Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Hcp Lecznictwo Ambulatoryjne

28 czerwca 1956 r. 194, Wilda

61-485, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marek Jarosław Zywert

  Neurolog, lek.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Grochowska 9Usługa: zmiana leku

   Profesjonalnie, doskonałe wytłumaczenie różnych opcji leczenia, sympatycznie, punktualnie. Polecam każdemu

  • A
   Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Grochowska 9

   "Świetny lekarz. Po konsultacjach, po moim wypadku komunikacyjnym dr Zywert zaproponował skuteczną metodę walki z bólem kręgosłupa. Dzięki temu mogłem wrócić do pracy zawodowej. Mam uzgodniony harmonogram wizyt kontrolnych. Dzięki temu mogę pracować " .

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Łukasz Szumerowicz

  Neurolog, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: CROMED Creating HealthUsługa: bóle głowy

   Bardzo dobry lekarz, profesjonalne podejscie do pacjenta, szczegółowy wywiad i badanie. Pan doktor do tego bardzo miły, słucha i szuka przyczyny dolegliwości a nie tylko leczy doraźnie. Serdecznie polecam.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: CROMED Creating Health

   Pan dr Łukasz Szumerowicz jest specjalistą w swojej dziedzinie. Wizyta przebiegła sprawnie, rzeczowo i w miłej atmosferze. Uzyskałem odpowiedzi na wszystkie pytania dot. dalszej diagnostyki i leczenia oraz odpowiednie skierowania. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (51) o tym lekarzu


 • Przemysław Grzegorz Rajch

  Internista,

  • A

   Taki powinien być każdy lekarz ( a niestety jest ich mało ) sympatyczny , kompetentny, znajduje czas na wysłuchanie pacjeta i rozmowę nie tylko o chorobie, stwarza miłą atmosferę, czas oczekiwania na wizytę po uprzednim umówieniu to 5-10 minut co w naszych realiach jest niestety rzadkością .Polecam tego lekarza i tę przychodnię

  • C

   Przyłączam się do opinii mojej poprzedniczki w 100 %
   Zmieniłam jakiś czas temu lekarza rodzinnego ze względu na miejsce zamieszkania i dziś wiem, że podjęłam dobrą decyzję przy wyborze przychodni i lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Grażyna Leja-Szczegóła

  Chirurg,

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Dobry, rzeczowy, uprzejmy lekarz. Bardzo dociekliwa, dzięki czemu rozpoznała chorobę, z którą męczę się już od 10 lat ale byłam źle zdiagnozowana. Wykonując uciążliwe dla pacjenta badania jest bardzo delikatna. Tłumaczy cały przebieg choroby. Do tego jest bardzo sympatyczna.


 • Barbara Wrzeciono

  Lekarz Rodzinny, Internista, lek.

  • D
   Lokalizacja: NZOZ Centrum Medyczne HCP Lecznictwo Ambulatoryjne

   Pani Doktor jest moim lekarzem rodzinnym.Wspaniały człowiek , bardzo empatyczna , zawsze dokładnie i wnikliwie przeprowadza wywiad, zastosowane leczenie do tej pory było zawsze skuteczne, leki przepisywane nie rujnują portfela, cierpliwie odpowiada na pytania pacjenta, nigdy nie odmówiła mi pomocy. Rzetelnie zbiera wywiad lekarski. Jest bardzo rzeczowa i do pracy podchodzi z pełnym profesjonalizmem. Gorąco polecam.


 • Krzysztof Spychalski

  Ortopeda, lek.

  • N
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Hcp Lecznictwo Ambulatoryjne

   Na lepszego lekarza trafić nie mogłam Pan doktor zbadał wysłał na rtg i na rezonans przyjął mnie mimo, że nie byłam zapisana . Jestem wdzięczna za postawienie diagnozy :) której nie potrafił postawić żaden inny lekarz

  • G
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Hcp Lecznictwo Ambulatoryjne

   Doskonały lekarz. Cierpliwy, dokładny, bardzo dobry kontakt z pacjentem. Prawdziwy profesjonalista. Pan doktor szczegółowo przeprowadza badania. Po złamaniu biodra nie ma śladu. Jestem pod stałą opieką. Polecam.
   Alina R.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Klaudia Monkiewicz

  Lekarz Rehabilitacji Medycznej, lek.

  • A
   Lokalizacja: Re Active Centrum MedyczneUsługa: terapia obrzęku limfatycznego

   Jestem pod ogromnym wrażeniem fachowości i życzliwości pani doktor. Poświęciła mi prawie godzinę na wizycie NFZ i z wielkim zaangażowaniem udzieliła mi wielu wskazówek i porad dotyczących mojego problemu. Miałam raka piersi i przeszłam szereg terapii. Po wycięciu węzłów chłonnych odczuwam dolegliwości w ręce oraz bóle neuropatyczne. Okazuje się, że pani doktor również pomogła mi i w tej kwestii. Następnego dnia byłam u neurologa i neurolog właściwie potwierdził wszystko co mówiła dr Monkiewicz i nawet nie zmienił recept, bo by zalecił te same leki. W ostatnich latach miałam do czynienia z wieloma lekarzami i pani doktor należy do tych najlepszych jakichkolwiek spotkałam. Polecam z czystym sumieniem wizytę u pani doktor. Pani doktor bardzo dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Do poradni trafiłam z bólem nogi. Pani Doktor szybko postawiła diagnozę i rozpoczęłam leczenie. Bardzo dobrze i konkretnie wytłumaczyła mi przyczynę mojego schorzenia oraz leczenie. Po dwóch tygodniach już czułam niesamowitą różnicę. Dziękuję :)

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Izabela Beker

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • M
   Lokalizacja: NZOZ Centrum Medyczne HCP

   Pani doktor jest bardzo kompetentna i miła oraz interesuje się pacjentem. Przeprowadziła wywiad, zleciła dodatkowe badania. Czas nie goni wizyty, więc na spokojnie można wszystko wytłumaczyć i porozmawiać z lekarzem. Poświęciła mi tyle czasu ile potrzebowałem co w dzisiejszych czasach jest raczej rzadkością.Polecam wszystkim, którzy potrzebują dobrej opieki...

  • T

   Bardzo sympatyczna, otwarta i kompetentna lekarka. Szanuje pacjenta, badanie przeprowadza dokładnie i z wyjątkową cierpliwością. Nie śpieszy się, każdemu pacjentowi poświęca wystarczającą ilość czasu. Gorąco polecam.