Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne iMed24

Lwowska 17/1, Podgórze

30-548, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Centrum Medyczne iMed24

Al. Jana Pawła II 41f, Czyżyny

30-548, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dorota Duniec-Kamińska

  Ginekolog, lek.

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne iMed24

   Sympatyczna, dająca pacjentowi poczucie bezpieczeństwa i stwarzająca swobodną atmosferę. Dokładne, rozszerzone badanie, przejrzysty opis przypadku i jasne wskazania co do dalszego postępowania. Profesjonalizm, spokój, rzeczowość i otwartość na pacjenta. Polecam z czystym sumieniem wszystkim potrzebującym pomocy ginekologa.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, ul. Lublańska 38Usługa: Badanie usg 2 trymestr (miedzy 18-22tyg.)

   Pani doktor od wejscia niezadowolona i oburzona wogole wizytą. Podczas badania niechetnie odpowiadala na pytania czy z dzidziusiem wszytko w porzadku. A to wazne polöwkowe badanie - ktore moze wiele przewidzieć. Dla mnie niechlujnie wykonane badanie (mam porownanie z 1 badania u innego lekarza w Luxmed). Nie opisała dokładnie wyniku, a na pytania odpowiadala, ze nie jest to platne badanie wiec czego ja oczekuje. Takie zachowanie lekarza i standard usługi jest niedopuszczalny zwlaszcza w podwyzszonym pakiecie! Każda przyszla mama sie ze mną zgodzi jak ważna jest prezyzja lekarza w badaniu polowkowym! Ta opinia powinna trafić do przełożonych p.Duniec w Luxmedzie.

  Zobacz wszystkie opinie (50) o tym lekarzu


 • Adam Podosek

  Ortopeda, lek.

  • A

   Po spojrzeniu w mój pesel lekarz od razu zmienił nastawienia, zaczął mnie wyśmiewać, lekceważyć i twierdzić że młoda to zdrowa, na pewno nic mi nie jest i że zdziwiam i histeryzuję. Odmówił zlecenia jakichkolwiek badań, a moje sportowe kontuzje skwitował hasłem "że sam od lat trenuje <cośtam> i że jak jemu nic nie jest to mi też być nie może". Stwierdził że samo przejdzie. Kilka miesięcy później, rehabilitant zaraz po studiach w ciągu MINUTY zdiagnozował mój problem i nasza wspólna praca przyniosła wielką poprawę. Pan Adam zafundował mi kilka miesięcy niepotrzebnego bólu

  • J

   Bardzo miły, rzeczowy lekarz. To już kolejny ortopeda u którego się leczę - w końcu usłyszałam diagnozę, wyjaśnienie urazu, odpowiedzi na wszystkie pytania, zalecenia i konkretny przebieg działania! Pomimo długaśnej kolejki, czekania, nerwów, stresu (prawie 3 godziny pomimo umówionej godziny wizyty na Skarpie) i wściekłości na pielęgniarkę, która zupełnie nie ogarnia; wyszłam zadowolona i w końcu z nadzieją że skończą się moje troski:) Wszystko dzięki p. doktorowi:)) POLECAM
   Wszyscy w tej nieszczęsnej kolejce mieli podobne opinie.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Agnieszka Wierzbicka-Sławińska

  Pediatra, Lekarz Rodzinny, lek.

  • I
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Kraków

   Pani Agnieszka jest wspaniała! Chodzimy do niej przy okazji szczepień, ale nie tylko. Ma niesamowite podejście do dzieci, synek się zawsze uśmiecha na jej widok. Przy badaniu jest uważna i delikatna. Umie wysłuchać rodziców, zaradzić i co najważniejsze pokazuje rozsądne podejście do dzieci i leczenia. Kieruje bez wahania do specjalistów i na badania. Bardzo polecam!

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Kraków

   Pani Doktor jest cudownym lekarzem, ma wspaniale podejscie do dzieci, jest bardzo cierpliwa, dokładnie odpowiada na wszystkie pytania, zawsze uśmiechnięta, ciepla, pelna empatii. W razie jakichkolwiek watpliwosci czy zaniepokojenia daje skierowanie na dodatkowe badania oraz do innych lekarzy specjalistow.
   Zdecydowanie najlepszy pediatra, jakiego spotkałam.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Małgorzata Orłowska

  Endokrynolog, Internista, Lekarz Rodzinny,

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Kraków

   Dzieki pani doktor został zdiagnozowany u mnie rak tarczycy. Wczesniej byłam u innego lekarza, dla którego istotny był tylko wynik TSH. Pani doktor od razu zleciła mi usg tarczycy i poleciła doktora, który bardzo dobrze je wykona. Na usg tarczycy wyszedł mi guz - jak się pozniej okazało w biopsji był to rak brodawkowaty. Dodam, ze pani dr Orłowska nie tylko spokojnie mi wszystko wyjaśniła, ale również dokładnie odpowiadała na moje pytania. Poczułam się naprawdę zaopiekowana po tej diagnozie. Polecam z całego serca.

  • Ł
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Kraków

   Pani Doktor dokładnie i uważnie wysłuchała wszystkich objawów skrupulatnie dopytując o szczegóły, o które żaden inny lekarz nie pytał wcześniej. Wydawało mi się to niezwiązane, ale okazało się mieć znaczenie - wreszcie dostałem diagnozę i leczenie, które odniosło skutek (po 4 latach błąkania się po przychodniach!!) Serdecznie polecam, wreszcie ktoś kompetentny.

  Zobacz wszystkie opinie (26) o tym lekarzu