Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, al. Pokoju 5

Aleja Pokoju 5, Grzegórzki

31-548, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Mateusz Rubinkiewicz

  Chirurg, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, al. Pokoju 5Usługa: kontrola po biopsji

   Badanie usg piersi przebiegało w bardzo sympatycznej atmosferze, bez pośpiechu. Pan dr spokojnie przegląda poprzednie wyniki badań i w bardzo miły sposób odpowiada na wszystkie pytania pacjentki. W moim przypadku po usg dodatkowo zlecił mammografię, aby jeszcze dokładniej sprawdzić dany problem w piersiach. Serdecznie polecam.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PROFEMED KrakówUsługa: USG piersi

   Profesjonalna, przyjazna i niekrępująca wizyta. Pan doktor spokojnie tłumaczył wygląd plam, które odczytywał z telewizorka podczas badania. Polecam i pozdrawiam :)


 • Agnieszka Suszkiewicz

  Laryngolog, lek.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

   Dobra, zaangażowana lekarka. Mimo dużej ilości pacjentów tego dnia znalazła czas na dodatkowe badania. Cierpliwie i serdecznie tłumaczy problemy i leczenie.

  • A
   Lokalizacja: CM PROMEDUsługa: konsultacje laryngologiczne

   Dzisiaj byłam na pierwszej wizycie u pani doktor i jestem bardzo zadowolona. Po wielu nieudanych próbach trafiłam na lekarza, który pomoże zdiagnozować mój problem z słuchem . Pani doktor z uwaga wysłuchała z czym do niej przyszłam i zleciła odpowiednie badania.Poinformowala, ze w najbliższym czasie będzie przebywała na urlopie macierzyńskim i przekierowala do innego lekarza. Po dzisiejszej wizycie jestem zmotywowana do dalszego leczenia. Polecam panią doktor.

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu


 • Zofia Wasiniewska

  Ginekolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo ciepła, przyjaźnie nastawiona do pacjenta, uśmiechnięta, a przy tym wykazująca zainteresowanie i troskę. Badanie przeprowadza delikatnie i bezboleśnie, wizyta przebiega w partnerskiej atmosferze, nie czuje się skrępowania ani wstydu. Daje skierowanie na wszelkie niezbędne badania. Zainteresowana problemem z jakim się do niej przychodzi, nie wykazuje zniecierpliwienia, nie traktuje pacjenta z góry. Wszystko na bardzo wysokim poziomie, z dużą kulturą osobistą, ale też i wiedzą. Bardzo polecam!

  • A
   Lokalizacja: ProCreativeUsługa: niewłaściwy wynik badań

   Pani Doktor jest bardzo sympatyczną osobą, podchodzi indywidualnie do Pacjentki. Zgłosiłam się z wynikiem z rozmazu pochwy, który był nie właściwy. Pani Doktor wyjaśniła mi wszystko dokładnie, dobrała odpowiednie leczenie. Badanie było bezbolesne, ale bardzo dokładne.
   Pani Doktor przeprowadziła ze mną wywiad, poinstruowała o działaniach po zakończonym leczeniu. Odpowiadała na każde pytanie, w bardzo zrozumiały dla mnie sposób.

   Rzadko spotyka się lekarza z powołania, a bez wątpienia Pani Doktora takim lekarzem jest.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Maciej Ziemiański

  Endokrynolog, Internista, lek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: hiperprolaktynemia czynnosciowa

   jestem zadowolona z wizyty oraz z podjętego leczenia. Jako osoba pracującą na codzień z lekarzami mogę polecić Pana doktora.

  • E
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: guz tarczycy

   Wspaniały lekarz godny polecenia...wytłumaczy wysłucha przepisze odpowiednie leki.Rok temu wykryto u mnie guzka pan doktor wdrożyl odpowiednie leczenie i guz pomalutku maleje. Dziekuje mu z calego serca i pozdrawiam gorąco

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Artur Świstak

  Ginekolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED ul. Jasnogórska 11, 31-358 KrakówUsługa: Krwawienie, które utrzymywało się już 12 dzień oraz ból brzucha.

   Jeden z najgorszych ginekologów, jakich spotkałam. Nie rozpoznał objawów, nie wierzył mi, że coś mi dolega, mimo, że miałam charakterystyczne objawy. Nie zlecił żadnego leczenia. Powiedział, że mogę funkcjonować z takim krwawieniem ( 12 dzień krwawienia ) i nic mi nie będzie. Jedynie co zrobił to przemył miejsce krwawienia sola fizjologiczną i zlecił badanie kolposkopii.
   Następnego dnia udałam się do swojej lekarki, od której dostałam skierowanie do szpitala, spędziłam tam tydzień - ciąża ektopowa.
   Bardzo się zawiodłam, ponieważ poszłam do dr Świstaka sugerując się pozytywnymi wpisami na tej stronie. Jednak nie warto i szczerze nie polecam.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, al. Pokoju 5Usługa: prowadzenie ciąży

   Byłam u doktora pierwszy raz na konsultację. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pan doktor jest najlepszym ginekologiem u jakiego byłam do tej pory.

  Zobacz wszystkie opinie (73) o tym lekarzu


 • Andrzej Kurek

  Gastrolog, Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, al. Pokoju 5Usługa: Trwające od tygodni bóle brzucha

   Zdecydowanie nie polecam wizyt u tego lekarza (!)

   Zaprosił mnie do gabinetu ze skwaszoną miną - już od początku czułam się, jakbym lekarzowi przeszkadzała swoją obecnością...

   Gdy zaczęłam opowiadać o swoich objawach, przerwał mi w połowie i powiedział, że trzeba zrobić badania, dając jasno do zrozumienia, że objawy o których mówiłam są dla niego nieistotne (i faktycznie - nawet nie pozwolił mi dokończyć).

   Nie powiedział mi co mi może dolegać, jakie będą następne kroki, co powinnam zrobić lub czego nie powinnam zrobić.. to była tak naprawdę wizyta pełna krępującej ciszy podczas, której lekarz cały czas wpatrywał się w ekran komputera i coś pisał na klawiaturze.

   Wychodząc nie miałam pojęcia czy mam się martwić swoim stanem zdrowia czy też nie...

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, al. Pokoju 5

   Z pewnością nigdy więcej do tego lekarza nie pójdę, zero kontaktu podczas wizyty, trzy pytania zadane, w tym 2 o to kiedy miałam różne badania robione, po kilku chwilach ciszy, jaka zapadła podczas wypisywania skierowań na badania, lekarz wręczył mi kilka kartek i powiedział: proszę udać się do recepcji, tam panie wszystko wyjaśnią. Do widzenia. Wizyta trwała jakieś 4 minuty, łącznie z pouciskiwaniem brzucha na kozetce przy aparacie USG; po wyjściu z gabinetu okazało się, że mam skierowanie min właśnie na badanie USG, które wykonuje w tej placówce właśnie ten lekarz. Ale nie uznał za stosowne, żeby wziąć do ręki głowicę stojącego obok włączonego aparatu USG, a tylko od lekarza zależy, czy w czasie wizyty wykona USG czy nie. Nie wykonał i muszę zasuwać jeszcze raz do placówki.
   Absolutnie nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Agnieszka Baran-Musiał

  Ginekolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-PołozniczyUsługa: Ciąża

   Trafiłam do Pani doktor z przypadku i lepiej nie mogłam zrobić Chodziłam do wielu „wybitnych” lekarzy z racji zagrożeń ciąży i poronień ale to Panią doktor uznaje za wybitną Ma olbrzymie doświadczenie i wiedzę dba o pacjenta jest konkretna i rzeczowa Serdecznie polecam

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani doktor zaraz od przekroczenia progu gabinetu sprawiała wrażenie niezadowolonej. Wywiad przeprowadzony poprawnie, rozmowa kulturalna. Jednak kiedy okazało się, że rejestratorki przychodni popełniły błąd i w zakresie czynności lek. Baran-Musiał nie ma wykonania badania, na którym mi zależało, pani doktor okazała się nieuprzejma, opryskliwa i niestosownie komentująca. Ostentacyjnie podarła i wyrzuciła do kosza kartę oraz wyprosiła z gabinetu, dodając, że szkoda jej czasu, a mój lekarz prowadzący może sobie sam takie badanie wykonać. Nie oceniam kompetencji lek. Baran - Musiał, ponieważ nie zdążyłam przekonać się co do jej umiejętności. Jednak zachowanie i podejście pani doktor do pacjenta uważam za wysoce niestosowne, a wręcz nie do przyjęcia. Jestem zniesmaczona tą wizytą i zachowaniem pani doktor.
   Zdecydowanie nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu


 • Magdalena Garlicka

  Gastrolog, dr n. med.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne SKOPIAUsługa: konsultacja gastrologiczna

   Byłam dopiero pierwszy raz u pani doktor, ale spodobało mi sie podejście do pacjenta. Jest rzeczowa, skoncentrowana na problemie, szuka przyczyny dolegliwości ,nie bagatelizujac niczego. Zleca potrzebne badania i mam nadzieję iż znajdzie rozwiązanie moich problemow, bo dwóch innych lekarzy dość swobodnie potraktowało moje dolegliwości.Czekają mnie kolejne wizyty, więc mam nadzieję iż tylko umocnię się w przekonaniu iż dobrze wybrałam specjalistę.

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani doktor to bardzo miła, ciepła i kompetentna osoba, potrafi wysłuchać pacjenta i nie bagatelizuje jego problemów. Co najważniejsze zleca całą listę badań, by dowiedzieć się co jest rzeczywistą przyczyną dolegliwości, nie wystawia leków w ciemno. Mnie osobiście bardzo pomogły porady i leczenie zastosowane przez Panią doktor. Polecam !!

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Jakub Zienkiewicz

  Fizjoterapeuta, mgr

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, al. Pokoju 5

   Polecam Pana Jakuba! Posiada dużą wiedzę, zna wiele technik którymi się posługuje, a które dają efekty. Terapię wykonuje bardzo dobrze, a po informuje jakie mogą być jeszcze objawy w procesie leczenia. Wszystko rzeczowo i w miłej atmosferze.
   Dziękuję i polecam Pana Jakuba!

  • R
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, al. Pokoju 5Usługa: kinezyterapia

   Świetny Fizjoterapeuta! Miły, sympatyczny i rzeczowy. Dokładnie tłumaczy w czym jest problem jak sobie z nim poradzić. Świetnie wykonuje terapię, informuje kiedy może boleć etc. Polecam!


 • Paulina Gawrońska

  Dermatolog, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PROFEMED KrakówUsługa: konsultacja dermatologiczna dzieci

   Pani doktor bardzo miła, przeprowadziła dokładny wywaid i rozpisała nam dokładnie plan leczenia. Bardzo kompetentna.

  • W
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PROFEMED KrakówUsługa: konsultacja dermatologiczna

   Wszystko ok.Terminowo i punktualnie.Leczenie rozpoczęte.Lekarz kompetentny, spokojny, komunikatywnyPolecam.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu