Centrum Medyczne Królewska w Milanówku powstało z myślą o zapewnieniu pacjentom profesjonalnych i specjalistycznych usług w zakresie ochrony zdrowia. Misją kliniki jest nie tylko zaawansowana diagnost... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

CENTRUM MEDYCZNE Królewska

Królewska 64

05-822, Milanówek, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Centrum Medyczne Królewska w Milanówku powstało z myślą o zapewnieniu pacjentom profesjonalnych i specjalistycznych usług w zakresie ochrony zdrowia. Misją kliniki jest nie tylko zaawansowana diagnostyka i opieka medyczna, ale również profilaktyka zdrowotna, psychoedukacja oraz holistyczne podejście do pacjenta w nurcie psychologii zdrowia. Zatrudniamy specjalistów z dziedziny ginekologii, diagnostyki obrazowej, kardiologii, alergologii, endokrynologii, diabetologii, nefrologii, pediatrii, pulmunologii, psychologii oraz innych specjalizacji. Rozwijamy się, doskonalimy swoje standardy, aby sprostać oczekiwaniom pacjentów i zapewnić im szybki dostęp do lekarzy i badań.

Centrum Medyczne Królewska to firma rodzinna. Jesteśmy blisko pacjentów, rozumiemy ich potrzeby i wiemy, że zdrowie, obok miłości, jest wartością najwyższą.

Choroby

 • Cukrzyca, Astma, Alergia pokarmowa, Zapalenie nerek, trądzik, atopowe zapalenie skóry,

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Sebastian Joński- Jastrzębowski

  Pediatra, Lekarz Rodzinny, Kardiolog, lek.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: kolka

   Witam,
   mieliśmy przyjemność gościć Pana Sebastiana w naszym domu. Przyczyna był brak reakcji na różne sposoby zwalczania kolek u naszej córeczki. Pan Sebastian posiada szeroką wiedzę ogólnomedyczną i to pewnie jest plus. Wizyta miała miejsce w sierpniu 2018 roku. Zalecenia były takie: jedzcie wszystko i bądźcie szczęśliwi to i dziecko będzie. Niestety takie zalecenie spowodowało jeszcze większy atak kolek. Na sam koniec ku naszemu zdziwieniu otrzymaliśmy życzenie 400 zł bez pokwitowania. Pomijam fakt iż dobre zasady wymagają publikacji cen przed wizyta oraz zachowania polityki fiskalnej RP. Pan Dr powiadomił nas iż kolejna wizyta to już 200 zł. Niestety kolejna wizyta zamówiona w grudniu 2018 na okoliczność zaparć kilka miesięcy potem czyli jakieś 2 tyg temu tym razem z powodu zaparć miała wynieść 300 zł a więc znowu ….set proc ponad rynek.... Poza tym to bardzo miły Pan ale czy tak się powinno traktować pacjentów pozostawiam otwartą kwestią. Pozdrawiam Wszystkich , mam nadzieję coś się zmieni w podejściu do zawodu jakby nie było zaufania społecznego.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: silna alergia

   Jedyny lekarz spośród wielu do których próbowałam się zapisać, który bez wahania zgodził się dojechać mimo późnej godziny. Od razu oddzielił fachowej porady i pozostawał w kontakcie do momentu rozwiązania problemu. Dziękuję i polecam! A. Sawicka

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu