Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Panewniki

ul. Panewnicka 201/2

40-772 , Katowice , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Sławomir Bystrzejewski prowadzenie ciąży

  Doktor Bystrzejewski prowadził moją pierwszą ciążę od połowy- po złych doświadczeniacj postanowiłam zmienić poprzedniego lekarza. Pierwsza wizyta i od razu bardzo pozytywne zaskoczenie. Na wszystkie pytania otrzymałam wyczerpujące wyjaśnienia. Zero stresu, dużo uśmiechu. Druga ciąża bliźniacza,zagrożona. Zespól przetoczenia i bardzo szybka reakcja Pana doktora, telefon do docenta Cnoty,który z sytuacji beznadziejnej wyratował moich synów.
  Fakt,że na wizytę trzeba czasem poczekać, ale wynika to raczej z tego,że Pan doktor musi zostać w szpitalu. Nigdy mnie nie pośpieszał w gabinecie, zawsze odpowiada na wszystkie pytania. Ja nigdy nie stresuję się wizytami a to za sprawą podejscia do pacjentki. Delikatność, sumienność i dokładność. Nawet banalne podanie ręki podczas wstawania z fotela(z czym nie spotkalam.sie u innych lekarzy).
  Serdecznie polecam Pana Doktora!

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Krzysztof Bystrzejewski rehabilitacja

  Zdecydowanie polecam! Efekty przerosły moje oczekiwania. Ból znika praktycznie po każdej wizycie. Fachowo, miło i skutecznie :)

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Krzysztof Bystrzejewski fizjoterapia

  Polecam z całego serca !
  Profesjonale podejście do pacjenta, ogrom wiedzy, sto procent zaangażowania! Jako jedyny z wszystkich osób, u których szukałam pomocy, wyleczył całkowicie bóle moich mięśni barkowych. Dziękuję!

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Sławomir Bystrzejewski prowadzenie ciąży

  Bardzo dobry lekarz ze wspaniałym podejściem.
  Prowadził moją drugą ciążę.
  Bardzo miło wspominam każdą wizytę.
  Cierpliwy, rzetelny, rzeczowy, wszystko tłumaczy i wyjaśnia, przy tym ma poczucie humoru, jest wesoły i serdeczny.
  Wykazuje empatię co jest w moim odczuciu rzadkością.
  Poród odbył się przez cesarskie cięcie i muszę powiedzieć że byłam zaskoczona ze w zasadzie po 2 dniach od operacji mogłam praktycznie bez żadnego bólu poruszać się i wykonywać wszystkie czynności związane z opieka nad dzieckiem etc.
  Bardzo wszystkim polecam.
  Lekarz godny zaufania.oraz bardzo wszechstronny.
  Polecam nietylko kobietom w ciąży.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Krzysztof Bystrzejewski rehabilitacja

  Bardzo dobry fachowiec,podczas rechabilitacji zawsze dokładnie mowi co wykonuje,bardzo mi pomógł.Polecam!

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Krzysztof Bystrzejewski terapia manualna

  Cieszę się, ze trafiłam do Krzysztofa, bo dobrana przez niego terapia okazała się strzałem w dziesiątkę ! Korzystałam z pomocy różnych specjalistów i kończyło się to zawsze receptą na worek leków. U Krzysztofa pojawiam się co dwa tygodnie i daje to super efekty w leczeniu dolegliwości bólowych ;)

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Sławomir Bystrzejewski Inny

  Nie polecam tego lekarza nikomu!
  Chodziłam do Niego praktycznie co miesiąc i miałam usuwanego mięśniaka na łubinowej przez tego lekarza gdzie przed operacją faszerował mnie implantami zoladex co miesiąc które miały na zadanie zmniejszyć mięśniaka gdzie okazało się w czasie operacji że mi nic nie zmniejszyły. Zaznaczam że implant jeden zoladex jest to koszt 260zł gdzie zapewniał mnie że nie ma skutków ubocznych a prawda była inna masa skutków ubocznych gdzie sama to odczułam a dalej mi wmawiał że moje złe samopoczucie i problemy zdrowotne nie są od implantu. Dał mi ulotkę z implantu i powiedział że jak wyczytam o jakiś skutkach ubocznych to mam do Niego zadzwonić żeby też wiedział czyli on sam nie wiedział co mi podaje! Uważam że lekarz jest przereklamowany więcej do Niego nie pójdę za wizytę życzy sobie 250zł gdzie nie dał mi nawet ani razu rachunku. A co najlepsze po operacji nawet nie potrafił ściągnąć wszystkich szwów a jeżeli chodzi o blizny to są do poprawy ponieważ wykonał tak operację a ja myślałam że jestem u dobrego lekarza. Zmieniłam lekarza gdzie mi ściągnął resztę szwów także z czystym sercem nie polecam!

  dr Sławomir Bystrzejewski

  Szanowna Pani
  Przebieg procedury leczenia u Pacjentów, którzy borykają się z problematyką jaką Pani opisuje, nie jest jednoznaczny dla każdego przypadku. Medycyna daje nam ogromne możliwości leczenia i profilaktyki schorzeń , z którymi borykają się Pacjentki w obszarze ginekologii.
  Moje wieloletnie doświadczenie lekarza ginekologa,niejeden raz pokazało mi,iż mimo tak rozwiniętej medycyny i możliwości leczenia które ona daje nam lekarzom , procedury które towarzyszą postępowaniom w leczeniu konkretnych jednostek chorobowych nie dają 100% efektów u każdego leczonego Pacjenta.
  Sama Pani zauważyła, jak koncerny farmaceutyczne opisują na ulotkach, skutki uboczne, które mogą pojawić się u pacjenta. Pragnę zaznaczyć , iż jednoznacznie nie można stwierdzić, iż pojawienie się objawów niepożądanych wynika w pełni z aplikowanych leków.
  W swojej praktyce zawsze kieruję się dobrem Pacjentek, całą uwagę skupiam na ich potrzebach i leczeniu. Jestem zwolennikiem wyjaśniania problemu podczas bezpośredniej rozmowy co chętnie czynię . Pragnę podkreślić ,że jestem otwarty na każdą krytykę.
  Jestem człowiekiem i lekarzem który swoją wiedzę i przysięgę Hipokratesa , pragnie kontynuować dla dobra Pacjenta.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Sławomir Bystrzejewski prowadzenie ciąży

  Zmieniłam na dr Bystrzejewskiego będąc w 24tc. Wg poprzedniego lekarza skrócona szyjka 22mm i rozwarcie, nie ma możliwości założenia krążka, tylko leżenie aż do porodu w szpitalu. Pojechałam na konsultacje do doktora szyjka 24mm bez rozwarcia, infekcja paciorkowiec. Antybiotyk na paciorkowca, luteina, magnez, witaminy, zalecenie polegiwanie, nic nie wolno dźwigać. Po 2 tyg infekcja wyleczona, szyjka 31mm twarda, bez rozwarcia. Obecnie 31 tc szyjka dalej taka sama. Na każdej wizycie dokładne badania. Pan doktor miły, kompetentny, empatyczne. Wyczerpująco odpowiada na pytania, rzeczowo wszystko wyjaśnia. Z całego serca polecam Pana doktora.

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Sławomir Bystrzejewski bóle podbrzusza

  Jak najbardziej polecam tego lekarza! Trzech poprzednich ginekologów bagatelizowało moje dolegliwości. Żyłam z bólem rok! Jedna wizyta u doktora i mam termin na laparoskopie - wykryty mięśniak, możliwe zrosty po abrazji i endometrioza w bliźnie po cc. Na lepszego specjalistę nie mogłam trafić. W końcu ktoś podszedł do mnie na poważnie. Przy tym lekarz bardzo uprzejmy, pogodny, kompetentny, wysłuchuje pacjenta! Wizyta odbyła się z opóźnieniem ale trzeba wiedzieć że godzina wizyty jest godziną orientacyjną bo każdy przypadek jest inny. Polecam całym sercem!

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Krzysztof Bystrzejewski przepuklina kręgsłupa

  Do Pana Krzysztofa trafiłem z silnym bólem kręgosłupa, szybko zdiagnozował problem i wdrożył trafne leczenie. Już po pierwszej wizycie odczułem znaczną ulgę, po drugiej wizycie i stosowaniu się do zaleconych ćwiczeń ból ustąpił. Wcześniej Pan Krzysztof zajmował się leczeniem naderwanego przyczepu barku. W każdy przypadku diagnoza była trafna. Zdecydowanie najlepszy specjalista w zakresie usprawniania ruchu jakiego miałem okazję spotkać. Szanuje jego wiedzę w zakresie fizjoterapii oraz osteopatii.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania