Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Grupa LUX MED to największa sieć prywatnych poradni medycznych w Polsce. Oferujemy konsultacje lekarzy specjalistów oraz badania diagnostyczne. Od 30 lat dbamy o zdrowie naszych Pacjentów. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby osoby znajdujące się pod naszą opieką były zadowolone ze świadczonych przez nas usług, czuły się bezpiecznie i wiedziały, że mogą liczyć na pomoc i poradę doświadczonych specjalistów.
Dzięki zaufaniu okazywanemu nam przez Pacjentów przez te wszystkie lata, dzięki naszej codziennej pracy wykonywanej profesjonalnie i z zaangażowaniem dziś Grupa LUX MED może poszczycić się mianem lidera prywatnych usług medycznych w Polsce. Pod naszą opieką znajduje się ponad 1 700 000 Pacjentów, którzy mogą korzystać z naszych usług w przeszło 1700 nowocześnie wyposażonych placówkach (blisko 200 własnych oraz około 1600 współpracujących zlokalizowanych na terenie całego kraju). Do dyspozycji Pacjentów pozostaje blisko 5000 lekarzy kilkudziesięciu specjalności.
Dowiedz się więcej

Sprzęt

 • USG
 • EKG
Zobacz więcej

Adres

Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 162
al. Jerozolimskie 162, 02-342 Warszawa
Centrum Medyczne LUX MED – Warszawa, al. Jerozolimskie 162 logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (224)

Ogólna ocena

  T
  Profil zweryfikowany
  lek. Agnieszka Majkusiak konsultacja okulistyczna dzieci

  Po przeczytaniu złych opinii bałam się iść z trzyletnią córką do lekarza. Pani doktor okazała się bardzo sympatyczna i uprzejma. Wysłuchała, zbadała, przeprowadziła badanie wzroku i wydała zalecenia. Wszystko jest bardzo jasne i szybkie!

  M
  Profil zweryfikowany
  Arkadiusz Bielski konsultacja gastrologiczna

  Indywidualne podejście do pacjenta, wiedza i sposób jej przekazania na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam.

  Arkadiusz Bielski

  Dziękuję

  G
  Profil zweryfikowany
  mgr Magdalena Moniuszko konsultacja dietetyczna (kolejna wizyta)

  Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z p. Magdaleną. Pani Magdalena jest bardzo profesjonalna i kompetentna. Otrzymałam konkretną i spersonalizowaną poradę żywieniową, która jest dostosowana do moich potrzeb. Cele zwiazane z dieta i zdrowym stylem odżywiania - osiągnięteDiety są smaczne i proste w przygotowaniu. Polecam!!!!

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Piotr Pędzisz konsultacja ortopedyczna

  miły i delikatny przy tak wrażliwych bólach. Rzetelne informacje i instrukcje w dalszych działaniach.

  M
  Profil zweryfikowany
  Arkadiusz Bielski konsultacja gastrologiczna

  Lekarz z powołania. Pan Doktor już na samym początku wizyty w sposób kulturalny wita się z pacjentem. Uważnie słucha pacjenta - ja osobiście czuję się zaopiekowany i wiem, że jestem w dobrych rękach. Szczegółowo wyjaśnia dany problem i wdraża leczenie. Pan Dr oprócz przeprowadzenia rozmowy - zbadał oraz odsłuchał brzuch. Same plusy - gorąco polecam gastrologa Pana Arkadiusza!

  Arkadiusz Bielski

  Dziękuję !

  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Magdalena Grajewska-Ferens konsultacja endokrynologiczna dzieci

  Nie wiem skąd dobre opinie… byłam u Pani dr z synem, z racji na jego niski wzrost. Pani dr nie zleciła żadnych badań, kazała zrobić bilans i się pojawić. Strata czasu. Ostatecznie nic nie pomogła, dostaliśmy tylko skierowanie na oddział endokrynologiczny. Zaangażowanie zerowe

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Michalina Galas próba wysiłkowa

  Wykonywałam u Pani Doktor próbę wysiłkową. Pani Doktor informowała mnie na bieżąco o przebiegu badania,dzięki temu czułam się pewniej. Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze. Pani Doktor jest osobą kompetentną i empatyczną. Dodatkowo poinformowała mnie że biorąc przepisane leki powinnam stosować antykoncepcję, czego żaden lekarz dotąd mi nie powiedział.

  B
  Profil zweryfikowany
  lek. Ewa Zabłotna konsultacja okulistyczna

  Bardzo empatyczny lekarz, szczegółowo wyjaśnia i jest bardzo nastawiona na pacjenta.

  F
  Profil zweryfikowany
  lek. Agnieszka Majkusiak konsultacja okulistyczna dzieci

  Dziecko 6 letnie ma wizyty kontrolne co rok. Lekarz zrobił wszystkie niezbędne badania, w tym dno oka, przy okazji wyjaśniając co powinno zaniepokoić.

  J
  Profil zweryfikowany
  dr Grzegorz Róg konsultacja okulistyczna

  Wspaniała i rzetelna konsultacja. Gorąco polecam!!!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania