Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 162

al. Jerozolimskie 162

02-342 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
138 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Magdalena Ewa Miszczak-Bankiewicz USG jamy brzusznej

  Pani doktor jest bardzo miła i profesjonalna. Szczegółowo wszystko wyjaśnia podczas badania i odpowiada na dodatkowe pytania. Serdecznie polecam!


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Piotr Bojarski konsultacja neurochirurgiczna

  Wspaniały, wyjątkowy, profesjonalny lekarz umiejący zrozumieć wystraszonego, bezradnego w trudnej chorobie człowieka, który nie wie, co ma począć gdy od kilku lat walczy z atakami rwy kulszowej, promieniującym bólem, częściowymi bezwładami. Podczas konsultacji neurochirurgicznej wyczuwa się w podejściu, że leczenie jest wielką pasją Pana doktora, który swoją wiedzą, doświadczeniem, zaangażowaniem, konkretną rozmową chce bliżej poznać stopień dolegliwości pacjenta. Pan Doktor rozpoznał przyczynę dolegliwości, rodzaj ciężkość schorzenia i wytłumaczyć jak należy dalej postępować. Dziękuję, że miałem zaszczyt spotkać tak mądrego, cierpliwego, łagodnie uśmiechającego się lekarza, rozmawiać z Nim i czuć, że nie niepokoi Go strata czasu, przy udzielaniu wszelkich informacji pacjentowi.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Małgorzata Agnieszka Sobieszek-Warzecha konsultacja laryngologiczna

  Cudowna lekarz! Pani Małgosia jest pełna empatii i zrozumienia, każda wizyta odbywa się z uśmiechem, dokładnym badaniem i pełnymi wyjaśnieniami dotyczącymi problemu. Serdecznie polecam!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Piotr Bojarski konsultacja neurochirurgiczna

  Wybitny specjalista z empatycznym podejściem do pacjenta i problemu. W moim przypadku guz przysadki. Zdecydowanie polecam.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Paweł Droszcz konsultacja pulmonologiczna

  Najlepszy pulmonolog z jakim miałam do czynienia. Konkretny, patrzący na pacjenta jako całość, oprócz leczenia skutków szuka przyczyn. Pewnie stawia diagnozy i skutecznie rozwiązuje wszystkie problemy.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ali Chahrour Konsultacja telefoniczna - Endokrynolog

  Doktor Ali Chahrour jest najlepszym diagnosta jakiego udało mi się spotkać przez dwadzieścia ostatnich lat zmagania się z moja choroba. Leczylam się w USA, Niemczech ale dopiero Dr Chahrour właściwie dobral leki i życie z choroba stało.się znośniejsze. Jako lekarzem interdyscyplinarnym, tzn bardzo sprawnie laczy wiele innych dziedzin po za swoja specjalizacja. Cały czas poszerza swoja wiedze i jest nabiezaco z postępem w medycynie. Jest bardzo zaangażowany w swoja prace i kompleksowo zajmuje się swoimi pacjentami. Niezywkle uprzejmy, cierpliwy, cieply i empatyczny.


  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Sawa badania wzroku

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Bardzo kompetentnie. Dzięki właściwemu podejściu zostałem skierowany na badania, które powinny dać wynik tak bliski prawdzie, jak to możliwe. Ktoś inny mógłby się nie przejąć, dać wynik, jaki by nie był i zapomnieć.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Grochulska konsultacja laryngologiczna

  Do Pani Doktor chodzę już od lat, jest to przesympatyczna osoba, która angażuje się w leczenie pacjenta. Pani Doktor zawsze wysłucha i nie bagatelizuje objawów. Diagnostyka, diagnoza i leczenie zawsze pozytywnie, ale w razie potrzeby będzie próbować różnych podejść leczenia. A jak trzeba to i pomoże z nieumiejętnie czyszczonym uchem. Cieszę się, że znalazłam Panią Doktor, wyciągnęła mnie z przewlekłych stanów zapalnych uszu przez które traciłam całą radość życia. Oczywiście polecam.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Grochulska konsultacja laryngologiczna dzieci

  Do Pani Doktor chodzimy całą rodziną. Często zanim sama opowiem o objawach, ona już mi je przedstawia za pomocą właściwych pytań i podpowiedzi. Zatem jeżeli pacjent może się krępować w jakiś sposób, chcąc na przykład przyznać się do chrapania, przy Pani Doktor to nie będzie miało miejsca. Zleca pełną diagnostykę, odnośnie leczenia przedstawia różne opcje, pacjent ma wybór. Bardzo sprawnie i szybko usuwa nadmiar woskowiny z małego ucha. Ma dobry kontakt z dzieckiem, które wykonuje polecenia bez protestów i większego stresu. Bardzo polecam.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ali Chahrour konsultacja endokrynologiczna

  Cenię doktora Chahroura, bo: 1. celnie diagnozuje, 2. skutecznie leczy, 3. nadąża z nowinkami medycznymi - aktualizuje swoją wiedzę i umie ją zastosować w praktyce, 4. widać, że endokrynologia jest jego pasją i że lubi swoją pracę, 5. zrozumiale tłumaczy co, jak i dlaczego, 6. uważnie słucha pacjenta, 7. jest przesympatyczny :). Bardzo się cieszę, że do niego trafiłam. Jeśli ktoś oczekuje od lekarza nie tylko wypisania recepty, ale też sensownej diagnostyki i zrozumienia przyczyn i konsekwencji swoich chorób, to zdecydowanie dr Chahrour jest dla niego właściwym lekarzem. Szczerze polecam, bo to madry endokrynolog i przemiły gość :)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania