Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Medyk

Szopena 1

35-055 , Rzeszów , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Centrum Medyczne Medyk

Lisa Kuli 9d

35-032 , Rzeszów , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Adam Chrzanowski Inny

  Polecam, zabieg usunięcia kostniaka na czole - szybko, sprawnie , fachowo. Świetne podejście do pacjenta.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bernadetta Finiewicz - Świder Inny

  Polecam serdecznie Panią Doktor, zawsze bardzo zaangażowana, miła i empatyczna Nie bagatelizuje ,żadnego problemu. Jeśli nie jest w stanie postawić diagnozy, kieruje do poradni specjalistycznych i na badania. Cieszę się, że moi synowie (5 i 3lata) są pod opieką bardzo dobrego Pediatry!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Beata Nowicka-Strączyk Inny

  Pani lek. Beata Nowicka-Strączyk jest kompetentną i zaangażowaną lekarką, która trafnie diagnozuje, dokładnie tłumaczy zalecenia podczas wizyt oraz wyczerpująco odpowiada na pytania. Jest osobą profesjonalną, a przy tym jednocześnie ludzką w stosunku do pacjenta. Jestem bardzo wdzięczna, że trafiłam na Panią Doktor. Dziękuję za udzieloną pomoc, no i oczywiście szczerze polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ryszarda Wejman Inny

  Miła , sympatyczna a przede wszystkim profesjonalna. Wizyta u P. Doktor jest prawdziwa przyjemnością.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Elżbieta Gołębiowska Inny

  Chodzę do pani doktor z niepełnosprawną córką od kilku lat i mimo że nie mam większych zastrzeżeń to też nie jestem w pełni zadowolona z leczenia. Każda wizyta przebiega tak samo: warzenie, mierzenie, osłuchanie i rozmowa na temat tego co ma jeść i jakie witaminy brać (jakbym tego nie wiedziała). Córka od lat jest niskiego wzrostu i ma małogłowie (ma 7 lat a wzrost 3 latka) ale pani doktor wciąż nie może się zdecydować czy podać hormon wzrostu, tylko mnie się o to pyta jakbym to ja miała wiedzieć czy to jest konieczne. Poza tym ostatnio przyszłyśmy na wizytę kontrolną o 13.40, ale spóźniłyśmy się 2 minuty i okazało się że pani doktor kilka minut wcześniej wyszła bo uznała że skoro nie ma nikogo więcej na korytarzu to już nie ma pacjentów a na gabinecie pisze że przyjmuje do 14. Także zachowanie trochę lekceważące pacjenta, tym bardziej że chodzi tu o dziecko niepełnosprawne, które musiałam w upale wieźć na darmo.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Małgorzata Pawlukiewicz Inny

  Nie narzekam,na pierwszej wizycie miałam robioną spirometrię,rentgen płuc,pobraną krew do testów alergicznych,przepisane leki by złagodzić objawy kataru siennego,kichania i duszności


  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Barbara Wita-Popów konsultacja ginekologiczna

  Pani Doktor bardzo miła, empatyczna, rzeczowa, dociekliwa.Bardzo indywidualne podejście do pacjenta.Polecam z całego serca


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Elżbieta Święs-Szymborska Inny

  Wizyta prywatna opóźniona o 20 minut. Pierwsze pytanie po wejściu czy jestem katoliczką oraz zaproponowanie mi folderu z modlitwami. Później komentowanie mojego wyglądu i makijażu. Dalej pytania o to czy się szczepiłam na covid. Z wizyty wyniosłam receptę na leki, nie wiem na co oraz ulotkę z kolejnymi lekami dla mnie, mojego męża( którego pani doktor nie widziała na oczy) oraz syna ( również nie widziała na oczy). A i jeszcze się dowiedziałam jak syn oraz córka pani doktor się mają. Nie pójdę więcej, bo o sobie się dowiedziałam tyle samo ile wyczytałam w internecie na podstawie wyników badan.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Antoni Bazielich Inny

  Moja prywatna wizyta przebiegła następująco. Weszłam do gabinetu, Pan doktor był
  bez maseczki, usiadłam, zapytał czy byłam szczepiona, spontanicznie powiedziałam prawdę, ze nie. Pan doktor kazał założyć maseczkę, wtedy poprosiłam go o to samo, dumnie stwierdził, ze jest 3 razy szczepiony.
  Nie miałam maseczki przy sobie, poszłam wziąć od pielęgniarki. Powiedziałam Pani doktorowi, ze jestem świeżym ozdrowieńcem, ze nie ma się czego obawiać i ze to jest bardziej wiarygodne niż maseczka. On znów powtórzył, ze jest 3 razy szczepiony. Stwierdziłam, ze może zarażać tak jak ja. Uważam, ze maskę powinien nosić, a nie pytać czy ktoś jest szczepiony czy nie. Poczułam się dyskryminowana i wręcz gorsza. Pan doktor mnie nie zbadał gdyż stwierdził po tym wszystkim, ze nasze zdania na temat wiedzy medycznej się różnią. Mam malutkie dziecko w domu i całe to doświadczenie było żenujące, nielogiczne i kompletna strata czasu.
  Osoba zaszczepiona zaraza tak samo jak nieszczepiona. Pan doktor ma odwójne standardy.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Antoni Bazielich

  Szanowna Pani,
  Wiem, że była Pani niezadowolona, bo wizyta się nie odbyła, ale wystawiając opinię warto pisać prawdę.
  Faktem jest, że pomiędzy Pacjentami zdejmuję maskę by "złapać trochę powietrza", ale maska leżała na biurku, lub była w moim ręku.
  Pani sposób przedstawiania swoich racji znacznie odbiegał od przyjętych norm i sposób opuszczenia gabinetu był tak nagły, że nawet nie zdążyłem Pani przedstawić innych proktologów. Pomijam, też sposób zamknięcia drzwi gabinetu. Świadkami zdarzenia są Pacjenci poczekalni.
  Donos do SANEPIDu też był chyba niepotrzebny, bo doniosła Pani sama na siebie.
  Ja nie obawiam, się o swoje zdrowie, zawód wybrałem świadomie, i od początku pandemii miałem kontakt bezpośredni z chorymi na COVID
  Pozdrawiam


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Oleg Radzewicz Inny

  Byłam umówiona do doktora na usunięcie zęba. W gabinecie okazało się, że zabiegi umówione do tego lekarza wykonują jego uczniowie (podczas gdy dr siedzi w pomieszczeniu obok i uczniowie chodzą do niego żeby się konsultować).
  Po zabiegu konieczne było leczenie stanu zapalnego i pomimo umowienia wizyty do tego lekarza, dr nawet nie raczył podejść do pacjenta za biurka ani odpowiedzieć na zadawane mu pytania. Niestety dopiero po fakcie dowiedziałam się, że nie byłam jedyną osobą z która tak postąpiono.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania