Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED - Medycyna Rodzinna, Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 39

ul. Żwirki i Wigury 39

02-091 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 022...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

3

Ogólna ocena
34 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Lidia Kozub Inny

  Niestety, pierwsze wizyty miały miejsce gdy miałam 11 lat, później przeciągały się do 16 roku życia, mój problem dermatologiczny (trądzik) który inny lekarz wyleczył w 7 miesięcy, był przeciągany, nieleczony, można powiedzieć że podejście było bardzo lekceważące ze względu na młody wiek. Skuteczność leczenia była zerowa, badań żadnych mi pani doktor nie zlecała, wizyty były krótkie, nierzeczowe.


  C
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Zofia Liziniewicz-Krzywicka konsultacja ginekologiczna

  Najwspanialsza Pani Doktor pod słońcem!!! Rzeczowa, sympatyczna, zawsze dokładnie bada i wszystko wyjaśnia.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Iwona Lewińska konsultacja laryngologiczna

  Pani doktor bardzo konkretna, wykonała badanie, uspokoiła, skierowała na dalsze leczenie, gdy okazało się, że laryngologicznie wszystko jest w porządku, zasugerowała wizytę u innego specjalisty. Bardzo polecam.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agata Wcześniak Inny

  Sympatyczna i rzetelna Pani Doktor. Duża wiedza i dobre podejście do pacjenta. Wszystko szczegółowo wyjaśnione. Serdecznie polecam Panią doktor. Zaangażowanie, wnikliwość, cierpliwość, serdeczność, kompleksowe podejście do przedstawianych dolegliwości. Zlecony szereg badań, aby upewnić się co do dalszej diagnozy. Wspaniała lekarz.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Lidia Kozub Inny

  Wszystko jak należy. Wyjaśnienie i usunięcie brodawki przebiegło pomyślnie i bez bólu. Rana się zagoiła już po 2 dniach, bez śladu. Polecam


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agata Wcześniak

  Bardzo polecam. Pani doktor była mega profesjonalna, przeprowadziła szczegółowy wywiad, starała się wykluczyć poszczególne schorzenia, skierowała na konkretne badania. Wiedziała oczym mówi, logicznie tłumaczyła poszczególne kroki. Jeśli ktoś szuka pomocy, nie tylko w grypie, to jest lekarz nr jeden, od ktorego powinno się zacząć!


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Leszek Zalewski

  Zalecono mi Controloc i Debretin z automatu, bez badań. Miałam książkowe objawy colitis ulcerosa, Pan Doktor przez kilka miesięcy mi wmawiał, że to na pewno przez dietę wege, że jestem młoda i generalnie jest ok. Objawy się tylko nasilały. Kilkumiesięczne krwawienie z układu pokarmowego powinno natychmiast zaalarmować lekarza! Nie w tym przypadku. Brak diagnozy ze strony lekarza doprowadził do tak silnego stanu zapalnego, że nie miałam siły wstać z łóżka. Zmieniłam lekarza.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Lidia Roszkowska-śliż

  Pani doktor nie spojrzała nawet na wyniki badań dziecka. Stwierdziła, że przewlekły kaszel bierze się z infekcji wirusowej, nie analizując wyników badań RTG. Co więcej pani doktor zupełnie nie ma podejścia do dzieci. Kiedy synek był rozproszony wolała do niego „kici kici”, żeby zwrócić jego uwagę. Wizyta opóźniona, mało konkretna i nieprzyjemna.
  Zdecydowanie nie polecam!


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Zofia Liziniewicz-Krzywicka antykoncepcja

  Nigdy więcej . Leczyłam się u niej na nadżerkę akurat tu nie mam żadnych "ale". Natomiast brałam doustne leki antykoncepcyjne. Mam nadwagę , oraz problemy z tarczycą. Poprosiłam dr. o badania po to by dobrze dobrać tabletki. Wtedy spadła na mnie lawina oszczerstw , że wymyślam sobie choroby, że jestem spaśnięta , że umrę od tego. Tak mnie to zdenerwowało, że mało nie wyszłam z siebie, Wtedy Pani dr wpadła na pomysł zmierzenia mi ciśnienia. Dodam, że byłam maksymalnie zdenerwowana. Oczywiście, ciśnienie ponad normę -z racji syndromu białego farucha. Nie pomogły wyjaśnienia, że jestem zdenerwowana itp. Jeszcze usłyszałam, że mam już tyle lat , że najwyższa pora rodzić. Od tej wizyty postanowiłam , ze już nigdy więcej do tej Pani. Sam fakt że wizyty są poopóźniane po godzinę, do tego zero intymności ponieważ dr. niedosłyszy więc trzeba mówić głośno, więc pacjenci czekający przed gabinetem wszystko słyszą.


  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agata Wcześniak Uzyskanie skierowań na badania przed operacją

  Jedynym celem wizyty było wystawienie skierowań na badania przed operacją.
  Wszystkie potrzebne badania mam w swym pakiecie w LuxMed, ta Pani opisała je w sposób wymuszający moją pełną odpłatność nie informując mnie o tym.
  Po zwróceniu uwagi przez recepcjonistkę, że za wszystkie badania będę płacił - wróciłem do tej Pani z prośbą o zmianę - po prostu odmówiła.
  Brak empatii i troski o pacjenta.
  Nie polecam nikomu.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania