Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne "Na Rudzkiej"

Rudzka 88

44-200 , Rybnik , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jacek Kabut

  Onkolog, Internista, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kabut JacekUsługa: konsultacja onkologiczna

   Wybitny specjalista, wspaniały człowiek. Przekazuje swą wiedzę w najlepszy sposób. Człowiek-anioł. Polecam

  • F
   Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kabut JacekUsługa: Inny

   Była to moja pierwsza wizyta i dlatego mogę na razie powiedzieć, że potężny stres i strach po wejściu do gabinetu i po pierwszych słowach Pana doktora minął. A potem spokojna rozmowa i wysłuchanie moich problemów mnie uspokoiło. Teraz czekam na wyniki badań i wierzę, że wszystko będzie ok. Wszystkim chciałbym polecić wiedzę, zrozumienie i życzliwość Pana doktora.

  Zobacz wszystkie opinie (90) o tym lekarzu


 • Grzegorz Słomian

  Onkolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja onkologiczna

   Pan Grzegorz Słomian jest bardzo dobrym onkologiem, ale co najważniejsze wspaniałym człowiekiem. W trudnych chwilach wspiera, zawsze służy pomocą i dobrym słowem. Dzięki jego pomocy, moja mama dzisiaj jest szczęśliwa i zdrowa.

  • R
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 3 w Rybniku - Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 3 - Oddział onkologicznyUsługa: przyjęcie na oddział

   Świetny Ordynator oddziału onkologii w Rybniku. Trafiłem na ten oddział w 2011 po zdiagnozowaniu raka zarodkowego jądra T3N2Mx została podana mi chemioterapia 4xBEP, podczas pobytu Pan Ordynator zawsze podchodził z pełnym profesjonalizmem do pacjenta. Zawsze służył wyjaśnieniem jeśli miałem jakieś pytania. Na oddziale panowała sympatyczna atmosfera pomiędzy personelem medycznym. Niestety po 6 latach rak znowu się odezwał u mnie , ale nie boję się, ufam Ordynatorowi i jestem spokojny, że trafię właśnie na ten Oddział.
   Do zobaczenia 28.11.2017...

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Karol Holona

  Internista, Gastrolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Spadek masy ciała i silny bol w okolicach żołądka

   Moja babcia zgłosiła się do doktora z bólami trzustki, a także problemem ze znaczna utrata masy ciała. Niestety pan doktor nie udzielił mojej babci fachowej pomocy. Wysłał babcie na podstawowe badania żołądka, na których wyszło, ze ma wrzód. „Uczepił” sie wrzodu na żołądku, zapisał antybiotyki i tyle. Natomiast, babcia nadal uskarżała się na bol w innym miejscu i ostra biegunkę. Na prośbę babci, by wystawił jej skierowanie na TK jamy brzusznej, stwierdził, ze „wie co ma robić i nikt mu nie będzie mówił”. Babcia zrobiła TK na własne życzenie, oczywiście za to płacąc. W wyniku wyszło, ze są nacieki na wątrobie, trzustce. Zwróciła się do doktora z wynikami i zapytaniem co powinna z tym zrobic. Rozłożył ręce, twierdząc, ze nie wie co ma robić. Zachował się w sposób nieprofesjonalny i arogancki.


 • Marta Banout

  Psycholog, Psychoterapeuta, mgr

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne "Na Rudzkiej"Usługa: psychoterapia

   Bardzo polecam Panią Martę, przy Niej zawsze czułam się jak u przyjaciółki na herbatce. Pełna profesjonalność i zrozumienie. Pani Marta spędziła i przedyskutowała ze mną wiele cieżkich chwil. Terapia, poznawczo-behawioralna, którą zastosowała, nauczyła mnie radzić sobie w niejednej trudnej sytuacji. Już tęsknię ;)

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne "Na Rudzkiej"Usługa: poradnictwo psychoonkologiczne

   Pani Marta to psycholog z powołania, bardzo mi pomogła w trudnych chwilach życia. Bardzo polecam przy terapii onkologocznej.


Powiązane wyszukiwania