Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Warszawa, ul. Wrzeciono 10C

Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Warszawa, ul. Wrzeciono 10C

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Centrum Medyczne LUX MED ul. Wrzeciono 10C dedykowane jest dla Pacjentów korzystających z wizyt stacjonarnych oraz Porad Telemedycznych.

Języki

 • Polski
Zobacz więcej

Adres

Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Warszawa, ul. Wrzeciono 10C
Wrzeciono 10C, 01-960 Warszawa
Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna – Warszawa, ul. Wrzeciono 10C logo
Zobacz więcej

Specjaliści

Opinie o specjalistach (5)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Robert Szymański prowadzenie ciąży

  Prowadziłam u Pana Roberta ciążę, polecam go z całego serca. Niezwykle zaangażowany, odpowiada na wszystkie pytania, poświęca dużo czasu, bardzo delikatnie przeprowadza badania, które zawsze były dla mnie katorgą, a dodatkowo miły człowiek z poczuciem humoru :)

  T
  Profil zweryfikowany
  lek. Karol Sawicki Inny

  Dziś odbyłem telewizytę w LuxMed. Wizyta bardzo rzeczowa. Doktor wnikliwie przeprowadził wywiad. Nie spieszył się. Zastosował pierwsze leczenie farmakologiczne i zlecił właściwe badania. Jestem zadowoleny

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Karol Sawicki Inny

  Lekarz z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Dokładnie sprawdza historię całego dotychczasowego leczenia. Na wizycie Pan doktor zadawał dużo pytań i analizował wszystkie choroby współistniejące. Otrzymałam konkretne zalecenia, które pomogły mi ustabilizować sytuację w moich chorobach metbolicznych.

  N
  Profil zweryfikowany
  lek. Robert Szymański niepokojace objawy w 1 trymestrze

  Pan Doktor z cierpliwością mnie wysłuchał, dokładnie sprawdził moje wyniki badań i historię leczenia. Doradził co mam robić i przepisał terapię podtrzymującą ciążę. Ciepły, sympatyczny czlowiek, którego mogę z czystym sumieniem polecić każdemu.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Robert Szymański infekcja intymna

  Trfiłam do pana doktora w sumie przypadkiem, ponieważ około miesiąca chodziłam z męcząca mnie infekcja, a moja pani doktor nie chciała mnie przyjąć (wizytę u niej mam umówioną dopiero na listopad). Pan doktor przyjął mnie pomimo, że skończył już godziny przyjęć na NFZ i przyjmował już pacjentki odpłatnie. Przeprowadził ze mną bardzo dokładny wywiad, zbadał, wyjaśnił co się dzieje, co robi i dlaczego. Co więcej „rozplanował” dalsze leczenie w zależności od efektów, bo wiedział, że znowu będę mogła mieć problem z dostaniem się na wizytę do mojej pani doktor. Jestem mu tak wdzięczna, że w ogóle chciał mnie przyjąć i że tak profesjonalnie się mną zajął, że rozważam przepisanie się do niego na stałe.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania