Centrum Medyczne Królewska w Milanówku powstało z myślą o zapewnieniu pacjentom profesjonalnych i specjalistycznych usług w zakresie ochrony zdrowia. Misją kliniki jest nie tylko zaawansowana diagnost... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

CENTRUM MEDYCZNE Królewska

Królewska 64

05-822 , Milanówek , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Centrum Medyczne Królewska w Milanówku powstało z myślą o zapewnieniu pacjentom profesjonalnych i specjalistycznych usług w zakresie ochrony zdrowia. Misją kliniki jest nie tylko zaawansowana diagnostyka i opieka medyczna, ale również profilaktyka zdrowotna, psychoedukacja oraz holistyczne podejście do pacjenta w nurcie psychologii zdrowia. Zatrudniamy specjalistów z dziedziny ginekologii, diagnostyki obrazowej, kardiologii, alergologii, endokrynologii, diabetologii, nefrologii, pediatrii, pulmunologii, psychologii oraz innych specjalizacji. Rozwijamy się, doskonalimy swoje standardy, aby sprostać oczekiwaniom pacjentów i zapewnić im szybki dostęp do lekarzy i badań.

Centrum Medyczne Królewska to firma rodzinna. Jesteśmy blisko pacjentów, rozumiemy ich potrzeby i wiemy, że zdrowie, obok miłości, jest wartością najwyższą.

Choroby

 • Cukrzyca, Astma, Alergia pokarmowa, Zapalenie nerek, trądzik, atopowe zapalenie skóry,

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Zuzanna Gasik-Fus konsultacja ginekologiczna

  Brak mi słów aby opisać jak wspaniałym ginekologiem jak i osobą jest Pani Zuzanna, nie miałam pojęcia że tak cudowni ludzie jeszcze istnieją na świecie! Polecam z całego serca, i tak jak tu pani wcześniej napisała: aż żal opuszczać gabinet!


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Zuzanna Gasik-Fus konsultacja ginekologiczna

  Trafiłam do Pani doktor przypadkowo. Była bardzo zainteresowana moim problemem i zaproponowała kilka rozwiązań. Ma bardzo fajne podejście do pacjenta, w szczególności próbuje rozładować atmosferę i stara się aby pacjentka czuła się komfortowo. Zdecydowanie polecam!


  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Nina Krasny konsultacja psychologiczna

  Witam. Długo się zastanawiałam nad rozpoczęciem terapii. W końcu zdecydowalam się umówić na spotkanie z panią Niną. Od pierwszego spotkania wzbudziła moje zaufanie i sympatię, jest to osoba z ogromnym sercem. Bardzo polecam panią psycholog.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania