Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, al. Pokoju 5

Aleja Pokoju 5

31-548 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  V
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Magdalena Reszczyńska konsultacja internistyczna

  Pani Doctor jest prawdziwym aniołem! Wizyta w miłej atmosferze, szczegółowy wywiad, skierowania na badania, trafna diagnoza i leczenie. Wiedza Pani doctor jest bardzo duża, a podejście do leczenia kompleksowe. Polecam z całego serca!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Cory Young konsultacja okulistyczna

  Mam wadę wzroku od 40 lat, więc zwiedziłem wiele różnych gabinetów okulistycznych. Pan doktor jest rzeczowy i dokładny. Rozważył wszystkie zgłaszane wątpliwości, udzielił konkretnych wyjaśnień. Wyposażenie gabinetu bardzo dobre. Dla zmotoryzowanych dostępny parking podziemny.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Irina Konoshenko Inny

  Pani doctor zachowywała się arogancko. Zaczęła wizytę od wyjaśnienia jaki ważny czas lekarza, że nie warto rezerwować wizyty do niej pod koniec zmiany bo lekarz może mieć ochotę skończyć pracę wczesniej. Pani Irina była bardzo nie zadowolona że poprzednią wizytę zarezerwowałam pod koniec dnia, poza tym to ja kiedy spóźniłam się na wizytę na 5 minut przez korki już nie zastałam pani doctor w miejscu pracy i okazało się że na marnie będąc w ciąży spieszyłam się w inny koniec miasta na wizytę która jeszcze miała trwać. Dlatego że większość czasu na wizycie pani doktor wyrażała niezadowolenie oraz rekomendację jak dla niej będzie wygodniej żebym rezerwowaławizyty następnym razem ją nie potrafiłam zadać interesujące mnie pytania dotyczące ciąży oraz przyszłych badań


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Irina Konoshenko USG ginekologiczne transvaginalne

  Pani Doktor była bardzo uprzejma i delikatnie wykonała badanie USG. Wyjaśniła wyniki i wypisała potrzebne skierowanie. Polecam


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Suszkiewicz konsultacja laryngologiczna

  Dziękuję Pani Doktor za poradę i leczenie. Pani doktor zdiagnozowała mój problem, wytłumaczyła jak leczyć. Bardzo profesjonalne podejście do chorego. Duża kultura osobista i empatia. Polecam serdecznie wizytę u Pani doktor.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Kurek Inny

  Jestem muzykiem. Koncertuję - po całym świecie.
  Przewlekłe schorzenia gastrologiczne, zmusiły mnie do poznania wielu lekarzy, nie tylko w Polsce (m.in. w USA, Kanadzie, Australii, Japonii, Szwajcarii, Izraelu).
  Uwielbiam pobyty w Polsce, bo mogę biec na koncert do... Pana dr Andrzeja.
  To - Lekarz- Artysta! Pełen talentów, wiedzy (nie tylko medycznej), profesjonalizmu i wielkiej kultury.
  Gabinet wypełniony jest dobrą energią, subtelną muzyką oraz oryginalnymi perfumami.
  Po takich koncertach-konsultacjach - mój komfort psycho-fizyczny - sięga zenitu.
  Dr Andrzej jest wytrwanym melomanem (muzyka klasyczna, rock, poezja śpiewana).


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marzena Czubak-Macugowska konsultacja dermatologiczna

  Pani Doktor bardzo szczegółowo odpowiedziała na moje pytania. Bardzo pomocna i z prawidłowym podejściem do pacjenta. Wizyta odbyła się punktualnie.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Pułyk konsultacja neurologiczna

  Bardzo polecam, pierwsza lekarka, która nie powtarza wyuczonej formułki o migrenie jak większość lekarzy. Usłyszałam, że migreny powinno się zredukować do dwóch miesięcznie i dostałam leki prewencyjne w momencie gdy mam cztery miesięcznie, co byłoby nie do pomyślenia u moich poprzednich lekarzy. Pokazałam do wglądu mój rezonans sprzed dwóch lat, a Pani Pułyk wytłumaczyła mi jego opis i skierowała kontrolnie na jego powtórzenie. Wszystko z szacunkiem, empatią i bez pośpiechu. Wyszłam z gabinetu zaskoczona dobrą jakością wizyty i z poczuciem, że się mną zaopiekowano.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Baran-Musiał konsultacja ginekologiczna

  Pierwszy raz miałam tak nieprzyjemną konsultację. Pani od początku była poirytowana, na moją odpowiedź dlaczego chcę skierowanie na badania jej irytacja wzrastała, aż do momentu gdzie zaczęła krzyczeć, odmówiła wystawienia skierowania i trzasnęła słuchawką. Myślę, że tyle w temacie wystarczy. Poza prośbą o skierowanie na badania miałam jeszcze inny problem, ale nawet nie miałam szansy powiedzieć o nim. Dodam, że prosiłam o skierowania na badania, które już nie raz wystawiali mi lekarze z tej placówki, większość nawet nie pytała o powód, a jeśli już pytała, to nie rozpoczynali kłótni jak słyszeli odpowiedź. Nie spodziewałam się, że zwykłe pytanie o o skierowanie na badania hormonalne może w tej pani wywołać taką agresję. Żałuję, że nie przeczytałam wcześniej komentarzy na jej temat, bo darowałabym sobie taką usługę.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Agnieszka Baran-Musiał Telemedycyna - Porada - Gienkologa

  Będąc na wyjeździe umówiłam się do Pani Baran-Musiał na teleporade, ponieważ jako jedyna miała wolny termin. Zrobiłam to całkiem nie potrzebnie, ponieważ mimo całkiem niegroźnej rany, na którą po prostu chciałam maść aby szybciej się zagoiła, ponieważ czułam nieprzyjemne pieczenie i szczypanie Pani doktor powiedziała, że nie może nic zrobić bez obejrzenia mnie i żebym się umówiła do lekarza tam gdzie jestem. Nawet chciała po tym zakończyć rozmowę, natomiast niestety chciałam wykorzystać mój czas i dowiedzieć się cokolwiek, dzięki takiemu 'ciągnięciu za język' dowiedziałam się przynajmniej, że to co stosowałam aktualnie było (podobno) nieodpowiednie. Nic więcej. Na szczęście zaufałam Google i pomógł mi po prostu Alantan. Pomijając to wszystko Pani Doktor była także po prostu niemiła.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania