Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adresy (3)

Centrum Medicover - Kraków
Podgórska 36, 31-536 Kraków
Centrum Medicover - Kraków logo
Ubezpieczenia
Medicover
Centrum Medicover - Kraków
Bora Komorowskiego 25B, 31-476 Kraków
Centrum Medicover - Kraków logo
Ubezpieczenia
Medicover
Centrum Medicover - Kraków
ul. Bobrzyńskiego 37, 30-348 Kraków
Centrum Medicover - Kraków logo
Ubezpieczenia
Medicover

Specjaliści

Opinie o specjalistach (516)

Ogólna ocena

  B
  Profil zweryfikowany
  lek. Katarzyna Kasprzyk Inny

  Warto było czekać na tą wizytę. Najlepszy neurolog jakiego spotkałam w swoim życiu.Profesjonalny lekarz, empatyczny i miły człowiek. Polecam.

  lek. Katarzyna Kasprzyk

  Bardzo dziękuję za wizytę i dobrą opinię :)

  I
  Profil zweryfikowany
  lek. Marcin Jarząbek Inny

  Bardzo polecam Pana Doktora. Badanie przeprowadzone w miłej atmosferze. Doktor wszystko dokładnie tłumaczy, więc wiadomo na czym polega badanie i co robić dalej.

  Z
  Profil zweryfikowany
  lek. Marcin Jarząbek Inny

  Oby więcej takich zaangażowanych lekarzy. Dostałem dokładnie informacje i zalecenia w trakcie badania USG. Poza tym lekarz jest bardzo uprzejmy. Polecam pana doktora.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Mariusz Wiśniewski konsultacja kardiologiczna

  Zero zrozumienia i empatii wobec pacjenta, nie polecam!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Anna Bożena Rupczewska-Banaś Inny

  Konsultacje z Panią Doktor odbyłam przez teleporadę Medicover, i była to jedna z przyjemniejszych i dokładniejszych „wizyt” u lekarza internisty w moim życiu!
  Pani doktor wysłuchała wszystkich moich informacji, a następnie bardzo dokładnie wytłumaczyła wyniki leków i zasugerowała o czym rozmawiać z lekarzami specjalistami, do których mam się udać.
  Zaproponowała leczenie i wyraźnie wyjaśniła jak brać leki, aby nie wykluczały się z innymi, które biorę
  Dostałam tez natychmiast skierowanie na powtórne konieczne badania
  Dużo spokoju, cierpliwości, empatii i wrażliwości do pacjenta
  Bardzo polecam!
  A Pani Doktor Annie bardzo dziękuje!

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Tomasz Piegza Inny

  Co tu dużo pisać wspaniały lekarz robił pan doktor biopsję i później usg podejście do pacjenta wiedza krótko oby więcej takich lekarzy jak pan Tomasz

  G
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Maria Lelakowska konsultacja kardiologiczna

  Złe doświadczenia z tym lekarzem Lelakowska Maria : Mam poważne problemy z sercem. Dzisiaj spóźniłem się 15 minut na wizytę, ponieważ na drodze miał miejsce poważny wypadek. Lekarz odmówił zbadania mnie, ponieważ się spóźniłem. Byłem nawet gotów czekać godzinę lub dwie, ale lekarz bardzo arogancko nie chciał mnie zbadać! Niemiłosierny i nieprofesjonalny lekarz. Moja rada nie wybieraj tego lekarza!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  dr n. med. Maria Lelakowska

  Dzień Dobry , rozumiem ze może pan czuć niedosyt z racji tego , że wizyta się nie odbyła , ale pana pretensje nie wynikają bezpośrednio z mojego sposobu leczenia , z niezadowolenia z samej wizyty . Nie miałam z panem bezpośredniego kontaktu , gdyż na recepcji został pan poinformowany ,że lekarz pana nie przyjmie . Proszę mieć na uwadze , że powinien pan być przed planowym terminem wizyty 15 min wcześniej o czym został pan poinformowany smsem , wiec tak naprawdę spóźnił się pan 30 min . Inni pacjenci którzy przyszli planowo na wizytę są przyjmowani w pierwszej kolejności a to że pan mógłby poczekać nawet 1 h czy dwie …. tyle tylko że placówka Medicower jest czynna do godz 2O wiec nie było możliwości przyjąć pana po godzinach mojej pracy jak i placówki.

  K
  Profil zweryfikowany
  Tomasz Tytuła konsultacja ortopedyczna

  Bardzo szczegółowe wyjaśnienia - po niemal 40 latach historii "kolanowej" dopiero teraz dowiedziałam się, jaki był mechanizm powstania moich kłopotów. Leczy, a nie wysyła na blok operacyjny albo do swojego prywatnego gabinetu. Kompetentny, a przy tym miły, spokojny, uśmiechnięty, nie pogania, nie spieszy się. Wreszcie trafiłam do dobrego ortopedy!

  Tomasz Tytuła

  Bardzo dziękuję :)

  P
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Renata Wójcik konsultacja ginekologiczna

  Nie pamiętam kiedy ostatnio byłam na tak fatalnej wizycie u lekarza. Doktor absurdalnie nieempatyczna, nie chciała wpuścić męża na nasze pierwsze USG co jest skandaliczne (nigdy nie słyszałam o takiej sytuacji nigdzie), Wizyta była opóźniona 50 minut (kilka kobiet w różnych stadiach ciąży czekało w kolejce), sama doktor wydaje się uśmiechnięta i sympatyczna na pierwszy rzut oka, ale to zwykłe pozory. Żadna z moich odpowiedzi jej się nie podobała, była skłonna do niczym nieuzasadnionej krytyki. Prawie się obraziła że chodzę prywatnie do innego lekarza (w związku z problemami ginekologicznymi, które w publicznej opiece zdrowia nigdy nie zostały nawet wykryte), nie dowiedziałam się na wizycie zbyt wiele a sama nie mogłam nawet zebrać myśli żeby o cokolwiek dopytać, zresztą to moja pierwsza tego typu wizyta także nawet nie wiedziałam o co dopytać. Nigdy więcej się u tej doktor się nie pojawię, kompletnie mija się to z celem.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  W
  Profil zweryfikowany
  lek. Robert Dimter Inny

  Polecam, czysty profesjonalizm pan doktor bardzo przyjazny i wysztko wytłumaczone jak należy

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania