Centrum Medyczne Internus Sp. zo. o.Filia nr 1

(6 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Internus Sp. zo. o.Filia nr 1

Wojska Polskiego 1

24-100 , Puławy , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
6 opinii

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marek Brzeziński Inny

  Każda wizyta u Doktora przebiega w miłej i przyjaznej atmosferze. Wywiad z pacjentką przebiega bardzo szczegółowo i z zaangażowaniem. Lekarz wszystko omawia, tłumaczy i odpowiada na każde pytanie. Polecam!

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marek Brzeziński Inny

  Poleciłam Pana Doktora wszystkim moim koleżankom które potrzebowały pomocy , bardzo dobry lekarz, wizyta w miłej atmosferze, doktor bardzo przyjazny i miły a przede wszystkim skuteczny.

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marek Brzeziński Inny

  Świetny specjalista. Każda wizyta przebiega w przemiłej atmosferze. Zawsze poświęca pacjentce tyle czasu ile trzeba, odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości. Serdecznie polecam

 • I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marek Brzeziński Inny

  Lekarz z ogomną wiedzą, którą potrafi przekazać pacjentce w „prosty” sposób. Opanowany i spokojny, a także dokładny. Polecam z czystym sumieniem:)

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marek Brzeziński Inny

  Takich lekarzy powinno być więcej. Wysoka kultura osobista, duża wiedza i mega fajne podejście do pacjentki. W trakcie wizyty bardzo swobodna atmosfera i wcale nie czuć skrępowania. Bardzo polecam małym i dużym kobietkom.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Robert Zarzycki prowadzenie ciąży

  Do doktora Zarzyckiego chodzę już od kilku lat. To profesjonalista, zawsze cierpliwy i rzeczowy. Konkretnie i jasno tłumaczy wszelkie wątpliwości, nigdy nie był w stosunku do mnie nieuprzejmy czy niedelikatny (od razu uprzedzam że nie chodziłam do niego tylko na prywatne, płatne wizyty ale głównie na NFZ do przychodni). Naturalnym było że będzie również lekarzem prowadzącym moją ciążę. Od początku miałam regularnie zlecane wszystkie badania oraz wykonywane USG (przynajmniej raz w miesiącu i mój partner mógł być przy badaniu USG). Była to moja pierwsza ciąża wiec miałam milion pytań, wątpliwości i obaw, ale doktor spokojnie wszystko tłumaczy, kontroluje i ewentualnie zleca dodatkowe badania. Dla mnie ważne było też, że to dyspozycyjny lekarz, nie trzeba czekać na wizytę kilku tygodni albo umawiać się na późną godzinę - co dla kobiet w ciąży jest super ważne. Potwierdzam, że doktor odbiera telefony od swoich pacjentek :) Dużym plusem jest to, że doktor Zarzycki pracuje też w szpitalu w Puławach - dobrze wie co wymagane jest w szpitalu, wiec trafiasz tam już z kompletem badań np. zrobionym GBS czy HIV, wyjaśni co cie czeka jak trafisz do szpitala, czego się możesz spodziewać no i ma się "swojego" lekarza w szpitalu co bardzo pomaga się uspokoić :) i mniej stresować. Polecam doktora Zarzyckiego jako dobrego specjalistę, profesjonalnie traktującego swoją pracę i pacjentki, rzeczowego i kompetentnego.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania