Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Zobacz więcej

Adres

Centrum Medyczne Panewniki
ul. Panewnicka 201/2, 40-772 Katowice
Centrum Medyczne Panewniki logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (37)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Małgorzata Dosiak konsultacja psychiatryczna

  Liczy się skuteczność. Polecam ponieważ to lekarz który pomoże.

  U
  Profil zweryfikowany
  mgr Krzysztof Bystrzejewski osteopatia

  Empatia, profesjonalizm i skuteczność. Pan Krzysztof podniósł mnie na zdrowiu gdy zblokowali mi plecy. Przyznam ze nie mogłam wyjść z podziwu.

  M
  Profil zweryfikowany
  mgr Krzysztof Bystrzejewski konsultacja fizjoterapeutyczna

  Dwa lata z bólem pleców przy różnych aktywnościach, bólem brzucha na codzień.. wiele wizyt i wiele fizjoterapeutów na mojej drodze przed wizytą u Pana Krzysztofa..nic nie pomagało. Pierwsza wizyta, bardzo dokładny wywiad z pacjentem, zalecenia dotyczące żywienia i aktywności. Zastosowanie się do porad Pana Krzysztofa - uciążliwe bóle pleców i brzucha ustąpiły, a kolejna wizyta nie była już potrzebna ! Pan Krzysztof to człowiek z pasją, mający ogromną wiedzę, z uśmiechem niesie pomoc innym, najlepszy specjalista na jakiego mogłam trafić . Polecam z całego serca !

  K
  Profil zweryfikowany
  mgr Krzysztof Bystrzejewski Inny

  Szczerze polecam, znaczaca poprawa sprawnosci prawej reki syna juz po 2 zabiegach. Syn po skomplikowanym zlamaniu odzyskal sprawnosc stawu lokciowego oraz dloni. Do tego bardzo dobry kontakt z dzieckiem. Syn chetnie idzie na kazda wizyte. Na pewno jeszcze skorzystamy z pomocy pana Krzysztofa.

  S
  Profil zweryfikowany
  mgr Krzysztof Bystrzejewski Inny

  Bardzo polecam, straszono mnie operacja kolana. W ciągu 3 tygodni kolano sprawne. Super podejście do pacjenta.

  B
  Profil zweryfikowany
  mgr Krzysztof Bystrzejewski konsultacja fizjoterapeutyczna

  Z całego serca polecam. Ogromna ulga już po pierwszej wizycie, wcześniej długie miesiące bólu. Bardzo dokładny wywiad, mnóstwo cennych porad z zakresu żywienia, stylu życia, sportu. Pan Krzysztof posiada bardzo dużą wiedzę, można śmiało powiedzieć, że jedna wizyta zastępuje kilka u różnych specjalistów. Holistyczne podejście do pacjenta, do tego bardzo miła atmosfera. Samo badanie jak i terapia praktycznie bezbolesne, co również jest na plus. Polecam i dziękuję :)

  P
  Profil zweryfikowany
  mgr Krzysztof Bystrzejewski rehabilitacja

  mega pozytwyna osoba polecam Pana Krzysztofa - uratował mnie przed operacja barku oraz rozruszał moje kolano po wypadku motocyklowym. najlepszy fizjio w okolicy

  A
  Profil zweryfikowany
  mgr Krzysztof Bystrzejewski konsultacja fizjoterapeutyczna

  Jestem bardzo zadowolona! Przez 2 lata męczyłam się z bólami kręgosłupa i drętwieniem rąk, kierowana od lekarza do lekarza i faszerowana lekami przez neurologów... Do Pana Krzysztofa trafiłam z polecenia i to był strzał w dziesiątkę, wystarczyły zaledwie 2 wizyty (tak, 2 wizyty a nie kolejne 2 lata) i stosowanie się do banalnie prostych ćwiczeń i zaleceń dostosowanych do mojego trybu życia, żebym w końcu mogła przesypiać całą noc bez bólu i budzić się z czuciem w rękach. Zdecydowanie polecam!

  P
  Profil zweryfikowany
  dr Sławomir Bystrzejewski prowadzenie ciąży

  Polecam z całego serca Pana Doktora. Trafiłam do niego po 4 pronieniach juz na pierwszej wizycie powiedzial w czym problem i jak będziemy sobie z nim radzić przy następnej ciazy. Dzieki czemu mam teraz wspaniała dwójkę dzieciaczkow :)
  Po roku staran o ciążę namówiłam kuzynkę na zmianę lekarza, Pan Doktor na pierwszej wizycie zlecił badania aby potwierdzić swoje podejrzenia co do jej problemu które się potwierdziły. Po miesiącu juz widac efekt leczenia i jest coraz bliżej swojej upragnionej ciazy.
  W gabinecie spedza się tyle czasu ile pacjentka potrzebuje, zawsze jest badanie USG i wyczerujaca odpowiedzieć na każde pytanie.
  Polecam serdecznie.

  F
  Profil zweryfikowany
  mgr Krzysztof Bystrzejewski konsultacja fizjoterapeutyczna

  Bardzo polecam. Już po pierwszej wizycie ból w kostce minął. Przed badaniem przeprowadzony szczegółowy wywiad. Wyjaśniona każda wykonywana czynność podczas badania. Miła atmosfera

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania