Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medyczne Admedica

ul. Szczepankowo 94a, Nowe Miasto

61-306, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Centrum Medyczne Admedica

os. Boh. II Wojny Światowej 29, Nowe Miasto

61-387, Poznań, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Nasz sprzęt

 • aparat USG Philips HD15
 • aparat USG Philips HD15
 • aparat EKG
 • aparat EKG
więcej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Magdalena Rauhut-Klaban

  Alergolog, Lekarz Rodzinny, Internista, dr n. med.

  • A

   Oceniam wizyty pani dr jako lekarza alergologa. Na chwilę obecną jest to jedyny alergolog dziecięcy dostępny w Medicoverze, a chętnie skorzystalibyśmy z opinii innego alergologa. Po 3 wizytach lekarz nie wzbudziła u nas zaufania. Wychodziliśmy z gabinetu, a pytania zostawały. Nie zaszkodziła, ale też nie pomogła. Wykonywaliśmy u dziecka testy skórne, które nic nie wykryły, a kaszel i inne objawy pozostały. Nie było wskazania do wykonania np rozszerzonych testów z krwi lub też pokierowania do innego specjalisty (np. laryngologa czy pulmonologa). Zdajemy sobie sprawę, że czasami ciężko wykryć przyczynę, ale też oczekujemy od lekarza, że pokieruje, podpowie, zaradzi. A tak na prawdę doszliśmy do wszystkiego sami. Gdybyśmy mieli zapłacić za wizytę, to bylibyśmy bardzo rozczarowani. W Medicover wizyty są w ramach abonamentu, więc pól biedy, ale szkoda, że nie ma żadnej innej alternatywy.

  • N

   Rzadko na swojej drodze po lekarzach można trafić na taki wyjątek jak pani Doktor! U Pani Magdaleny byłam z problemami alergicznymi. Jest po prostu przesympatyczną osobą, pełną zaangażowania i chęci do pomocy. Najlepsze w tym wszystkim jest to, iż uzyskałam porady i pomoc w schorzeniach, z którymi w sumie do Pani Doktor nie przyszłam. Jak chodzi o leczenie to oczywiście też nie mam tutaj żadnych zastrzeżeń, również otrzymałam skierowanie na wszelkie badania pod kątem czynnika , który mnie uczula. Z przyjemnością przychodzi się na wizyty do Pani Doktor, gdyż wiem, iż jestem w naprawdę dobrych rękach!

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Adam Lewandowski

  Radiolog, lek.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Poznań, ul. Półwiejska 42

   Bardzo miły i sympatyczny lekarz. Przed badaniem Pan Doktor przeprowadził szczegółowy wywiad, a samo usg wykonano bardzo profesjonalnie. Polecam.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Poznań, ul. Półwiejska 42Usługa: USG piersi

   Badanie zostało przeprowadzone rzetelnie i dokładnie, potwierdzenie diagnozy i skierowanie na dalsze leczenie, przy udzieleniu wskazówek.

  Zobacz wszystkie opinie (32) o tym lekarzu


 • Joanna Mitkowska

  Pulmonolog, dr n. med.

  • T

   Nie znam lepszego pulmonologa. Podejście do dziecka jest wspaniałe i przy tym w pełni profesjonalne. Tak jak pani doktor to nikt nie potrafi opisać choroby dziecka. Wiemy o astmie i alergii wszytko a nawet więcej. Nasze dziecko w życiu już wielu różnych lekarzy "specjalistów" odwiedziło ale ta pani doktor jest najwspanialsza.


 • Lidia Maria Chmielewska-Michalak

  Internista, Kardiolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: I Klinika Kardiologii UMUsługa: kontrola stymulatora

   Pani Doktor to niezwykle empatyczny człowiek, a przy tym bardzo profesjonalna. Kiedy mój ojciec (88l.) w wyniku nieporozumienia przyszedł na wizytę w innym terminie, Pani Doktor widząc jak cięzko to przeżywa udzieliła ojcu wielkiej pomocy. Jesteśmy z ojcem bardzo wdzięczni za okazane serce i oczywiście za medyczną pomoc.

  • M

   Pani Dr Lidia Chmielewska Michalak opiekowała się mną na oddziale kardiologii kliniki na Długiej, po przebytym ciężkim zawale, bardzo troskliwa i kompetentna pomimo młodego wieku Pani Kardiolog. Tą drogą pragnę odwdzięczyć się za uratowanie życia. Teraz będę pozostawał pod jej stałą opieką w jej gabinecie.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Magdalena Jaskuła-Świtek

  Endokrynolog, Radiolog, dr n. med.

  • T
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MEDEUSUsługa: podejrzenie choroby tarczycy

   Pani Doktor na pierwszej wizycie wyczerpująco odpowiedziała mi na wszystkie moje pytania. Na kolejnej z wizyt oznajmiła, że profilaktycznie chciałaby pobrać biopsję z jednego z guzków(mam trzy jak się okazało po badaniu USG) na szczęście wszystko okazało się ok , ale pragnę nadmienić, że jak ktoś słyszy biopsja i truchleje ze strachu(tak jak było w moim przypadku) to Pani Doktor tak to przeprowadziła, że nawet nie wiem kiedy pobrała materiał , bez bólu i bez śladu bardzo polecam

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MEDEUSUsługa: badania diagnostyczne

   Na zadane przeze mnie pytanie pani doktor reagowała niezwykle nerwowo i nie przyjmowała do siebie żadnych sugestii. Jakby bała się tego, że będę chciała podważyć jej autorytet, a oczywiście nie chodziło o to. Choroba ma różne przyczyny, a pani doktor zdawała się w ogóle nie chcieć w to wnikać. Próbowała grać na moich uczuciach i twierdziła, że wyniki, które akurat się poprawiły, nie są ważne tylko samopoczucie. Niestety kiedy mówiłam, że od jakiegoś czasu czuję się coraz lepiej, nijak tego nie skomentowała.
   Nie wątpię, że pani doktor zna się na tym, co robi. Być może trafiłam tam w złym czasie. W każdym bądź razie zapewne już tam nie wrócę.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Tomasz Trzeciak

  Ortopeda,

  • Lokalizacja: Centrum Medyczne AdmedicaUsługa: nawrotne zwichnięcie rzepki

   Lekarz z ogromnym doświadczeniem, miły, uczciwy i w pełni zaangażowany w swoje obowiązki. Od 13 lat mam kontakt z lekarzem jest prawdziwym profesjonalistą. Polecam w 100% :)

  • A
   Lokalizacja: "Ventriculus" Leszczyńskie Centrum MedyczneUsługa: badania diagnostyczne

   Moja opinia dotycząca osoby Pana dr Tomasza Trzeciaka jest również bardzo pozytywna. Jest to lakarz z olbrzymim doświadczeniem oraz z powołaniem! Bardzo dużo pracuje! Mimo ogromnej ilości pacjentów, każdego jednak traktuje indywidualnie. Już na pierwszej wizycie było konkretnie i rzeczowo. Oprócz fachowoego podejścia Pan Doktor to przesympatyczny człowiek z dużym poczuciem humoru. Często na wizytach żartuje :)
   W moim przypadku Doktor wykonał dwie artroskopie. Jedną prywatnie, drugą na NFZ. Podczas artroskopii na sali operacyjnej panowała miła atmosfera. Sam Pan Doktor był bardzo rozmowny i odpowiadał na pytania. Opieka po zabiegach identyczna. Bez żadnych zastrzeżeń. Wszystko wyjaśnione i wytłumaczone.
   Dzięki dr Trzeciakowi mam zdiagnozowane i sprawne kolana.
   Niestety przy rozmiękaniu chrząstek bez zastrzyków z kwasem hialuronowym nie może się obejść.
   Z kolanami tylko do dr T. Trzeciaka :)

   Instruktorka jogi.

  Zobacz wszystkie opinie (54) o tym lekarzu


 • Jerzy Harasymczuk

  Chirurg, Chirurg Dziecięcy, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wnętrostwo

   Stanowczo odradzam . Już w szpitalu po narodzinach wykryto u syna wnętrostwo . Pediatra skierowała nas do chirurga . Udaliśmy się wg opinii do dr Harasymczuka . Pan doktor stwierdził , że pediatra cyt :" dotykała zimnymi łapami " jąderka . Diagnoza : wszystko jest dobrze czekamy kilka lat aż same zejdą . Wg mnie i pediatry jąderka nie schodziły wcale ewent można było je naprowadzić do moszny , ale pediatra stwierdziła że czekamy . Po dwóch latach udałam sie ponownie do pana doktora wówczas usłyszałam po co przyszłam skoro mam czekać do czasu dojrzewania . Kilka dni później udałam się do innego lekarza -chirurga który natychmiast skierował nas na operację . Pan doktor jest arogancki . Wizyta odbyła sie przy ulicy Szpitalnej .

  • Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: Guzy tarczycy

   Uważam Pana doktora za wysokiej klasy specjalistę w swoim fachu. Profesjonalnie podszedł do syna, umie doradzić i porozmawiać szczerze z pacjentem jak i z jego rodziną. Jest bardzo kontaktowym człowiekiem a przy tym bardzo miłym. Na kontroli z synem (starszym ) byłem kiedyś a i młodszy się przyplątał to mało że starszemu przeprowadził kontrolę po operacji usunięcia tarczycy, to i młodszego nie wypuścił bez badania. Jest naprawdę świetnym specjalistą.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Paweł Kalwas

  Urolog, dr n. med.

  • E

   Fantastyczny lekarz! Serdecznie dziękuję za wieloletnią opiekę, za okazaną troskę, zainteresowanie, profesjonalizm. Pan Doktor jest przede wszystkim dobrym człowiekiem, słucha, rozumie, tłumaczy, ma cierpliwość. Zawsze stawia dobro pacjenta na pierwszym miejscu, zawsze jest chętny do pomocy, wielokrotnie robił więcej niż powinien. Jestem pod głębokim wrażeniem. Życzę sobie i Państwu, abyśmy trafiali wyłącznie na takich lekarzy jak doktor Paweł Kalwas! Wszystkiego dobrego Panie Doktorze!

  • W
   Lokalizacja: Gabinety Lekarskie MedicorUsługa: Słaby strumień moczu oraz pieczenie podczas samego oddawania

   Dr Paweł Kalwas jest to Lekarz z powołania, znakomity specjalista i cudowny człowiek który chce każdemu pomóc, dziękuję że to Pana Pawła spotkałam przy mojej chorobie! Przy Każdej wizycie wstaje za biurka i wita się z pacjentem przez podanie ręki co w dzisiejszych czasach ma szczególną wartość, potrafi słuchać pacjenta co mu dolega, serdecznie chciałbym podziękować za udany zabieg Panu Doktorowi.
   Panowie jeśli coś zauważycie że z w waszym zdrowiem nie tak, zgłaszajcie się na badania profilaktyczne, nie wstydźcie się badania. To jest lekarz z prawdziwego zdarzenia, pomoże, wytłumaczy, doradzi i wyleczy. Moje objawy to częste oddawanie moczu i w tym samym czasie pieczenie w cewce moczowej oraz słaby strumień moczu, szybko wyszukałem urologa przez Internet, dzięki opiniom pacjentów Pan Dr Kalwas, zapisałem się na wizytę, diagnoza po pierwszej wizycie, okazało się że jest to przyrost prostaty i zwężenie cewki moczowej, zostałem zapisany na zabieg, Panowie mam 48 lat i chcę być zdrowy, Może warto od czasu do czasu się przebadać. Dziękuję, na dzień dzisiejszy czuję się świetnie. Wszystko wróciło do normy.

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu


 • Anna Dera-Szymanowska

  Ginekolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Admedica

   Pani dr jest bardzo ciepłą i miłą osobą, nie patrzącą na zegarek w trakcie wizyty. Podczas całej ciąży czułam się otoczona najlepszą opieką, wszystkie badania zlecane na czas, każde badanie szczegółowo omówione, żaden mój problem nie był wysmiewany ani bagatelizowany. Dzięki Pani doktor, całą ciąże mimo małych problemów byłam pozytywnie nastawiona, bo wiedziałam że jestem w dobrych rękach. Polecam każdemu i jestem pewna, że następna ciąże również poprowadzi dr Dera-Szymanowska.

  • O
   Lokalizacja: SPECJALISTYCZNY GABINET LEKARSKIUsługa: prowadzenie ciąży

   Przez całą ciążę czułam się otoczona najlepszą opieką. Pani Doktor prowadziła moje dwie ciąże i cały mój spokój o zdrowie dzieci zawdzięczam właśnie jej. Wszystkie badania zlecane na czas, żadne z moich obaw nie były bagatelizowane, na wszystkie pytania dostałam rzetelną odpowiedź, na każdej wizycie miałam poczucie, że ten czas jest wyłącznie dla mnie i mojego dziecka, żadnego pośpiechu czy zbywania. Każdej ciężarnej życzę takiego lekarza prowadzącego.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Tomasz Jaszczak

  Ortopeda, lek.

  • J
   Lokalizacja: Ortop Poliklinika

   Pan Doktor sprawiał wrażenie mało uważnego i mimo pierwszej wizyty nie pochylił się nad wywiadem z Pacjentką, a była Nią moja Mama, starsza już Pani. Krótko przeanalizował wyniki badań, niewiele mówiąc Pacjentce, zalecił operacje, nic nie tłumacząc, nie zalecając, nie proponując. Nie wysłuchał, jakie leki Mama zażywa i zapisał takie, których zażywać nie mogła, ze względu właśnie na zażywanie innych leków. Wizyta tak ważna, a w swoim przebiegu niezwykle krótka, jak wejście do gabinetu po receptę na leki przyjmowane od lat. A miał być to lekarz prowadzący już Mamę na stałe w Jej zwyrodnieniowych chorobach. Mama zmuszona była do poszukiwań kolejnego lekarza, który spokojnie wytłumaczył Jej co Jej dolega, dlaczego tak bardzo boli i co można z tym zrobić. Przykro to mówić, ale wizyta niczym na NFZ, znacznie opóźniona, w poczekalni pełniutkiej pacjentów i taka właśnie neutralna (nijaka, nic nie wnosząca), jak ocena, którą wystawiam Panu Doktorowi.

  • K

   Bardzo polecam pana doktora Jaszczaka
   Przyszłam do niego z silnym bólem pięt stwierdzone ostrogi
   Pan doktor zrobił zastrzyk bezboleśnie i po bólu
   Przemiły czlowiek kulturalny
   Jeśli ktoś szuka ortopedy to tylko do pana Jaszczaka
   Dziękuje panie doktorze za pomoc
   Pozdrawiam Katarzyna T

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu