Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

Centrum Medyczne Królewska w Milanówku powstało z myślą o zapewnieniu pacjentom profesjonalnych i specjalistycznych usług w zakresie ochrony zdrowia. Misją kliniki jest nie tylko zaawansowana diagnostyka i opieka medyczna, ale również profilaktyka zdrowotna, psychoedukacja oraz holistyczne podejście do pacjenta w nurcie psychologii zdrowia. Zatrudniamy specjalistów z dziedziny ginekologii, diagnostyki obrazowej, kardiologii, alergologii, endokrynologii, diabetologii, nefrologii, pediatrii, pulmunologii, psychologii oraz innych specjalizacji. Rozwijamy się, doskonalimy swoje standardy, aby sprostać oczekiwaniom pacjentów i zapewnić im szybki dostęp do lekarzy i badań.

Centrum Medyczne Królewska to firma rodzinna. Jesteśmy blisko pacjentów, rozumiemy ich potrzeby i wiemy, że zdrowie, obok miłości, jest wartością najwyższą.
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (7)

Ogólna ocena

  J
  Profil zweryfikowany
  Zuzanna Gasik-Fus konsultacja ginekologiczna

  Polecam serdecznie. Pani z dużą wiedzą i przede wszystkim empatycznym podejściem, co jest bardzo ważne w tej pracy. Dziękuję za pomoc.

  D
  Profil zweryfikowany
  Zuzanna Gasik-Fus Inny

  To była moja pierwsza wizyta i na pewno wrócę! Pani doktor świetnie wszystko wyjaśniła i widać ze wie co robi. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, dużo cierpliwości i empatii. Serdecznie polecam!

  D
  Profil zweryfikowany
  Zuzanna Gasik-Fus konsultacja ginekologiczna

  Profesjonalizm i właściwe podejście do pacjęta można zastąpić jednym wyrażeniem: Dr Zuzanna Gasik-Fus.
  Jednym zdaniem Pani Doktor łamie stereotyp zapaści w służbie zdrowia.
  Polecam Wszystkim Takiego Lekarza.


  M
  Profil zweryfikowany
  Zuzanna Gasik-Fus konsultacja ginekologiczna

  Bardzo ludzka Pani Doktor,podeszła do badania i do wizyty bardzo szczegółowo i z przyjaznym nastawieniem.Wizyty zawsze odbywały się w naturalnej atmosferze,bardzo duży zasób wiedzy i w łatwy sposób przekazany pacjentowi.Polecam


  A
  Profil zweryfikowany
  Zuzanna Gasik-Fus konsultacja ginekologiczna

  Brak mi słów aby opisać jak wspaniałym ginekologiem jak i osobą jest Pani Zuzanna, nie miałam pojęcia że tak cudowni ludzie jeszcze istnieją na świecie! Polecam z całego serca, i tak jak tu pani wcześniej napisała: aż żal opuszczać gabinet!


  K
  Profil zweryfikowany
  Zuzanna Gasik-Fus konsultacja ginekologiczna

  Trafiłam do Pani doktor przypadkowo. Była bardzo zainteresowana moim problemem i zaproponowała kilka rozwiązań. Ma bardzo fajne podejście do pacjenta, w szczególności próbuje rozładować atmosferę i stara się aby pacjentka czuła się komfortowo. Zdecydowanie polecam!


  E
  Profil zweryfikowany
  mgr Nina Krasny Konsultacja psychologiczna

  Witam. Długo się zastanawiałam nad rozpoczęciem terapii. W końcu zdecydowalam się umówić na spotkanie z panią Niną. Od pierwszego spotkania wzbudziła moje zaufanie i sympatię, jest to osoba z ogromnym sercem. Bardzo polecam panią psycholog.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Królewska 64, 05-822 Milanówek Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania