O nas

Grupa LUX MED to największa sieć prywatnych poradni medycznych w Polsce. Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów oraz badania diagnostyczne. Od 30 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby osoby znajdujące się pod naszą opieką były zadowolone ze świadczonych przez nas usług, czuły się bezpiecznie i wiedziały, że mogą liczyć na pomoc i poradę doświadczonych specjalistów.
Dzięki zaufaniu okazywanemu nam przez Pacjentów przez te wszystkie lata, dzięki naszej codziennej pracy wykonywanej profesjonalnie i z zaangażowaniem dziś Grupa LUX MED może poszczycić się mianem lidera prywatnych usług medycznych w Polsce. Pod naszą opieką znajduje się ponad 1 700 000 Pacjentów, którzy mogą korzystać z naszych usług w przeszło 1700 nowocześnie wyposażonych placówkach (blisko 200 własnych oraz około 1600 współpracujących zlokalizowanych na terenie całego kraju). Do dyspozycji Pacjentów pozostaje blisko 5000 lekarzy kilkudziesięciu specjalności.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • USG
 • EKG

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (211)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Cezary Szcześniak konsultacja urologiczna

  Bardzo przyjemny w obyciu lekarz. Choć nie miałem może poważnego problemu, to rozwial wszystkie moje wątpliwości związane z chorobą, którą mam od lat i leczę w innym ośrodku. Nie czułem się zbyty, wręcz przeciwnie - lekarz był otwarty na rozmowę oraz kontynuację leczenia. Polecam

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Magdalena Grajewska-Ferens konsultacja pediatryczna

  Pani doktor zaleciła oklepywanie dziecka przy zapaleniu pęcherza.

  B
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jerzy Lech Inny

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pan Doktor bardzo miły, rzeczowy i kompetentny. Podczas wizyty wykonał mi Echo serca i dokładnie wszystko omówił. Uważnie słucha, dokładne bada, bez pośpiechu, wszystko wyjaśnia. Gorąco polecam.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Paweł Droszcz Konsultacja telefoniczna - Alergolog

  Jedna z dziwniejszych konsultacji lekarskich z jakimi się spotkałem. Pan Doktor niemalże z góry założył, że problem z którym się zgłaszam nie ma tła alergicznego (mimo takich sugestii bardzo dobrego okulisty, który oglądał moje spojówki). Rzecz w tym, że Pan Doktor nie podjął się przeprowadzenia podstawowego wywiadu i bagatelizował objawy o których starałem mu się opowiedzieć. Wszystko w bardzo protekcjonalnym tonie. Nie polecam.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Joanna Kolinek Inny

  Najgorsza wizyta dermatologiczna na jakiej byłam. Mam za sobą naprawdę dużo wizyt u różnych dermatologów, w różnych częściach Polski, głównie przez problemy z trądzikiem. Trafiłam na lepszych i gorszych specjalistów. W moim życiu trafiłam raz na bardzo niesympatyczną lekarkę, ale przy pani Kolinek, tamta była aniołem. Przyszłam ze zmianą skórną, która pojawiła mi się na plecach, wcześniej była zadrapana, poprzedni dermatolog zalecił mi kontrolę po zagojeniu.
  Pani dermatolog powiedziała, że wszystkiemu jestem sama sobie winna, że mam trądzik i nawet jeśli brałam izotretynoinę to nigdy go nie wyleczę i mam się nie łudzić, bo moja cera nigdy nie będzie ładna i idealna. Po poproszeniu o poradę czy mogę usunąć zmianę, z którą przyszłam, bo jest dla mnie nieestetyczna. Usłyszałam, że mogę chirurgicznie i mieć defekt do końca życia w postaci blizny ale to moja decyzja, a także, że jej zdaniem powinnam udać się do psychologa bo mam ewidentnie jakieś problemy ze sobą.

  G
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Joanna Kolinek Inny

  Nie polecam omijać szerokim łukiem,baardzo opryskliwa doktor

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Joanna Kolinek konsultacja dermatologiczna

  Jedna z najgorszych wizyt. Nie polecam tego lekarza.

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michalina Galas konsultacja kardiologiczna

  Niezwykle rzetelna, oddana i empatyczny lekarka. Wizyta u Pani Doktor zostawia przestrzeń na pytania i całościowe spojrzenie na pacjenta. Pani Doktor ujęła mnie umiejętnością słuchania i przygotowaniem do wizyty. Zapoznała się wcześniej z moimi wynikami badań. Fachowa wiedza, poparta najnowszymi badaniami z kardiologii i medycyny holistycznej - widać ze jest pasjonatka tego co robi. Zdecydowanie najlepszy lekarz, jakiego poznałam. A poza tym cudowna osoba

  S
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Grochulska Zwykła wizyta

  Jestem zachwycona Panią doktor, takich lekarzy jak ich mało. Poziom empatii i klasy na najwyższym poziomie. Pani doktor mnie wysłuchała, przepisała skuteczny antybiotyk, uratowała mi życie, bo problem z przełykaniem i komunikacją utrudniał mi życie. Mogę z czystym sumieniem polecić :)

  U
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Agnieszka Sobieszek-Warzecha konsultacja laryngologiczna

  Byłam na wizycie z polecenia. Nie rozumiem skąd tyle negatywnych opinii. Przyznaję że lekko obawiałam się po przeczytaniu tych komentarzy. Bezpodstawnie. Pani Doktor jest bardzo miłą, empatyczną osobą, cierpliwie i obszernie odpowiada na pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Bardzo dokładnie zbiera wywiad i zapoznaje się z dotychczasową historią leczenia, podchodzi do leczenia kompleksowo. Przyszłam z dość skomplikowanym, złożonym problemem, który ciągnie się od kilku lat i pani Doktor wpadła na kilka pomysłów, na które do tej pory nikt nie wpadł. Podczas wizyty zostałam dokładnie przebadana, byłam na bieżąco informowana co będzie się działo. Dostałam szczegółowe zalecenia i plan na dalszą diagnostykę i leczenie, czego do tej pory nie zaproponował mi żaden lekarz. Wszystko w przyjaznej miłej atmosferze. To dopiero moja pierwsza wizyta, ale na pewno wrócę. Taka wizyta to przyjemność.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

al. Jerozolimskie 162, 02-342 Warszawa

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania