Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Półwiejska 42

Półwiejska 42

61-888, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Eryk Matuszkiewicz

  Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Poznań, ul. Półwiejska 42Usługa: Inny

   Muszę Pana Doktora zaopiniować pozytywnie.Bez problemu udzielił pomocy.Oby więcej takich lekarzy którzy potrafią zrozumieć Pacjenta.Wypisał skierowanie na badania który inny lekarz tej samej Placówki odmówił.Podsumowując lekarz lekarzowi nie równy ,wystarczy tylko chcieć i ważne jest podejście lekarza , natomiast nie zawsze zasłaniać się procedurami.Dlatego moja ocena dla tego lekarza jest wysoka!

  • T

   Wizyta z opóznieniem 15 minut a w gabinecie same śmiechy.
   Poszłam z wynikami krwi bo dostałam wcześniej skierowanie z Luxmedu z powodu ciągłego osłabienia organizmu. Pan Eryk przez sekundę spojrzał i stwierdził że są w normie. Pomijajc fakt że miałam niską hemoglobinę i jestemm obciążona genetycznie białaczką. Zapisał mi z łaski dokładnie ten sam antybiotyk po którym miałam zawroty głowy i mimo że poprosiłam o inny to nawet się nie odezwał. Zapytałam "czyli twierdzi Pan że nic mi nie jest?" odp Pana lekarza "Nie". Podziękowałam i wyszłam z gabinetu.
   Po tej wizycie poszłam do innego lekarza i okazało się że mam anemie i lekarz zapytał jak mój poprzedni lekarz mógł mnie wypuścić z takimi wynikami. Nie polecam tego lekarza!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Wahid Alan Farmali

  Pediatra, Lekarz Rodzinny, lek.

  • K
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Doktor Farmali jest dobrym lekarzem pierwszego kontaktu. Nie nadużywa niepotrzebnie leków w leczeniu. Jest uśmiechnięty, spokojny i sympatyczny, co ma znaczenie przy wizytach dzieci. Polecam.

  • A

   Polecam tego lekarza, profesjonalista, swietny pediatra. Celne diagnozy i skuteczne leczenie, zawsze dostepny, bardzo wysoka kultura osobista. Lekarz mojej córeczki, wiec jestem spokojny o kej zdrowie

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Anna Hochół-Molenda

  Dermatolog, dr n. med.

  • R
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Półwiejska 42

   Bardzo miła i sympatyczna Pani, szczegółowo wystawia opinie i diagnozę. Polecam z całym szacunkiem:)

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Półwiejska 42Usługa: konsultacje dermatologiczne

   Bardzo miła i kompetentna pani doktor, mam nadzieję, że przepisana kuracja da efekty, zobaczymy za 3 miesiące - wtedy znów napiszę.
   Uwaga z mojej strony - 15 min na konsultację, zwłaszcza gdy przychodzi się po raz pierwszy, to stanowczo za mało.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Renata Szczupak-Orłowska

  Internista, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Ułańska 7Usługa: ból lewej strony twarzy

   Byłam u Pani doktor z bolącą lewą stroną twarzy, dokładnie ból znajdował się pod uchem. Pani doktor uznała, że ból pochodzi z ucha wewnętrznego, dotknęła tylko okolicy ucha i przepisała dwa różne antybiotyki do brania przez tydzień. Nie było badania ucha żadnym sprzętem, a Pani doktor nawet do niego nie zajrzała. Od razu wypisała antybiotyki o wartości ponad 90 zł. Po tygodniu brania leków ból nie ustępował, a ja czułam się coraz gorzej po sporej dawce silnych leków, jak się okazało nietrafionych. Umówiłam się na wizytę do laryngologa. Pani doktor stwierdziła, że zapalenia ucha nie było, a leki które zostały mi przepisane, były bezpodstawne i uprzedziła, że mogą się pojawić problemy z żołądkiem. Podejrzenie zapalenia lewego stawu skroniowo-żuchwowego i skierowanie na RTG. Kolejne leki, kolejne wizyty i kolejne pieniądze. Błędy zdarzają się każdemu, ale błędy lekarzy są rozliczane w innej kategorii - zdrowia, którego nikt mi nie zwróci.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Półwiejska 42Usługa: konsultacje internistyczne

   Jestem w 27 tygodniu ciąży i do Pani doktor trafiłam z gorączka 38-39, która utrzymywała się 3 dzień, oraz z silnym kaszlem. Początkowo do wizyty nie miałam żadnych zarzutów bo cała konsultacja przebiegała pomyślnie, do czasu kiedy zauważyłam że Pani doktor tak właściwie nie wie co mi jest i co może mi przepisać. Skończyło się na przepisaniu syropu, który "prawdopodobnie" może być stosowany przez kobiety w ciąży. Dodatkowo spray na kaszel, który na ulotce miał przeciwwskazanie stosowania u kobiet w ciąży

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Jolanta Rajewska

  Psychiatra, dr n. med.

  • T
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Półwiejska 42Usługa: wieloletnie zaburzenia depresyjne, chęć zmiany lekarza

   Miła, kulturalna, empatyczna osoba. Jako pacjent czułem się bardzo dobrze. Jest za wcześnie by ocenić długofalowe efekty zmiany leków, ale poczułem, że intencją dr Rajewskiej była pomoc mi, z pełnym zaagnażowaniem.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Półwiejska 42

   Pierwszy lekarz, który idealnie dobrał mi leki, już po miesiącu zmiana była ogromna - leczę się na zaburzenia lękowo-depresyjne. Zdecydowanie mogę polecić. Bardzo kompetentna lekarka, z doświadczeniem, wie co robi, nie przepisuje w ciemno, tylko pochyla się nad konkretnym przypadkiem.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Paweł Główka

  Ortopeda,

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Ułańska 7Usługa: kontrola postawy

   Lekarz z bardzo dobrym podejściem do dziecka. Potrafił tak zagadać moją trzylatkę, że bez problemu wykonała wszystkie jego polecenia. W ciągu kilku minut sprawdził wszystko. Córka wyszła z gabinetu uśmiechnięta.


 • Katarzyna Zięba-Mazurek

  Psychiatra, lek.

  • E

   Jestem pacjentką Pani Doktor od kilku lat.
   Bardzo Ją cenię za Jej kompetentną całościową opiekę psychiatryczną. Podoba mi się to, że jest lekarzem psychiatrą nie tylko od wypisywania recept, lecz przede wszystkim słucha i służy praktyczną poradą.
   Jest osobą rzetelną, kierującą się dobrem pacjenta. Bardzo dużo uwagi poświęca szczegółowemu pierwszemu wywiadowi, by uzyskać jak najpełniejszy obraz przypadku.
   To co mnie ujęło, to przy doborze leków i ich dawkowaniu unika tych, które szybko uzależniają, a dawki dopasowuje bardzo indywidualnie uświadamiając o początkowych możliwych reakcjach.
   Gdy niezbędna jest zmiana leku słucha jak reagowałam na poprzednie.
   Jest na bieżąco w temacie nowych leków i form terapii. Podobało mi się również to, że poświęca pacjentowi dużo uwagi traktując go z empatią.
   Zawsze odbiera telefon lub oddzwania, gdy niezbędna jest taka forma kontaktu.
   Za jej kompetencjami stoi bogate praktyczne doświadczenie krajowe i zagraniczne.

   Ewa

  • Lokalizacja: Zespół Lekarza Rodzinnego Eskulap Śrem

   Moja przygoda z pania dr zaczela sie w 2004 r..kiedy bylam w strasznym dolku po smierci taty..
   Postawila na nogi...za co bardzo pani doktor dziekuje..przygoda trwa nadal..zawsze pomocna mila...kiedy nie potrafie sobie pomoc zawsze jest pani doktor dostepna..polecam i dziekuje

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Karolina Golkowska – Soluch

  Ginekolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-Med - Kupiec PoznańskiUsługa: Kontrola

   Bardzo nieprzyjemna Pani.
   Badanie było bolesne.
   Gdy poskarżyłam się na otrzymane tabletki wprost mnie wyśmiała. Zdecydowanie nie polecam.

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Półwiejska 42Usługa: wizyta kontrolna

   Pani Doktor jest dokładna i szybka, rzeczowo odpowiada na wszelkie pytania. Badanie wykonuje sprawnie i delikatnie. Moja wizyta kontrolna przebiegła w miłej atmosferze. W gabinecie znajduje się także komfortowe pomieszczenie z toaletą, w którym można się przebrać.

  Zobacz wszystkie opinie (61) o tym lekarzu


 • Małgorzata Winiecka

  Alergolog, Pediatra, lek.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Półwiejska 42Usługa: konsultacja alergologiczna dzieci

   Szczerze polecam. Fachowo, miło, o czasie. Nie ma pośpiechu, można porozmawiać. A przede wszystkim rzeczowo i na temat.


 • Joanna Niepsuj-Biniaś

  Ginekolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Zdrowia RodzinyUsługa: ciaza

   Bardzo dobry ginekolog z powołania. Badania wykonywane sa delikatnie. Pani doktor jest bardzo dokladna. Szczegolowo przeprowadza wywiad i badania a przy tym jest bardzo mila i empatyczna. Prowadzila moją ciąże i dzieki niej na swiat przyszla moja zdrowa córeczka. Lekarz godny polecenia.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Poznań, ul. Półwiejska 42

   Profesjonalna, cierpliwa i przemiła lekarka. Wyczerpująco wszystko tłumaczy, omawia każde badanie/czynność, którą wykonuje. Pacjentka czuje się swobodnie. Prowadzi dokładny wywiad, badania wykonuje delikatnie i z poszanowaniem granic. Wielka szkoda, że nie można jej już spotkać w Lux medzie. Najlepsza ginekolożka, jaką miałam.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu