O nas

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń to placówka medyczna poprawiająca uśmiechy już od ponad 10 lat.
W ośmiu nowoczesnych, komfortowo wyposażonych i przestronnych gabinetach pacjenci mają okazję do skorzystania nie tylko z najnowszych osiągnięć stomatologii estetycznej, ale przede wszystkim z ogromnego doświadczenia zespołu lekarzy stomatologów.
Ich liczne szkolenia, kursy i potwierdzające to certyfikaty obrazują jak bardzo cenimy sobie profesjonalizm i jakość świadczonych usług.
Jesteśmy specjalistami w dziedzinie stomatologii estetycznej obejmującej protetykę oraz implantoprotetykę, oferując jednocześnie swoje doświadczenie na polu: ortodoncji, chirurgii stomatologicznej oraz leczenia chorób przyzębia.

W naszej ofercie znajdują się implanty najwyższej klasy, opatrzone dożywotnią gwarancją. Dodatkowo poprawiamy wygląd zębów przy użyciu licówek oraz koron wysoko estetycznych, gwarantując tym samym piorunujący efekt.

W dziedzinie ortodoncji stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania takie jak: aparaty samoligaturujące w systemie Damona, wysoko estetyczne aparaty szafirowe czy całkowicie niewidoczne aparaty lingwalne.

Ponadto dysponujemy dwiema pracowniami radiologicznymi wyposażonymi między innymi w Tomograf 3D dzięki czemu, na miejscu możemy wykonać pełną symulację leczenia implantologicznego, regeneracji kości czy podniesienia dna zatok. Ponadto nasze Centrum jako jedno z nielicznych w Polsce posiada skaner wewnątrz ustny zapewniający możliwość wykonywania wycisków cyfrowych.

Nie muszą już Państwo tracić czasu na konsultacje w różnych gabinetach. W naszym centrum zajmiemy się Państwem kompleksowo.

Zostaliśmy wyróżnieni statuetką „Kryształowego Tytana 2011 oraz 2012”, magazynu Forbes.
Zostaliśmy zwycięzcami dwóch kategorii plebiscytu „Lekarz i Przychodnia Roku 2013”.
Otrzymaliśmy Laur Pacjenta 2013, 2014 oraz 2017/18
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Unity
 • Laser
 • Mikroskop
 • Piezosurgery
 • Bezpieczne i natychmiastowe wybielanie
 • Bezbolesne znieczulenie komputerowe
 • Wczesne wykrywanie próchnicy
 • Cyfrowy artykulator do rejestracji zwarcia
 • Piezoelektryczne urządzenie do atraumatycznych zabiegów w obrębie kości
 • Tomograf 3D
 • Panoramiczny aparat rentgenowski
Dowiedz się więcej
Języki
 • Angielski
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (246)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Bartosz Cichoń konsultacja protetyczna

  Koszt wizyty wyniósł 400zl za konsultację, która trwała około 15 minut, miałam później dostać plan leczenia, niestety nigdy go nie dostałam (raz był telefon, że zostanie on przesłany drogą mailową) , a wizyta była w 2021r. Możliwe, że zostało to przeoczone, jednakże niestety uważam wizytę za niepotrzebny wydatek.
  Poza tym prawdopodobnie zespół doświadczonych specjalistów, możliwe że był to błąd recepcji, no ale jednak.

  B
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Marta Gruchała Konsultacja stomatologiczna

  Polecam Panią Doktor, bez bólu, skutecznie i wszystko dokładnie wyjaśnione.

  E
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Anna Pająk higienizacja

  Jak zawsze najlepsza i najdokladniejsza pani higienistka


  W
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Filip Piech chirurgia stomatologiczna

  Usuwałam u Pana Doktora ósemkę częściowo-zatrzymaną .Jestem bardzo zadowolona .Przed zabiegiem Pan Doktor wszystko wyjaśnił .
  Po czym przeszedł do znieczulenia ,którego w ogóle nie czuć . Jestem panikarą na samą myśl o znieczuleniu . Pan Doktor daje delikatnie ,nawet ukłucia nie było czuć. Dodam ,że nawet ani pociągnięcia nie poczułam podczas szycia. Podczas zabiegu Doktor mówi co będzie teraz robił . Po zabiegu pacjent dostaje zalecenia ,jak postępować i czego unikać.
  P.S. Bardzo się bałam przed zabiegiem . Ale nie było tak naprawdę czego. Szybki i bezbolesny zabieg . A Pan Doktor uśmiechnięty ,posiada niesamowity fach w ręku .Mimo nie najłatwiejszego przypadku ,wszystko przebiegło bezproblemowo . Dziąsło szybciutko się goi ,na drugi dzień po zabiegu zero dolegliwości bólowych.
  Jeśli ktoś wacha się z usuwaniem ósemki lub niezależnie ,z którym zębem .Powiem ci jedno :nie ma nad czym się zastanawiać ,tylko umówić wizytę do Dr. Filipa. Ja to zrobiłam i nie żałuje .
  Gorąco polecam!


  O
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Sylwia Zaliwska Konsultacja stomatologiczna

  Pani Sylwia to osoba godna polecenia. Skala jest zbyt mała aby ocenić wizytę, ponieważ zaangażowanie Pani Doktor przewyższa 5 gwiazdek. Pani Sylwia zasługuje na co najmniej ich 10


  M
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Marta Gruchała doraźna pomoc stomatologiczna, pacjent z bólem

  Bardzo milo, wszystko wyjaśnione. Bezboleśnie :-) polecam


  R
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Joanna Beata Mazur Aparat ortodontyczny

  Po sprawdzeniu kilku gabientów, zdecydowałem się na założenie aparatu u Pani doktor Joanny. Przed podjęciem jakichś decyzji zrobiliśmy zdjęcie uzębienia, więc nie było usuwania czwórek, bo "tak się robi". Pani doktor wszystko wyjaśniła i bez problemu odpowiadała na pytania.W tym momencie mam i aparat, i moje czwórki, a do tego miłą atmosferę podczas każdej wizyty. Polecam!


  W
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Filip Piech Konsultacja stomatologiczna

  Dziś miałam konsultację chirurgiczną u Pana Doktora .Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Lekarz bardzo szczegółowo wszystko objaśnia . .Już na samym wejściu do gabinetu przechodzi pacjentowi wszelki stres.
  Spokój , opanowanie i profesjonalizm to główne cechy dobrego specjalisty!
  Zwlekasz z leczeniem lub wyrywaniem: Umów wizytę do Dr. Filipa ,a na pewno będziesz zadowolony !
  Za dwa tygodnie idę usuwać do Dr. ósemkę oraz piątkę i powiem szczerze ,że w ogóle się nie denerwuje . Mam pełne zaufanie do lekarza .
  P.S. Byłam wcześniej u stomatologa przed leczeniem kanałowym i dostałam opatrunek do zęba .Pani stomatolog nic nie wspomniała ,że ten opatrunek trzeba wyciągnąć . Dopiero na {konsultacji chirurgicznej} Dr. Filip oglądając wszystkie zęby zauważył ,że mam opatrunek i powiedział ,że ten opatrunek trzeba wymienić .I dzięki Doktorowi wczas zaczęłam leczenie kanałowe ,dzięki któremu uratowałam zęba.
  Dziękuję Panie Doktorze!
  Takich lekarzy Nam potrzeba!
  Serdecznie Polecam !


  M
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Marta Gruchała Leczenie urazu zęba

  Pani Doktor łączy najwyższą teorię stomatologiczną z doskonałą praktyką. Kompetentna i przyjazna wizyta w gabinecie, brak stresu, zdecydowanie polecam Panią Doktor Martę.


  R
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. dent. Bartosz Cichoń konsultacja protetyczna

  Konkretne , profesjonalne podejście do pacjenta od razu został mi przedstawiony plan leczenia w sposób zrozumiały


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania