Lekarze przyjmujący w placówce

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Gabinety

 • Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, al. Pokoju 5

  Aleja Pokoju 5, Grzegórzki

  31-548, Kraków, małopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Justyna Dobrzańska-Pasula

  Stomatolog, lek. dent.

  • I

   Pani doktor ma specjalizację z endodoncji. Jak to ważne, przekonałam się na własnym zębie, którego konował zmaltretował okrutnie i na koniec chciał usunąć. Pani doktor postawiła diagnozę i naprawiła to co zepsuł "kolega po fachu". Spokojnie i rzeczowo wyjaśniła a potem to wykonała, prezentując efekty. Z czystym sumieniem polecam, choć terminy bywają odległe.


 • Andrzej Jarosław Laszczyk

  Internista,

  • A

   Przyszłam do niego w I-szym trymestrze ciąży z licznymi bakteriami w moczu oraz bólami wskazującymi na zakażenie układu moczowego, natomiast doktor stwierdził że to żaden problem i że pewnie źle pobrano próbkę. Nie było dla niego też problemem to, że od roku mam problemy z układem moczowym. Żenada...


 • Piotr Boroń

  Internista, lek.

  • E

   Dr zdiagnozowal u mnie zapalenie pluc i przepisal 2 antybiotyki i sterydy wziewne. Zapomnial niestety o rtg... Nie mogac uwierzyc, ze mam zapalenie pluc (co tlumaczylam mu na wizycie ale jednak nie sklonilo go to do rtg) udalam sie po skierowanie na rtg do innego lekarza, ktory juz zapalenia nie widzial. A z rtg udalam sie do dr n.m. Pulmonologa. Oczywiscie zadnego zapalenia pluc nie bylo, wogole to nic mi nie bylo specjalnie (przeziebienie). Niekompetentny lekarz, ktory nie umie odroznic przeziebienia od zaplalenia pluc i sypie antybiotykami jakby to byly cukierki. Nie polecam.

  • K

   Pan doktor zdecydowanie przesadza z wypisywaniem recept "na wszelki wypadek" i to bardzo poważnych leków. Nie zaufałabym mu w byciu moim lekarzem pierwszego wyboru. Nie zmienia to faktu, że jest całkiem miły i na pewno oddany zawodowi, może jednak powinien być bardziej dokładny i skupiony na holistycznym podejściu do pacjenta. I więcej wiedzieć o możliwych interakcjach i skutkach ubocznych leków.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Daniel Pilut

  Ortopeda, lek.

  • C
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Kraków, ul. Wadowicka 6Usługa: konsultacje ortopedyczne

   Lekarz rzeczowy, kompetentny. Dostałem informacje dotyczące mojego złamania, możliwych powikłań oraz dalszego postępowania.
   Polecam tego lekarza.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Kraków, ul. Puszkarska 7HUsługa: konsultacje ortopedyczne

   Lekarz bardzo konkretny, dokladnie zbadal, wytlumaczyl co moze mi potencjalnie dolegac (bol w barku), skierowal na usb i przeswietlenie. Po wynikach badan dokladnie wyjasnil co one znacza, skierowal na fizjoterapie. Bardzo godny polecenia.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Agnieszka Baran-Musiał

  Ginekolog, lek.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, ul. Puszkarska 7H

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty, którą odbyłam około 2 miesięcy temu. Kontakt z Panią dr bardzo dobry, chętnie i konkretnie odpowiadała na zadawane pytania, w mojej ocenie w sposób profesjonalny oceniła moją sytuację zdrowotną. Otrzymałam zlecenie na niezbędne badania. Polecam.

  • K
   Lokalizacja: Gabinet Ginekologiczno-PołozniczyUsługa: Inny

   Pani Agnieszka prowadziła całą moją ciąże i przeprowadziła cesarskie cięcie. Zawsze sympatyczna i uśmiechnięta. Mój ulubiony lekarz ginekolog.

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Katarzyna Nowakowska

  Fizjoterapeuta, mgr

  • N
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, al. Pokoju 5Usługa: obniżone napięcie mięśniowe u syna

   Bardzo miła i.kompetentna Pani, dużo tłumaczy i ma świetny kontakt z dzieckiem, pokazuje różne ćwiczenia i dobiera je odpowiednio do potrzeb dziecka. Polecam bo naprawdę warto chodzić do Pani Kasi na fizjoterapie z dzieckiem????


 • Elżbieta Gryz-kurek

  Neurolog, dr n. med.

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, al. Pokoju 5Usługa: bóle głowy i inne objawy

   Wspaniały lekarz, trafiłam do Pani doktor z bardzo uciążliwymi bólami głowy. Leczę się u Pani doktor od lat i wiem, ze jestem w dobrych rękach. Zawsze bardzo dokładnie tłumaczy i odpowiada na pytania. Nie ogranicza się tylko do diagnostyki bóli głowy. Wchodząc do gabinetu, pomimo ogromnej ilości pacjentów, nigdy nie czuję się anonimowo, mam wrażenie, ze nie musi zaglądać w kartę, gdyż doskonale pamięta przebieg mojej choroby. Przy bardzo poważnych objawach układu nerwowego skierowała mnie na szczegółowe badania krwi i oczywiście jej teoria się potwierdziła. Także pomogła mi nie tylko w bólach głowy, ale także z bardzo złymi wynikami krwi pogoniła do hematologa. Okazało się, że hematolog będzie musiał być już na stałe wpisany do mojego kalendarza (dożywotnio). Serdecznie polecam Panią doktor. A.Senderska

  • R
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, al. Pokoju 5Usługa: wypadniety dysk

   Jestem po wizycie u Pani doktor. Pani doktor bardzo kompetentna i pomocna. Dokładnie bada pacjenta, tłumaczy przyczyny dolegliwości i skutecznie leczy.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Anna Szczepańska - Michalik

  Dermatolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medicover - KrakówUsługa: zmiany skórne u dziecka

   Cudowna lekarka! Cenię u Niej konkretne, profesjonalne podejście do pacjenta i danego schorzenia. Dziecko zdiagnozowano AZS, restrykcyjna dieta bezmleczna + białka itp. dla matki (kp). Pani doktor uspokajała - to zmiany skórne, smarować emulsją Tanno Hermal (genialna!), minie. Minęło. Dziękujemy:)

  • M
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PROFEMED KrakówUsługa: konsultacja dermatologiczna dzieci

   Bardzo fajne podejście do dzieci. Trafna diagnoza. Polecam wszystkim rodzicom. Nie czekaliśmy nawet minuty na wizytę.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Paulina Gawrońska

  Dermatolog, lek.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, al. Pokoju 5Usługa: Zmiany skórne

   Niesamowicie pogodna, przyjazna i uśmiechnięta lekarka. W sposób precyzyjny i dokładny przygotowała plan leczenia mojej dolegliwości związanej Żr zmianami skórnymi, udzielając przy tym szczegółowych informacji. Bardzo dobrze wspominam wizytę u pani Pauliny. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu.

  • Ł
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, al. Pokoju 5Usługa: konsultacje dermatologiczne

   Bardzo polecam, kompetentna a przy tym bardzo miła i sympatyczna. Pani Paulina Gawrońska wysłuchała i zaproponowała rozwiązanie.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Mateusz Rubinkiewicz

  Chirurg, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, al. Pokoju 5Usługa: kontrola po biopsji

   Badanie usg piersi przebiegało w bardzo sympatycznej atmosferze, bez pośpiechu. Pan dr spokojnie przegląda poprzednie wyniki badań i w bardzo miły sposób odpowiada na wszystkie pytania pacjentki. W moim przypadku po usg dodatkowo zlecił mammografię, aby jeszcze dokładniej sprawdzić dany problem w piersiach. Serdecznie polecam.

  • M
   Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PROFEMED KrakówUsługa: USG piersi

   Profesjonalna, przyjazna i niekrępująca wizyta. Pan doktor spokojnie tłumaczył wygląd plam, które odczytywał z telewizorka podczas badania. Polecam i pozdrawiam :)