Jesteśmy zespołem specjalistów na co dzień pracujących w krakowskich ośrodkach klinicznych, z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i dorobkiem naukowym. Stawiamy na nowoczesną medycynę, opartą o obowi... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Plejady

Tadeusza Szafrana 5D, Podgórze

30-363, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe +48 12 ...

O nas

Jesteśmy zespołem specjalistów na co dzień pracujących w krakowskich ośrodkach klinicznych, z wieloletnim doświadczeniem zawodowym i dorobkiem naukowym. Stawiamy na nowoczesną medycynę, opartą o obowiązujące standardy i wytyczne. Nasi lekarze mają przy tym indywidualne i pełne zrozumienia podejście do każdego pacjenta.

Zaletą naszego Centrum Medycznego jest też dogodna lokalizacja przy ul. Szafrana 5D - osiedle Fi, obok Ronda Matecznego. Terminy badań i konsultacji lekarskich staramy się dopasować do Państwa możliwości czasowych, aby nikt nie tracił zdrowia w kolejkach pod gabinetem!

Specjalnie dla Pacjentów pracujących do późna, nasze centrum jest czynne do 21:00. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą Centrum Medycznego PLEJADY oraz korzystania z naszych usług!

Nasza oferta

Kardiologia
Laryngologia
Neurologia dziecięca
Ortopedia
Pediatria
Pulmonologia
Reumatologia
Psycholog
Dietetyk
Logopeda
USG PIERSI
USG osoby dorosłe: j. brzusznej, tarczycy, ślinianek, węzłów chłonnych, tętnic szyjnych, naczyń żylnych kończyn dolnych, narządu ruchu
USG dzieci: j. brzusznej, stawów biodrowych, przezciemiączkowe
Holter ciśnieniowy
Spirometria
Testy skórne
Odczulanie
EKG
ECHO
Alergologia
Alergologia dziecięca
Choroby wewnętrzne
Dermatologia
Diabetologia
Hipertensjologia
Immunologia

Nasz sprzęt

 • Ultrasonograf
 • EKG
 • Spirometr

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Zdjęcia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Beata Dolik

  Alergolog, Pediatra, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Łzs synka, który okazał sie byc azs

   Do doktor Dolik trafiliśmy z polecenia, kiedy stan skory na twarzy naszego synka był masakryczny. W Warszawie wszyscy lekarze leczyli go na łzs. Jak mowilam o alergii, tylko pukali sie w głowę mówiąc, ze ma za ładną skore na ciele.. i dalej przepisywali kolejne sterydy, kazali wysuszac i na koniec protopic.
   Dr Dolik gdy tylko zobaczyła Małego, od razu stwierdziła AZS, przepisała leki, ktore w końca zaczęły dawać poprawę. Całe szczęście, ze trafiliśmy do Krakowa bo nie wiem w jakim stanie byłby mój 9 miesięczny synek w tym momencie. Dzisiaj, po 3 miesiącach od pierwszej wizyty u Pani doktor skóra nadal nie jeat idealna (alergia pokarmowa + chyba wziewna- nadal szukamy), ale jestem w stanie nad tym panować. Moze faktycznie czasami Pani dr wydaje sie byc niemiła dla rodzica, ale jest niewątpliwym specjalista i jak dla mnie to nie ma najmniejszego znaczenia.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna - KrakówUsługa: Atopowe zapalenie skóry, alergia

   Pani doktor po dokładnym wywiadzie i po badaniu zaleciła właściwą dietę oraz skuteczne maści, które pomogły w leczeniu AZS. Obecnie regularnie sprawdza stan dziecka. Jest miła i dokładnie tłumaczy, jak należy postępować, aby była poprawa stanu zdrowia.

  Zobacz wszystkie opinie (50) o tym lekarzu


 • Katarzyna Pałka

  Diabetolog, Internista, dr n. med.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Plejady

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Wszelkie watpliwości odnośnie zmagania się z cukrzyca zostały wyjaśnione.Bardzo polecam. Ada Lisowska


 • Magdalena Celińska-Löwenhoff

  Alergolog, Internista, Immunolog, dr n. med.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne PlejadyUsługa: dolegliwości skórne

   Wszystko ok bardzo jasny przekaż, na efekty czas poczekać. Szybki termin. Miła obsługa. Wracamy na kontrolę za 3 tyg

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne PlejadyUsługa: konsultacja immunologiczna

   Jestem bardzo zadowolona. Pani doktor fachowo, rzetelnie i bez zbędnego marnowania czasu pacjenta i swojego przeprowadziła wizytę, dała dalsze zalecenia co do sposobu postępowania i leczenia. Jednym słowem rzeczowa rozmowa i konkretne ustalenia

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Michał Andres

  Dermatolog, lek.

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Sublimed

   Bardzo sympatyczna obsługa. Uzyskałem odpowiedzi na nurtujące mnie problemu. Polecam jak najbardziej tego lekarza.

  • T
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Sublimed

   Bardzo profesjonalna diagnoza. Konkretnie i na temat.
   Bardzo dobry kontakt, omówienie problemu i leczenia.

  Zobacz wszystkie opinie (51) o tym lekarzu


 • Anna Hopkowicz-Jedynak

  Pediatra, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani doktor przeprowadziła badanie mojej córki w bardzo miły, konkretny i sprawny sposób. Nasza wizyta była umówiona przez NFZ w szpitalu św. Ludwika.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne SKOPIAUsługa: USG brzucha

   Bylismy na USG brzuszka naszej 7 miesiecznej coreczki. Wizyta odbyla sie o czasie w bardzo przyjemnej atmosferze. Pani doktor dokladnie i bez pospiechu zbadala nasza corke, wszystko przy tym omawiajac i odowiadajac na wszystkie pytania. Bardzo polecamy. Pani doktor jest bardzo cierpliwa i ma niesamowite podejscie do dzieci.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Ewa Posadzka

  Ginekolog, dr n. med.

  • I
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne PlejadyUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Pani doktor zadawała dużo pytań, odpowiadała na moje i dokładnie tłumaczyła wszystkie szczegóły dot. wizyty. Polecam.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Plejady

   Wizyta przebiegła profesjonalnie, pani dr poświęciła nam sporo czasu i odpowiedziała na wszystkie nasze pytania, wykonała też dokładne usg, a to wszystko z poszanowaniem intymności. Dziękujemy.

  Zobacz wszystkie opinie (54) o tym lekarzu


 • Maciej Trybalski

  Ortopeda Dziecięcy, Ortopeda, Lekarz Sportowy, lek.

  • Е
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne ORTOTOPUsługa: USG stawów biodrowych niemowląt

   Rzetelny specjalista i bardzo miły człowiek, serdecznie polecam. По-русски: Мне нужно было узнать, какова степень дисплазии у младшей дочки и что с этим делать. Оказалось, что диагноз в местной przychodni был поставлен ошибочно и что тазобедренные суставы малышки полностью соответствуют возрастной норме, что мы и предполагали. Общение происходило в доброжелательной атмосфере, все делалось и говорилось четко и по существу. Очень приятно было пообщаться с настоящим специалистом и приятным человеком. Малышка во время манипуляций не плакала. По нашему опыту, такие врачи тут, увы, встречаются очень редко.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne ORTOTOPUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Gorąco polecam tego specjalistę. Posiada dużą wiedzę i doświadczenie także w trudnych przypadkach. Wdraża różne metody leczenia, szukając najlepszych rozwiązań chirurgicznych, fizjoterapeutycznych, farmakologicznych. Nawiązuje dobry kontakt z młodzieżą nie tracąc przy tym autorytetu. Wdzięczni rodzice Oli. P.A.S

  Zobacz wszystkie opinie (101) o tym lekarzu


 • Agnieszka Olszanecka

  Kardiolog, dr hab. n. med.

  • K

   Bardzo dobry lekarz, umiejętność aktywnego słuchania Pani doktor opanowała do perfekcji. Słucha, analizuje, doradza i ... Leczy. Troskliwie, empatycznie i sympatycznie. Jako pacjentka polecam Panią doktor wszystkim osobom potrzebującym świetnego kardiologa. Dziękuję

  • A

   Praktycznie od 30-ego roku życia miałam problemy z nadciśnieniem. Lekarze przepisywali mi różne leki, które początkowo ładnie obniżały ciśnienie, a potem okazywało się, że znowu mam 170/100. Lek był wtedy zmieniany na inny i historia znowu się powtarzała. Dopiero Pani Doktor wytłumaczyła mi, że za pomocą jednego leku zazwyczaj nie udaje się dobrze kontrolować ciśnienia. Dobrała mi 2 leki, które zażywam od 2 miesięcy i ciśnienie mam idealne. Pani Doktor jest przy tym bardzo sympatyczna, niezwykle kompetentna i cierpliwa. Przeznacza dużo czasu na wytłumaczenie laikowi zasad leczenia nadciśnienia. Bardzo gorąco polecam Doktor Olszanecką wszystkim chorym z nadciśnieniem i problemami kardiologicznymi.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Marta Żołnowska

  Neurolog, Pediatra,

  • W
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Plejady

   Dla mnie najbardziej liczą się kompetencje lekarza. Pani Marta Żołnowska, to właśnie taki lekarz, któremu ich nie brakuje. Szczegółowy wywiad, dokładne badanie i pełne zaangażowanie to cechy, które wyróżniają Panią Żołnowską. Gorąco polecam!!!

  • M

   Pani Doktor to świetny neurolog dziecięcy. Jest bardzo kompetentna i ma rewelacyjne podejście do dzieci i ich zatroskanych rodziców. Wywiad, badanie, diagnoza i rozmowa na najwyższym poziomie profesjonalizmu. A przy tym Pani Doktor to po prostu bardzo ciepły i empatyczny człowiek, który racjonalnie wszystko rodzicom tłumaczy:) Bardzo gorąco wszystkim polecam!:)

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu