O nas

CENTRUM MEDYCZNE MEDICUM – GDZIE PROFESJONALIZM ŁĄCZY SIĘ Z PASJĄ! Centrum Medyczne Medicum to wielospecjalistyczna klinika zapewniająca kompleksową opiekę ambulatoryjną, diagnostyczną, rehabilitacyjną, a także możliwość leczenia operacyjnego. Oferujemy szeroki zakres usług medycznych realizowanych w komfortowych i przyjaznych warunkach. W codziennej pracy wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia medycyny, nowoczesne techniki i procesy terapeutyczne. Współpracujemy z wieloma ośrodkami medycznymi i badawczymi na całym świecie, a zdobytą wiedzą dzielimy się z młodszymi specjalistami. Chcemy współtworzyć system opieki zdrowotnej, w którym to Pacjent jest w centrum zainteresowania, a jego dobro jest największą wartością. cm medicum logo Naszą misją jest niesienie pomocy w zachowaniu bądź powrocie do zdrowia, w utrzymaniu bądź odzyskaniu pełnej sprawności fizycznej, oraz w podniesieniu jakości życia. Aby to osiągnąć, zrzeszyliśmy grono pasjonatów medycyny, entuzjastów zdrowego stylu życia, miłośników promocji zdrowia, którzy z holistycznym spojrzeniem na profilaktykę i proces leczenia dbają o zdrowie naszych podopiecznych. Praca w oparciu o indywidualne potrzeby i oczekiwania pacjenta jest naszą receptą na sukces. Specjaliści Centrum Medycznego Medicum nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe, uczestniczą w międzynarodowych konferencjach, kongresach i stażach branżowych, wyznaczając tym samym nowy poziom usług medycznych na mapie Polski oraz rozwijając polską medycynę. Wychodząc naprzeciw potrzebom Pacjentów, szukamy niestandardowych, niecodziennych rozwiązań. Luksusem dzisiejszych czasów jest zdrowie, tak więc pozwól nam o nie zadbać!
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • USG

Opinie o lekarzach z tej placówki (712)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Adrian Brychcy konsultacja ortopedyczna + punkcja stawów

  Trafiłam do dr. Adriana z zapaleniem stawów, które zasiliło się do tego stopnia, że nie mogłam spać po nocach. Teraz jestem w trakcie leczenia i czuję dużą ulgę. Jedyne czego żałuję, to tego, że tak późno się tu zgłosiłam.

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Bartosz Maciąg konsultacja ortopedyczna

  Konsultacja w przyjemnej atmosferze i na bardzo profesjonalnym poziomie. Dr. Bartosz od razu rozpoznał przyczynę bólu w biodrze i potrafił dobrać odpowiednią metodę leczenia. Bez operacji się nie obyło, ale kończę już rehabilitację i w zasadzie czuję się dobrze jak nigdy.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wioleta Grzędzińska konsultacja ortopedyczna

  Niedawno trafiłam do Pani doktor z nieprawidłowo zrośniętym palcem u ręki po złamaniu. Nie obyło się bez ponownego łamania i nastawiania, jednak tym razem palec zrósł się w prawidłowy sposób i mogę nim bez problemu poruszać.

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Piotr Wojdasiewicz konsultacja ortopedyczna

  Życzyłbym sobie zawsze trafiać do takich lekarzy jak dr Wojdasiewicz. Leczenie (ból kolan) zlecone przez lekarza przynosi w końcu efekt i znaczącą poprawę. Do tego pan doktor na fantastyczne usposobienie i podejście do pacjenta. Wychodząc z gabinetu wyszłam z przekonaniem, że skutecznie leczenie bólu jest możliwe i tak się stało. Bardzo polecam!

  Ł
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Bartosz Maciąg Inny

  Zna się na rzeczy i potrafi wesprzeć pacjenta na duchu. Bałem się, że po dość poważnym urazie kolana nie będę w stanie wrócić do uprawiania sportu, ale okazało się inaczej. Świetny specjalista, ale także dobry człowiek

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania