Informacje o placówce

Gabinety

Centrum Medicover - Kraków

Podgórska 36, Grzegórzki

31-536, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Centrum Medicover - Kraków

Bora Komorowskiego 25B, Prądnik Czerwony

31-476, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Centrum Medicover - Kraków

ul. Bobrzyńskiego 37, Dębniki

30-348, Kraków, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Renata Wójcik

  Ginekolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   W dniu dzisiejszym odbyłam wizytę ginekologiczną u pani dr. Renaty Wójcik. Powodem mojej wiyty była bardzo bolesna i obfita miesiączka. Po opisaniu problemu usłyszałam, że "miesiączka to nie choroba" i "za moich czasów nikt nie przychodził z tym do lekarza". Na moje stwierdzenie, że byłam u Państwa kilkakrotnie i dostawałam zwolnienie od ginekologa, kod:N94 Ból i inne stany związane z żeńskimi narządmi płciowymi i cyklem miesiączkowym. Usyłszałam, że "to jakaś korporacyjna moda" i bolesne miesiączki powinny być leczone antykoncepcją. Następnie pani doktor powiedziała, że zrobi USG, na moje wątpilwości co komfortu i higieny (2 dzień okresu) stwierdziła, że "ja muszę sprawdzić czy Pani naprawdę ma okres". Badania odmówiłam. Wizyta była bardzo niekomfortowa i nie miała nic wspólnego z profesjonalizmem jakiego bym oczekiwała. Sprawda została zgłoszona do Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie.

  • W
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: prowadzenie ciąży

   Pani doktor prowadzila moja pierwszą ciazą. Podczas każdej wizyty odpowiadala szczegółowo na wszystkie pytania, zalecała niezbędne badania, uspokajała gdy miałam obawy. Cały czas czułam, że opiekuje się mną i moim dzieckiem profesjonalista, a prócz tego ciepła i wyrozumiała kobieta. Zawsze mogłam się skontaktować z Panią doktor. Dziś, nie wyobrażam sobie korzystać z rad i opieki innego fachowca w tej dziedzinie.

  Zobacz wszystkie opinie (72) o tym lekarzu


 • Katarzyna Rzepecka

  Stomatolog, lek. dent.

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED Stomatologia - Kraków, al. Pokoju 5Usługa: uzupełnienie ubytków

   Bardzo sympatyczna Pani doktor. W czasie wizyty bardzo uprzejmie pytała czy wszystko w porządku, informowała o tym co robi, na bieżąco przekazywała informacje kiedy zakończy dany etap zabiegu. Pani doktor dokładnie oczyściła plombę i bardzo starannie założyła nowa. Generalnie polecam!

  • P
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, al. Pokoju 5

   Mila i sympatyczna osoba. Wszystko mi wyjaśniła i wytłumaczyła a podczas pracy mówi tez co robi i uprzedza o kolejnych krokach. Moge śmiało polecić.


 • Agnieszka Herold-Sojka

  Dermatolog, lek.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Grupa LUX MED – Kraków, ul. Wadowicka 6Usługa: konsultacja dermatologiczna

   Bardzo miła i sympatyczna Pani doktor. Opowiedziała o chorobie i przepisała odpowiednie kremy. Polecam

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, ul. Wadowicka 6

   Zachęcona pozytywnymi opiniami, udałam się na wizytę do Pani Doktor i jestem jak najbardziej zadowolona. Pani Doktor jest bardzo miła, rzeczowa. Cierpliwie odpowiadała na wszystkie moje pytania. Mogę z czystym sumieniem polecić tę lekarkę :)

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Anna Szczepańska - Michalik

  Dermatolog, lek.

  • B
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PROFEMED KrakówUsługa: konsultacja dermatologiczna

   Ta pierwsza wizyta u Pani Doktor przebiegła w miłej, spokojnej atmosferze. Pani Doktor cierpliwie mnie wysłuchała, doradziła jak postępować, dobrała leki, które mam nadzieję zadziałają.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Kraków, al. Pokoju 5Usługa: wizyta kontrolna

   Bardzo polecam Panią Doktor. Sympatyczna i ciepła osoba. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania i rozwiała wątpliwości.

  Zobacz wszystkie opinie (27) o tym lekarzu


 • Anna Kalinowska-Nowak

  Lekarz Chorób Zakaźnych, Internista, dr n. med.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: konsultacja specjalisty

   Polecam szczerze wszystkim wizytę u Pani doktor.Przebiegła ona sprawnie w przyjaznej i miłej atmosferze.Pani doktor zapoznała się z moją dokumentacją a następnie w sposób przejrzysty i kompetentny wytłumaczyła mi przebieg diagnostyki i ewentualnego leczenia odnośnie mojego przypadku.Napewno skorzystam ponownie.

  • C
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Klinika Krakowska - Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: Zwykła wizyta

   Duży profesjonalizm,dobry kontakt z pacjentem.Tak mogę w skrócie opisać wizytę. Polecam wszystkim pacjentom szkujającym pomocy u specjalisty chorób zakaźnych.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Mariusz Wiśniewski

  Kardiolog, Internista, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Szpital na KlinachUsługa: nadciśnienie tętnicze

   Polecam,Pan doktor kompetentny, zainteresowany pacjentem. Zlecił serię badań aby mieć pełen obraz kondycji organizmu i znaleźć przyczynę problemu . Oby więcej lekarzy którzy nie skupiają się wyłącznie na doborze odpowiednich lekarstw lecz holistycznie podchodzą do człowieka i jego problemów.

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medicover - KrakówUsługa: ECHO serca

   Od kilku lat, raz w roku wykonuje u doktora Wiśniewskiego echo serca. Zawsze jest skupiony, staranny, badanie jest skrupulatnie opisane, a wynik objaśniony. Pan doktor nie należy do osób zbyt rozmownych, ale jak ma więcej czasu niż regulaminowe 15 minut to potrafi zaskoczyć ????. Ale najważniejsze, ze pacjent czuje, ze jest w dobrych rękach. Pan doktor został mi polecony przez innego lekarza, nigdy sie nie zawiodłam i rownież polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Jerzy Jakubowski

  Ginekolog, lek.

  • M

   Pan doktor Jerzy Jakubowski prowadził moją pierwszą ciążę od samego początku. Na każdej z wizyt (a muszę dodać, że niestety należę do tych bardziej przewrażliwionych i panikujących pacjentek) uzyskiwałam odpowiedzi na wszelkie pytania oraz wątpliwości. Dodatkowo wykonałam u doktora wszystkie trzy USG genetyczne - badania przeprowadzane były bardzo dokładnie, byliśmy informowani o parametrach, wynikach itd. W sytuacji kiedy Pan doktor z wyprzedzeniem zauważał jakieś niepokojące oznaki od razu podejmował działania. Również moje obawy nigdy nie były bagatelizowane, Pan doktor w pełni poświęcał swój czas będąc przy tym uprzejmym oraz konkretnym. Cała ciąża prowadzona była profesjonalnie oraz z zaangażowaniem co naprawdę dawało poczucie bezpieczeństwa. Bardzo dziękuję za opiekę i bez wahania polecam usługi Pana Jakubowskiego.

  • K
   Lokalizacja: Scanmed S.A

   To była moja druga wizyta u tego doktora.
   Z wizyty jestem niezadowolona i uważam, że nikt nie ma prawa tak traktować swoje pacjentki!
   Pan doktor zadał mi pytanie czy zrobiłam już USG genetyczne, kiedy odpowiedziałam, że mam za kilka dni u innego lekarza, doktor od razu zmienił swój stosunek do mnie. Szybko zbadał, wydał skierowanie na badanie krwi i powiedział że to wszystko. Na moje pytanie: A USG pan doktor mi zrobi? Odpowiedział, że nie, bo czeka już inna pacjentka! Kiedy wyszłam, pod gabinetem nikogo nie było.
   Dodam, że na wizytę czekałam 3 tygodnie i chciałam zobaczyć swoje dziecko.
   Cyt. Pana doktora: "W mojej 25 letniej pracy zawodowej nigdy nie wyprosiłem żadnej pacjentki z gabinetu.
   Staram się nawet nie dawać odczuć, iż z powodu jak to Pani określiła następnego klienta muszę kończyć wizytę."
   Jeśli tak Pana zabolało, że w innym miejscu wykonam USG, to chyba coś tu jest nie tak. Każdy ma prawo robić je gdzie zechce, a takie potraktowanie pacjentki jest nie do przyjęcia.
   Ostatecznie wykonano mi USG ciąży, ale odbyło się w stresie i bez słowa.
   Nie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (103) o tym lekarzu


 • Aleksander Kwater

  Hipertensjolog, Internista, dr n. med.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Intima Clinic

   Bardzo miły i rzetelny Pan doktor, badanie zostało przeprowadzone szczegółowo, a wszystkie ewentualnie niejasności zostały mi wytłumaczone. Serdecznie polecam.

  • E
   Lokalizacja: Intima ClinicUsługa: USG węzłów chłonnych

   Bardzo polecam, wszystko szczegółowo zostało mi wyjaśnione, Pan Doktor jest bardzo miły oraz uprzejmy.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Katarzyna Kasprzyk

  Neurolog, lek.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wylew

   Dzień dobry, pani doktor opiekuje się mną od 2014 roku po wylewie , nawet nie chcę myśleć co by było gdyby nie stanęła na mojej drodze. Empatia i wykroczenia poza standardy żeby zadbać o pacjenta...lekarz idealny.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Krakowskie Centrum Diagnostyczno KliniczneUsługa: konsultacja neurologiczna (kolejna wizyta)

   Jestem pacjentem Pani dr Katarzyny Kasprzyk od roku 2015 i mogę z pełną odpowiedzialnością polecić Panią Doktor jako lekarza w pełni kompetentnego, rzeczowego, a przy tym bardzo pomocnego, ciepłego i miłego. Zawsze mogłem i nadal mogę liczy na jej wsparcie nawet w najtrudniejszych sytuacjach.

  Zobacz wszystkie opinie (21) o tym lekarzu


 • Marzena Czubak-Macugowska

  Dermatolog, lek.

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: PROFEMED KrakówUsługa: plamy czerwone z pieprzykiem na nodze

   Wspaniała, kompetentna dokładna Pani Doktor! Byłam niespokojna,bo chciałam sprawdzić czy to alergia czy coś niebezpiecznego na skórze. Pani Doktor dokładnie wszystko zbadała i na szczęście okazało się że to alergia. Rozwiała moje wątpliwości i wyszłam spokojna. Bardzo polecam sympatyczną i kompetentną Doktor

  • D
   Lokalizacja: PROFEMED Kraków

   Kompetentny lekarz. Pani doktor szybko stawia (chyba celną u mnie) diagnozę, nie "rozgaduje się", ale chętnie i wyczerpująco odpowiada na zadawane pytania. Ciepła i miła osoba. Polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (66) o tym lekarzu