O nas

Jesteśmy nowoczesną Wielospecjalistyczną Przychodnią Rehabilitacji Leczniczej. W Naszych gabinetach przyjmują specjaliści ortopedii, neurologii, kardiologii, radiologii i diagnostyki obrazowej oraz rehabilitacji. Na wysokiej klasy sprzęcie wykonujemy badania USG oraz EKG. Specjalizujemy się w diagnostyce i leczeniu boreliozy metodą Amerykańskiego Stowarzyszenia ILADS połączonej z ozonoterapią. Jako jedna z nielicznych placówek w Polsce prowadzimy profesjonalną rehabilitację kobiet po mastektomii, kobiet w ciąży i po narodzinach dziecka. Pomagamy kobietom z problemem dysfunkcji spojenia łonowego oraz inkontynencji (nietrzymanie moczu). Nasi doświadczeni fizjoterapeuci zapewnią profesjonalną rehabilitację urazów ortopedycznych połączoną z zabiegami fizykalnymi. Jesteśmy jedną z niewielu placówek w Polsce dysponującą najnowszym sprzętem do terapii falą uderzeniową. Gwarantujemy, że zespół Naszych doświadczonych lekarzy i fizjoterapeutów do każdego przypadku podchodzi indywidualnie i ze szczególną troską dba o jego zdrowie.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • USG
 • EKG
 • MORA
 • BE-T-A
 • Hyper Med-ozon comfort
 • Colon hydromat comfort
 • Fala uderzeniowa BTL
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o lekarzach z tej placówki (194)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Milena Lipińska USG jamy brzusznej

  Pani doktor to wspaniała, ciepła osoba, która przede wszystkim chce pomóc pacjentowi i szuka najlepszej drogi do tego. Szczerze polecam i na pewno będziemy wracać do pani doktor

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Milena Lipińska USG tarczycy

  Polecam panią doktor! Badam tarczyce regularnie, ale pierwszy raz miałam tak dokładnie przeprowadzone badanie. Pani doktor spojrzała całościowo na mój problem i wyjaśniła szczegółowo moje dolegliwości. Poza tym, wizyta odbyła się w bardzo sympatycznej atmosferze

  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Milena Lipińska USG jamy brzusznej

  Pani Doktor jest świetnym specjalistą, najpierw szczegółowo wypytała o dolegliwości, a potem przeprowadziła dalsze badanie i zaleciła kolejne kroki. Czuję się zaopiekowana przez kompetentnego lekarza. Poza tym, to bardzo sympatyczna i życzliwa osoba. Polecam!

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Amadeusz Skiba konsultacja ortopedyczna

  Lekarz bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta. Na podstawie dokumentacji medycznej dokładnie podaje kompleksowe informacje nt. przyczyn dolegliwości i sposobów leczenia ("nie ściemnia"). Posiada duże doświadczenie w leczeniu urazów stawu kolanowego. Pracuje z wyczynowymi sportowcami i wojskowymi spadochroniarzami (po średnio udanych lądowaniach).

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Lilianna Podsiadło USG jamy brzusznej

  Pani doktor jest bardzo kompetentna, profesjonalistka w swojej dziedzinie, rzeczowa, wszystko objaśnia, pacjent wychodzi z gabinetu zadowolony, polecam wszystkim badania USG u Pani doktor

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Agnieszka Gruszczyńska-Bereza konsultacja dermatologiczna

  Do Pani doktor trafiłam z polecenia i ciesze się że tak się stało. Od 15lat leczyłam trądzik u różnych specjalistów, stosowałam mnóstwo maści, kremów, antybiotyków w żelach i doustnych. Czasami było lepiej ale zawsze na mojej twarzy i plecach były wypryski. Bałam się stosować terapię izotretynoiną ponieważ byłam straszona jej skutkami ubocznymi w gabinetach dermatologów. Pani doktor Gruszczyńska-Bereza wyjaśniła mi dokładnie jak ta terapia wygląda na codzień, jak przyjmować lek, czego nie robić. Rzeczowo odpowiedziała na moje pytania i rozwiała moje obawy, więc zdecydowałam się na przyjmowanie izotretynoiny. Po 10 miesiącach terapii pod uważnym okiem pani doktor jestem bardzo zadowolona z efektów! Nie mam już wyprysków ani wągrów, moja cera wygląda nareszcie zdrowo. Walczę jeszcze z bliznami potrądzikowymi których by nie było gdybym wcześniej zdecydowała się na leczenie, ale jestem dobrej myśli. Polecam Panią doktor ponieważ ma bardzo dużą wiedzę i doświadczenie w leczeniu skóry. Zaufałam jej już od pierwszej wizyty i nie żałuję.

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Tatiana Łach konsultacja kardiologiczna (pierwsza wizyta)

  Bardzo profesjonalna wizyta. Pełna zaangażowania i czuje, ze trafiłam w „dobre ręce”. Pozdrawiam i dziękuje serdecznie

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Mirosława Buczynowska konsultacja proktologiczna

  Pani doktor punktualna, empatyczma, pełna wiedzy, gabinet bardzo przyjazny, widać że ma bardzo duże doświadczenie, polecam.

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Justyna Sienkiewicz konsultacja neurologiczna

  Była to moja pierwsza wizyta u Pani doktor.
  W czasie wywiadu Pani doktor wyjaśniła skąd mogą pojawiać się moje dolegliwości. Wszystko dokładnie wytłumaczyła .Wskazała kolejność dalszego postępowania, diagnozowania.
  Jestem bardzo zadowolona,wręcz uspokojona, że w końcu trafiłam w dobre ręce. Na wizycie otrzymałam wskazówki i zapisane leki. Pierwszy dzień od ponad pół roku, bez bólu i zawrotów głowy :-)
  Wizyta bardzo pomocna .
  Polecam serdecznie! :-)

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Tatiana Łach konsultacja kardiologiczna (pierwsza wizyta)

  Bardzo polecam Panią Doktor, sympatyczna miła i z bardzo dużym zaangażowaniem zajęła się moją chorobą.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania