Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne iMed24

Al. Jana Pawła II 41f

30-548 , Kraków , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dorota Duniec-Kamińska

  Ginekolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Medycyna Rodzinna (MR) – Kraków, ul. Lubelska 29Usługa: prowadzenie ciąży

   Przez 3 miesiące miałam okazję prowadzić moją ciążę u tej pani doktor. Niestety, nie jestem zadowolona. Oprócz punktualności wizyt, informacje przekazywane przez lekarza były zdawkowe, nie czulam się zaopiekowana. Czarę goryczy przelał fakt notorycznego wystawiania zwolnienia L4 leżącego pomimo, że moja sytuacja absolutnie na to nie wskazywała. Po wymianie zdań z lekarzem okazało się, że wszystkie pacjentki dostają tego typu zwolnienie, z marszu. Dodam, że spytałam czy wskazane są spacery-odpowiedz brzmiała, że jak najbardziej tak, a w przypadku kontroli z ZUS powinnam powiedzieć, że byłam u lekarza, a jeśli takie zwolnienie mi się nie podoba-mogę zmienić lekarza. Następna wizytę odbyłam już u innego lekarza co polecam również innym przyszłym mamom.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Nie mogę dać oceny jednoznacznie negatywnej, ale nie jest ona też pozytywna, do tej pory nie pisałam opinii lekarzom, ale po tej wizycie zdecydowałam się zacząć. W moim odbiorze lekarka oschła, niekomunikatywna, niezaangażowana, trochę lekceważąca i niezbyt przyjemna. Byłam u niej również wcześniej raz lub dwa - była podobnie niekomunikatywna, ale uznałam, że po prostu "tak ma". Moim zdaniem badanie zrobione szybko, niedokładnie, jakaś minuta na fotelu ginekologicznym, bez szczegółowego omówienia, raczej zdawkowe "nic nie widać, koniec badania, wszystko w porządku". Lekarka odpowiada na zadane pytania, jednak miałam wrażenie, że ze zniecierpliwieniem, niewiele mówi poza tym na temat samego badania, przyszłego postępowania, zaleceń, powtórzenia badania, o wszystko trzeba dopytywać. Byłam na pilnym badaniu ginekologicznym po pojawieniu się krwawienia, z bólem, tu jednak muszę przyznać, że lekarka przyjęła mnie jako ostatnią pacjentkę po zaraz wyznaczonych godzinach pracy. Ciąża okazała się pozamaciczna, co wykazało badanie dwa tygodnie później u innego lekarza, zdziwionego, że wcześniej tego nie wykryto. Lekarka po badaniu na moje pytanie o ciążę pozamaciczną stwierdziła, że gdyby to była ciąża pozamaciczna, to już by było widać. Zdecydowanie nie polecam w sprawach ciążowych.

  Zobacz wszystkie opinie (54) o tym lekarzu


 • Adam Podosek

  Ortopeda, lek.

  • A

   Po spojrzeniu w mój pesel lekarz od razu zmienił nastawienia, zaczął mnie wyśmiewać, lekceważyć i twierdzić że młoda to zdrowa, na pewno nic mi nie jest i że zdziwiam i histeryzuję. Odmówił zlecenia jakichkolwiek badań, a moje sportowe kontuzje skwitował hasłem "że sam od lat trenuje i że jak jemu nic nie jest to mi też być nie może". Stwierdził że samo przejdzie. Kilka miesięcy później, rehabilitant zaraz po studiach w ciągu MINUTY zdiagnozował mój problem i nasza wspólna praca przyniosła wielką poprawę. Pan Adam zafundował mi kilka miesięcy niepotrzebnego bólu

  • J

   Bardzo miły, rzeczowy lekarz. To już kolejny ortopeda u którego się leczę - w końcu usłyszałam diagnozę, wyjaśnienie urazu, odpowiedzi na wszystkie pytania, zalecenia i konkretny przebieg działania! Pomimo długaśnej kolejki, czekania, nerwów, stresu (prawie 3 godziny pomimo umówionej godziny wizyty na Skarpie) i wściekłości na pielęgniarkę, która zupełnie nie ogarnia; wyszłam zadowolona i w końcu z nadzieją że skończą się moje troski:) Wszystko dzięki p. doktorowi:)) POLECAM
   Wszyscy w tej nieszczęsnej kolejce mieli podobne opinie.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Agnieszka Wierzbicka-Sławińska

  Pediatra, Lekarz Rodzinny, lek.

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - KrakówUsługa: Inny

   Pani doktor Agnieszka Wierzbicka-Sławińska urzekła naszego synka i nas również. To lekarz z pasją i otwartym na drugiego człowieka sercem. Pani doktor skrupulatnie przeprowadza badania, zbiera dokładny wywiad i szuka rozwiązań oraz sposobu leczenia w zgodzie z najnowszymi doniesieniami naukowymi. Z niezwykłą cierpliwością odpowiada na wszelkie pytania! Polecamy z czystym sercem i mamy nadzieję, że Ignaś jeszcze długo będzie pod pełnymi serdeczności skrzydłami pani doktor!

  • I
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Kraków

   Pani Agnieszka jest wspaniała! Chodzimy do niej przy okazji szczepień, ale nie tylko. Ma niesamowite podejście do dzieci, synek się zawsze uśmiecha na jej widok. Przy badaniu jest uważna i delikatna. Umie wysłuchać rodziców, zaradzić i co najważniejsze pokazuje rozsądne podejście do dzieci i leczenia. Kieruje bez wahania do specjalistów i na badania. Bardzo polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Małgorzata Orłowska

  Endokrynolog, Internista, Lekarz Rodzinny, lek.

  • W
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - KrakówUsługa: Inny

   Pani Doktor jest bardzo sympatyczną osobą jednak niestety gdybym jej zaufała skończyłoby się to dla mnie bardzo źle. Zgłosiłam się na wizytę z wynikami badań które były powyżej normy oraz z niepokojącymi objawami. Dodatkowo przedstawiłam historię rodzinną gdzie pojawiały się podobne problemy. Pani Doktor stwierdziła, że wszystko jest w jak najlepszym porządku i nie ma sensu się niepokoić. Członkowie rodziny którzy mieli problemy z tarczycą skierowali mnie do innego lekarza zaniepokojeni jednak moim zdrowiem. Okazało się na USG że mam o połowę mniejszą objętość tarczycy, niedoczynność, zapalenie i guzki! Nie życzę źle Pani Doktor, to bardzo sympatyczna osoba, jednak nie rozumiem dlaczego zignorowała mój przypadek narażając mnie na tak poważne problemy zdrowotne.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Doctor didn't help me with my problem at all. As I found out not all results of hormone tests were ready and she didn't mention this. She didn't expat properly meet steps. I had a problem and after the visit I need to schedule one more appointment since this one wasn't successful at all.

  Zobacz wszystkie opinie (26) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania