Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED - Medycyna Rodzinna, Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 39

ul. Żwirki i Wigury 39, Ochota

02-091, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marcin Dębski

  Endokrynolog, Internista, dr n. med.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne DERMIQUsługa: konsultacja endokrynologiczna

   Super profesjonalny lekarz. Poświęca odpowiednią ilość czasu pacjentowi i wszystko tłumaczy.
   Bardzo serdecznie dziękuję i polecam!

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne PETRA MEDICAUsługa: konsultacja endokrynologiczna

   Lekarz kompetentny i merytoryczny, tłumaczący cierpliwie pacjentowi wyniki i możliwości terapeutyczne.

  Zobacz wszystkie opinie (69) o tym lekarzu


 • Firas Albarudi

  Ginekolog, lek.

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

   Bardzo dobry lekarz, nie trzeba czekać nie wiadomo ile na wizytę, prowadzę i Pana doktora 3 ciążę i jest wszystko tak jak powinno być

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

   Prowadzenie ciąży u Pana doktora
   jest przyjemnością. Wizyty przebiegają milo i rzetelnie. Polecam :-)

  Zobacz wszystkie opinie (143) o tym lekarzu


 • Iwona Lewińska

  Laryngolog, lek.

  • L
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Warszawa - TwardaUsługa: konsultacja laryngologiczna

   Bardzo kompetentna osoba, syn nie stresował się podczas badania. Informacje udzielone przez lekarza były zrozumiałe i czytelne dla mnie. Polecam.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Polmed Oddział Warszawa - TwardaUsługa: podejrzenie perforacji centralnej błony bembenkowej

   Polecam, Pani Doktor to osoba kompetentna , wywiad został przeprowadzony bardzo dokładnie.Przebieg dalszego leczenia został wytłumaczony szczegółowo .

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu


 • Zbigniew Artiucha

  Reumatolog, lek.

  • A

   Słucha pacjenta, analizuje wyniki badań, ale nie ma odpowiedniego zaplecza diagnostycznego. Mimo to nie pozostawił mnie samej sobie. Polecił innego bardzo dobrego lekarza, który uporał się z moimi dolegliwościami.

  • G

   Cudowny człowiek i najlepszy lekarz na świecie. 30 lat temu trafiłam do p. dr. Artiuchy po długim pobycie w rejonowym szpitalu z rozpoznaniem RZS. Choroba zaatakowała nagle i bardzo dużym nasileniem. Tak naprawdę nikt mi nie dawał szans na powrót do pełnej sprawności. Miałam wtedy 27 lat i 5-cio letnią córkę. Pan Doktor podjął się leczenia. Samo podejście do pacjenta powodowało poprawę samopoczucia po każdej wizycie. Wychodziłam od Niego mocniejsza psychicznie i z wielką wiarą, że będzie dobrze. Dr Artiucha dopiero po kilku latach przyznał, że sam nie wierzył, że uda mi się powrót do pełnej sprawności. Po trzech latach pod opieką Pana Doktora i za Jego zgodą urodziłam syna. Mogłam zawiesić pobieranie renty inwalidzkiej i powrócić do pracy. Mam 57 lat i nadal pracuję. Miałam wielkie szczęście, że trafiłam nie tylko na wspaniałego lekarza, ale również na wspaniałego człowieka i jestem przekonana, że tylko dzięki Niemu jestem w tak dobrej formie.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Zdzisław Łucek

  Ginekolog, lek.

  • A

   Moim zdaniem to bardzo dobry lekarz. Nie straszy niepotrzebnie, skrzętnie dobiera słowa i ma ludzkie podejście do pacjenta. Doktor wyleczył mi skutecznie uciążliwe zapalenie, które zaogniło się poprzez niewłaściwe leczenie jednej z pań ginekolog. Później miałam nieustanne nawroty, przy lekkim nawet osłabieniu organizmu. Niby błaha sprawa, ale żaden lekarz nie był w stanie przywrócić mi leczeniem właściwej flory bakteryjnej. Po leczeniu, od trzech lat nie mam żadnych tego typu problemów. Z kolei mojej siostrze, która również korzysta z jego usług, wykrył endometriozę w miejscu cięcia cesarskiego, podczas gdy inny lekarz zupełnie jej bóle zignorował. Skierował ją na odpowiednie badania, a następnie na operację. Panie opisują tu, że zostały surowo przez niego potraktowane, owszem, doktor jest rzeczowy, nie wchodzi w dyskusje i kiedy wszystko jest dobrze, ucina krótko rozmowę, więc może stąd te odczucia pozostałych pacjentek? Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie urodził się taki, który by wszystkim dogodził, więc osobowość pozostawiam indywidualnej ocenie, jednakże co do profesjonalizmu dr Łucka nie mam żadnych zastrzeżeń i mogę go z czystym sumieniem polecić.

  • M

   Byłam u niego w dniu dzisiejszym i wyszlam naprawdę zadowolona. Zbadał mnie włącznie z piersiami i określił, że nie ma zastrzeżeń. Pobrał posiew oraz umówił się na cytologię, gdyż jestem tuż przed okresem to stwierdził, że to malo odpowiednia czas by wynik cytologi był wiarygodny. Chcę założyć Mirenę i powiedział, że się kwalifikuję, ale bez dokładnych wstępnych badań nie możemy tego zabiegu wykonać. Poczułam się, że trafiłam na profesjonalistę i jego wiek nie wskazuje na to by musiał iść na emeryturę. POLECAM

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Monika Maciejewska

  Kardiolog, Internista, lek.

  • M

   Nie polecam, bo może nie dojść wizyty. Pierwsza wizyta przełożona przez klinikę. Następny termin wyznaczony po kilku tygodniach. Jechałam w ulewę i w gigantycznych korkach, już pół godziny przed wizytą zadzwoniłam na infolinię, że mogę się spóźnić. Do kliniki wpadłam z niespełna 5-minutowym spóźnieniem (gdyby nie oczekiwanie w recepcji to byłoby chyba nawet mniej), recepcja poinformowała mnie po telefonie do lekarza, że mnie nie przyjmie i nie było żadnej dyskusji. Sama nie lubię spóźniających się, ale w tym przypadku przydałoby się chyba trochę empatii i zrozumienia. Umówiłam kolejny termin za prawie miesiąc ale już nie do p Maciejewskiej

  • J

   Bardzo dobra kariolog i internistka. Jest prawdziwą specjalistką od interpretacji zapisów EKG i Holterów EKG (tzw. 24-godzinnych zapisów monitorowania EKG). Świetnie zna się też na leczeniu nadciśnienia tętniczego. Ma wieloletnie doświadczenie i doskonałe podejście indywidualne do pacjenta. Szybko można się zorientować że ma dostęp do najnowszej wiedzy w dziedzinach swoich specjalizacji, pewnie między innymi dlatego że na stałe pracuje w jednym z najlepszych ośrodków w Polsce, gdzie zajmują się leczeniem nadciśnienia (Klinice Chorób Wewnętrznych, Nadciśnienia Tętniczego i Angiologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego). Po południu najlepiej umówić się na konsultację w NZOZ AURUM. Jeżeli ktoś ma problemy m.in. z leczeniem zaburzeń rytmiu serca, nadciśnienia tętniczego, chorobą wieńcową, niewydolnością serca, to tego lekarza szczerze polecam.


 • Krzysztof Nowak

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • G

   PRAWDZIWY LEKARZ - z powołania. Cierpliwy, miły i kompetentny Zawsze służy pomocą i swoją wiedzą.


 • Rafał Uniczko

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • K

   Raczej słaby, mimo że miły. Po trzech tygodniach męczącego kaszlu i kataru, a przy tym bólu gardła, powiedział, że w gardle nie widzi nic złego, a jedyną niedogodnością jest przedłużająca się infekcja wirusowa!!! Przepisał lek przeciwkaszlowy, rutinoscorbin i tabletki do ssania na gardło. Wizyta to strata czasu!


 • Ewa Krajewska

  Chirurg, lek.

  • M

   Bardzo miła i sympatyczna Pani Doktor.Ma poczucie humoru i potrafi pomóc pacjentowi!Oby więcej takich lekarzy w Polsce i będzie super :)


 • Krzysztof Lączak

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • S

   Koszmar, przepisywanie recept (3 szt) trwało 20 minut. Setki pytań po co , na co i czemu i sprawdzanie na komputerach (2 szt) co to za lek. Brak zainteresowania stanem zdrowia pacjenta mimo że mam trochę chorób i podobno zaliczam się do grupy dużego ryzyka. Brak uprzejmości i obycia z ludźmi. Nie polecam.

  • P

   Masakra. Mam taki kaszel ze powoduje wymioty nie moge nic zjesc bo wszytsko zwracam, katar mam jak stad do chin ale Pan doktor stwierdził ze nic mi nie jest. Jeszcze po złości przepisał mi syrop o który wczesniej pytał i mowiłam mu ze mi nie pomaga. Nie rozróżnia suchego kaszlu od mokrego. Zdecydowanie nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu