
  lek. Łukasz Wolak prowadzenie ciąży

  Pań Łukasz prowadził moja ciążę i przyjmował mojego syna na świat. Jest wspaniałym lekarzem na każdej wizycie czułam się komfortowo i wiedziałam że mogę zapytać o wszystko Pan doktor zawsze cierpliwie i rzeczowo udzielał odpowiedzi. Badanie przebiegało zawsze dokładnie, a przy tym delikatnie. Polecam go każdej kobiecie.


  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Łukasz Wolak prowadzenie ciąży

  Pan doktor prowadził moją ciążę, zdecydowałam się także rodzić w szpitalu, w którym pracuje. Z czystym sumieniem mogę napisać - z całego serca - polecam! :)
  Pan doktor zaangażowany, kompetentny, a przy tym delikatny, taktowny i sympatyczny :)


  W
  Profil zweryfikowany
  lek. Łukasz Wolak prowadzenie ciąży

  Polecam wszystkim przyszłym mamom prowadzenie ciąży u Pana doktora. Podczas wizyt miła atmosfera. Profesjonalizm, empatia i zaangażowanie.


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Łukasz Wolak prowadzenie ciąży

  Serdecznie polecam pana Łukasza. Cieszę się że trafiłam na tak wspaniałego lekarza. Doskonała atmosfera, zawsze miły i zaangażowany ma ogromną wiedzę, wszystko wyjaśnia, jest delikatny bezboleśnie bada. Przez całą ciążę czułam się zaopiekowana pan Łukasz również odebrał poród. Jesteśmy z mężem wdzięczni za wszystko.


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Mariusz Oleksiak konsultacja laryngologiczna dzieci

  Lekarz z bardzo dużą wiedzą i doświadczeniem, cierpliwy i miły w stosunku do dzieci, przedstawił problem najlepiej ze wszystkich lekarzy u których byłem z synkiem, wyjaśnił też dokładnie sposób leczenia oraz badania jakie należy wykonać. Polecam w 100%


  S
  Profil zweryfikowany
  lek. Łukasz Wolak konsultacja ginekologiczna + USG

  Pan Łukasz widać że jest Ginokologiem z powołania bardzo delikatne bezbolesne badania i informacje na temat ciąży.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

ulica Srebrna 15, 41-706 Ruda Śląska Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania