Centrum Medyczne Królewska w Milanówku powstało z myślą o zapewnieniu pacjentom profesjonalnych i specjalistycznych usług w zakresie ochrony zdrowia. Misją kliniki jest nie tylko zaawansowana diagnost... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

CENTRUM MEDYCZNE Królewska

Królewska 64

05-822 , Milanówek , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Medyczne Królewska w Milanówku powstało z myślą o zapewnieniu pacjentom profesjonalnych i specjalistycznych usług w zakresie ochrony zdrowia. Misją kliniki jest nie tylko zaawansowana diagnostyka i opieka medyczna, ale również profilaktyka zdrowotna, psychoedukacja oraz holistyczne podejście do pacjenta w nurcie psychologii zdrowia. Zatrudniamy specjalistów z dziedziny ginekologii, diagnostyki obrazowej, kardiologii, alergologii, endokrynologii, diabetologii, nefrologii, pediatrii, pulmunologii, psychologii oraz innych specjalizacji. Rozwijamy się, doskonalimy swoje standardy, aby sprostać oczekiwaniom pacjentów i zapewnić im szybki dostęp do lekarzy i badań.

Centrum Medyczne Królewska to firma rodzinna. Jesteśmy blisko pacjentów, rozumiemy ich potrzeby i wiemy, że zdrowie, obok miłości, jest wartością najwyższą.

Choroby

 • Cukrzyca, Astma, Alergia pokarmowa, Zapalenie nerek, trądzik, atopowe zapalenie skóry,

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Grzegorz A. Witkowski

  Chirurg, lek.

  • M
   Lokalizacja: Zakład Medyczny "KAAR-MED" Sp. z o.o.Usługa: konsultacja chirurgiczna

   Bardzo się cieszę, że na swojej drodze spotkałam Doktora Witkowskiego. Lekarz z ogromną wiedzą medyczną, cudownym podejściem do pacjentów. Jest bardzo konkretny, skupiony na swojej pracy i przede wszystkim skuteczny. Doktor wszystko cierpliwie wyjaśnia, jest bardzo cierpliwy i co ważne, chętnie dzieli się z pacjentami swoją wiedzą. Uzyskałam odpowiedzi na wszystkie moje pytania, Doktor nie oceniał lecz cierpliwie tłumaczył. Doktor ma też wspaniałe wyczucie, potrafi uspokoić pacjenta, przekazać w umiejętny sposób wszystkie informację, a także rozśmieszyć. Jest bardzo ludzki i godny polecenia. Nie traktuje pacjentów jako kolejnych z listy, podchodzi bardzo indywidualnie.


 • Sławomir Mihułka

  Neurolog, Ortopeda, lek.

  • R
   Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacja neurologiczna (pierwsza wizyta)

   Bardzo rzeczowo, profesjonalnie i przyjaźnie. Wszystko wyjaśnione i uzasadnione jak należy. Podejście do pacjentki pełne szacunku, bez cienia protekcjonalności.

  • R
   Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacja neurologiczna (pierwsza wizyta)

   Bardzo skutecznie pomógł mi ten lekarz (a byłem u Niego pierwszy raz), poprzez zabieg blokady kręgosłupa i stawów miednicznych. Poprawa jak cud, od ręki. Doktór był bardzo punktualny, grzeczny, przyjazny, fachowy, dokładny, obejrzał wszystkie badania i wypowiedział swoją opinię o nich. Bardzo wnikliwie i prosto opisał metodologię postępowania, krok, po kroku, co będzie robił, jak będę to czuł i w którym momencie. Podczas zabiegu i po nim, opisywał mi co się dzieje i jak to czuję. Po zabiegu pomógł się odnieść, a przed zabiegiem, położyć prawidłowo dbając o moją wygodę, potem pytał co chwilę, czy czegoś nie potrzeba, podał mi również kubek z wodą, jednym słowem, jak w amerykańskiej klinice. Widać od razu, że lekarz chce naprawdę pomagać ludziom, o co dość rzadko wśród tak dobrych specjalistów.

  Zobacz wszystkie opinie (38) o tym lekarzu


 • Nina Krasny

  Psycholog, mgr

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: In Harmony Center Nina KrasnyUsługa: konsultacja psychologiczna

   Świetna Pani Doktor, indywidualnie podchodzi do problemu i potrafi wysłuchać. Naprawdę gorąco polecam :)


 • Sebastian Joński-Jastrzębowski

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • W
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Doktor przyjechał do nas w sobotę rano w trybie pilnym. Bardzo szybko postawił dziecku diagnozę i bardzo dbał o komfort dziecka w trakcie badania. Szczegółowo wyjaśnił leczenie oraz kolejne kroki gdyby pierwsza diagnoza nie była trafiona i wymagała badań w laboratorium. Jesteśmy bardzo zadowoleni :)

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: kolka

   Witam,
   mieliśmy przyjemność gościć Pana Sebastiana w naszym domu. Przyczyna był brak reakcji na różne sposoby zwalczania kolek u naszej córeczki. Pan Sebastian posiada szeroką wiedzę ogólnomedyczną i to pewnie jest plus. Wizyta miała miejsce w sierpniu 2018 roku. Zalecenia były takie: jedzcie wszystko i bądźcie szczęśliwi to i dziecko będzie. Niestety takie zalecenie spowodowało jeszcze większy atak kolek. Na sam koniec ku naszemu zdziwieniu otrzymaliśmy życzenie 400 zł bez pokwitowania. Pomijam fakt iż dobre zasady wymagają publikacji cen przed wizyta oraz zachowania polityki fiskalnej RP. Pan Dr powiadomił nas iż kolejna wizyta to już 200 zł. Niestety kolejna wizyta zamówiona w grudniu 2018 na okoliczność zaparć kilka miesięcy potem czyli jakieś 2 tyg temu tym razem z powodu zaparć miała wynieść 300 zł a więc znowu ….set proc ponad rynek.... Poza tym to bardzo miły Pan ale czy tak się powinno traktować pacjentów pozostawiam otwartą kwestią. Pozdrawiam Wszystkich , mam nadzieję coś się zmieni w podejściu do zawodu jakby nie było zaufania społecznego.

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu