Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medycyny Profilaktycznej

Komorowskiego 12, Zwierzyniec

30-106, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marcin Panek

  Ortopeda, Lekarz Rodzinny, lek.

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Wspaniały człowiek i specjalista. Nie zostawił mnie ze złamanym nosem, tak jak poprzedni lekarz u którego byłam na pierwszej wizycie. Doktor po obejrzeniu zdjęcia podjął decyzję o nastawieniu kości nosa. Jak się potem okazało, kość była złamana i przesunięta w bok a nosek opadnięty. Gdyby nie doktor, pewnie do końca życia chodziła bym z krzywym nosem. Z całego serca polecam doktora jako specjalistę!!!

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne 4M PlusUsługa: medycyna rodzinna - wizyta z małym dzieckiem

   Do doktora trafiłam, ponieważ nasza pediatra była nieobecna a przy przewlekłym katarze u czternastomiesięcznego dziecka pojawił się też kaszel. Pan doktor był bardzo nieuprzejmy, napastliwy i niekomunikatywny. Pytał po co przyszłam, skoro już lekarz (parę dni wcześniej, przed pojawieniem się kaszlu) widział dziecko. Informację o lekach, które podałam zupełnie zignorował i nie zalecił nic. Kiedy zaczęłam dopytywać, czy mam podawać nadal leki, które kupiłam, najpierw pojawiło się pytanie, po co te leki kupiłam, po czym stwierdził, żeby jednak je dziecku podać. Córka została osłuchana w piątek przez doktora Panka z diagnozą, że w płucach czysto, a we wtorek nasza pediatra stwierdziła początki zapalenie płuc. Nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Grażyna Siender-Fima

  Ginekolog, lek.

  • A

   Zmuszona jestem zmienić swoją wcześniejszą opinię. Zaszłam w ciążę - co zwiększyło częstotliwość wizyt u p. doktor. Powiedzieć, że uwagi doktor Siender są kąśliwe - to jak nic nie powiedzieć. Uwagi doktor Siender, które słyszę w odpowiedzi niemal na każde moje pytanie są poniżające, raniące i robiące ze mnie nie przymierzając - kretynkę. Podczas wizyt w zasadzie się nie odzywam - boję się, że usłyszę jakieś obraźliwe stwierdzenie zamiast informacji. Podczas wizyty najchętniej rozpłynęłabym się w powietrzu. Co z tego, że doktor robi USG, kieruje na badania, bada ginekologicznie przy każdej wizycie - jeśli ja nawet kiedy coś się dzieję słowem się nie odezwę? To jakaś paranoja - mam ponad 30 lat a czuję się przy niej jak małe, niedouczone dziecko! Nie tędy droga, pani doktor...

  • A

   Chodzę do p. Siender od roku (na NFZ na Komorowskiego) i generalnie jestem zadowolona. Robi przy każdej wizycie USG, cytologię co roku, czystość pochwy w razie potrzeby. Nie mam powodów do narzekań. Co prawda, miałam kiedyś krwawienie trwające ponad miesiąc i tak sobie myślałam, że mogłaby mnie skierować na jakieś badania (koleżanki sugerowały poziom hormonów). Dr. Siender mnie nie skierowała, leczyła dufastonem i... przeszło. Więc może trzeba zaufać, że lekarz wie co robi? Nawet jeśli gorąco pragniemy tysiąca badań w różnych kierunkach....
   A to, co mi ogromnie przeszkadza, to brak terminów na następne 3 m-ce. Ale - oddając sprawiedliwość - jak coś się dzieje, to dr Siender przyjmuje (wciska do kolejki) potrzebującego i często widzę, że kończy przyjmować godzinę czy nawet dwie po zakończeniu pracy...

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu


 • Joanna Maria Sładek-Ratajewicz

  Pediatra, Pulmonolog, Lekarz Rodzinny,

  • I

   Pani Dr bardzo rzeczowa i konkretna. Trafnie stawia diagnozy, lubiana bardzo przez dzieci-ma z nimi dobry kontakt polecam.


 • Areta Zacharko-Ciesińska

  Internista, Kardiolog, lek.

  • P

   Pani doktor jest osobą kompetentną i znającą się na rzeczy, a do tego zawsze bardzo zaangażowana w sprawy zdrowotne pacjenta. Nikt nie jest jej obojętny! Polecam wizytę u Pani doktor!

  • M

   Bardzo dobra i sympatyczna Pani Doktor. trafiłam do niej z polecenia znajomej i wcale nie żałuję tego wyboru. Mimo,że nie mieszkam w Krakowie to jednak korzystam z Jej uprzejmości i porady nawet telefonicznie. Panie rejestratorki też są bardzo wyrozumiałe i w razie potrzeby nie mam oporów by zapytać o istotne dla mnie rzeczy. Polecam każdemu kto szuka dobrego kardiologa.


 • Lucyna Firek

  Alergolog,

  • D

   ODRADZAM - ta lekarka za bezczelne zachowanie powinna stracic licencję. przyjmuje swoich znajomych bez kolejki. Dzis u niej byłam i powiedziała mi "Nie rozumiem po co pani do mnie przychodzi". mialam brać lek przez rok i przyjsc na konsultacje, A ona patrzyła na mnie z pogardą, i odprawiła z kwitkiem "prosze się zgłosić za miesiac". Co da mi ten czas, to nie wiem, biore lek równo rok i 2 miesiace. w recepcji powiedziano ze za miesiac p. Lucynka będzie po urlopie, więc "załatwiła" sobie już "klinetke". Ostrzegam wszystkich lepiej poszukac innego.

  • P

   Wyjątkowo nie uprzejma lekarka, traktuje z góry pacjentów. Każe pacjentom wpisywać dane osobowe przy wypisywaniu recept, niepoprawnie uzupełnia resztę recepty, co skutkuje zwykle problemami przy zakupie leków. Przed gabinetem zawsze jest kolejka, mało kto wie na jakich zasadach, który pacjent i kiedy ma wchodzić ma do gabinetu. Przez półtora roku "leczenia" Pani doktor udało się zrobić tylko testy skórne (po roku czasu), na pytanie o możliwość odczulania twierdziła, że jest za wcześnie. Zdecydowanie odradzam tego lekarza, szkoda czasu i nerwów.

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


 • Danuta Marczyk-Gola

  Lekarz Rehabilitacji Medycznej, lek.

  • S

   Pani doktor jest wyrozumiała i bardzo dobrze doradza. Zawsze byłem zadowolony z wizyty. Polecam wszystkim rodzicom.


 • Ewa Kowalska - Antkiewicz

  Lekarz Rodzinny, lek.

  • Zawsze przyjmie, mimo ,że nie ma numerków. Przyjmuje nawet przed rozpoczęciem pracy, nigdy nie miałam problemu ze zwolnieniem mimo że pracuję w 3 szkołach. Kiedy tylko poproszę zawsze dostanę skierowanie do specjalisty

  • J

   Lekarz bardzo dobry. Zawsze spokojnie wysłucha, nie ma problemów ze skierowaniami na badania.
   Z każdym trudnym do zdiagnozowania problemem wypisuje skierowanie do specjalisty, nie zostawia
   pacjenta samemu sobie z gnębiącym go problemem. Nigdy nie odsyła pacjenta z kwitkiem spod gabinetu.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Jolanta Astramowicz

  Laryngolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medycyny Profilaktycznej Usługa: zanik głosu

   Jestem niezmiernie wdzięczna dr. Astramowicz. Byłam u kilku lekarzy dosc dokladnie wybranych w Krakowie na prywatnych wizytach niestety żaden nie rozpoznał schorzenia córki, A leki które nam przepisali spowodowały rozsiew choroby. Dr. Astramowicz jako jedyna z wszystkich znanych krakowskich nazwisk wypowiedziała podejrzenie choroby i wysłała do Warszawy. Dzięki jej trafnej diagnozie zostaliśmy dość szybko potwierdzenie słów pani doktor jesteśmy po 5 zabiegu guza krtani. Córka odzyskała głos. Dzięki niej nie tracimy czasu i pieniędzy na nietrafione diagnozy reszty. Chętnie wrócimy pod jej opiekę jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MASMED Sebastian Berger, Agnieszka BergerUsługa: konsultacja laryngologiczna

   Bardzo dobry lekarz. Dokładny wywiad, jasne tłumaczenie sposobu zażywania leków. Szkoda tylko, że leki takie drogie.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Renata Drybka

  Dermatolog, lek.

  • S
   Lokalizacja: Centrum Medycyny Profilaktycznej Spółka Z Ograniczoną OdpowiedzialnościąUsługa: Inny

   Świetna lekarka, z ogromną wiedzą. Do każdego pacjenta pochodzi z zaangażowaniem, poświęca wiele czasu, by dogłębnie wyjaśnić każdą kwestię.
   Serdecznie polecam


 • Barbara Klimczyk-Kurek

  Gastrolog,

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Wizyta u Pani doktor była stratą kilku moich godzin spędzonych w poczekalni aby wyjśc z gabietu z niczym. Pomijam sam fakt przychodni na Batorego, gdzie Pani doktor przyjmuje w XIX wiecznym gabinecie. Lekarz nie dał mi dojśc do słowa i opowiedziec o problemie, z którym przychodzę tylko rozpoczął swój monolog wykonując powierzchowne badanie i zalecając jakies leki część z nich była na receptę. Dodatkowo wydano mi kartkę, z której wynikało, że mogę jeśc tylko suchy chleb i pić wodę (taką kartkę chyba dostaje każdy kto się u Pani doktor pojawia niezależnie od zgłaszanego problemu). Zainwestowałem 150 zł w prywatną wizytę u gastrologa i mając porównanie jak ta wizyta przebiegała zdecydowałem się na negatywne wystawienie opinii Pani dr.

  • P

   Pani Barbara Klimczyk-Kurek jest zdecydowanie lekarzem, którego należy omijać. Byłam jej pacjentką w Centrum Medycyny Profilaktycznej na ul. Komorowskiego w Krakowie. Spotkałam się z traktowaniem przedmiotowym i schematycznym podejściem do pacjenta, jaki trudno sobie wyobrazić. Wywiad został przeprowadzony w sposób niezwykle powierzchowny. Lekarka była szczególnie zainteresowana faktem, że łykam tabletki antykoncepcyjne. Skupiła się na próbach wytłumaczenia mi jak są one szczególnie szkodliwe. Nie mogłam oprzeć się wrażeniu, że wylądowałam w konfesjonale zamiast w gabinecie lekarskim. Podczas pierwszej wizyty dostałam zestaw recept do realizacji, ale żadnej diagnozy. Dopiero w aptece i z informacji dostępnych w internecie dowiedziałam się w jakich przypadkach podobne leki są przepisywane. Od lekarki nie można było dowiedzieć się niczego, ponieważ zdaje się nie tolerować pytań pacjenta, którego traktuje ze szczególną wyższością. Organizacja gabinetu także pozostawia wiele do życzenia - nigdy pacjent nie jest przyjmowany zgodnie z wyznaczonymi godzinami.


Powiązane wyszukiwania