Opinie o lekarzach z tej placówki (170)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Michalina Galas próba wysiłkowa

  Bardzo dobra specjalistka w dziedzinie kardiologii, empatyczna z profesjonalnym podejściem do pacjenta.

  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Sawa badania dna oka

  Dwa razy byłem u Pana Andrzeja. Zdecydowanie polecam. Pan bardzo miły, uprzejmy, empatyczny, wyrozumiały, potrafi słuchać i nie traktuje pacjenta z góry. Wszystko szczegółowo wyjaśnia, rzeczowo odpowiada na pytania.

  lek. Andrzej Sawa

  Bardzo dziękuję za opinię.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Edyta Katarzyna Wikińska Konsultacja telefoniczna - Internista

  Pani doktor podczas teleporady wykazała się dużym zrozumieniem i zaangażowaniem, potrafiła też uspokoić mnie i doradzić, a także wypisała skierowanie do dalszej diagnostyki. Pani doktor jest bardzo miła i pomocna. Cieszę się, że z moim przypadkiem trafiłam akurat do doktor Wikińskiej.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Piotr Bojarski konsultacja neurochirurgiczna

  Wspaniały człowiek. Empatyczny, cieply i przyjaźnie nastawiony do pacjenta. Cierpliwie wytłumaczył wszystkie aspekty, odpowiedział na pytania, omówił szczegóły. Wizyta przebiegła w świetnej atmosferze. Można się poczuć zaipiekowanym.

  X
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Joanna Kolinek konsultacja dermatologiczna

  To była prawdpodobnie najgorsza wizyta lekarska w przeciągu około 10 lat. Po pierwsze, pani dermatolożka nie zwracała uwagi na to co chciałem jej pokazać, co może być ważne podczas diagnozy. Po drugie (chyba najbardziej kontrowersyjne), zostałem dość standardowo spytany o nowotwory w rodzinie, gdzie zgodnie z prawdą odpowiedziałem "nie wiem" (co jest zgodne z prawdą, z wielu względów), pani lekarka uznała "aha, czyli nie". Nie, nie wiem oznacza nie wiem i warto to zapamiętać, a nie zakładać, że skoro pani zna historie chorób swojej rodziny to każdy może ją znać. Niestety, zero empatii. Po trzecie, pani lekarka usilnie próbowała mi wmówić że rzecz z którą do niej przyszedłem wynika z mojego działania. Niestety, nie chciała usłyszeć dokładnego wytłumaczenia co, jak i z jaką częstotliwością się dzieje. Cała wizyta trwała 3 minuty, większość czasu spędziłem na wykłócaniu się, leczenie otrzymałem, niezależnie od jego skuteczności w przyszłości - nie polecam.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Warszawa, al. Jerozolimskie 162

Powiązane wyszukiwania