Centrum Medyczne enel - med - Oddział Klimeckiego - Rehabilitacja

Centrum Medyczne enel - med - Oddział Klimeckiego - Rehabilitacja

Rehabilitacja medyczna , Fizjoterapia

2 opinie Kraków, Stanisława Klimeckiego 1
Centrum Medyczne enel - med - Oddział Klimeckiego - Rehabilitacja

Centrum Medyczne enel - med - Oddział Klimeckiego - Rehabilitacja

O nas

Rehabilitacja to jeden z kluczowych aspektów powrotu do pełni zdrowia, współdecydująca o efektywności leczenia.
Centrum Medyczne enel – med – Oddział Klimeckiego – Rehabilitacja zlokalizowane jest przy ulicy Stanisława Klimeckiego 1 w Krakowie przy skrzyżowaniu ulicy Stanisława Klimeckiego, ulicy Powstańców Wielkopolskich i ulicy płk. Ryszarda Kuklińskiego. Wejście do oddziału znajduje się na parterze biurowca Orange Office Park. Strefa rehabilitacyjna znajduje się na parterze i składa się z sali rehabilitacyjnej, dwóch gabinetów do terapii indywidualnej oraz dwóch boksów, w których realizowane są zabiegi z zakresu fizykoterapii.
W enel – med prowadzimy rehabilitację w schorzeniach narządu ruchu, zarówno o charakterze przewlekłym i przeciążeniowym, jak i w stanach pooperacyjnych i pourazowych. Specjalizujemy się w terapii po operacjach kręgosłupa, stawów: kolanowego, biodrowego, skokowego i barkowego oraz ścięgna Achillesa. Leczymy pacjentów po złamaniach, skręceniach, urazach mięśni, w dyskopatiach oraz chorobie zwyrodnieniowej kręgosłupa i stawów obwodowych. Zajmujemy się także leczeniem wad postawy u młodszych pacjentów. Ponadto w naszym oddziale realizowana jest rehabilitacja uroginekologiczna – wspierająca pacjentów zmagających się ze schorzeniami w obrębie narządów miednicy mniejszej oraz rehabilitacja stomatologiczna - zajmującą się układem czaszkowo-szyjno-żuchwowym, która jest stosowana w celu niwelowania skutków przewlekłych chorób jak i urazów w tym obszarze.

Nasi fizjoterapeuci prowadzą terapię w oparciu o najnowsze badania naukowe i stale poszerzają swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach, kursach, konferencjach i sympozjach. Oprócz wykwalifikowanej kadry fizjoterapeutów, nasz oddział to także najnowocześniejsze dostępne na rynku urządzenia wspomagające rehabilitację, m.in. fala uderzeniowa czy wysokiej klasy laser służący do biostymulacji wysokoenergetycznej.

Nasze usługi kierujemy zarówno w stronę dorosłych pacjentów, jak i dzieci oraz młodzieży.
Dowiedz się więcej
Języki
 • Angielski
 • Ukraiński

Usługi

Specjaliści

Opinie o lekarzach z tej placówki (2)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agata Basamania-Twaróg rehabilitacja pourazowa

  Wiele razy korzystałam z pomocy Pani Agaty. Postawiła na nogi mnie, kiedy miałam problemy po ciąży. Pomogła mężowi po artroskopii kolana, przeprowadzając go przez rehabilitację do pełnej sprawności o czym nawet nie marzył. Konsultowałam też dzieci (wady postawy, rehabilitacja po urazach). Jak dla mnie niesamowicie empatyczna osoba z profesjonalnym podejściem, która daje z siebie zawsze 200%, nawet jak jesteś ostatnim pacjentem Szczerze polecam. Świetna specjalistka.

  I
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: mgr Vadym Starynets konsultacja fizjoterapeutyczna

  Gorąco polecam Pana Vadyma! Ogromne zaangażowanie i wiedza. Pan Vadym na prawdę przykłada się na 200%. Wszystko wyjaśnia i tłumaczy, daje cenne rady. Wizyty zawsze odbywały się w miłej atmosferze i punktualnie. Idąc do tego specjalisty nie ma wątpliwości że trafia się w dobre ręce!
  Bardzo dziękuję za całą włożoną pracę w moje zdrowie!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Kraków, Stanisława Klimeckiego 1
Powiązane wyszukiwania