Centrum Medyczne Królewska w Milanówku powstało z myślą o zapewnieniu pacjentom profesjonalnych i specjalistycznych usług w zakresie ochrony zdrowia. Misją kliniki jest nie tylko zaawansowana diagnost... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

CENTRUM MEDYCZNE Królewska

Królewska 64

05-822 , Milanówek , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Medyczne Królewska w Milanówku powstało z myślą o zapewnieniu pacjentom profesjonalnych i specjalistycznych usług w zakresie ochrony zdrowia. Misją kliniki jest nie tylko zaawansowana diagnostyka i opieka medyczna, ale również profilaktyka zdrowotna, psychoedukacja oraz holistyczne podejście do pacjenta w nurcie psychologii zdrowia. Zatrudniamy specjalistów z dziedziny ginekologii, diagnostyki obrazowej, kardiologii, alergologii, endokrynologii, diabetologii, nefrologii, pediatrii, pulmunologii, psychologii oraz innych specjalizacji. Rozwijamy się, doskonalimy swoje standardy, aby sprostać oczekiwaniom pacjentów i zapewnić im szybki dostęp do lekarzy i badań.

Centrum Medyczne Królewska to firma rodzinna. Jesteśmy blisko pacjentów, rozumiemy ich potrzeby i wiemy, że zdrowie, obok miłości, jest wartością najwyższą.

Choroby

  • Cukrzyca, Astma, Alergia pokarmowa, Zapalenie nerek, trądzik, atopowe zapalenie skóry,

Profile społecznościowe

Typ placówki

  • Centrum medyczne

Inne placówki