Centrum Medyczne Omega

(11 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Omega

Jasna 13

09-400 , Płock , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Grzegorz Augustyniak

  Lekarz Rodzinny,

  • E

   Witam! Polecam wszystkim tego lekarza rodzinnego, chodzę do niego ponad 15 lat, zawsze uprzejmy z dużą wiedzą medyczną, dba o swoich pacjentów. Pozdrawiam Wszystkich i Życzę Zdrowia. Eugeniusz.


 • Elżbieta Paczkowska-Worońko

  Endokrynolog, lek.

  • O

   zero wytłumaczenia co może powodować choroba, zero jakiejkolwiek pomocy, doradztwa, wizyty trwają 3 min, pomaca Pani szyję i wypisze dalszą receptę. Na moje słowa odpowiadając na pytanie czemu zrobiłam badania na tarczycę, kiedy powiedziałam, że bardzo duzo przytyłam dostałam kpiącą odpowiedź 'ale nie tyje się od niedoczynności' na kolejnej wizycie jak wół jednym z objawów wypisanych na plakacie pod drzwiami pani dr...m in było tycie, na problemy z pamiecią(wszystko w wieku 19 lat) powiedziała, że mam się przyzwyczaić bo z wiekiem będzie coraz gorzej...a siniaki...'taka uroda', ale to nic nie jest objawem niedoczynności tarczycy przecież :) a kiedy po 2ch latach wizyt u pani prywatnie doczekałam się wizyty na nfz... nawet na mnie obrażona nie spojrzała wypisując recepte ;)

  • G

   Beznadziejny kontakt - nie można się dodzwonić.
   Dzwonisz a tu pani automat odbiera i informuje o tym, że czs oczekiwania jest
   tak długi ,że mam spróbować ponownie i tak przez cały dzień.
   A jeśli już się uzyskam odpowiedź, że mam czekać na połaczenie - to czekam i czekam i czekam i nic z tego bo nikt nie podnosi.
   Kto ma płacić za te chore pomysły w połaczeniach telefonicznych.
   No i jak tu dostać się do lekarz? Próbuję cały dzień i nic z tego.
   potencjalny ewentualny pacjent ?.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Lidia Garbacz

  Endokrynolog,

  • P

   Bardzo kompetentny lekarz. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Zawsze słucha pacjenta, dobiera odpowiednie leczenie. Nie zbywa pacjenta po 3 minutach. Bardzo miła. Nie wiem co zrobię, gdy kiedyś zabraknie Pani doktor.


 • Bogusława Świecka-Frydrysiak

  Endokrynolog, Pediatra, Lekarz Rodzinny, lek.

  • J
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "OMEGA "

   Moja mama leczyła się u tego lekarza od 3 lat. Tarczyca była diagnozowana tylko na podstawie wyniku badań z krwi. Okazuje się, że wyniki z krwi są prawie zawsze dobre po braniu leków i nie oddają stanu faktycznego choroby. Przy długotrwałym leczeniu tarczycy należy od czasu do czasu zrobić też badanie USG, a najlepiej CT, aby sprawdzić, czy nie ma zmian guzowatych. Niestety takiego badania przez cały okres leczenia moja mama nie miała przepisanego. Obecnie mama jest w ciężkim stanie w klinice endokrynologii. Odradzam leczenia się pod okiem tego lekarza.

  • V

   Pierwszy lekarz, który poważnie podszedł do mojego problemu. Długi wywiad, sensowne pytania. Pani Doktor potraktowała mnie jak człowieka, a nie kolejny numerek na liście. Polecam dla wszystkich szukających dobrego lekarza. Beata

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania