Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna - Poznań

ul. Serbska 11

61-696 , Poznań , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe +48 022...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Hanna Waliszewska konsultacja okulistyczna

  Dziś byłam u Pani Hanny, wszystko mi się spodobało na wizycie! Punktualnie, z szacunkiem, dokładne badanie i wyjaśnienie bólu w oku. Polecam!


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Alicja Świątek-Pawelczak konsultacja internistyczna

  Lekarz z powołaniem!
  Rzetelna, skrupulatna, bardzo dociekliwa. Doskonale łączy aspekty z różnych dziedzin medycyny - wszechstronne podejście. Godna polecenia!


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Renata Nowak-Kantorska konsultacja internistyczna

  Pani Renata to absolutny top lekarzy w Poznaniu. Empatia, aktualna wiedza, pokora medyczna, kultura.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michalina Jabłońska konsultacja pediatryczna

  Wyjątkowy lekarz, a raczej Pani Doktor. Pierwszy lekarz, do którego trafiłam z chorym dzieckiem i poczułam, że znalazłyśmy się z córką pod dobrą opieką. Z każdą kolejną wizytą było tylko lepiej i w końcu poczułam , że opiekuje się nami lekarz, do którego mam pełne zaufanie. Zaufanie to wynika nie tylko ze sposobu bycia Pani Doktor [jest przemiłą, empatyczną, energiczną i życzliwą osobą] ale przede wszystkim z Jej kompetencji, a najbardziej z faktu, że jak dla mnie ma nosa, albo ładniej, tzw. szósty zmysł. Zdarzało się, że to czego specjalista nie dostrzegł, Pani Doktor na kolejnej wizycie wychwyciła u córki bezbłędnie. Pamiętam też sytuację, kiedy wychodziłam z dzieckiem z gabinetu po wizycie, a Pani Doktor nagle nas cofnęła i stwierdziła, że musi coś jeszcze sprawdzić i okazało się, że to znowu był strzał w dziesiątkę. Jestem bardzo zadowolona, że Doktor Misia, jak nazywa Panią Doktor moja córka, jest naszym lekarzem. Myślę też, że o Pani Doktor wymownie świadczy fakt, że moja córka, kiedy uprzedzam Ją o wizycie u lekarza, np.okulisty, pyta czy nie mogłybyśmy pójść po prostu do Doktor Misi, bo Ona zrobi to najlepiej. Wnioski nasuwają się same, należałoby Panią Doktor sklonować i obsadzić Nią wszystkie specjalistyczne placówki ; ))


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michalina Jabłońska konsultacja pediatryczna (dzieci zdrowe)

  Dr Michalina jest lekarzem z powołania. Idąc do niej do gabinetu czy teraz w dobie pandemii rozmawiając z nią przez telefon zawsze wiem, że udzielona zostanie pomoc naszej rodzinie. Tak dr Michalina jest lekarzem nie tylko moich dzieci, ale również moim i mojego męża i jestem z tego bardzo zadowolona. Każdy problem czy moja wątpliwość zostanie wyjaśniona, a gdy trzeba dokładnie zbadana. Jest to lekarz, który ma pełno spokoju w sobie i to bardzo dobrze działa na pacjentów - stąd pewnie czasami zdarzają się dość odległe terminy wizyt, ale gdy nie jest to bardzo pilna sprawa to warto poczekać i mieć pewność, że wizyta zakończy się dobrze, bez stresu. Jeśli sprawa jest pilna i konsultowana przez telefon (np. choroba dziecka) to doktor Michalina sama zapisuje małego pacjenta na wizytę stacjonarną - niejednokrotnie jako pacjenta dodatkowego. W przypadku naszego syna jest to jego trzeci lekarz i mam nadzieję, że już ostatni. Córka odrazu trafiła pod skrzydła dr Michaliny i oby tak już pozostało. Oboje z mężem wszystkim polecamy dr Misie (jak o niej czasami mówimy pomiędzy sobą ) i wszystkim życzymy żeby trafili na tak wspaniałego lekarza.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michalina Jabłońska Konsultacja telefoniczna - Internista

  Moje pierwsze jak do tej pory spotkanie z tak miłym, empatycznym i przyjaznym lekarzem rodzinnym. Pani Doktor dokładnie, ale szybko i precyzyjnie powiedziała mi, co mogę przyjąć w ciąży na przeziębienie, miałam poczucie, że jestem ważna i uzyskałam pomoc. Opowiedziałam o mojej teleporadzie rodzinie i opowiem każdemu, kto będzie szukał lekarza POZ. Pani Jabłońska to lekarz, do którego chętnie wrócę.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michalina Jabłońska konsultacja pediatryczna

  Pani doktor podchodzi do pacjenta indywidualnie, merytorycznie, holistycznie zarówno do pacjentów dorosłych jak i dzieci, przy tym zawsze chętna do pomocy i życzliwa. Polecam


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Elżbieta Stajnmec-Sobczak Inny

  Wizyta przeprowadzona w bardzo miłej atmosferze. Duże zaangażowanie lekarza i chęć w rozwiązaniu problemu zdrowotnego. Dodatkowo wizyta bardzo sprawna i punktualna.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Katarzyna Sylwia Chrobak-Górna konsultacja telefoniczna - pediatryczna (dzieci chore)

  Pani doktor jest wspaniałym lekarzem, zawsze bardzo trafnie stawia diagnozę i dobiera leczenie, a do tego jest przecudownym i ciepłym człowiekiem.


  C
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michalina Jabłońska konsultacje internistyczne

  Wizyta jedna z wielu, pacjent jeden z wielu, jednak niestety nie w tym przypadku. Doktor Michalina podchodzi do każdego pacjenta indywidualnie, nie ma mowy o swoistej, a nader często, spotykanej masówce w POZ. To u Pani Doktor nie jest się kolejnym pacjentem, "kolejnym numerkiem" -u Niej jestem ja, człowiek, który przychodzi po pomoc. Zawsze rzetelny, skrupulatnie przeprowadzony wywiad, szczera rozmowa. Zaproponowane leczenie zawsze jest rzeczowe i trafne. Lekarz godny polecenia.Patrząc na praktykę Pani Doktor aż chce się zacytować klasyka:
  "Gdy ktoś (...)różę, której jedyny okaz znajduje się na jednej z milionów gwiazd, wystarczy mu na nie spojrzeć, aby być szczęśliwym."
  Tak właśnie jest z Panią Doktor, nawet w obliczu Twoich problemów zdrowotnych wychodząc z gabinetu poczujesz się spokojnym, wysłuchanym, wartościowym człowiekiem.
  Dziękuję Pani Doktor.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania