Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna - Poznań

ul. Serbska 11, Stare Miasto

61-696, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Michalina Jabłońska

  Pediatra,

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna - PoznańUsługa: infekcja wirusowa dróg oddechowych dziecka

   Szukałam pediatry,który nie będzie natychmiast wypisywał antybiotyki i jeszcze 1000 innych leków. Pani Michalina cierpliwie wysłuchała i uspokoiła i wszystko wytłumaczyła. Niesamowicie ciepła i empatyczna osoba, natychmiast znalazła wspólny język z moim 3letnim synem.
   To była nasza pierwsza wizyta u tego specjalisty, ale na pewno nie ostatnia :)


 • Małgorzata Breguła - Gut

  Diabetolog, lek.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna - PoznańUsługa: konsultacja diabetologiczna dzieci

   Bardzo miła sympatyczna a przy tym bardzo rzeczowa lekarka. Wszystko wyjaśniła. Bardzo dobry kontakt z dziećmi. Rewelacja

  • H
   Lokalizacja: Med-PoloniaUsługa: podejrzenie hipoglikemii u dziecka

   Pani Doktor bardzo sympatyczna, ze wspaniałym podejściem do dzieci. Dokładnie tłumaczy problem i wyjaśnia wszystkie niepokojące objawy i wyniki badań. Bardzo profesjonalna, nie naciąga na kolejne płatne wizyty jeśli nie ma takiej potrzeby. Z pewnością wrócę do Pani doktor jeśli zajdzie taka konieczność. Polecam w 100%.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Renata Elżbieta Sienkiewicz

  Okulista, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna - PoznańUsługa: badanie diagnostyczne

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani doktor bardzo miła, przeprowadziła dokładne badania. Polecam.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna - PoznańUsługa: badania diagnostyczne

   Pani Renata spośród wszystkich okulistów poprawnie rozpoznała moje schorzenie/dolegliwość przeprowadzając szereg badań. Co prawda jest już za późno, aby cokolwiek z tym zrobić, ale w końcu wiem dlaczego mam słaby wzrok tylko w jednym oku.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Paulina Banach

  Ginekolog, lek.

  • G
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna - PoznańUsługa: ciąża

   Pani Doktor, przez chwilę prowadziła naszą ciąże i byłoby tak pewnie do końca gdyby nie bałagan w Lux Med, jeśli chodzi o wizyty. Ciepła, troskliwa, konsultuje natychmiast wyniki badań, zawsze dostępna pod telefonem. Wrócę na pewno przy drugiej ciąży jednakże na pewno nie w to miejsce. Pozdrawiam.


 • Aleksandra Matejko

  Dietetyk, mgr

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna - PoznańUsługa: konsultacja dietetyczna

   Wizyta na bardzo wysokim poziomie. Odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku. Pani Aleksandra jest bardzo kompetentną osoba z ogromna wiedzą. Szczerze polecam.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna - PoznańUsługa: chęć zrzucenia kilogramów

   Pani Ola jest bardzo miłą i ciepłą osobą. Na podstawie wywiadu przygotowała dietę, która w żaden sposób nie sprawiała mi problemów i wszystko mi smakowało. Dzięki tej diecie schudłam o kilka kilogramów więcej niż zakładałam na początku i nie czułam, że jestem na diecie. Polecam każdemu!


 • Bolesław Mączyński

  Neurolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna - PoznańUsługa: Nawrót migrenowych bólów głowy

   Nikły wywiad, lekarz i tak nie pamiętał, co się mówiło. Do tego zamiast skupić się na problemie, czyli powrocie silnych migren, przez większość wizyty kazał mi rodzić dzieci jak najszybciej, bo przecież "kiedyś trzeba spełnić ten obowiązek" (i dużo podobnych cytatów, w tym wykazujących mało poszanowania dla zawodów niewymagających studiów wyższych). Mało nowych zaleceń, jak paracetamol z kodeiną nie pomogą, to na neurologię po zastrzyk (zapomniał lekarz o przesiewie na SOR i kilkugodzinnych kolejkach). Żadna próba znalezienia przyczyny bądź chociaż wykluczenia jakichś nie została nawet podjęta. Pan lekarz nie podjął żadnych kroków by spróbować leczenia zapobiegawczego, co kilka godzin później zaleciła mi inna pani doktor. Unikać, zwłaszcza gdy trzeba płacić za usługę!

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Wizyta skandaliczna w każdym możliwym aspekcie. Brak konkretnego wywiadu lekarskiego. Lekarz traktujący pacjenta z góry. Żadnego skierowania na dalsze badania - diagnoza wydana na podstawie uderzenia młoteczkiem...Otrzymane zalecenie to zmiana pracy na mniej odpowiedzialną i zajęcie się dziećmi. Przestrzegam wszystkich przed tym lekarzem.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Beata Jolanta Szewczyk-Kramska

  Pediatra, dr n. med.

  • L
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Roosevelta 18Usługa: konsultacja pediatryczna

   Bardzo przyjemna Pani doktor, wizyta przebiegła bez pośpiechu, cierpliwie słuchała wszystkich pytań i dawała rzeczowe odpowiedzi. Jeśli będzie potrzeba na pewno wybiorę się kolejny raz. Polecam wszystkim.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Roosevelta 18Usługa: choroba dziecka

   Nie spotkałam tak oschłej pediatry, a odwiedziłam z dzieckiem już wielu lekarzy. Zastanawiam się, jak człowiek bez podejścia do dzieci może je leczyć. Lekarka niezwykle oszczędna w słowach, ton głosu sugerujący niechęć do pacjenta. Wizyta bardzo krótka i nieprzyjemna. Nie zostałam wysłuchana, jakie leki dziecko przyjmuje i dlaczego, a jedynie skrytykowana bez wyjaśnień. Dr Szewczyk-Kramska być może ma wiedzę medyczną, ale z pewnością nie potrafi jej właściwie przekazać i przekonać do siebie małego pacjenta. Nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Paulina Drobnik-Kurzyńska

  Pediatra, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja pediatryczna

   Bardzo dobra Pani Doktor z super podejściem do dziecka do rodzica. Odpowuada wyczerpująco na pytania. Wie co robi. Naprawdę lekarz z powołania.Polecam.

  • R
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Byliśmy dziś u Pani Doktor w Obornikach z naszym małym skarbem. Pani Doktor bardzo miła, widać że ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Opowiedziała nam o dostępnych szczepieniach, także zwracając uwagę na takie które mogłyby się przydać naszej starszej córce gdybyśmy zdecydowali się na jej żłobkowanie. Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni, chyba w końcu znaleźliśmy dobrego pediatrę dla naszych dzieci. Polecamy serdecznie.


 • Katarzyna Sylwia Chrobak-Górna

  Pediatra, lek.

  • G
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna - Poznań

   Pani Doktor bardzo sympatyczna, odpowiadała profesjonalnie, dobry kontakt z dzieckiem. Wizyta odbyła się terminowo, nie musieliśmy czekać.

  • A

   Pani Doktor jest lekarzem dwójki moich córek (2 letniej i 10 miesięcznej) od pierwszych tygodni ich życia. Obie dziewczynki urodziły się półtora miesiąca przed terminem przez co są jej "stałymi pacjentami". Niekiedy, niemal co tydzień jesteśmy u niej na wizycie. Pani Doktor otoczyła moje dzieci troskliwą opieką. Każdorazowo dziewczynki są wnikliwie przebadane, poddawane obserwacji i w razie konieczności skutecznie, z ogromną cierpliwością skutecznie diagnozowane i leczone. Co najważniejsze, nie mają przepisywanych antybiotyków z byle powodu. Stosunek Pani Doktor do małych pacjentów i ich rodziców daje ogromne poczucie bezpieczeństwa. Pani Doktor okazała zainteresowanie i otoczyła nas opieką kiedy w 3 miesiącu życia młodsza córka musiała być hospitalizowana. Jednym słowem jest lekarzem z powołania, który nie traktuje pacjentów przedmiotowo. Gorąco polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Elżbieta Drews-Piasecka

  Ginekolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Półwiejska 42Usługa: prowadzenie ciąży

   Pani doktor to świetny fachowiec. Oprócz dokładnego badania zawsze tłumaczy, co akurat robi i w jakim celu. Do tego jest zawsze uśmiechnięta i przemiła. Nie miałam problemów w ciąży, więc nie wiem jak Pani Doktor radzi sobie z „komplikacjami”, ale szczerze ją polecam. Dobry lekarz i dobry człowiek w jednym.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Poznań, ul. Półwiejska 42Usługa: konsultacja ginekologiczna

   Bardzo dobry lekarz, merytoryczny i wszystko dokładnie wyjaśnia. Pani doktor to świetny fachowiec w swojej dziedzinie.

  Zobacz wszystkie opinie (79) o tym lekarzu