Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED - Medycyna Rodzinna, Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 39

ul. Żwirki i Wigury 39

02-091 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 022...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Zdzisława Walczak

  Pediatra,

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 39Usługa: Inny

   Najlepszy lekarz dla dzieci, dokładna , szczegółowa, profesjonalna. Dzieci nie boją się wizyty ponieważ ma bardzo dobre podejście i umie z dziećmi rozmawiać.

  • E
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 39Usługa: Inny

   Najlepsza Pani pediatra jaką mogliśmy spotkać na swojej drodze. Jestem bardzo zadowolona. Świetna komunikacja, doświadczenie oraz podejście do dzieci. Cieszę się, że jest Panią doktor naszego synka. Lepiej nie mogliśmy trafić!!!!

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Iwona Lewińska

  Laryngolog, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED WARSZAWA WOŁOSKAUsługa: konsultacja laryngologiczna

   Wszystko bardzo profesjonalnie, pani doktor bardzo uprzejma, rzeczowa myśląca do przodu. Zasugerowała kolejne kroki w razie niepowodzenia.

  • G
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne POLMED WARSZAWA WOŁOSKAUsługa: konsultacja laryngologiczna

   Wizyta przebiegła szybko i bez problemów. Zabieg płukania uszu wykonany sprawnie i skutecznie. Jestem zadowolony

  Zobacz wszystkie opinie (37) o tym lekarzu


 • Zbigniew Artiucha

  Reumatolog, lek.

  • A

   Słucha pacjenta, analizuje wyniki badań, ale nie ma odpowiedniego zaplecza diagnostycznego. Mimo to nie pozostawił mnie samej sobie. Polecił innego bardzo dobrego lekarza, który uporał się z moimi dolegliwościami.

  • G

   Cudowny człowiek i najlepszy lekarz na świecie. 30 lat temu trafiłam do p. dr. Artiuchy po długim pobycie w rejonowym szpitalu z rozpoznaniem RZS. Choroba zaatakowała nagle i bardzo dużym nasileniem. Tak naprawdę nikt mi nie dawał szans na powrót do pełnej sprawności. Miałam wtedy 27 lat i 5-cio letnią córkę. Pan Doktor podjął się leczenia. Samo podejście do pacjenta powodowało poprawę samopoczucia po każdej wizycie. Wychodziłam od Niego mocniejsza psychicznie i z wielką wiarą, że będzie dobrze. Dr Artiucha dopiero po kilku latach przyznał, że sam nie wierzył, że uda mi się powrót do pełnej sprawności. Po trzech latach pod opieką Pana Doktora i za Jego zgodą urodziłam syna. Mogłam zawiesić pobieranie renty inwalidzkiej i powrócić do pracy. Mam 57 lat i nadal pracuję. Miałam wielkie szczęście, że trafiłam nie tylko na wspaniałego lekarza, ale również na wspaniałego człowieka i jestem przekonana, że tylko dzięki Niemu jestem w tak dobrej formie.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Zdzisław Łucek

  Ginekolog, lek.

  • A

   Moim zdaniem to bardzo dobry lekarz. Nie straszy niepotrzebnie, skrzętnie dobiera słowa i ma ludzkie podejście do pacjenta. Doktor wyleczył mi skutecznie uciążliwe zapalenie, które zaogniło się poprzez niewłaściwe leczenie jednej z pań ginekolog. Później miałam nieustanne nawroty, przy lekkim nawet osłabieniu organizmu. Niby błaha sprawa, ale żaden lekarz nie był w stanie przywrócić mi leczeniem właściwej flory bakteryjnej. Po leczeniu, od trzech lat nie mam żadnych tego typu problemów. Z kolei mojej siostrze, która również korzysta z jego usług, wykrył endometriozę w miejscu cięcia cesarskiego, podczas gdy inny lekarz zupełnie jej bóle zignorował. Skierował ją na odpowiednie badania, a następnie na operację. Panie opisują tu, że zostały surowo przez niego potraktowane, owszem, doktor jest rzeczowy, nie wchodzi w dyskusje i kiedy wszystko jest dobrze, ucina krótko rozmowę, więc może stąd te odczucia pozostałych pacjentek? Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie urodził się taki, który by wszystkim dogodził, więc osobowość pozostawiam indywidualnej ocenie, jednakże co do profesjonalizmu dr Łucka nie mam żadnych zastrzeżeń i mogę go z czystym sumieniem polecić.

  • M

   Byłam u niego w dniu dzisiejszym i wyszlam naprawdę zadowolona. Zbadał mnie włącznie z piersiami i określił, że nie ma zastrzeżeń. Pobrał posiew oraz umówił się na cytologię, gdyż jestem tuż przed okresem to stwierdził, że to malo odpowiednia czas by wynik cytologi był wiarygodny. Chcę założyć Mirenę i powiedział, że się kwalifikuję, ale bez dokładnych wstępnych badań nie możemy tego zabiegu wykonać. Poczułam się, że trafiłam na profesjonalistę i jego wiek nie wskazuje na to by musiał iść na emeryturę. POLECAM

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Monika Maciejewska

  Kardiolog, Internista, dr n. med.

  • M

   Nie polecam, bo może nie dojść wizyty. Pierwsza wizyta przełożona przez klinikę. Następny termin wyznaczony po kilku tygodniach. Jechałam w ulewę i w gigantycznych korkach, już pół godziny przed wizytą zadzwoniłam na infolinię, że mogę się spóźnić. Do kliniki wpadłam z niespełna 5-minutowym spóźnieniem (gdyby nie oczekiwanie w recepcji to byłoby chyba nawet mniej), recepcja poinformowała mnie po telefonie do lekarza, że mnie nie przyjmie i nie było żadnej dyskusji. Sama nie lubię spóźniających się, ale w tym przypadku przydałoby się chyba trochę empatii i zrozumienia. Umówiłam kolejny termin za prawie miesiąc ale już nie do p Maciejewskiej


 • Krzysztof Nowak

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • G

   PRAWDZIWY LEKARZ - z powołania. Cierpliwy, miły i kompetentny Zawsze służy pomocą i swoją wiedzą.


 • Rafał Uniczko

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • K

   Raczej słaby, mimo że miły. Po trzech tygodniach męczącego kaszlu i kataru, a przy tym bólu gardła, powiedział, że w gardle nie widzi nic złego, a jedyną niedogodnością jest przedłużająca się infekcja wirusowa!!! Przepisał lek przeciwkaszlowy, rutinoscorbin i tabletki do ssania na gardło. Wizyta to strata czasu!


 • Ewa Krajewska

  Chirurg, lek.

  • M

   Bardzo miła i sympatyczna Pani Doktor.Ma poczucie humoru i potrafi pomóc pacjentowi!Oby więcej takich lekarzy w Polsce i będzie super :)


 • Andrzej Staromłyński

  Ortopeda,

  • D

   Witam Państwa od razu wystawiam bardzo dobrą opinie i uzasadniam-dlaczego?Dlatego iż 12 lat temu byłem w wojsku(od razu mówie że to nie jest takie zwykłe i nietypowe) Miałem problemy z kostką oraz kolanem,poszedłem do Pruszkowa na wizytę i co.....od tamtej pory mimo potężnego wysiłku oraz obciążania nóg nie mam problemu z niczym do dzisiejszego dnia a groziła mi operacja na jedno i drugie.Od tamtego czasu jeszcze nie zdążyłem się odwdzięczyć Panu Andrzejowi ale napewno coś wymyśle ponieważ mam zamiar pojechać do niego z synkiem który ma 13 miesięcy i do innego ortopedy nie pojade,pozdrawiam wszystkich którzy są zadowoleni z wizyt i tych mniej również

  • M

   Polecam tego lekarza! Kompetentny, rozsądny, wyuczony i mądry w podejmowaniu decyzji dotyczących leczenia pacjenta. Wspaniała opieka pana doktora. Lekarz z powołania, serdecznie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Ewa Kurkiewicz

  Pediatra,

  • J

   Chodziłam do niej z malutkim dzieckiem. Niesympatyczna. Na widok pieluch wielorazowych zrobiła wielkie oczy i pouczała, że od tego dziecku niewygodnie i gorąco. Kazała dopajać glukozą (pozostałości żółtaczki), choć nie było takiej potrzeby.


Powiązane wyszukiwania